cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 14 do 20 sierpnia 2015 roku.

POLÓWKA
www.polówka.pl, wstęp wolny
14 sierpnia 21:00 Gainsbourg (Klub Wytwórnia)
15 sierpnia 21:00 Sex w Brnie (Dziedziniec AHE)
17 sierpnia 21:00 Stokholm Stories (Park Ocalałych)
18 sierpnia 21:00 Reality (Park Na Zdrowiu)
19 sierpnia 21:00 Kraina Traw (Park Julianowski)
20 sierpnia 21:00 Kochanek Królowej (IKEA/Port Łódź)


KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
14 15 16 17 18 19 20
Barbie Rockowa Księżniczka 9, 12:45, 17:30 9, 12:45, 17:30 9, 12:45, 17:30 9, 12:45, 17:30 9, 12:45, 17:30 9, 12:45, 17:30 12:45, 17:30
Fantastyczna Czwórka (dubbing) 10:30 10:30 11 10:30 11 10:30 10:30
Fantastyczna Czwórka (napisy) 15:45, 19:30, 21:45 15:45, 19:30, 21:45 15:45, 19:30, 21:45 15:45, 19:30, 21:45 15:45, 19:30, 21:45 15:45, 19:30, 21:45 15:45, 19:30, 21:45
Mały Książę 11, 18 11, 18 18 11, 18 10, 18 11, 18 10:30
Mały Książę 3D
13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
Mission: Impossible 5 14:45, 20:15 14:45, 20:15 14:45, 20:15 14:45, 20:15 14:45, 20:15 14:45, 20:15 14:45, 20:15
Pokazy specjalne
16 sierpnia 10:30 Filmowe Poranki Scooby-Doo
20 sierpnia 18:00 Kultura Dostępna (Disco Polo)

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
14 sierpnia 18:00 O dziewczynie, która wraca nocą sama do domu – Premiera
20:00 Reality
15 sierpnia 16:00 Dzikie historie
18:10 Manglehorn
20:00 Yes Meni idą na rewolucję
21:40 Reality
23:30 O dziewczynie, która wraca nocą sama do domu – Seans nocnego Marka (w cenie biletu kawa)
16 sierpnia 15:00 Dzikie historie
17:10 Manglehorn
19:00 Reality
20:50 O dziewczynie, która wraca nocą sama do domu
17 sierpnia 17:00 Manglehorn
18:50 O dziewczynie, która wraca nocą sama do domu
20:50 Reality
20 sierpnia 17:00 Manglehorn
18:50 Reality
20:40 O dziewczynie, która wraca nocą sama do domu

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
14 15 16 17 18 19 20
Amy 11:50, 13:50, 17:50, 21:45 12:10, 14, 19:40, 21:40 15:40, 19:45 11:40, 15:40, 19:20 11:50, 15:50, 19:50, 22 12:10, 15:45, 19:45, 21:30 12:10, 18, 19:45
Eskorta 15:40, 19:40 11:50, 16:10, 21:50 13:30, 15:30, 21:20 15:10, 21:50 14, 16:05, 18 13:40, 16, 21:55 14, 16, 22
Gołąb przysiadł na gałęzi i rozmyśla o istnieniu 15:50, 21:30 15:50, 19:40 15:50, 18, 21:30 15:50, 19:40 15:50, 21:30 15:50, 18,  19:40 15:50, 21:30
Magical Girl 13:55 13:55 13:55 13:55, 18 13:55 13:55 13:55
Manglehorn 12:10, 14:05, 17:40, 18 12:10, 14:05, 17:40 12:10, 14:05, 17:40 12:10, 14:05, 17:40 12:10, 14:05, 17:40 12:10, 14:05, 17:40 12:10, 14:05, 17:40
Nieracjonalny mężczyzna 14, 16:15, 20, 21:40 14:30, 16:20, 18:20, 20 13:40, 17:40, 19:30, 21:55 14, 17:30, 20:10, 21:40 14:10, 18:10, 20:10, 21:50 14:20, 18:10, 19:50 14:20, 16:10, 18:05, 20:20, 21:55
O dziewczynie, która wraca nocą sama do domu 19:40, 21:20 19:30, 21:30 19:40, 21:20 19:30, 21:30 19:40, 21:20 19:30, 21:30 19:40, 21:20
Reality
12:20, 18 12:20, 18 12:20, 18 12:20, 18 12:20, 18 12:20, 18 12:20, 18
Za jakie grzechy, dobry Boże? 16:10, 19:30 16:10, 18, 21:20 16:10, 19:30 16:10, 21:20 16:10, 19:30 16:10, 21:20 16:10, 19:30
Pokazy specjalne
14 sierpnia 12:00 Kino w Samo Południe
14 sierpnia – 20 sierpnia 18:00 Seansy Pory Letniej
16 sierpnia 12:00 Wakacje na 6
13:40 Niedziela Seniora    
17-20 sierpnia 12:00 Kino w Samo Południe
19 sierpnia 12:10 Środa Seniora

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
14 15 16 17 18 19 20
Amy 11:10, 16:10, 19:40, 22:20 11:10, 16:10, 19:40, 22:20 11:10, 16:10, 19:40, 22:20 11:10, 16:10, 19:40, 22:20 11:10, 16:10, 19:40, 22:20 11:10, 16:10, 19:40, 22:20 11:10, 16:10, 19:40, 22:20
Ant-Man  (dubbing) 12:40 12:40 12:40 12:40 12:40 12:40 12:40
Ant-Man (napisy) 17:40 17:40 17:40 17:40 17:40 17:40 17:40
Ant-Man 3D (dubbing) 15:10 15:10 15:10 15:10 15:10 15:10 15:10
Ant-Man 3D (napisy) 20:10 20:10 20:10 20:10 20:10 20:10 20:10
Barbie Rockowa księżniczka 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18
Czego dusza zapragnie 11:10, 13:10, 17:30, 19:30, 21:30 11:10, 13:10, 17:30, 19:30, 21:30 11:10, 13:10, 17:30, 19:30, 21:30 11:10, 13:10, 17:30, 19:30, 21:30 11:10, 13:10, 17:30, 19:30, 21:30 11:10, 13:10, 17:30, 19:30, 21:30 11:10, 13:10, 17:30, 19:30, 21:30
Dar 11:40, 15:10, 20, 22:20 11:40, 15:10, 20, 22:20 11:40, 15:10, 20, 22:20 11:40, 15:10, 20, 22:20 11:40, 15:10, 20, 22:20 11:40, 15:10, 20, 22:20 11:40, 15:10, 20, 22:20
Fantastyczna czwórka (dubbing) 10, 12:10, 14:20, 16:30, 20:10 10, 12:10, 14:20, 16:30, 20:10 10, 12:10, 14:20, 16:30, 20:10 10, 12:10, 14:20, 16:30, 20:10 10, 12:10, 14:20, 16:30, 20:10 10, 12:10, 14:20, 16:30, 20:10 10, 12:10, 14:20, 16:30, 20:10
Fantastyczna czwórka (napisy) 18:40, 20:50, 22:30 18:40, 20:50, 22:30 18:40, 20:50, 22:30 18:40, 20:50, 22:30 18:40, 20:50, 22:30 18:40, 20:50, 22:30 18:40, 20:50, 22:30
Imperium robotów. Bunt człowieka (dubbing) 11, 13 11, 13 11, 13 11, 13 11, 13 11, 13 11, 13
Klucz do wieczności 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30
Koko Smoko 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30
Kryptonin U.N.C.L.E 20:20
Magic Mike XXL 21 21 21 21 21 21 21
Mały Książe 10, 12:20, 14:40, 17, 19:20 10, 12:20, 14:40, 17, 19:20 10, 12:20, 14:40, 17, 19:20 10, 12:20, 14:40, 17, 19:20 10, 12:20, 14:40, 17, 19:20 10, 12:20, 14:40, 17, 19:20 10, 12:20, 14:40, 17, 19:20
Mały Książe 3D 11, 13:20, 15:40, 18 11, 13:20, 15:40, 18 11, 13:20, 15:40, 18 11, 13:20, 15:40, 18 11, 13:20, 15:40, 18 11, 13:20, 15:40, 18 11, 13:20, 15:40, 18
Minionki 10:20, 12:30, 14:30, 16:40, 18:50 10:20, 12:30, 14:30, 16:40, 18:50 10:20, 12:30, 14:30, 16:40, 18:50 10:20, 12:30, 14:30, 16:40, 18:50 10:20, 12:30, 14:30, 16:40, 18:50 10:20, 12:30, 14:30, 16:40, 18:50 10:20, 12:30, 14:30, 16:40, 18:50
Mission: Impossible 5 10:20, 13, 15:40, 18:20, 21 10:20, 13, 15:40, 18:20, 21 10:20, 13, 15:40, 18:20, 21 10:20, 13, 15:40, 18:20, 21 10:20, 13, 15:40, 18:20, 21 10:20, 13, 15:40, 18:20, 21 10:20, 13, 15:40, 18:20, 21
Nieracjonalny mężczyzna 11:40, 13:50, 15, 16, 17:10, 18:10, 19:20, 20:20, 21:30, 22:30 11:40, 13:50, 15, 16, 17:10, 18:10, 19:20, 20:20, 21:30, 22:30 11:40, 13:50, 15, 16, 17:10, 18:10, 19:20, 20:20, 21:30, 22:30 11:40, 13:50, 15, 16, 17:10, 18:10, 19:20, 20:20, 21:30, 22:30 11:40, 13:50, 15, 16, 17:10, 18:10, 19:20, 20:20, 21:30, 22:30 11:40, 13:50, 15, 16, 17:10, 18:10, 19:20, 20:20, 21:30, 22:30 11:40, 13:50, 15, 16, 17:10, 18:10, 19:20, 20:20, 21:30, 22:30
Papierowe miasta 12:20, 17:20 12:20, 17:20 12:20, 17:20 12:20, 17:20 12:20, 17:20 12:20, 17:20 12:20, 17:20
Piksele 13:50 13:50 13:50 13:50 13:50 13:50 13:50
Piksele 3D 10:20 10:20 10:20 10:20 10:20 10:20 10:20
Szubienica 20:20 20:20 20:20 20:20 20:20 20:20 20:20
Taśmy Watykanu 21:40 21:40 21:40 21:40 21:40 21:40 21:40
Ted 2 14, 20, 22:30 14, 20, 22:30 14, 20, 22:30 14, 20, 22:30 14, 20, 22:30 14, 20, 22:30 14, 20, 22:30
Terminator: Genisys 22:10 22:10 22:10 22:10 22:30 22:10 22:10
W głowie się nie mieści 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45
Wykolejona 14:40, 18:50, 21:30 14:40, 18:50, 21:30 14:40, 18:50, 21:30 14:40, 18:50, 21:30 14:40, 18:50, 21:30 14:40, 18:50, 21:30 14:40, 18:50, 21:30

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
14 sierpnia Letni Kinematograf Rozrywkowy, Stary Rynek w Łodzi
20:30 Kochankowie z Księżyca
+etiuda Szkoły Filmowej w Łodzi: MC: Człowiek z winylu
16 sierpnia 12:00 Mały Kinematograf: Nie smuć się!
16:00 Eskorta
18:00 Człowiek słoń
17 sierpnia 19:00 Eskorta
19 sierpnia 11:00 Mały Kinematograf: Awangarda dzieciom
19:00 Amy
20 sierpnia 19:00 Truposz

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
14 15 16 17 18 19 20
Antyczna Środa 16 (Tyberiusz Grakchus), 17:15 (Poswtanie w Judei), 18:30 (Cezar i Kleopatra)
Biograficzny czwartek 14:15 (Paganini. Uczeń diabła) 18:30 (Sylvia)
Niezwykłe Indie 16:15 (Himalaje – góry bogów) 17:15 (Monsumowe lasy)
Komediowy Wtorek 14:45 (Cukiereczek), 18:30 (Zabity na śmierć)
Literacki Poniedziałek 15:15 (Oskar i pani Róża), 18:30 (Idiota)
Operowy Piątek 17:30 (Traviata)
Seans Turystyczny 16 (Berin), 18 (Monachium) 16:30 (Niemieckie wyspy morza północnego) 16:30 (Niemieckie wyspy morza północnego)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
14 15 16 17 18 19 20
Nowa dziewczyna
18:30 16:30 18:30 16:30
Randki w ciemno
16:30 18:45 16:30 18:45

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
w tym terminie brak pokazów

IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
14 15 16 17 18 19 20
Mission: Impossible 5 11:30, 14:10, 16:50, 19:30, 22:10 11:30, 14:10, 16:50, 19:30, 22:10 11:30, 14:10, 16:50, 19:30, 22:10 11:30, 14:10, 16:50, 19:30, 22:10 11:30, 14:10, 16:50, 19:30, 22:10 11:30, 14:10, 16:50, 19:30, 22:10 11:30, 14:10, 16:50, 19:30, 22:10

KINO PERŁA
www.kinoperla.pl  OFF Piotrkowska, wstęp wolny
14 sierpnia 21:00 Iluzja
15 sierpnia 21:00 Uprowadzona
16 sierpnia 21:00 Poranek kojota
19 sierpnia 21:00 Żywot Briana
20 sierpnia 21:00 Piłkarski Poker

KINO Szkoły Filmowej w Łodzi
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
przerwa wakacyjna

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
14 15 16 17 18 19 20
Amy 16:30, 19:10 16:30, 19:10, 21:45 16:30, 19:10, 21:45 16:30, 19:10 16:30, 19:10 16:30, 19:10 16:30, 19:10
Ant-Man (dubbing) 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30
Barbie Rockowa Księżniczka 10, 12:10, 14:15, 16:20, 18:30 10, 12:10, 14:15, 16:20, 18:30 10, 12:10, 14:15, 16:20, 18:30 10, 12:10, 14:15, 16:20, 18:30 10, 12:10, 14:15, 16:20, 18:30 10, 12:10, 14:15, 16:20, 18:30 10, 12:10, 14:15, 16:20, 18:30
Czego dusza zapragnie 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 15:10, 17:20, 19:30, 21:40
Dar 15:20, 20:15 15:20, 20:15 15:20, 20:15 15:20, 20:15 15:20, 20:15 15:20, 20:15 15:20, 20:15
Fantastyczna czwórka (dubbing) 11:10, 13:30, 15:50 11:10, 13:30, 15:50 11:10, 13:30, 15:50 11:10, 13:30, 15:50 11:10, 13:30, 15:50 11:10, 13:30, 15:50 11:10, 13:30, 15:50
Fantastyczna czwórka (napisy) 18:10, 20:30 18:10, 20:30 18:10, 20:30 18:10, 20:30 18:10, 20:30 18:10, 20:30 18:10, 20:30
Klucz do wieczności 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15
Koko Smoko
10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45
Mały Książę 10:15, 11:15, 13:45, 16:15, 18:45 10:15, 11:15, 13:45, 16:15, 18:45 10:15, 11:15, 13:45, 16:15, 18:45 10:15, 11:15, 13:45, 16:15, 18:45 10:15, 11:15, 13:45, 16:15, 18:45 10:15, 11:15, 13:45, 16:15, 18:45 10:15, 11:15, 13:45, 16:15, 18:45
Mały Książę 3D 12:45. 15:15. 17:45 12:45. 15:15. 17:45 12:45. 15:15. 17:45 12:45. 15:15. 17:45 12:45. 15:15. 17:45 12:45. 15:15. 17:45 12:45. 15:15. 17:45
Mission: Impossible 5 10:30, 13:20, 16:10, 17:50, 19, 20:40, 21:50 10:30, 13:20, 16:10, 17:50, 19, 20:40, 21:50 10:30, 13:20, 16:10, 17:50, 19, 20:40, 21:50 10:30, 13:20, 16:10, 17:50, 19, 20:40, 21:50 10:30, 13:20, 16:10, 17:50, 19, 20:40, 21:50 10:30, 13:20, 16:10, 17:50, 19, 20:40, 21:50 10:30, 13:20, 16:10, 17:50, 19, 20:40, 21:50
Nieracjonalny mężczyzna 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15
Papierowe miasta
12:50, 19:50 12:50, 19:50 19:50 12:50, 21 14 12:50, 19:50 12:50, 17:30
Piksele 14 14 14 14 12:50 14 14
Sekrety morza 10:10, 11:40 10:10 10:10, 13 10:10, 11:40 10:10, 11:40 10:10, 11:40 10:10, 11:40
Szubienica 21:45 22:20 22:20 21:45 21:45 21:45 21:45
W głowie się nie mieści 12:45, 15:10, 17:30 12:45, 15:10, 17:30 12:45, 15:10, 17:30 11:50, 14:15, 16:40 13:20, 15:45 12:45, 15:10, 17:30 12:45, 15:10
W głowie się nie mieści 3D 10:20 10:20 10:20 10:50 10:20 10:20
Wykolejona 20:40 20:40 20:40 20:40 20:40 20:40 20:40
Pokazy specjalne
15 sierpnia 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci   
16 sierpnia 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
17 sierpnia 19:00 Wystawa na ekranie – Vincent Van Gogh
18 sierpnia 20:00 Kino Na Obcasach (Nieracjonalny mężczyzna)
20 sierpnia 20:00 Back2Music Fest: Bruce Springsteen

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
14 sierpnia 20:00 Idziemy do kina Tatry- Pierścień i róża
15 sierpnia 18:00 Miłość od pierwszego ugryzienia
19:45 Bogowie
16 sierpnia 17.00 Miłość od pierwszego ugryzienia
18.45 Papusza
17 sierpnia 18:00 Ida
19:30 Miłość od pierwszego ugryzienia
18 sierpnia 18:00 Papusza
19:30 Bogowie
19 sierpnia 17:45 Miłość od pierwszego ugryzienia
19:30 Lewiatan

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
14 15 16 17 18 19 20
Lost River 19 21 20:55
O dziewczynie, która wraca nocą sama do domu 16:40 17 16:30
Reality 12:45 13, 19:15 14:40
W głowie się nie mieści 10:45 11 10:30
Z dala od zgiełku 14:30 14:45 12:30, 18:45

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 6-12 października
cinema111
Repertuar kin – 24-30 marca
cinema111
Repertuar kin – 5-11 kwietnia 2013

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*