Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 15 do 21 listopada 2019 r


KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
16 listopada 11:30 Basia 3
PSYCHOKINO
13:00 Córka trenera + dyskusja
17:00 53 wojny + dyskusja
20:00 Serce Jamajki
Sala Kieszonkowa
20:10 Nie ma nas w domu
17 listopada 11:30 Basia 3
PSYCHOKINO
13:00 7 uczuć + dyskusja
17:00 Wilkołak + dyskusja
20:00 Nie ma nas w domu
Sala Kieszonkowa
20:10 Serce Jamajki
18 listopada 11:30 Basia 3
13:00 Królowa kier
15:20 Van Gogh. U bram wieczności
17:20 Serce Jamajki
19:00 Niebieskie Chachary
Sala Kieszonkowa
15:00 Nie ma nas w domu
17:00 Ostatnia góra
19 listopada 15:30 Basia 3
17:00 Niebieskie Chachary
18:40 Nie ma nas w domu
20:30 Serce Jamajki
Sala Kieszonkowa
17:10 Ostatnia góra
19:10 Królowa kier
21 listopada 15:30 Niebieskie Chachary
17:10 Nie ma nas w domu
19:00 Van Gogh. U bram wieczności
Sala Kieszonkowa
17:00 Ostania góra
19:00 Serce Jamajki

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
  15 16 17 18 19 20 21
1800 gramów 18:50, 21:30 17, 21:15 15, 19:15 13, 17, 21 13, 19:15 13, 19:15 13, 19:15
Basia 3
12, 16 14, 16:15 11, 16:15 16:15 13, 16:15 12 16:15
Boże Ciało
17:15 10, 19 17, 21 19 17 17 17
Joker 14:45 16:50 16:30 16:30 21:15 21:15 21:15
Krewetki w cekinach
13, 17:10 17:10 11:10, 15, 17:10 17:10 13, 17:10 17:10 13, 17:10
Lista Schindlera
10
Mój przyjaciel Ufik 17
Nie ma nas w domu
13 19:15 12:15, 19 19 19:15 12:30, 19:15 12:30, 19:15
Niebieskie Chachary 19 19:45, 21 13:10, 21 19 17:30 19 17:15, 21
Nieplanowane 12:30, 17, 19 10, 12:20, 15:30, 19 12:45, 17, 19 12, 17, 19 15:30, 17, 19 10:45, 15, 17, 19 15:10, 17, 19
Niewidoczne życie sióstr Gusmao 13, 21 13:40 13:40, 21 13:40, 21 13:40, 21 14:35, 21 13:40, 21
Stan Wyjątkowy 14:30 14:15 14:15 14:30 14:30 14:30
Ukryta Gra 15, 21 15, 21:30 10:40, 21:30 15, 21:30 15, 21:30 15, 21:30 15, 21:30
Van Gogh. U bram wieczności 15, 20:50 11:30, 12, 21:15 11:30, 19 15, 20:50 13:30, 19:15 17, 20:50 13:10, 19
Pokazy specjalne
15 listopada

19:30 Kino Jazz: Amazing Grace: Aretha Franklin

17 listopada

10:40 Niedziela Seniora

20 listopada 10:45 Środa Seniora

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  15 16 17 18 19 20 21
#Jestem M. Misfit 11:30, 13:30, 17:30 11:30, 13:30, 17:30 11:30, 13:30, 17:30 11:30, 13:30, 17:30 11:30, 13:30, 17:30 11:30, 13:30, 17:30 11:30, 13:30, 17:30
1800 gramów
11:15, 12:30, 13:30, 14, 14:45, 15:45, 16:15, 17, 18, 18:30, 19:15, 20:15, 20:45, 21:30, 22:30 11:15, 12:30, 13:30, 14, 14:45, 15:45, 16:15, 17, 18, 18:30, 19:15, 20:15, 20:45, 21:30, 22:30 11:15, 12:30, 13:30, 14, 14:45, 15:45, 16:15, 17, 18, 18:30, 19:15, 20:15, 20:45, 21:30, 22:30 11:15, 12:30, 13:30, 14, 14:45, 15:45, 16:15, 17, 18, 18:30, 19:15, 20:15, 20:45, 21:30, 22:30 11:15, 12:30, 13:30, 14, 14:45, 15:45, 16:15, 17, 18, 18:30, 19:15, 20:15, 20:45, 21:30, 22:30 11:15, 12:30, 13:30, 14, 14:45, 15:45, 16:15, 17, 18, 18:30, 19:15, 20:15, 20:45, 21:30, 22:30 11:15, 12:30, 13:30, 14, 14:45, 15:45, 16:15, 17, 18, 18:30, 19:15, 20:15, 20:45, 21:30, 22:30
Angry Birds 2 . Film
11:50 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50
Baranek Shaun Film. Farmageddon 10:30, 12:30, 14:30, 17:40 10:30, 12:30, 14:30, 17:40 10:30, 12:30, 14:30, 17:40 10:30, 12:30, 14:30, 17:40 10:30, 12:30, 14:30, 17:40 10:30, 12:30, 14:30, 17:40 10:30, 12:30, 14:30, 17:40
Bliźniak
21:50 21:50 21:50 21:50 22:30 21:50 21:50
Boże Ciało
11:20, 17:10, 19:40 11:20, 17:10, 19:40 11:20, 17:10, 19:40 11:20, 17:10, 19:40 11:20, 17:10, 19:40 11:20, 17:10, 19:40 11:20, 17:10, 19:40
Był sobie pies 2
13:50 13:50 13:50 13:50 13:50 13:50 13:50
Countdown 19:50, 22:30 19:50, 22:30 19:50, 22:30 19:50, 22:30 19:50, 22:30 19:50, 22:30 19:50, 22:30
Czarownica 2 (dubbing)
10:20, 12:50, 15:20, 16:10, 18:40 10:20, 12:50, 15:20, 16:10, 18:40 10:20, 12:50, 15:20, 16:10, 18:40 10:20, 12:50, 15:20, 16:10, 18:40 10:20, 12:50, 15:20, 16:10, 18:40 10:20, 12:50, 15:20, 16:10, 18:40 10:20, 12:50, 15:20, 16:10, 18:40
Czarownica 2 (napisy)
21:10 21:10 21:10 21:10 21:10 21:10 21:10
Doktor Sen
13:40, 16:50, 20, 22 13:40, 16:50, 20, 22 13:40, 16:50, 20, 22 13:40, 16:50, 20, 22 13:40, 16:50, 20, 22 13:40, 16:50, 20, 22 13:40, 16:50, 20, 22
Joker
10:50, 15:50, 18:20, 20:50, 21:50 10:50, 15:50, 18:20, 20:50, 21:50 10:50, 15:50, 18:20, 20:50, 21:50 10:50, 15:50, 18:20, 20:50, 21:50 10:50, 15:50, 18:20, 20:50 10:50, 15:50, 18:20, 20:50, 21:50 10:50, 15:50, 18:20, 20:50, 21:50
Midway
18:30, 21:20 18:30, 21:20 18:30, 21:20 18:30, 21:20 18:30, 21:20 18:30, 21:20 18:30, 21:20
Mój przyjaciel Ufik
19:30 19:30 19:30 19:30 21:50 19:30 19:30
O Yeti! 11:20, 15:30, 16:30 11:20, 15:30, 16:30 11:20, 15:30, 16:30 11:20, 15:30, 16:30 11:20, 15:30, 16:30 11:20, 15:30, 16:30 11:20, 15:30, 16:30
Proceder
10:20, 13:10, 16, 18:50, 21:40 10:20, 13:10, 16, 18:50, 21:40 10:20, 13:10, 16, 18:50, 21:40 10:20, 13:10, 16, 18:50, 21:40 10:20, 13:10, 16, 18:50, 21:40 10:20, 13:10, 16, 18:50, 21:40 10:20, 13:10, 16, 18:50, 21:40
Rodzina Addamsów (dubbing)
11:10, 13:10, 15:10 11:10, 13:10, 15:10 11:10, 13:10, 15:10 11:10, 13:10, 15:10 11:10, 13:10, 15:10 11:10, 13:10, 15:10 11:10, 13:10, 15:10
Salma w Krainie Dusz
10:30, 11:40, 13:30, 15:30 10:30, 11:40, 13:30, 15:30 10:30, 11:40, 13:30, 15:30 10:30, 11:40, 13:30, 15:30 10:30, 11:40, 13:30, 15:30 10:30, 11:40, 13:30, 15:30 10:30, 11:40, 13:30, 15:30
Terminator: Mroczne przeznaczenie (dubbing)
11:20, 16:40 11:20, 16:40 11:20, 16:40 11:20, 16:40 11:20, 16:40 11:20, 16:40 11:20, 16:40
Terminator: Mroczne przeznaczenie  (napisy)
14, 19:20 14, 19:20 14, 19:20 14, 19:20 14, 19:20 14, 19:20 14, 19:20
Ukryta gra
13:30, 17:50, 20:20, 22:10 13:30, 17:50, 20:20, 22:10 13:30, 17:50, 20:20, 22:10 13:30, 17:50, 20:20, 22:10 13:30, 17:50, 20:20, 22:10 13:30, 17:50, 20:20, 22:10 13:30, 17:50, 20:20, 22:10

CINEMA CITY – SALA SKODA 4DX
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  15 16 17 18 19 20 21
Czarownica 2 3D 4DX (dubbing) 10:30, 13 10:30, 13 10:30, 13 10:30, 13 10:30, 13 10:30, 13 10:30, 13
Terminator: Mroczne przeznaczenie 4DX (dubbing) 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30
Terminator: Mroczne przeznaczenie 4DX (napisy) 18:10, 20:50 18:10, 20:50 18:10, 20:50 18:10, 20:50 18:10, 20:50 18:10, 20:50 18:10, 20:50
 

CINEMA CITY – IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  15 16 17 18 19 20 21
Czarownica 2 3D  (dubbing) 12 12 12 12 12 12 12
Terminator: Mroczne przeznaczenie IMAX (dubbing)
14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30
Terminator: Mroczne przeznaczenie IMAX (napisy)
17:10, 19:50, 22:30 17:10, 19:50, 22:30 17:10, 19:50, 22:30 18:50, 21:30 17:10, 19:50, 22:30 17:10, 19:50, 22:30 17:10, 19:50, 22:30

CINEMA PARADISO – PURE HOTEL
fb ul. Ogrodowa 26 cinemaparadiso@purohotel.pl – wstęp wolny – bilety odbieramy w recepcji hotelu dzień przed seansem
19 listopada 19:00 The limits of control
20 listopada 19:00 American Hustle

STARE KINO OLD CINEMA
www.cinemahotel.pl ul. Piotrkowska 120 booking@cinemahotel.pl
18 listopada 19:00 Nie ma róży bez ognia
KINO HELIOS GALERIA SUKCESJA
www.helios.pl al. Politechniki 1, Rezerwacja indywidualna 42 299 92 70, rezerwacja grupowa 42 299 92 71
  15 16 17 18 19 20 21
1800 gramów
10:30, 13:40, 17, 18:45, 21 10:30, 13:40, 17, 18:45, 21 10:30, 13:40, 17, 18:45, 21 10:30, 13:40, 17, 18:45, 21 11, 13:40, 17, 18:45, 21 10:30, 13:40, 17, 18:45, 21 10:30, 13:40, 17, 18:45, 21
#Jestem M. Misfit 10:40, 13, 14:30, 18:15 10:40, 13, 14:30, 18:15 10:40, 13, 14:30, 18:15 10:40, 13, 14:30, 18:15 10:40, 13, 14:30, 18:15 10:40, 13, 14:30, 18:15 10:40, 14:30, 18:15
Baranek Shaun Film. Farmageddon 10, 12:30, 15:15, 16:45 10:10, 12:20, 15:10, 16:45 10:10, 12:20, 15:10, 16:45 10:10, 12:20, 15:10, 16:45 10:10, 12:20, 15:15, 16:45 10:10, 12:20, 15:10, 16:45 10:10, 12:20, 15:10, 16:45
Boże Ciało 12:10, 16:10, 20:10 12:10, 16:10, 20:10 12:10, 16:10, 20:10 12:10, 16:10, 20:10 11, 16:10, 20:10 12:10, 16:10, 20:10 12:10, 16:10, 20:10
Czarownica 2 (dubbing)
11 11 11 10 10:30 11 11
Doktor Sen – UA (dubbing)
11
Doktor Sen ATMOS 12, 13:50, 14:15, 18, 20:30 11, 13:50, 14:15, 18, 20:30, 13:50, 14:15, 18, 20:30 11:45, 13:50, 14:15, 18, 20:30 12, 13:50, 14:15, 18, 20:30 11:45, 13:50, 14:15, 19:30, 20:30 11:45, 13:50, 14:15, 18, 20:30
Joker
12:50, 17:15, 21:30 12:50, 17:15, 21:30 12:50, 17:15, 21:30 12:50, 17:15, 21:30 12:50, 17:15, 21:30 12:50, 17:15, 21:30 12:50
Joker ATMOS
19:20, 22 19:20, 22 19:20, 22 19:20, 22 19:20, 22 19:20, 22
Kiedy się pojawiłaś 10
Legiony
10 10
Midway
13:10, 20:20 13:10, 20:20 13:10, 20:20 13:10, 20:20 13:10, 20:20 13:10, 20:20 13:10, 20:20
Nieplanowane (lektor)
14:50, 17:40 15, 17:40 15, 17:40 15, 17:40 14:50, 17:40 15, 17:40 15, 17:40
Proceder
11:15, 15:10, 17:30, 18:30, 21:10 10:50, 15, 17:30, 18:30, 21:10 10:50, 15, 17:30, 18:30, 21:10 11:15, 15, 17:30, 18:30, 21:10 11:15, 15:10, 17:30, 18:30, 21:10 11:15, 15, 17:30, 18:30, 21:40 11:15, 15, 17:30, 18:30, 21:10
Rodzina Addamsów 10
Salma w krainie dusz 10 10 10 10 10 10 10
Terminator: Mroczne przeznaczenie (napisy) 10:20, 15:30, 20 10:20, 15:30, 20 10:20, 15:30, 20 10:20, 15:30, 20 10:20, 15:30, 20 10:20, 15:30, 20 10:20, 15:30, 21:30
Ukryta gra 11:30, 16, 19, 21:20 16, 19, 21:20 16, 19, 21:20 11:30, 16, 19, 21:20 12:30, 16, 19, 21:20 11:30, 16, 19, 21:20 11:30, 16, 19, 21:20
Pokazy specjalne
15 listopada 8:30 Kino na Temat – Kickbokserka
16 listopada 10:30 12:30 Disney Junior w Kinie 5
17 listopada 10:30 12:30 Disney Junior w Kinie 5
20 listopada 18:30 Kino Kobiet – 1800 gramów
21 listopada 13:00 18:00 Kultura Dostępna – Wspomnienie lata


KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1 tel. 674-09-57
15 listopada 15:00 Ukryta gra
16:45 Portret kobiety w ogniu
19:00 Ukryta gra
16 listopada 13:30 Portret kobiety w ogniu
Psychoanaliza i film
16:00 Boże Ciało
19:30 Ukryta gra
17 listopada 12:00 Mały Kinematograf: Jesienne tańce połamańce z zespołem Spoko Loko
15:00 Ukryta gra
16:45 Portret kobiety w ogniu
19:00 Ukryta gra
18 listopada Akademia Polskiego Filmu
17.00 OBRZEŻA KINA MORALNEGO NIEPOKOJU
Wykład dr. Krzysztofa Jajko
Miś + Vabank
19 listopada Festiwal Mediów Człowiek w Zagrożeniu
20 listopada Festiwal Mediów Człowiek w Zagrożeniu
21 listopada Festiwal Mediów Człowiek w Zagrożeniu

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
  15 16 17 18 19 20 21
Alfred Hitchcock przedstawa – zestaw 5
18 14 13:30
Filmowe portrety kobiet 14 (Boskie sekrety siostrzanego stowarzyszenia Ya-Ya) 18 (Boskie sekrety siostrzanego stowarzyszenia Ya-Ya) 15:30 (Boskie sekrety siostrzanego stowarzyszenia Ya-Ya)
Filmy z Monicą Belluci
18 (Malena) 14:30 (Malena)
Filmy z Sophią Loren
18 (Pożądanie w cieniów wiązów) 14 (Pożądanie w ceniu wiązów)
Potęga Sztuki 16:30 (Rembrandt)
Psychologiczna Akademia Filmowa
18 (Super Size Me)
Seans Biograficzny
14:15 (Libertyn) 18 (Libertyn)
Seans Turystyczny
16:30 (Ibiza) 16:30 (Kuba) 16 (Wiedeń)
Słynne Musicale
18 (Deszczowa piosenka) 12:15 (Deszczowa piosenka)
Władcy Starożytnego Egiptu
16:30 (Kleopatra)
Zwrotnik Raka
6:30 (Indie)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
  15 16 17 18 19 20 21
Ikar. Legenda Mieta Kosza
17:30 20:30 15 17 20 17 18
I młodzi pozostaną
15:30 18:30 20 19:30 15:30 15 20
Obywatel Jones
20 16 17:30 14:30 17:30 19:30 15:30
Pokazy specjalne
 16 listopada
12:00 Arcydzieła Światowych Oper – Rosamunda z Anglii

KINO KOTŁOWNIA
strona www ul. Pogonowskiego 27/29 tel. 42 632 29 93
w tym okresie brak informacji o pokazach filmowych

KINO Szkoły Filmowej w Łodzi
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
15 listopada 19:00 Rozmowa
18 listopada 19:00 2001: Odyseja kosmiczna
19 listopada 19:00 Jasminum
20 listopada 19:00 Birdman
21 listopada 19:00 Grawitacja
MULTIKINO (SILVER SCREEN)
www.multkino.pl ul. Piłsudskiego 5 lodz[at]multikino.pl, reklamacje.lodz[at]multikino.pl
tel. informacja dla grup (powyżej 15 osób) tel. 42 232 72 24
  15 16 17 18 19 20 21
#Jestem M. Misfit 11:10, 16:25, 18:30 11:10, 16:25, 18:30 11:10, 16:25, 18:30 11:10, 16:20, 18:30 11:10, 16:20, 18:30 11:10, 16:20, 18:30 11:10, 16:20, 18:30
(Nie)znajomi
20:40 11:40, 13:15, 20:40 11:40, 20:40 11:40, 13:15, 20:40 20:40 13:15, 20:40 11:40, 20:40
Baranek Shaun. Farmageddon
10, 14, 16:10, 17:35 10, 14, 16:10, 18:20 10, 14, 16:10, 18:20 10, 14, 16:10, 18:20 10, 14, 16:10, 18:20 10, 14, 16:10, 18:20 10, 14, 16:10, 18:20
Boże Ciało
10:30, 14:40, 18:20, 20, 20:50 14:40, 17:10, 19:40, 20:30 12:10, 14:40, 17:10, 19:40, 20:30 14:40, 17:10, 20:10 12:10, 14:40, 16:40, 20:30 14:40, 17:10, 19:40, 20:30 12:10, 14:40, 17:10, 19:40, 20:30
Był sobie pies 2
10:20, 11:35 10:20, 11:35 10:20, 11:35 10:20, 11:35 10:20, 11:35 10:20, 11:35 10, 11:35
Countdown
22:25 22:25 22:25
Czarownica 2 (dubbing)
10:45, 13:20, 16, 18:40 10:45, 13:20, 16, 18:40 10:45, 13:20, 16, 18:40 10:45, 13:20, 16, 18:40 10:45, 13:20, 16, 18:40 10:45, 13:20, 16, 18:40 10:10, 13:20, 16, 18:40
Joker
14:45, 16:30, 17:25, 19:10, 20:10, 21:50 12:05, 14:45, 16:30, 17:25, 19:10, 20:10, 21:50 12:05, 14:45, 16:30, 17:25, 19:10, 20:10, 21:50 12:05, 14:45, 16:30, 17:25, 19:40, 20:30 12:05, 14:45, 17:10, 19:10, 20:10, 21:50 12:05, 14:45, 16:30, 17:25, 19:10, 20:10, 21:50 12:05, 14:45, 16:30, 17:25, 19:10, 20:10, 21:50
Midway 12, 15, 17:55, 20:50 12, 15, 17:55, 20:50 12, 15, 17:55, 20:50 12, 15, 17:55, 20:50 12, 15, 17:55, 20:50 12, 15, 17:55, 20:50 12, 15, 17:55, 20:50
Multikino VR – Ghost In The Shell VR 17:55, 19:50 13:30, 16:15, 19, 20:30 13:30, 16:15, 19, 20:30 17:55, 19:50 17:55, 19:50
Multikino VR – Kobieta na krańcach świata
17:30, 18:20, 20:15 12, 13:55, 15:25, 16:40, 18:10, 20:05 12, 13:55, 15:25, 16:40, 18:10, 20:05 17:30, 18:20, 20:15 17:30, 18:20, 20:15
Multikino VR – Moja Afryka
19:25 13:05, 15:50, 17:45 13:05, 15:50, 17:45 19:25 19:25
Multikino VR – Niesamowite doświadczenia 20:40 15, 18:35 15, 18:35 20:40 20:40
Multikino VR – The Great C 18:45, 21:05 12:25, 14:20, 17:05, 19:25, 20:55 12:25, 14:20, 17:05, 19:25, 20:55 18:45, 21:05 18:45, 21:05
Nieplanowane (lektor)
19:55 19:55 19:55 19:55 19:55 19:55 19:55
Nieplanowane (napisy)
14 14 14 14 14 14 14
O Yeti!
10, 12 10, 12 10, 12 10
Terminator: Mroczne przeznaczenie (dubbing)
11:15 12:05 12:05 12:05
Terminator: Mroczne przeznaczenie (napisy)
14:50, 17:10, 20:20, 21:15, 22:30 12:05, 14:50, 17:35, 20:20, 21:15, 22:10 14:50, 17:35, 20:20, 21:15, 22:10 12:05, 14:50, 17:35, 20:20, 21:15 14:50, 17:35, 20:20, 21:15 12:05, 14:50, 17:35, 20:20, 21:15 14:50, 17:35, 20:20, 21:15
Rodzina Addamsów
14:15 10, 14:15 10, 14:15 10, 14:15 10, 12:15, 14:15 10, 14:15 10, 14:15
Salma w krainie dusz
10, 13:15, 15:35, 17:45 10, 12:30, 15:35, 17:45 10, 13:15, 15:35, 17:45 10, 12:30, 15:35, 17:45 10, 13:15, 15:35, 17:45 10, 12:30, 15:35, 17:45 10, 13:15, 15:35, 17:45
Ukryta gra
13:30, 15:50, 18:10, 20:35 13:30, 15:50, 18:10, 20:35 13:30, 15:50, 18:10, 20:35 13:30, 15:50, 18:10, 20:35 13:30, 15:50, 18:10, 20:35 13:30, 15:50, 18:10, 20:35 13:30, 15:50, 18:10, 20:35
Pokazy specjalne
16 listopada

10:30 Poranki – Basia 3

17 listopada

10:30 Poranki – Basia 3

18 listopada

10:30 Poranki – Basia 3
19:30 Mistrzowie Kina Mastercard – Ból i brzask

19 listopada 17:45 20 Lil Peep – Everybody’s Everything

KINO TATRY
www.kinotatry.com.pl ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
16 listopada 17:30 Zimna wojna
19:00 Green Book
17 listopada 17:00 Green Book
19:00 Zimna wojna


Zapraszamy do kin

14:20, 17:10, 20:10

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 17-23 listopada
cinema111
Repertuar kin – 2-8 stycznia 2015
Repertuar kin – 14-20 grudnia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*