cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 15 do 21 marca 2013 roku.

 

KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
15 16 17 18 19 20 21
Baczyński 17, 18:30 9, 10:30, 17, 18:30 9, 10:30, 17, 18:30 17, 18:30 17, 18:30 17 17, 18:30
Dzień kobiet 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45
Jack pogromca olbrzymów 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30
Jack pogromca olbrzymów 3D 12, 19:15 12, 19:15 12, 19:15 12, 19:15 12, 19:15 12, 19:15 12, 19:15
Oz Wielki i Potężny 3D (dubbing) 11, 13:45, 16:30 11, 13:45, 16:30 11, 13:45, 16:30 11, 13:45, 16:30 11, 13:45, 16:30 11, 13:45, 16:30 11, 13:45, 16:30
Oz Wielki i Potężny 3D (napisy) 20 20 20 20:45 20 21:30 20
Zambezia 9:15 9:15
Pokazy specjalne
18 marca 18:30 Kino Konesera: Miłość
20 marca 18:30 Kino Kobiet

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
15 16 17 18 19 20 21
Baczyński 12:40 10:40 11 15 15 15:20 15:30
Będziesz legendą, człowieku 14:15 14:30 22 14:30
Dzień Kobiet 13:50 15:40 15:40 21:50 16:20 12, 16:35 16:50, 22
Hitchcock 19:40 16:20 21:25 17:55 17:40 13:35, 18:10 18:30, 21:50
Miłość 12 11:30
Miłość (Fabickiego) 15:25, 21:45 14:20, 21:10 13:40, 21:10 21:20 21 14:10, 19:45 20
Moja ulica 14:30 11:30. 14:30 11:30. 14:30 14:30 14:30 14:30 13
Polowanie 15:30 21:15 16 15:35 15:40 16:10 15:55
Poradnik pozytywnego myślenia 17:25 17:20 17:20 19:45 19:35 20 17:50
Porwanie 21:45 20:10 20:10 21:45 21:45 21:45 14:35
Sugar Man 13, 16:45, 20:15, 21:30 13, 16:45, 19:30, 21:45 13, 16:45, 19:40, 21:45 13, 16:15, 16:45, 20:15 13, 16:45, 20:15, 21:45 12:30, 13, 16:45, 18:10, 20:15 12:50, 18:15, 20:20, 21:50
Syberiada polska 13:15 12 12:15 12:45 12:45 21:45 13:10
Triszna. Pragnienie miłości 14:45, 16, 19:40 14:45, 16, 19:40 14:45, 16, 19:40 14:45, 16, 19:40 14:45, 16, 19:40 14:45, 16, 19:40 18:10, 19:45
Turyści 13, 18, 21:40 11:15, 18, 21:40 11:15, 18, 21:40 13, 18, 21:40 13, 18, 21:40 13, 18, 21:40 14:20, 20:10
Violeta poszła do nieba 18:15 12:50, 18:15 12:50, 18:15 18:15 18:15 18:15 21:45
Pokazy specjalne
13-19 marca 13. Tydzień Kina Hiszpańskiego
20 marca 12:00 Środa Seniora

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
15 16 17 18 19 20 21
Baczyński 10:15, 13, 17 10:15, 13, 17 10:15, 13, 17 10:15, 13, 17 10:15, 13, 17 10:15, 13, 17 10:15, 13, 17
Być jak Kazimierz Deyna 11, 15:30, 19:50 11, 15:30, 19:50 11, 15:30, 19:50 11, 15:30, 19:50 11, 15:30, 19:50 11, 15:30, 19:50 11, 15:30, 19:50
Daję nam rok 17:40, 20:30 17:40, 20:30 17:40, 20:30 17:40, 20:30 17:40, 20:30 17:40, 20:30 17:40, 20:30
Dino Mama 10 10 10 10 10 10 10
Django 14:15 14:15 14:15 14:15 14:15 14:15
Drogówka 12, 16:45, 19:15, 21:45 12, 16:45, 19:15, 21:45 12, 16:45, 19:15, 21:45 12, 16:45, 19:15, 21:45 12, 16:45, 19:15, 21:45 12, 16:45, 19:15, 21:45 12, 16:45, 19:15, 21:45
Dzień Kobiet 17:15, 22 17:15, 22 17:15, 22 17:15, 22 17:15, 22 17:15, 22 17:15, 22
Hitchcock 11:30, 16 11:30, 16 11:30, 16 11:30, 16 11:30, 16 11:30, 16 11:30, 16
Hobbit: Niezwykła podróż 3D (dubbing) 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45
Jack Pogromca Olbrzymów 12:30, 17:30 12:30, 17:30 12:30, 17:30 12:30, 17:30 12:30, 17:30 12:30, 17:30 12:30, 17:30
Jack Pogromca Olbrzymów 3D 10, 15, 20, 22:30 10, 15, 20, 22:30 10, 15, 20, 22:30 10, 15, 20, 22:30 10, 15, 20, 22:30 10, 15, 20, 22:30 10, 15, 20, 22:30
Last minute 20 20 20 20 20 20 20
Lot 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30
Mama 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45
Mama i ja 14, 18:45, 22 14, 18:45, 22 14, 18:45, 22 14, 18:45, 22 14, 18:45, 22 14, 18:45, 22 14, 18:45, 22
Miłość (Fabickiego) 10:45, 14:45, 18:45, 21 10:45, 14:45, 18:45, 21 10:45, 14:45, 18:45, 21 10:45, 14:45, 18:45, 21 10:45, 14:45, 18:45, 21 10:45, 14:45, 18:45, 21 10:45, 14:45, 18:45, 21
Nieletni /pełnoletni 14:30, 17:30, 19:45, 22 14:30, 17:30, 19:45, 22 14:30, 17:30, 19:45, 22 14:30, 17:30, 19:45, 22 14:30, 17:30, 19:45, 22 14:30, 17:30, 19:45, 22 14:30, 17:30, 19:45, 22
Operacja Argo 21 21 21 21 21 21 21
OZ: Wielki i Potężny 3D (dubbing) 12, 14:40, 17:20 12, 14:40, 17:20 12, 14:40, 17:20 12, 14:40, 17:20 12, 14:40, 17:20 12, 14:40, 17:20 12, 14:40, 17:20
OZ: Wielki i Potężny 3D (napisy) 10, 12:40, 15:20, 18 10, 12:40, 15:20, 18 10, 12:40, 15:20, 18 10, 12:40, 15:20, 18 10, 12:40, 15:20, 18 10, 12:40, 15:20, 18 10, 12:40, 15:20, 18
Polowanie 13:10, 19, 21:30 13:10, 19, 21:30 13:10, 19, 21:30 13:10, 19, 21:30 13:10, 19, 21:30 13:10, 19, 21:30 13:10, 19, 21:30
Poradnik pozytywnego myślenia 13:45, 18:30, 21 13:45, 18:30, 21 13:45, 18:30, 21 13:45, 18:30, 21 13:45, 18:30, 21 13:45, 18:30, 21 13:45, 18:30, 21
Ralph Demolka 14 14 14 14 14 14 14
Ralph Demolka 3D 11 11 11 11 11 11 11
Strażnicy marzeń 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15
Syberiada polska 16:15 16:15 16:15 16:15 16:15 16:15 16:15
Tajemnica Westerplatte 11 11 11 11 11 11 11
Trener bardzo osobisty 13:45, 18:15, 22:30 13:45, 18:15, 22:30 13:45, 18:15, 22:30 13:45, 18:15, 22:30 13:45, 18:15, 22:30 13:45, 18:15, 22:30 13:45, 18:15, 22:30
Warszawa 1935 3D 19:35 19:35 19:35 19:35 19:35 19:35 19:35
Wiecznie żywy 16:15 16:15 16:15 16:15 16:15 16:15 16:15
Władza 13:20, 15:40, 18, 20:20, 22:40 13:20, 15:40, 18, 20:20, 22:40 13:20, 15:40, 18, 20:20, 22:40 13:20, 15:40, 18, 20:20, 22:40 13:20, 15:40, 18, 20:20, 22:40 13:20, 15:40, 18, 20:20, 22:40 13:20, 15:40, 18, 20:20, 22:40
Zambezia 11, 15 11, 15 11, 15 11, 15 11, 15 11, 15 11, 15
Zambezia 3D 13 13 13 13 13 13 13
Złodziej tożsamości 10, 12:20, 14:40, 17, 19:20, 21:40 10, 12:20, 14:40, 17, 19:20, 21:40 10, 12:20, 14:40, 17, 19:20, 21:40 10, 12:20, 14:40, 17, 19:20, 21:40 10, 12:20, 14:40, 17, 19:20, 21:40 10, 12:20, 14:40, 17, 19:20, 21:40 10, 12:20, 14:40, 17, 19:20, 21:40
Życie Pi 3D (dubbing) 11:20, 16:10 11:20, 16:10 11:20, 16:10 11:20, 16:10 11:20, 16:10 11:20, 16:10 11:20, 16:10

KINO CYTRYNA
www.kinocytryna.pl ul. Pomorska 39/41 tel. 632-02-68 lub 660-477-834
Kino zostało zamknięte

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
15 marca 18:00 Obława
19:40 Bejbi blues
16 marca 18:00 Obława
19:40 Bejbi blues
17 marca 12:00 Mały Kinematograf: Naplotkowała sosna, że już się zbliża wiosna
16:00 Bejbi blues
18:00 Obława
18 marca Akademia Filmu Polskiego
17:00 Wykład prof. Alicji Helman
Sanatorium pod Klepsydrą
19 marca 18:00 Romans + Zdjęcia próbne
20 marca 18:00 Planeta Krawiec
19:40 Dyskusyjny Klub Filmowy: Zabij mnie glino
21 marca 18:00 Łuk Erosa

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO KAMERALNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232  tel. 633-70-13
15 marca 12:00 Piano Bar
14:45 Niemożliwe
17:15 Bejbi blues
19:30 Żyła sobie baba
16 marca 13:00 Turystyczny Klub Filmowy: Wyspy Chorwackie
14:30 Bejbi Blues
17:00 Kiwat pustyni
19:30 Bejbi Blues
17 marca 17:00 Piano Bar
19:30 Bejbi Blues
18 marca 12:00 Niemożliwe
14:30 Bejbi Blues
16:45 Bejbi Blues
19:00 Żyła sobie baba
19 marca 12:00 Bejbi Blues
16:00 Kwiat pustyni
19:30 Niemożliwe
20 marca 12:00 Kwiat Pustyni
16:00 Bejbi Blues
18:30 Żyła sobie baba
21 marca 12:00 Bejbi Blues
16:00 Żyła sobie baba
19:00 Piano Bar

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO STUDYJNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
16 marca 16:00 Niemożliwe
18:30 Żyła sobie baba
17 marca 11:00 Niemożliwe
16:00 Żyła sobie baba
19 marca 14:15 Żyła sobie baba
17:30 Turystyczny Klub Filmowy: Grecja
20 marca 14:45 Niemożliwe      
17:30 Turystyczny Klub Filmowy: Chorwacja
21 marca 15:15 Turystyczny Klub Filmowy: Wyspy Chorwackie
17:00 Niemożliwe

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
w tym okresie brak informacji o pokazach filmowych

IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
15 16 17 18 19 20 21
Arktyka 3D 10
OZ: Wielki i Potężny 3D (dubbing) 11, 13:40, 16:20 11, 13:40, 16:20 11, 13:40, 16:20 11, 13:40, 16:20 11, 13:40, 16:20 11, 13:40, 16:20 11, 13:40, 16:20
OZ: Wielki i Potężny 3D (napisy) 19, 21:40 19, 21:40 19, 21:40 19, 21:40 19, 21:40 19, 21:40 19, 22

KINO POLONIA
www.kinopolonia.com.pl ul. Piotrkowska 67 rezerwacja tel. 630-02-15
Kino zostało zamknięte

KINO PWSFTviT
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
15 marca 19:00 Łowca androidów
18 marca 19:00 Wodzirej
19 marca 19:00 Oczy szeroko otwarte
20 marca 19:00 Pewnego razu w Anatolii
21 marca 19:00 Wiedźma wojny

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
15 16 17 18 19 20 21
Baczyński 10, 16 10:15, 13:30, 15:20 10:15, 13:30, 15:20 9:40, 11:40, 16 11:20, 13:15, 15 11:45, 13:30, 15:20 11:45, 13:30, 15:20
Być jak Kazimierz Dejna 20, 22:15 20, 22:15 20, 22:15 20, 22:15 22:10 22:30 21:30
Daję nam rok 15:45, 17:45, 20:50 15, 17:15, 19:30, 21:45 15, 17:15, 19:30, 21:45 15:45, 17:45, 20:50 16:45, 21:40 15, 17:15, 19:30, 21:45 15, 17:15, 19:30, 21:45
Drogówka 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 16:50
Dzień Kobiet 12:10, 14:20, 19:15, 22:10 12:10, 14:20, 19:15, 22:10 12:10, 14:20, 19:15, 22:10 12:10, 14:20, 19:15, 22:10 12:10, 14:20, 19:15, 22:10 14:20, 19:15, 21:30 12:10, 14:20, 19:15, 22:15
Jack Pogromca Olbrzymów
11:45, 17 11:45, 17 11:45, 17 11:45, 17 11:45, 17 11:45, 17 11:45, 17:10
Jack Pogromca Olbrzymów 3D 9:10, 14:20, 19:40 9:10, 14:20, 19:40 9:10, 14:20, 19:40 9:10, 14:20, 19:40 9:10, 14:20, 19:40 9:10, 14:20, 20 9:10, 14:20, 19:40
Last minute 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20 17:50
Lot 16:50 16:50 16:50 16:50 16:50 19:30
Mama i ja 10:20, 12:30, 14:40, 19:50, 22:10 10:20, 12:30, 14:40, 19:50, 22:10 10:20, 12:30, 14:40, 19:50, 22:10 10:20, 12:30, 14:40, 19:50, 22:10 10:20, 12:30, 14:40, 19:45, 19:50, 22:10 10:20, 12:30, 14:40, 19:50, 22:10 11:20, 13:30, 15:40, 19:50, 22:10
OZ: Wielki i Potężny (dubbing) 10, 12:50, 15:40 10, 12:50, 15:40 10, 12:50, 15:40 10, 12:50, 15:40 10, 12:50, 15:40 10, 12:50, 15:40 10, 12:50, 15:40
OZ: Wielki i Potężny 3D (dubbing) 9, 11:50, 14:40, 17:30, 18:30 9, 11:50, 14:40, 17:30, 18:30 9, 11:50, 14:40, 17:30, 18:30 9, 11:50, 14:40, 17:30, 18:30 9, 11:50, 14:40, 17:30 9, 11:50, 14:40, 17:30, 18:30 9, 11:50, 14:40, 17:30, 18:30
OZ: Wielki i Potężny 3D (napisy) 20:20 20:20 20:20 20:20 20:20 20:20 20:20
Poradnik pozytywnego myślenia 13 12:15 12:15 13 12:15 12:15
Syberiada polska 18 9:30, 17:10 9:30, 17:10 10:10, 18 9 9:30, 17:10 9:30
Tajemnica Westerplatte 9:30, 16:30 16:30 16:30 9:30, 16:30 9:30, 16:30 9:20, 16:30 9:30, 16:30
Trener bardzo osobisty 10:40, 13, 17:45, 20:10 10:40, 13, 17:45, 20:10 10:40, 13, 17:45, 20:10 13:30, 15:10, 17:45, 20:10 10:40, 13, 17:45, 20:10 10:40, 13, 17:45, 20:10 10:40, 13, 17:45, 20:10
Wiecznie żywy 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30
Władza 13:50, 16:30, 19, 21:30 13:50, 16:30, 19, 21:30 13:50, 16:30, 19, 21:30 13:50, 16:30, 19, 21:30 13:50, 16:30, 19, 21:30 13:50, 16:30, 19, 21:30 13:50, 16:30, 19, 21:30
Wspaniała 21:20
Zambezia 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50
Zambezia 3d 9:50 9:50 9:50 9:50 9:50 9:50
Złodziej tożsamości 10:30, 13, 15:30, 18, 20:30 10:30, 13, 15:30, 18, 20:30 10:30, 13, 15:30, 18, 20:30 10:30, 13, 15:30, 18, 20:30 10:30, 13, 15:30, 18, 20:30 10:30, 13, 15:30, 18, 20:30 10:30, 13, 15:30, 18, 20:30
Pokazy specjalne
16 marca 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
17 marca 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
19 marca 19:00 Andrea Bocelli Love In Portofino
20 marca 12:00 Multibabykino: Dzień Kobiet
20:00 Lemmy – pokaz filmu o wokaliście Motorhead

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
w tym okresie brak pokazów filmowych

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar kin – 5-11 listopada 2010
cinema111
Repertuar kin – 18-24 sierpnia
Repertuar kin – 8-14 lutego

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*