cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 14 do 20 października 2016 roku.


KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
20 października 20:00 Konkurs na najlepiej wyprodukowany teledysk

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
14 15 16 17 18 19 20
Argentyna, Argentyna 11:30, 18 13:10, 18 18 11, 18 13:10, 18 11, 17:30 18:10
Dziewczyna z pociągu 20:30 12:15, 18:30 11:45, 18 14:10, 20:30 14, 20:20 13:40, 20:30 11:40, 18:30
Ja, Daniel Blake 19
Jak Bóg da 16:20, 17:50 11:40, 17:50 13:10, 17:50 16:30, 18 11:40, 17:50 16:30, 18 11:50, 17:30, 19:40
Julieta 10:10 10:30 10 10:10 11:40
Królestwo 11:20, 13 11:20, 14:50 11:20, 16 13:10 11:20, 14:50 13:10 11:10, 14:30
M.S.Dhoni: historia nieopowiedziana 20
Mustang 16:20
Nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham 19:20 16:30, 21 14:40, 21 12:30, 19:30 16:30, 21 12:30, 19:30 16:10, 20:40
Ostatnia rodzina 12, 14:10, 16:10, 18:20 10:50, 14:15, 17:45 11:10, 13:45, 18 12, 16:10, 18:20 13:30, 16, 18:20 12:10, 15:40, 20:50 11:30, 16:20, 21
Putin Forever? 14:40, 20:45 13, 19:20 11:30, 13, 19:20 11:30, 14:50, 20:50 13, 19:20 11:30, 14:50, 20:50 12:50, 16:30, 19
Serce psa 15, 19:30 14:40, 19:30 14:40, 19:30 14, 19:30 14:40, 19:30 14, 20:50 13:20, 22
Wołyń 13:30, 18 15, 20:30 15:20, 20:15 13:30, 18 15:40, 20:30 14:20, 17:50 13:40, 20:30
Zagubieni 16:10, 20:45 13, 16:30 13:20, 16 11:30, 16:10, 20:45 12:10, 18:20 11:40, 17 14:30, 16:30
Zjednoczone Stany Miłości 13, 20:50 16, 20:50 16, 20:50 16, 20:50 16, 20:50 15:30, 19 14:40, 21:10
Pokazy specjalne
15 października 20:00 Winter Is My Love
16 października 10:00 Niedziela Seniora
19 października 11:00 Środa Seniora
20 października 18:30 DKF Wysokie Obcasy: Służąca

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
14 15 16 17 18 19 20
Absolutnie fantastyczne: Film 10:10, 15, 19:40, 21:50 10:10, 15, 19:40, 21:50 10:10, 15, 19:40, 21:50 10:10, 15, 19:40, 21:50 10:10, 15, 19:40, 21:50 10:10, 15, 19:40, 21:50 10:10, 15, 19:40, 21:50
Bociany 10:10, 12:20, 14:30, 16:40, 18:50 10:10, 12:20, 14:30, 16:40, 18:50 10:10, 12:20, 14:30, 16:40, 18:50 10:10, 12:20, 14:30, 16:40, 18:50 10:10, 12:20, 14:30, 16:40, 18:50 10:10, 12:20, 14:30, 16:40, 18:50 10:10, 12:20, 14:30, 16:40, 18:50
Bociany 3D 11:10, 13:20, 15:30, 17:40 11:10, 13:20, 15:30, 17:40 11:10, 13:20, 15:30, 17:40 11:10, 13:20, 15:30, 17:40 11:10, 13:20, 15:30, 17:40 11:10, 13:20, 15:30, 17:40 11:10, 13:20, 15:30, 17:40
Bridget Jones 3 12:40, 15:20, 18, 19:30, 20:40, 22:10 12:40, 15:20, 18, 19:30, 20:40, 22:10 12:40, 15:20, 18, 19:30, 20:40, 22:10 12:40, 15:20, 18, 19:30, 20:40, 22:10 12:40, 15:20, 18, 19:30, 20:40, 22:10 12:40, 15:20, 18, 19:30, 20:40, 22:10 12:40, 15:20, 18, 19:30, 20:40, 22:10
Dzielna syrenka i Piraci z Kraboidów 10:40, 12:30, 14:20, 16:10 10:40, 12:30, 14:20, 16:10 10:40, 12:30, 14:20, 16:10 10:40, 12:30, 14:20, 16:10 10:40, 12:30, 14:20, 16:10 10:40, 12:30, 14:20, 16:10 10:40, 12:30, 14:20, 16:10
Dziewczyna z pociągu 11:40, 14:10, 16:40, 17:40, 19:10, 20:10, 21:40 11:40, 14:10, 16:40, 17:40, 19:10, 20:10, 21:40 11:40, 14:10, 16:40, 17:40, 19:10, 20:10, 21:40 11:40, 14:10, 16:40, 17:40, 19:10, 20:10, 21:40 11:40, 14:10, 16:40, 17:40, 19:10, 20:10, 21:40 11:40, 14:10, 16:40, 17:40, 19:10, 20:10, 21:40 11:40, 14:10, 16:40, 17:40, 19:10, 20:10, 21:40
Epoka lodowcowa 5: Mocne udzerzenie 10 10 10 10 10 10 10
Inferno 10:20, 12, 13, 14:40, 15:40, 17:20, 18:20, 20, 21, 22:30 10:20, 12, 13, 14:40, 15:40, 17:20, 18:20, 20, 21, 22:30 10:20, 12, 13, 14:40, 15:40, 17:20, 18:20, 20, 21, 22:30 10:20, 12, 13, 14:40, 15:40, 17:20, 18:20, 20, 21, 22:30 10:20, 12, 13, 14:40, 15:40, 17:20, 18:20, 20, 21, 22:30 10:20, 12, 13, 14:40, 15:40, 17:20, 18:20, 20, 21, 22:30 10:20, 12, 13, 14:40, 15:40, 17:20, 18:20, 20, 21, 22:30
Jak zostać kotem 10:40 10:40 10:40 10:40 10:40 10:40 10:40
Nie oddychaj 20:50, 22:30 20:50, 22:30 20:50, 22:30 20:50, 22:30 20:50, 22:30 20:50, 22:30 20:50, 22:30
Osobliwy dom Pani Peregrine (dubbing) 10:50, 13:30, 16:10 10:50, 13:30, 16:10 10:50, 13:30, 16:10 10:50, 13:30, 16:10 10:50, 13:30, 16:10 10:50, 13:30, 16:10 10:50, 13:30, 16:10
Osobliwy dom Pani Peregrine (napisy) 18:50 18:50 18:50 18:50 18:50 18:50 18:50
Osobliwy dom Pani Peregrine 3D (dubbing) 12:20, 15 12:20, 15 12:20, 15 12:20, 15 12:20, 15 12:20, 15 12:20, 15
Osobliwy dom Pani Peregrine 3D (napisy) 22 22 22 22 22 22 22
Ostatnia rodzina 12:20, 17, 19:50, 22:20 12:20, 17, 19:50, 22:20 12:20, 17, 19:50, 22:20 12:20, 17, 19:50, 22:20 12:20, 17, 19:50, 22:20 12:20, 17, 19:50, 22:20 12:20, 17, 19:50, 22:20
Sekretne Życie Zwierzaków 11, 13:10, 15:20, 17:20, 18:40 11, 13:10, 15:20, 17:20, 18:40 11, 13:10, 15:20, 17:20, 18:40 11, 13:10, 15:20, 17:20, 18:40 11, 13:10, 15:20, 17:20, 18:40 11, 13:10, 15:20, 17:20, 18:40 11, 13:10, 15:20, 17:20, 18:40
Sekretne Życie Zwierzaków 3D 10, 12:10, 14:20, 16:30 10, 12:10, 14:20, 16:30 10, 12:10, 14:20, 16:30 10, 12:10, 14:20, 16:30 10, 12:10, 14:20, 16:30 10, 12:10, 14:20, 16:30 10, 12:10, 14:20, 16:30
Wołyń 10, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 10, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 10, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 10, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 10, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 10, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 10, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22
Żywioł. Deepwater Horizon 20:50 20:50 20:50 20:50 20:50 20:50 20:50

KINO CINEMA HOTEL
www.cinemahotel.pl ul. Piotrkowska 120 booking@cinemahotel.pl
14 października 19:30 Ziemia Obiecana

KINO HELIOS GALERIA SUKCESJA
www.helios.pl al. Politechniki 1, Rezerwacja indywidualna 42 299 92 70, rezerwacja grupowa 42 299 92 71
14 15 16 17 18 19 20
Absolutnie fantastyczne: Film 10:30, 17:30, 21:15 12:15, 17:30, 21:15 12:15, 17:30, 21:15 12, 16, 21:15 12:15, 17:30, 21:15 12:15, 17:30, 21:15 10, 16:15, 21:30
Bociany 10, 10:45, 12:45, 15, 17, 19 10:45, 12:45, 15, 17, 19 10:45, 12:45, 15, 17, 19 10:45, 12:45, 15, 17, 19 10:45, 12:45, 15, 17, 19 10:45, 12:45, 15, 17, 19 10:45, 12:45, 14:30, 17, 19
Bociany 3D 12, 14, 16 10, 12, 14:15, 16:15 10, 12, 14:15, 16:15 10, 12, 14 10, 12, 14:15, 16:15 10, 12, 14:15, 16:15 12:15, 14:15, 16:15
Bridget Jones 3 14:30, 19:45 14:30, 19:45 14:30, 19:45 14:15, 20 14:30, 19:45 14:30, 19:45 13:30, 20:45
Dzielna syrenka i Piraci z Kraboidów 13:15, 14:30 10:30, 12:30, 14:30 10:30, 12:30, 14:30 10:30, 12:30, 14:30 10:30, 12:30, 14:30 10:30, 12:30, 14:30 10:30, 12:30
Dziewczyna z pociągu 12:45, 15:15, 18, 20:45 12:45, 15:15, 18:15, 20:45 12:45, 15:15, 18:15, 20:45 12:45, 15:15, 18:15, 20:45 12:45, 15:15, 18:15, 20:45 12:45, 15:15, 18:15, 20:45 12:45, 15:15, 18:15, 20
Inferno 9, 11, 13, 13:45, 15:45, 16:30, 18:30, 19:30, 21, 22:15 10, 11, 13, 13:45, 15:45, 16:30, 18:30, 19:30, 21, 22:15 10, 11, 13, 13:45, 15:45, 16:30, 18:30, 19:30, 21, 22:15 10, 11, 13, 13:45, 15:45, 16:30, 18:30, 19:30, 21, 22:15 10, 11, 13, 13:45, 15:45, 16:30, 18:30, 19:30, 21, 22:15 10, 11, 13, 13:45, 15:45, 16:30, 18:30, 19:30, 21, 22:15 10, 11, 13, 13:45, 15:45, 16:30, 19:30, 20, 21, 22:15
Jak zostać kotem 9 11:30
Królestwo 15
Legion samobójców (napisy) 11
Nie oddychaj 22:15 22:15 22:15 22:15 22:15 22:15 22:15
Osobliwy dom Pani Peregrine (dubbing) 11:30, 16 10:15, 16 10:15, 16 10:15, 16 10:15, 16 11, 16 10:15, 16
Osobliwy dom Pani Peregrine 3D (dubbing) 18:45 18:45 18:45 18:45 18:45 18:45 18:45
Osobliwy dom Pani Peregrine 3D (napisy) 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30
Ostatnia rodzina 13:15, 16:30, 20 13:15, 16:30, 20 13:15, 16:30, 20 13:15, 16:30, 20:15 13:15, 16:30, 20 13:15, 16:30, 20 13:15, 16:30, 19:45
Pielgrzym 18:30
Po sezonie 17
Sekretne życie zwierzaków domowych 17:45 10:30, 17:45 10:30, 17:45 10:30, 17:45 10, 17:45 17:45 10:30
Sekretne życie zwierzaków domowych 3D 11:15 9:30 11
Sługi boże
9:30
Wołyń 9, 15:15, 18:15, 19:15, 21:15 11:30, 14:45, 18, 19:15, 21:15 11:30, 14:45, 18, 19:15, 21:15 11:30, 14:45, 18, 19:15, 21:15 11:30, 14:45, 18, 19:15, 21:15 11:30, 14:45, 18, 19:15, 21:15 11:30, 14:45, 18, 19:15, 21:15
Pokazy specjalne
14 października 9:00, 10:00 Kino Na Temat – Sekretne życie zwierzaków
10 października 17:00 Ogniomistrz Kaleń – Pokaz specjalny
20 października 9:00 Kino Na temat – Wołyń
18:00 Kultura Dostępna – Chemia

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
14 października 16:00 Ostatnia rodzina
18:15 Serce psa
19:45 Ostatnia rodzina
15 października 13:00 Ziemia obiecana
16:00 Ostatnia rodzina
18:15 Serce psa
19:45 Ostatnia rodzina
16 października 12:00 Mały Kinematograf: Co można zrobić z jedzenia znalezionego w kuchni?
15:00 Seans 60: Ostatnia rodzina
17:15 Serce psa
17 października Akademia Polskiego Filmu
17:00 Wykład red. Andrzeja Bukowieckiego
Nóż w wodzie + Ostatni dzień lata
18 października 18:00 Ostatnia rodzina
19 października 18:00 Ostatnia rodzina
20 października 17:00 Ostatnia rodzina
19:15 Serce psa

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz-.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
14 15 16 17 18 19 20
Atlantis 17:30 17:15
Dziewczyna, która igrała z ogniem 15 19
La Gazetta – Opera Gioacchino Rossiniego 17:30
Jak Bóg da 19:15 15:15 19 17 15:30
Marlon Brando o sobie 17 17 19
Mussolini i ja 18:15 14:15
Samotnik 15 19
Seans Turystyczny 15:30 (Floryda) 16:30 (Majorka) 13:30 (Majorka)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
14 15 16 17 18 19 20
Co przynosi przyszłość 19:30 19 17:30 19 15
Królestwo 15:30 18 17 15:30 17 19
Złe Mamuśki 17:30 20 15 19:30 15 17
Pokazy specjalne
16 października 19:00 Nosferatu – symfonia grozy. Film niemy z muzyką wykonywaną na żywo przez zespół Czerwie

KINO MuBa
www.se-ma-for.com al. Piłsudskiego (tereny Wi-MA) tel. 42 681-54-74
w tym okresie brak informacji o pokazach

IMAX ŁÓDŹ 
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
14 15 16 17 18 19 20
Inferno 2D IMAX 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30

KINO Szkoły Filmowej w Łodzi
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
14 października 19:00 Jasminum

SILVER SCREEN
www.multkino.pl ul. Piłsudskiego 5 lodz[at]multikino.pl, reklamacje.lodz[at]multikino.pl
tel. informacja dla grup (powyżej 15 osób) tel. 42 232 72 24
14 15 16 17 18 19 20
Absolutnie fantastycznie. Film 11:35, 17:35, 19:45, 21:45 11:35, 17:35, 19:45, 21:45 11:35, 17:35, 19:45, 21:45 11:35, 17:35, 19:45, 21:45 11:35, 17:35, 19:45, 21:45 11:35, 17:35, 19:45, 21:45 11:35, 17:35, 19:45, 21:45
AFM 10 (Amy) 10 (Zwierzogród)
Bociany 10, 11, 13:10, 15:20, 16:30 10, 11, 13:10, 15:20, 16:30 10, 11, 13:10, 15:20, 16:30 10, 11, 13:10, 15:20, 16:30 10, 11, 13:10, 15:20, 16:30 10, 11, 13:10, 15:20, 16:30 10:15, 11, 13:10, 15:20, 16:30
Bociany 3D 12:10, 14:20, 18:40 12:10, 14:20, 18:40 12:10, 14:20, 18:40 12:10, 14:20, 18:40 12:10, 14:20, 18:40 12:10, 14:20, 18:40 12:20, 14:25, 18:40
Bridget Jones 3 17:30, 20:10 17:30, 20:10 17:30, 20:10 17:30, 20:10 17:30, 20:10 17:30, 20:10 17:30, 20:10
Dzielna syrenkia i piraci z Kraboidów 10:05, 13:45, 15:40 10:05, 13:45, 15:40 10:05, 13:45, 15:40 10, 13:45, 15:40 10:05, 13:45, 15:40 10:05, 13:45, 15:40 10:05, 13:45, 15:40
Dziewczyna z pociągu 14:30, 17, 19:30, 20:50, 22 14:30, 17, 19:30, 20:50, 22 14:30, 17, 19:30, 20:50, 22 14:30, 17, 19:30, 20:50, 22 14:30, 17, 19:30, 20:50, 22 14:30, 17, 19:30, 20:50, 22 14:30, 17, 19:30, 20:50, 22
Inferno 12, 13:40, 14:40, 16:20, 17:20, 19, 20, 21:40 12, 13:40, 14:40, 16:20, 17:20, 19, 20, 21:40 12, 13:40, 14:40, 16:20, 17:20, 19, 20, 21:40 11:50, 13:40, 14:40, 16:20, 17:20, 19, 20, 21:40 12, 13:40, 14:40, 16:20, 17:20, 19, 20, 21:40 13:40, 15:05, 16:20, 17:45, 19, 20:25, 21:40 12, 13:40, 14:40, 16:20, 17:20, 19, 20, 21:40
Jak zostać kotem 11:30 11:30 10:20 10:20 10:20 14:30
Nie oddychaj 21:55 21:55 21:30 21:55 21:55
Osobliwy dom Pani Peregrine (dubbing) 13:45 13:45 10:30, 16 13:45 13:45 13:45 13:45
Osobliwy dom Pani Peregrine (napisy) 19:15 19:15
Osobliwy dom Pani Peregrine 3D (dubbing) 10:10, 16:30 11, 16:30 13:15, 18:45 10:10, 16:30 10:10, 16:30 10:10, 16:30 10:10, 16:30
Osobliwy dom Pani Peregrine 3D (napisy)
19:15 21:55 19:15 21:55
Ostatnia rodzina 11:50, 20:20 11:50, 20:20 11:50, 20:20 19:15 11:50, 20:20 20:20 11:50, 19:15
Sekretne życie zwierzaków domowych 3D 9:30, 10:05, 11:45, 12:15, 13:55, 16:05, 18:15 10:05, 11:45, 12:15, 13:55, 16:05, 18:15 10:05, 11:45, 12:15, 13:55, 16:05, 18:15 10:05, 12:15, 12:40, 14:45, 16:50 10:05, 11:45, 12:15, 13:55, 16:05, 18:15 9:55, 11:45, 13:55, 16:05, 18:15 10:05, 12:15, 12:20, 16:50
Sekretne życie zwierzaków domowych 3D 10
Wołyń 10:15, 14:20, 15:20, 17:25, 18:25, 20:30, 21:30 11:15, 14:20, 15:20, 17:25, 18:25, 20:30, 21:30 11:15, 14:20, 15:20, 17:25, 18:25, 20:30, 21:30 10:15, 14:20, 15:20, 17:25, 18:25, 20:30, 21:30 10:15, 14:20, 15:20, 17:25, 18:25, 20:30, 21:30 10:15, 12, 14:20, 15:20, 17:25, 18:25, 20:30, 21:30 10:15, 14:20, 15:20, 17:25, 18:25, 20:30, 21:30
Pokazy specjalne
15 października 10:30 Agi Bagi
12:00 Tomek i Przyjaciele: Dzień Diesli 
16 października

10:30 Agi Bagi
12:00 Tomek i Przyjaciele: Dzień Diesli

17 października

19:00 Royal Shakespeare Company – Hamlet

20 października

19:00 National Theatre Live – Opera za trzy grosze


KINO TATRY
www.kinotatry.com.pl ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
repertuar wkrótce

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
14 15 16 17 18 19 20
Ostatnia rodzina 17:15, 19:30 13:05, 17:30, 19:45
Plan Maggie 21:45 11:20, 15:20, 22


Zapraszamy do kin.-

{jumi [media/reklam-a.htm]

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 3-9 czerwca
cinema111
Repertuar kin – 10-16 lipca
repertuar
Repertuar kin – 18-24 lutego 2011

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*