cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 14 do 20 grudnia 2018 r.


KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
14 grudnia 14:00 Over the limit
15:30 Dlaczego jesteśmy kreatywni?
17:00 Genesis 2.0
19:00 Zwierzęta
15 grudnia 13:00 Genesis 2.0
15:00 Zwierzęta
17:00 Woda Film – Tajemnice Rummu Karjäär
16 grudnia 13:00 W ułamku sekundy
15:00 Genesis 2.0
18:00 Wigilia Folk’n’Roll / Jam Session
17 grudnia 14:00 Genesis 2.0
16:00 W ułamku sekundy
18:00 Dlaczego jesteśmy kreatywni?
19:30 Zwierzęta
21:10 Over the limit
18 grudnia 13:20 Zwierzęta
15:00 Dlaczego jesteśmy kreatywni?
16:30 Genesis 2.0
18:30 W ułamku sekundy
20:30 Bad Black
20 grudnia 14:00 Genesis 2.0
16:00 W ułamku sekundy
17:50 Dlaczego jesteśmy kreatywni?
19:20 Over the limit
20:50 Zwierzęta
MIKRO SALA EKSPERYMENTALNA
W tym tygodniu: AJKA
Piątek / 14.12 / 17:00
Poniedziałek / 17.12 / 18:00
Czwartek / 20.12 / 18:00
oraz DOBRA ZMIANA
Sobota / 15.12 / 18:00
Wtorek / 18.12 / 18:00

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
14 15 16 17 18 19 20
Ayka
14:20 14:20
Call Me Tony 17:50, 21 17:50, 21 17:50, 21 17:50, 21 17:50, 21 17:50, 21 17:50, 21
Chleb z Nieba 12:50, 16 12:50, 16 12:50, 14:20, 16 12:40, 14:20, 19 12:40, 14:20, 19 12:40, 14:20, 19 12:50, 14:20, 16
Fuga
15:10, 17:10, 21:30 12, 15:10, 17:10, 21:30 15:10, 17:10, 21:30 12, 15:40, 19:40 15:40, 17:40, 21:40 14:45, 16:45, 21:15 15:40, 17:40, 21:40
Kamerdyner 15:45 12:50
Kler
18:15 18:30 15:15 16
Kraina wielkiego nieba 13:30, 16:15, 19 13:30, 19, 21 18, 19 14, 17:40 13, 19:40 13:30, 19 19:40, 22
Nadmiar łaski 17:45, 19 17:45, 19 17:45, 19 15:50, 17:45 15:50, 17:45 15:50, 17:45 17:45, 19
Narodziny gwiazdy 21 21 13, 21 21 21 11, 21 15:15
Over The Limit 14:35, 16:15, 19:45 14:35, 16:15, 19:45 14:35, 16:15, 19:45 14:25, 16:15, 19:45 14:25, 16:15, 19:45 10:45, 14:25, 16:15, 19:45 14:35, 16:15, 19:45
Pettson i Findus. Najlepsza gwiazdka 12:45 12:45 12:45 12:45 12:45 12:45 12:45
Roma
12:45, 19:10 12:45, 19:10 12:45, 19:10 18:30 13:10, 18:30 12:15, 18:45 13:10, 19:30
Sorry Angel
21:15 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15
Winni
20:45 15 11
Zimna wojna 15:30 15:30 15:30 14 15 15:30 15:30
Zwierzęta 17:15 17:15 17:15 21:40 16:45 17:15 17:45
Pokazy specjalne
16 grudnia 11:00 Niedziela Seniora
19 grudnia 10:45 Środa Seniora

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
14 15 16 17 18 19 20
7 uczuć
14:45 14:45 14:45 14:45 14:45 22:10 22:10
Aquaman (dubbing)
14:20 14:20
Aquaman (napisy)
17:10, 20 17:10, 20
Autsajder 13:20, 18:10, 20:20, 22:30 13:20, 18:10, 20:20, 22:30 13:20, 18:10, 20:20, 22:30 13:20, 18:10, 20:20, 22:30 13:20, 18:10, 20:20, 22:30 13:20, 18:10, 20:20, 22:30 13:20, 18:10, 20:20, 22:30
Bohemian Rhapsody 10:30, 13:15, 16, 18:45 10:30, 13:15, 16, 18:45 10:30, 13:15, 16, 18:45 10:30, 13:15, 16, 18:45 10:30, 13:15, 15:20 10:30, 14:30, 19:45 10:30, 14:30, 19:45
Był sobie Deadpool
19:45 19:45
Creed II
14:10, 21 14:10, 21 14:10, 21 14:10, 21 14:10, 21 21 21
Diabeł: inkarnacja
13:30, 17:40, 20:10, 22:10 13:30, 17:40, 20:10, 22:30 13:30, 17:40, 20:10, 22:30 13:30, 17:40, 20:10, 22:10 13:30, 17:40, 20:10, 22:30 13:30, 17:40, 20:10, 22:30 13:30, 17:40, 20:10, 22:30
Dziadek do orzechów i cztery królestwa (dubbing) 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30 12:20 12:20
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindewalda (dubbing) 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:15 14:15
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindewalda (napisy) 11:45, 17:15, 20 11:45, 17:15 11:45, 17:15 11:45, 17:15, 20 11:45, 17:15 11:30, 17 11:30, 17
Fuga 12, 21:40 12, 21:40 12, 21:40 12, 21:40 12, 21:55 12:10, 21:20 12:10, 21:20
Grinch
10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18:10, 19 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18:10, 19 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18:10, 19 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18:10, 19 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18:10, 19 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18:10, 19 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18:10, 19
Hotel Transylwania 3
10:20 10:20 10:20 10:20 10:20 10:20 10:20
Kler
11, 19:40 11, 21:40 11, 21:40 11, 19:40 11, 21:40 11, 19:40 11, 19:40
Kraina wielkiego nieba 10:15, 17:15 10:15, 17:15 10:15, 17:15 10:15, 17:15 10:15, 17:15 10, 17:15 10, 17:15
Kursk
12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30
Mary Poppins powraca (dubbing)
13:20, 16 13:20, 16
Mary Poppins powraca (napisy)
18:40 18:40
Miłość jest wszystkim
13:40, 16:20, 19, 21:40 13:40, 16:20, 19, 22:10 13:40, 16:20, 19, 22:10 13:40, 16:20, 19, 21:40 13:40, 16:20, 19:10, 22:10 13:40, 16:20, 19, 21:40 13:40, 16:20, 19, 21:40
Miśków 2-óch w Nowym Jorku 10:10, 12:10, 14:10, 16:10 10:10, 12:10, 14:10, 16:10 10:10, 12:10, 14:10, 16:10 10:10, 12:10, 14:10, 16:10 10:10, 12:10, 14:10, 16:10 10:10, 12:10, 14:10, 16:10 10:10, 12:10, 14:10, 16:10
Mój piękny syn
20 20
Narodziny gwiazdy
11:50, 14:40, 17:30, 20:20, 22:20 11:50, 14:40, 17:30, 20:20, 22:20 11:50, 14:40, 17:30, 20:20, 22:20 11:50, 14:40, 17:30, 20:20, 22:20 11:50, 14:40, 17:30, 20:20, 22:20 11:50, 14:40, 17:30, 20:20 11:50, 14:40, 17:30, 20:20
Operacja Overlord 16:50 16:50 16:50 16:50 16:50 22:20 22:20
Planeta singli 2
10:50, 15:30, 18, 19:10, 20:30, 21:30 10:50, 15:30, 18, 19:10, 20:30, 21:30 10:50, 15:30, 18, 19:10, 20:30, 21:30 10:50, 15:30, 18, 19:10, 20:30, 21:30 10:50, 16, 18, 20:30, 21:30 10:50, 15:30, 18, 20:30 10:50, 15:30, 18, 20:30
Spider-Man Uniwersum (napisy) 20
The Quake. Trzęsienie ziemi (dubbing) 11:15, 15:30 11:15, 15:30 11:15, 15:30 11:15, 15:30 11:15, 15:30 11:15, 15:30 11:15, 15:30
The Quake. Trzęsienie ziemi (napisy)
19:30, 21:45 19:30, 21:45 19:30, 21:45 19:30, 21:45 19:30, 21:45 19:30, 21:45 19:30, 21:45
Zabójcze maszyny (dubbing)
10, 12:40 10, 12:40 10, 12:40 10, 12:40 10, 12:40 10, 12:40 10, 12:40
Zabójcze maszyny (napisy)
15:20, 18, 20:40 15:20, 18, 20:40 15:20, 18, 20:40 15:20, 18, 20:40 15:20, 18, 20:40 15:20, 18, 20:40 15:20, 18, 20:40
Pokazy specjalne
18 grudnia
19:00 Pokaz Bollywood – Kedarnath

CINEMA CITY – SALA SKODA 4DX
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
14 15 16 17 18 19 20
Aquaman 4DX (napisy)
13:40, 19:10 13:40, 19:10
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindewalda 4DX (dubbing) 11, 16:30 11, 16:30 11, 16:30 11, 16:30 11, 16:30
Zabójcze maszyny 4DX (dubbing)
13:50 13:50 13:50 13:50 13:50 11 11
Zabójcze maszyny 4DX (napisy)
19:20, 22 19:20, 22 19:20, 22 19:20, 22 19:20, 22 16:30, 22:10 16:30, 22:10

CINEMA CITY – IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
14 15 16 17 18 19 20
Aquaman 3D IMAX (dubbing)
12:20, 15:10 12:20, 15:10
Aquaman 3D IMAX (napisy)
18, 20:50 18, 20:50
Bohemian Rhapsody IMAX
15:30, 21 15:30, 21 15:30, 21 15:30, 21 15:30, 21
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindewalda 3D IMAX (dubbing) 10, 12:45 10, 12:45 10, 12:45 10, 12:45 10, 12:45
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindewalda 3D IMAX (napisy) 18:15 18:15 18:15 18:15 18:15

STARE KINO OLD CINEMA
www.cinemahotel.pl ul. Piotrkowska 120 booking@cinemahotel.pl
15 grudnia 16:00 Control
18:00 McQueen
22:00 Tam, gdzie rosną poziomki
16 grudnia 16:00 Frank
18:00 Lato
20 grudnia 16:00 MCQueen
18:00 Lato

KINO HELIOS GALERIA SUKCESJA
www.helios.pl al. Politechniki 1, Rezerwacja indywidualna 42 299 92 70, rezerwacja grupowa 42 299 92 71
14 15 16 17 18 19 20
7 uczuć
13 13
Aquaman ATMOS (napisy) 17:40, 20:40 17:40, 20:40
Autsajder 17, 21:30 17, 21:20 17, 21:20 18:45, 21:20 17, 21:20 20, 21:20 20, 21:20
Bohemian Rhapsody 14:45, 20:40 14:45, 20:40 14:45, 20:40 14:45, 20:40 14:45, 20:40 14:45 14:45
Był sobie Deadpool 13:45, 19 13:45, 19 13:45, 19 13:45, 19 13:45, 19 13:45, 19 13:45, 19
Creed II
16:15 16:15 16:15 16:15 16:15 12:30, 16:15, 16:15
Diabeł: Inkarnacja 16:30, 19:10 16:30, 19:10 16:30, 19:10 16:30, 20:50 16:30, 19:10 16:30, 20:30 16:30, 20:30
Dziadek do orzechów i cztery królestwa (dubbing) 14 11:20, 14 11:20, 14 11:20, 14 11:20, 14 11:35 14
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda – (dubbing)
15:15 10:10, 15:20 10:50 10:10, 15:15 10, 15:15
Fuga
14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30
Grinch 10:20, 12, 13:30, 15:45, 18 10:20, 11:10, 13:30, 15:45, 18 10:20, 11:10, 13:30, 15:45, 18 10, 11:10, 13:30, 15:45, 18 10:20, 11:10, 13:30, 15:45, 18 10, 11:10, 13:30, 15:45, 18 10, 10:50, 13, 15:45
Kler 15:45 15:45
Kursk
19:15, 21:50 19:15, 21:50 19:15, 21:50 19:15, 21:50 19:15, 21:50 19:15, 21:50 19:15, 21:50
Mary Poppins powraca (dubbing) 10:40, 13:30, 17 10:15, 11:30, 17
Miłość jest wszystkim
16, 20:10 20:10 20:10 16, 20:10 16, 20:10 16, 20:10 10:10, 16, 21:40
Misja Yeti 10, 11:15 10, 12:15 10, 12:15 10:15, 12:15 10, 12:15 10:15, 12:15 10, 12:15
Miśków 2-óch w Nowym Jorku 10:30, 12:45, 15, 17:15 10:30, 12:45, 15, 17:15 10:30, 12:45, 15, 17:15 10, 12:45, 15, 17:15 10:30, 12:45, 15, 17:15 10:30, 12:45, 15, 17:15 10:30, 12:45, 15, 17:15
Narodzhennia zirky (dubbing) 12:30
Narodziny gwiazdy (napisy)
21:15 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30
Narodziny gwiazdy ATMOS (napisy)
11:50, 17:45 11:50, 17:45 11:50, 17:45 11:50, 17:45 11:50, 17:45 11:50 11:50
Planeta Singli 2
13:15, 18:45, 21:20 18:45 18:45 13:15, 18:45 13:15, 18:45 13:15, 18:45 13:15, 18:45
Robin Hood: Początek (dubbing) 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30
Robin Hood: Początek (napisy) 16:45 16:45, 21:15 16:45, 21:15 16:45 16:45, 21:15 16:45
The Quake. Trzęsienie ziemi (napisy) 14:15, 18:30, 20:50 14:15, 18:30, 20:50 14:15, 18:30, 20:50 14:15, 18:30, 20:50 14:15, 18:30, 20:50 14:15, 16:45, 21:35 14:15, 18:30, 20:50
Zabójcze maszyny (dubbing)
12:30 12:30 15:30 12:30 12:30 15:30 15:30
Zabójcze maszyny (napisy)
11, 18:15, 21 11, 18:15, 21 18:15, 21 11, 18:15, 21 11, 18:15, 21 11, 18:15, 21 11, 18:15, 21
Pokazy specjalne
14 grudnia 19:30 Helios na scenie – Ucho, gardło, nóż – monodram Krystyny Jandy
16 grudnia 10:30 Filmowe Poranki: Bajeczki Maszy, cz. 1
19 grudnia 18:30 Kino Konesera – Świąteczne przeboje
20 grudnia 13:00 18:00 Kultura Dostępna – Listy do M. 3

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1 tel. 674-09-57
14 grudnia 16:00 Fuga
17:50 Trzy twarze
19:40 Sofia
15 grudnia Seans dla rodziców z dziećmi
14:00 Sofia
15:50 Pettson i Findus – najlepsza gwiazdka
17:40 7 uczuć
16 grudnia 12:00 Mały Kinematograf – Wyczarujemy świąteczną atmosferę
15:00 Pettson i Findus – najlepsza gwiazdka
16:30 Fuga
18:00 Ajka
17 grudnia Akademia Polskiego Filmu
17:00 Wykład prof. Katarzyny Mąki-Malatyńskiej
Przygoda na Mariensztacie + Celuloza
19 grudnia 20:00 Trzy twarze
20 grudnia 17:00 Pettson i Findus – najlepsza gwiazdka
18:30 7 uczuć

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
14 15 16 17 18 19 20
A może by tak trójkącik?
15 19 18:30 16:30 18:30 16:30
Filmy Alfreda Hitchcocka 18 (Intryga rodzinna) 16 (Intryga rodzinna)
Kino radzieckie i rosyjskie
15 (Wysocki) 18:30 (Wysocki)
Klub Niewiernych Żon
18:30
Niezwykła Ameryka Południowa
16:30 (Andy)
 Projektantka 19 14 16
Seans Turystyczny
17 (Argentyna)
WFO przedstawia
17 (Włókiennicza Łódź)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
14 15 16 17 18 19 20
Miłość jest wszystkim 17:15 19:45 16:30 19 16:30 19
Narodziny gwiazdy 20 17 19 16:30 19 16:30
Pokazy specjalne
15 grudnia
12:00 Arcydzieła Światowych Oper i Baletów – Czarodziejski Flet

KINO KOTŁOWNIA
strona www ul. Pogonowskiego 27/29 tel. 42 632 29 93
w tym okresie brak informacji o pokazach filmowych

KINO Szkoły Filmowej w Łodzi
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
14 grudnia 19:00 Bestia
17 grudnia 19:00 Manifesto
18 grudnia 19:00 Spirala
19 grudnia 19:00 Carol
20 grudnia 19:00 Zupełnie Nowy Testament

MULTIKINO (SILVER SCREEN)
www.multkino.pl ul. Piłsudskiego 5 lodz[at]multikino.pl, reklamacje.lodz[at]multikino.pl
tel. informacja dla grup (powyżej 15 osób) tel. 42 232 72 24
14 15 16 17 18 19 20
Aquaman (dubbing)
11:20, 14:20, 17:20 11:20, 14:20, 17:20
Aquaman (napisy)
20:20 20:20
Bohemian Rhapsody
12:30, 15:20, 18:10, 20:40 12:30, 15:20, 18:10, 20:35, 22:15 12:30, 15:20, 18:10, 21:05 12:30, 15:20, 18:10, 20:35 12:30, 15:20, 18:10, 20:35 10, 13:10, 18:10, 20:35 11:45, 13:10, 18:10, 20:35
Był sobie Deadpool
17, 21:15 14:25, 18:30
Diabeł: Inkarnacja
14:05, 19, 21, 22:15 14:05, 19, 21, 22:50 14:05, 19, 21 14:05, 19, 21 14:05, 19, 21 15, 20:50 15, 20:50
Fantastyczne zwierzęta: zbrodnie Grindelwalda (dubbing)
17:10 11:30, 17:10 11:30, 17:10 11:30, 17:10 11:30, 17:10 10:15, 13:05, 18:45 10:15, 13:05, 18:45
Fantastyczne zwierzęta: zbrodnie Grindelwalda (napisy) 14:20, 20 14:20, 20 14:20, 20 14:20, 20 14:20, 20 15:55 15:55
Fuga
11 11 11 11 11 10:55 10:55
Dziadek do orzechów i cztery królestwa (dubbing) 10, 13:20 10, 13:20 10, 13:20 10, 13:20 10, 13:20
Grinch
11, 13:10, 15:25, 16:25, 17:30 10:10, 11, 12:15, 13:20, 14:20, 15:25, 16:25, 17:30, 18:30 10:10, 11:15, 12:15, 13:20, 14:20, 15:25, 16:25, 17:30 10, 11:15, 12:05, 12:30, 13:20, 14:20, 15:25, 16:25, 17:30, 18:30 10, 10:30, 11:15, 12:15, 13:20, 14:20, 15:25, 16:25, 17:30, 18:30 10, 11, 12:05, 12:30, 14:20, 15:25, 16:25, 17:30, 18:30 9, 9:30, 10, 10, 11:15, 12:15, 13:20, 14:20, 15:25, 16:25, 17:30, 18:30
Hotel Transylwania 3
10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15
Klakson i spółka
10 10 10 10
Kler
14:10, 17, 19:35 14:10, 19:35 17, 19:35 15:10, 19:35 14:10, 17, 19:35 17, 19:35 17
Kursk
18:25, 21:10 18:25, 21:10 18:25, 21:10 18:25, 21:10 18:25, 21:10 19:50, 21:35 19:50, 21:35
Mary Poppins powraca (dubbing)
12:10, 14:55, 17:45 12:10, 14:55, 17:45
Mary Poppins powraca (napisy)
20:40 20:40
Miłość jest wszystkim
12:05, 14:50, 17:35, 20:20 12:05, 14:50, 17:35, 20:20 12:05, 14:50, 17:35, 20:20 14:50, 17:35, 20:20 12:05, 14:50, 17:35, 20:20 14:50, 20:10 12:05, 14:50, 20:10
Miśków 2-óch w Nowym Jorku
10, 12:15, 16:50 10, 12:15, 16:50 10, 12:15, 16:50 10, 12:15, 16:50 10, 12:15, 16:50 10, 13:05, 16 16
Multikino VR – Ekstremalne przeżycia
19 14, 17:30 14, 17:30 19 19
Multikino VR – Filmy Festiwalowe
19:30, 21 13, 14:30, 16:30, 19 13, 14:30, 16:30, 19 19:30, 21 19:30, 21
Multikino VR – Miasta świata
18 15, 18, 19:30 15, 18, 19:30 18 18
Multikino VR – niesamowite doświadczenia
18:30, 20 12, 13:30, 15:30, 17, 20 12, 13:30, 15:30, 17, 20 18:30, 20 18:30, 20
Multikino VR – The best of VR
17:30, 20:30 12:30, 16, 18:30, 20:30 12:30, 16, 18:30, 20:30 17:30, 20:30 17:30, 20:30
Narodziny gwiazdy
10:30, 12:10, 15, 17:50, 18:30, 21:20 12:10, 15, 17:50, 20:40, 22:25 12:10, 15, 17:50, 20:40 12:10, 15, 17:50, 20:40 12:10, 15, 17:50, 20:40 17:10, 20 17:10, 20
Planeta singli 2
16:05, 18:40, 21:15 16:05, 18:40 16:05, 18:40, 21:15 16:05, 18:40, 21:15 16:05, 18:40, 21:15 14:35, 17:35 14:35, 17:35
Robin Hood: Początek (dubbing)
11:30 11:30 11:30 11:30
The Quake. Trzęsienie Ziemie (dubbing)
14:25 14:25 14:25 14:25 14:25 13:15 13:15
The Quake. Trzęsienie Ziemie (napisy) 19:50 19:50 19:50 19:50 19:50 18:25 18:25
Twój Vincent
11
Zabójcze maszyny (dubbing)
10, 15:40 11:20, 15:40 11:35, 15:40 12:20, 15:40 11:20, 15:40 12, 15:40 12, 15:40
Zabójcze maszyny (napisy)
21 21 21 21 21 21 21
Pokazy specjalne
15 grudnia 10:30 12:00 Poranki Mikołajki – Pettson i Findus
16 grudnia 10:30 12:00 Poranki Mikołajki – Pettson i Findus
17 grudnia 18:00 Wystawa na Ekranie – Wunderkammer – Świat Cudów
20 grudnia 20:00 Dawn Wall – Extreme

KINO TATRY
www.kinotatry.com.pl ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
przerwa zimowa

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
w tym okresie brak pokazów filmowych

Zapraszamy do kin

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar kin – 22-28 października 2010
repertuar
Repertuar kin – 28 września – 4 października 2012
cinema111
Repertuar kin – 16-22 czerwca

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*