Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 14 do 20 czerwca 2019 r.


KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
15 czerwca 13:00 Jestem William
14:40 Kamper
16:20 Catalina
18:10 Penelopa
19:50 Vox Lux
16 czerwca 13:30 Jestem William
15:10 Penelopa
17:00 Kamper – Seans psychologiczny
20:20 Vox Lux
17 czerwca 13:30 Penelopa
15:10 Catalina
17:00 Kamper
18:40 Vox Lux
20:30 Sauvage
18 czerwca 15:10 Catalina
17:00 Kamper
18:40 Penelopa
20:20 Vox Lux

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
  14 15 16 17 18 19 20
Basia 2 14:15 14:15, 14:30 12:30 14, 14:15 12:30 12:30 12:30
Catalina
15, 21:20 15:30, 21:15 15, 21:20 15, 19:15 15 15, 21:20 15, 21:20
Free Solo
19 17:20 13 17 13, 19 13:10, 19 13:10, 19
Gloria Bell 15:15 17, 21:40 17, 21:40 16 17
Jestem William
13:15 12:30 13:45 12:30 13:45 13:45 13:45
Krew Boga
12:10, 20:30 15:15, 19 15:15, 21 15, 19:15 15, 21:15 15:15, 19:45 15:10, 21
Królowa Kier 14:10 14:45 14:45 21:15 15:20 13:40 14:45, 21:30
Milcząca rewolucja 15:25, 17 15:25, 19:15 15:25, 17 15:25, 21:10 15:25, 17 15:25, 17 15:25, 17
Praziomek 16:30 13 11 12:20 13:15 12 13
Rocketman 13, 17:15, 19:30 13, 17:15, 19:30 13, 17:15, 19:30 17, 20:30 17:40, 19 13, 17:15, 19:30 17:10, 19:20
Sauvage 17:25, 21 17:25, 21:15 17:25, 21 17:25, 21:15 17:25, 21 17:25, 21 17:25, 20:50
Słodki koniec dnia 21:40 11:10 11:10 14:10 13:30 21:40 13:15
Tajemnice Joan 18:15 11, 21 12:45, 19 13 17 16, 21:45 19
Złodziejaszki 19:15 19:10 19:15 19 19:15 19:15 19:15
Pokazy specjalne
16 czerwca 11:10 Niedziela Seniora
19 czerwca 13:00 Środa Seniora

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  14 15 16 17 18 19 20
Agent Kot
11:10, 13:20, 15:30, 17:40 11:10, 13:20, 15:30, 17:40 11:10, 13:20, 15:30, 17:40 11:10, 13:20, 15:30, 17:40 11:10, 13:20, 15:30, 17:40 11:10, 13:20, 15:30, 17:40 11:10, 13:20, 15:30, 17:40
Aladyn (dubbing)
10:20, 11:50, 14:30, 17:10, 19:50 10:20, 11:50, 14:30, 17:10, 19:50 10:20, 11:50, 14:30, 17:10, 19:50 10:20, 11:50, 14:30, 17:10, 19:50 10:20, 11:50, 14:30, 17:10, 19:50 10:20, 11:50, 14:30, 17:10, 19:50 10:20, 11:50, 14:30, 17:10, 19:50
Avengers: Koniec gry (dubbing)
16:20 16:20 16:20 16:20 16:20 16:20 16:20
Avengers: Koniec gry (napisy) 20:20 20:20 20:20 20:20 20:20 20:20 20:20
Brightburn: Syn ciemności 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30
Dzień czekolady 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30
Gloria Bell
12 12 12 12 12 12 12
Godzilla II: Król Potworów (dubbing) 11:40, 13:40, 16:30 11:40, 13:40, 16:30 11:40, 13:40, 16:30 11:40, 13:40, 16:30 11:40, 13:40, 16:30 11:40, 13:40, 16:30 11:40, 13:40, 16:30
Godzilla II: Król Potworów (napisy) 14:30, 17:20, 20:10, 22:10 14:30, 17:20, 20:10, 22:10 14:30, 17:20, 20:10, 22:10 14:30, 17:20, 20:10, 22:10 14:30, 17:20, 20:10, 22:10 14:30, 17:20, 20:10, 22:10 14:30, 17:20, 20:10, 22:10
Herezja
22 22 22 22 22 22
John Wick 3
15:30, 19:20 15:30, 19:20 15:30, 19:20 15:30, 19:20 15:30, 19:20 15:30, 19:20 15:30, 19:20
Krew Boga
14:10, 16:30, 19:50, 22:10 14:10, 16:30, 19:50, 22:10 14:10, 16:30, 19:50, 22:10 14:10, 16:30, 19:50, 22:10 14:10, 16:30, 19:50, 22:10 14:10, 16:30, 19:50, 22:10 14:10, 16:30, 19:50, 22:10
Królowa Kier
20:40 20:40 20:40 20:40 20:40 20:40 20:40
Laleczka
19:40, 21:40
Men In Black International 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30
Niedobrani 21:10 21:10 21:10 21:10 21:10 21:10 21:10
Panda i banda
10:15, 12:10 10:15, 12:10 10:15, 12:10 10:15, 12:10 10:15, 12:10 10:15, 12:10 10:15, 12:10
Paskudy. UglyDolls 10:10, 12:10, 14:10 10:10, 12:10, 14:10 10:10, 12:10, 14:10 10:10, 12:10, 14:10 10:10, 12:10, 14:10 10:10, 12:10, 14:10 10:10, 12:10, 14:10
Podły, okrutny, zły
18:50 18:50 18:50 18:50 18:50 18:50 18:50
Pokémon Detektyw Pikachu (dubbing)
10:20, 11, 12:40, 13:20, 15, 17:20, 19:40 10:20, 11, 12:40, 13:20, 15, 17:20, 19:40 10:20, 11, 12:40, 13:20, 15, 17:20, 19:40 10:20, 11, 12:40, 13:20, 15, 17:20, 19:40 10:20, 11, 12:40, 13:20, 15, 17:20, 19:40 10:20, 11, 12:40, 13:20, 15, 17:20, 19:40 10:20, 11, 12:40, 13:20, 15, 18
Pokémon Detektyw Pikachu (napisy)
18, 20:20 18, 20:20 18, 20:20 18, 20:20 18, 20:20 18, 20:20 17:20, 20:20
Rocketman
11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20
Słońce też jest gwiazdą
15:40 15:40 15:40 15:40 15:40 15:40 15:40
Tajemnice Joan
14:20, 16:50, 19:10, 21:40 14:20, 16:50, 19:10, 21:40 14:20, 16:50, 19:10, 21:40 14:20, 16:50, 19:10, 21:40 14:20, 16:50, 19:10, 21:40 14:20, 16:50, 19:10, 21:40 14:20, 16:50, 19:10, 21:40
Trzy kroki od siebie
13, 18:10 13, 18:10 13, 18:10 13, 18:10 13, 18:10 13, 18:10 13, 18:10
X-Men: Mroczna Phoenix (dubbing)
11:30, 14 11:30, 14 11:30, 14 11:30, 14 11:30, 14 11:30, 14 11:30, 14
X-Men: Mroczna Phoenix (napisy)
16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30

CINEMA CITY – SALA SKODA 4DX
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  14 15 16 17 18 19 20
Godzilla II: Król Potworów 3D 4DX (dubbing) 13:40, 19 13:40, 19 13:40, 19 13:40, 19 13:40, 19 13:40, 19 13:40, 19
Men In Black International 11:10, 16:30, 21:50 11:10, 16:30, 21:50 11:10, 16:30, 21:50 11:10, 16:30, 21:50 11:10, 16:30, 21:50 11:10, 16:30, 21:50 11:10, 16:30, 21:50
 

CINEMA CITY – IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  14 15 16 17 18 19 20
Godzilla II: Król Potworów 3D (napisy)
11, 16, 21 11, 16, 21 11, 16, 21 11, 16, 21 11, 16, 21 11, 16, 21 11, 16, 21
Men In Black International 13:40, 18:40 13:40, 18:40 13:40, 18:40 13:40, 18:40 13:40, 18:40 13:40, 18:40 13:40, 18:40

CINEMA PARADISO – PURE HOTEL
fb ul. Ogrodowa 26 cinemaparadiso@purohotel.pl – wstęp wolny
w tym okresie brak informacji o pokazach filmowych

STARE KINO OLD CINEMA
www.cinemahotel.pl ul. Piotrkowska 120 booking@cinemahotel.pl
w tym okresie brak informacji o pokazach filmowych
KINO HELIOS GALERIA SUKCESJA
www.helios.pl al. Politechniki 1, Rezerwacja indywidualna 42 299 92 70, rezerwacja grupowa 42 299 92 71
  14 15 16 17 18 19 20
Agent Kot
9, 11:20, 13:40, 16, 18:15  11:20, 13:40, 16, 18:15 12:20, 14, 16:10, 18:15 11:45, 12:30, 13:40, 16, 18:15 9, 11:20, 13:40, 16, 18:15  11:20, 13:40, 16, 18:15 11:20, 13:40, 16, 18:15
Aladyn (dubbing)
10, 16:15 10:50, 16:15 10:50, 16:15 9:30, 16:15 11, 16:15 10:50, 16:15 10:50, 16:15
Aladyn 3D (dubbing)
10
Avengers. Koniec gry (dubbing) 11:10 11:10 11:10 10:15 11:10 10:50 11:10
Dzień czekolady 9:30, 15 15 15 15 15 15 15
Godzilla II: Król potworów (dubbing)
10, 15:45, 17, 19:45 17, 19:45 17, 19:45 17, 19:45 9, 17, 19:45 17, 19:45 17, 19:45
Godzilla II: Król potworów (napisy) 13, 18:30, 21:15
Godzilla II: Król potworów 3D (dubbing) 15:45 15:45 15:45 15:45 15:45 15:45
Godzilla II: Król potworów ATMOS (dubbing) 10 10 9:30 10 10 10
Godzilla II: Król potworów ATMOS (napisy)
13, 18:30, 21:15 13, 18:30, 21:15 13, 18:30, 21:15 13, 18:30, 21:15 13, 18:45, 21:30 13, 18:30, 21:15
John Wick 3
20:40 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30
Kraina cudów 12:30, 16:45 12:30, 16:45 12, 16:45 10:30, 16:45 12:30, 16:45 12:30, 16:30 12:45, 16:45
Laleczka
19:45, 21:50
Men in Black International
10:10, 12:50, 15:20, 18, 19:15, 20:30, 21:45 10:10, 12:50, 15:20, 18, 19:15, 20:40, 21:45 10:10, 12:50, 15:20, 18, 19:15, 20:40, 21:45 10:10, 12:50, 15:20, 18, 19:15, 20:40, 21:45 10:10, 12:50, 15:20, 18, 19:15, 20:40, 21:45 10:10, 12:50, 15:20, 18, 20:40, 21:50 10:10, 12:50, 15:20, 18, 19:15, 20:40, 21:50
Panda i banda 10 10 10 10 10 10 10
Paskudy. UglyDolls 10:45, 14:45, 17:15 10:30, 14:45, 17:15 10:15, 14:45, 17:15 12:30, 14:45, 17:15 10:30, 14:45, 17:15 10:30, 14:30, 17:15 10:45, 14:45, 18:30
Pokémon Detektyw Pikachu (dubbing) 10, 15:10, 17:40 10:20, 15:10, 17:40 10:20, 15:10, 17:40 10:20, 15:10, 17:40 9:30, 10:20, 15:10, 17:40 10:20, 15:10, 17:40 10:05, 14:15
Pokémon Detektyw Pikachu (napisy) 12:40, 20:10 12:40, 20:10 12:40, 20:10 12:40, 20:10 12:40, 20:10 12:40, 20:10 12
Rocketman
12:15, 14:30, 18:45, 21:30 12:15, 14:30, 18:45, 21:30 12:15, 14:30, 18:45, 21:30 12:15, 14:30, 18:45, 21:30 12:15, 14:30, 18:45, 21:30 12:15, 14:30, 19, 21:40 15, 18:45, 21:30
Tajemnice Joan 13:50, 19:30, 21:45 13:50, 19:30, 21:45 13:50, 19:30, 21:45 13:50, 19:30, 21:45 13:50, 19:30, 21:45 13:50, 19:30, 21:45 13:50, 20:30
Tolkien
9
Wymarzony
16:30
X-Men: Mroczna Phoenix (dubbing) 11:30, 16:30 11:30, 16:30 11:30, 16:30 11, 16:30 11:30, 16:30 11:30, 16:30 11:30, 16:30
X-Men: Mroczna Phoenix (napisy)
14, 19, 21:30 14, 19, 21:30 14, 19, 21:30 14, 19, 21:30 14, 19, 21:30 14, 19:15, 22 14, 19, 21:30
Pokazy specjalne
14 czerwca 23:00 Maraton Godzilli 
16 czerwca 10:30 Filmowe Poranki: Krecik i Panda, cz. 1
   
19 czerwca 18:30 Kino Konesera – Dzika grusza
20 czerwca 13:00 18:00 Kultura Dostępna – Miszmasz czyli Kogel Mogel 3


KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1 tel. 674-09-57
14 czerwca 15:30 Gloria Bell
17:30 Seans z audiodeskrypcją – Ziemia obiecana
15 czerwca 14:00 Przegląd dla dzieci i młodzieży – Jestem William
15:45 Gloria Bell
17:45 Podwójne życie
19:45 Gloria Bell
16 czerwca 12:00 Mały Kinematograf – Dzieci lubią nie tylko misie
15:00 Gloria Bell
17:00 III Zjazd Filmoznawców i Medioznawców
Córka generała Pankratowa + wykład Breg Lameris
18 czerwca Prolog 29. Festiwalu Mediów Człowiek w Zagrożeniu
18:00 Spotkanie z Marią Konwicką i promocja książki Byli sobie raz
+ Aktorka
19 czerwca 18:00 Gloria Bell

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
  14 15 16 17 18 19 20
Anioł
16:30 18:30
Czego życzy sobie kobieta
18:45 16:30
Droga krzyżowa
18:30 16:15
Filmy Alfreda Hitchocka 18 (Szał) 14 (Szał)
Filmy z Juliette Binoche
18:30 (Mamy2mamy) 14:15 (Mamy2mamy)
Miłość bez końca 14:15 16:15
Pełnia życia 14 18:30
Rok w Tybecie: Niepoprawni mnisi
16:30
Seans Turystyczny 16:30 (Nowa Zelandia – wyspa południowa) 14:30 (Szwajcarski ekspres lodowcowy)
Seans Wampiryczny
  16:30 (Zagadka nieśmiertelności) 18:30 (Zagadka niesmiertelności)
Tercet Egzotyczny – wspomnienie
14:15

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
  14 15 16 17 18 19 20
Gloria Bell 19:30 17 19:30 17 19:30 17
Wymarzony 17 19:30 13:30 19:30 17 19:30
Pokazy specjalne
15 czerwca
12:00 Arcydzieła Światowych Oper – Symplicjusz
16 czerwca 16:00 Retansmisja przestawień Teatru Bolszoj – Suita/Pietruszka

KINO KOTŁOWNIA
strona www ul. Pogonowskiego 27/29 tel. 42 632 29 93
w tym okresie brak informacji o pokazach filmowych

KINO Szkoły Filmowej w Łodzi
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
w tym okresie brak informacji o pokazach filmowych
MULTIKINO (SILVER SCREEN)
www.multkino.pl ul. Piłsudskiego 5 lodz[at]multikino.pl, reklamacje.lodz[at]multikino.pl
tel. informacja dla grup (powyżej 15 osób) tel. 42 232 72 24
  14 15 16 17 18 19 20
Agent Kot
9:45, 12, 14:15, 17:40 10:50, 15:10, 17:40 10:50, 15:10, 17:40 10:35, 15:10, 17:40 10:35, 15:10, 17:40 10:35, 15:10, 17:40 10:35, 15:10, 17:40
Aladyn (dubbing)
10:45, 12:35, 15:20, 18:15 10:45, 12:35, 15:20, 18:15 10:45, 12:35, 15:20, 18:15 9:30, 10, 12:35 10:45, 13:05, 16 10:45, 12:35, 15:20, 18:15 10:45, 12:35, 15:20, 18:15
Avengers. Koniec gry (dubbing) 13:10 13:10 13:10 13:10 13:10 13:10 13:10
Dzień czekolady
10:30
Godzilla II: Król potworów (dubbing)
11:35, 14:25, 17:25 11:35, 17:25 11:35, 17:25 11:35, 17:25 11:35, 17:25 11:35, 17:25 11:35, 17:25
Godzilla II: Król potworów (napisy) 13:25, 16:25, 19:15, 20:15, 21:35 13:25, 16:25, 19:15, 20:15, 21:35 13:25, 16:25, 19:15, 20:15, 21:35 13:25, 16:25, 19:15, 20:15, 21:20 13:25, 16:25, 19:15, 20:15, 21:35 13:25, 16:25, 19:15, 20:15, 21:35 13:25, 16:25, 19:15, 20:15, 21:35
Godzilla II: Król potworów 3D (dubbing) 14:25 14:25 14:25 14:25 14:25 14:25
Kraina cudów
11:05 11:05 11:05 11:05 11:05
John Wick 3
16:45, 21 16:45, 20:50 16:45, 20:50 16:45, 20:50 16:45, 20:50 16:45, 20:50 16:45
Laleczka
21
Ma
20:50
Men in Black International
10:30, 13, 15:30, 18, 19:05, 20:30, 20:50 10:30, 13, 15:30, 18, 19:05, 20:30 10:30, 13, 15:30, 18, 19:05, 20:30 10:30, 13, 15:30, 18, 20:30 10:30, 13, 15:30, 18, 19:05, 20:30 10:30, 13, 15:30, 18, 19:05, 20:30 10:30, 13, 15:30, 18, 19:05, 20:30
Multikino VR – Ekstremalne przeżycia
15:50 15:50 20:15 20:15
Multikino VR – Ghost in the shell
13:30, 16:15, 18:10, 19, 20:30 13:30, 16:15, 18:10, 19, 20:30 17:55, 19:50 17:55, 19:50
Multikino VR – niesamowite doświadczenia
15, 18:35 15, 18:35 17:30 17:30
Multikino VR – The best of VR
13:05, 17:45 13:05, 17:45 19:25 19:25
Multikino VR – The Great C
12:25, 14:20, 17:05, 19:25, 20:55 12:25, 14:20, 17:05, 19:25, 20:55 18:45, 21:05 18:45, 21:05
Multikino VR – VR na krańcach świata
12, 13:55, 15:25, 16:40, 20:05 12, 13:55, 15:25, 16:40, 20:05 18:20, 20:40 18:20, 20:40
Niedobrani
10:40, 21 10:40, 21 10:40 10:40 10:40, 21 10:40
Panda i banda
             
Podły, zły, okrutny
21:45 21:45 21:45 12:45 12:45, 21:45 12:45, 21:45 12:45, 21:45
Paskudy. Uglydolls
12:40, 17 10:30, 12:40 10:30, 12:40 10:30, 12:40, 17 10:20, 11, 12:25, 17 10, 12:40, 17 10:30, 12:40, 17
Pokémon Detektyw Pikachu (dubbing)
9:45, 10, 11:30, 13:50, 16:10, 18:30 10:15, 11:30, 13:50, 16:10, 18:30 10:15, 11:30, 13:50, 16:10, 18:30 10:15, 11:30, 13:50, 16:10, 18:30 10:15, 11:30, 13:50, 16:10, 18:30 10:15, 11:30, 13:50, 16:10, 18:30 10:15, 11:30, 13:50, 16:10, 18:30
Pokémon Detektyw Pikachu (napisy) 19:50 19:50 19:50 19:50 19:50 19:50 19:50
Rocketman
11:55, 14:35, 17:15, 20 11:55, 14:35, 17:15, 20 11:55, 14:35, 17:15, 20 11:55, 14:35, 17:15, 19:15, 20 14:35, 17:15, 20 11:55, 14:35, 17:15, 20 11:55, 14:35, 17:15, 20
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
13:05, 17 13:05, 17
Tajemnice Joan
14:45, 19:30 14:45, 19:30 14:45, 19:30 14:45, 19:05 14:45, 19:30 14:45, 19:30 14:45, 19:30
X-Men: Mroczna Phoenix (dubbing) 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
X-Men: Mroczna Phoenix (napisy) 16, 18:40, 21:10 16, 18:40, 21:10 16, 18:40, 21:10 16, 18:40, 21:10 16, 18:40, 21:10 16, 18:40, 21:10 16, 18:40, 21:10
Pokazy specjalne
15 czerwca

10:30 Poranki – Agi Bagi S03 9-17

16 czerwca

10:30 Poranki – Agi Bagi S03 9-17

17 czerwca

19:30 Mistrzowie Kina Mastercard – Królowa Kier

18 czerwca

19:00 Balet Bolszoj. Letnie powtórki 2019: Śpiąca królewna


KINO TATRY
www.kinotatry.com.pl ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
14 czerwca 18:00 Mój piękny syn
20:00 Dom, który zbudował Jack
15 czerwca 15:30 Oni
18:00 Niemiłość
20:00 Dom, który zbudował Jack
16 czerwca 15:00 Dom, który zbudował Jack
17:30 Mój piękny syn
19:30 Oni
20 czerwca 15:30 Oni
18:00 Niemiłość
20:00 Dom, który zbudował Jack

KINO PERŁA
www.kinoperla.pl teren OFF Piotrkowskiej, wstęp wolny
               
14 czerwca 21:00 John Wick 2
15 czerwca 21:00 Sala samobójców
16 czerwca 21:00 Swingujące wakacje
19 czerwca 21:00 Przedszkolanka
20 czerwca 21:00 Gentleman z rewolwerem
 

Zapraszamy do kin

14:20, 17:10, 20:10

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 13-19 lutego 2015
Repertuar kin – 8-14 lutego
cinema111
Repertuar kin 10-16 lutego

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*