cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 13 do 19 marca 2015 roku.

 


KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
13 14 15 16 17 18 19
Bóg nie umarł 12 12 12 12 12 12
Chappie 11:45, 18:30, 21 11:45, 18:30, 21 12:15, 18:30, 21 11:45, 19:15, 21 11:45, 18:30, 21 11:45, 18:30, 21 11:45, 18:30, 21
Disco Polo 19:30, 21:45 19:30, 21:45 19:30, 21:45 19:30, 21:45 19:30, 21:45 21:30 19:30, 21:45
Focus 14:15 14:15 14:30 14:15 14:15 14:15 14:15
Fru! 9:45 9:45 9:45 9:45 9:45 9:45
Fru! 3D 16:30 16:30 16:45 16:30 16:30 16:30
Kopciuszek 9:30, 14:30, 17 9:30, 14:30, 17 9:30, 14:30, 17 9:30, 14:30, 17 9:30, 14:30, 17 9:30, 14:30, 16 9:30, 14:30, 17
Pokazy specjalne
15 marca 10:30 Filmowe Poranki Scooby-Doo
18 marca 17:00 Kino Kobiet (Disco Polo)

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
13 marca 15:00 We dwoje zawsze raźniej
17:00 Kebab i Horoskop
18:30 Co robimy w ukryciu
14 marca 14:30 Lewiatan
17:00 Kebab i Horoskop
18:30 Co robimy w ukryciu
20:15 Ale jakie Walentynki?
15 marca 13:30 Ida
15:00 Okradając Afrykę (Wstęp bezpłatny)
16:30 We dwoje zawsze raźniej
18:20 Co robimy w ukryciu
20:00 Kebab i Horoskop
21:20 20 000 dni na Ziemi
16 marca 16:00 Kebab i Horoskop
17:30 We dwoje zawsze raźniej
19:30 20 000 dni na Ziemi
21:00 Co robimy w ukryciu
17 marca 15:20 Ida
16:50 Co robimy w ukryciu
18:30 O koniach i ludziach   PAC! Alicji Błaszczyńskiej
20:15 O!PLA – Wyróżnienia 2014 (Wstęp 5 zł)
21:30 Kebab i Horoskop
19 marca 15:30 Kebab i Horoskop
17:00 Co robimy w ukryciu
19:19 Premiera teledysku zespołu 19 Wiosen – Solaris Urbino (Wstęp bezpłatny)

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
13 14 15 16 17 18 19
Biała jak mleko, czerwona jak krew 16:10 16:10 16:10 21:30 19:40 19:40 21:30
Birdman 21:25 13:50 17:45 13:40 19:20 11:50, 18 13
Body/ciało 18, 19:45 18, 19:45, 21:30 12, 18, 19:45, 21:30 18, 19:45, 21:30 18, 19:45 14, 20:15, 21:50 18, 19:45, 21:30
Bogowie 12:10 16 16 17 17 16
Był sobie las 15:30 18:15 15:30 18:15 15:30 15:30 18:15
Co robimy w ukryciu 21 12:50, 21:40 21:10 14:25, 19:40 21:15 14:20 ,21:15 14:25, 19:40
Disco Polo 15:50 16 16 17:45 11:50 12:15
Dumni i wściekli 13:45 14:10 14:15 21:25 13:45 14:15 22
Fru!
12:35 12:10 11 12:30 12:30 12:40 18:30
Gang Rosenthala 17, 19:30 12:25, 19:30 17, 21 12:50, 19:30 12:30, 16:15 11:35, 17:40 12:50, 19:30
Gloria 13:30, 19 19:40 13:30, 19 21:15 13:30, 19:15 13:30, 19:15 21:15
Ida 12:15, 18 12:35, 14:30, 18 12, 12:40 12:50, 14:10, 18 12, 15:50, 18:10 11:50, 19:50 12:50, 18
Piąte: nie odchodź 16:35 16:20 16:20 12:15 16:35 16:25 20:35
Snajper 14:15, 21:30 21:25 13:35 15:40 14:10, 21:30 15:40 15:40
To właśnie seks 17:45 19:40 19:45 19:40 21:25 21:20 16:15
We dwoje zawsze raźniej 14:20 14:20 14:20 14:45 14:25 16 14:45
Whiplash 19:30 17:45 21:35 15:45 17:25 17:50 14:20
Wilkołacze sny 21:30 21:30 12:25 16:30 21:30 21:30 16:30
Pokazy specjalne
15 marca 12:00 Niedziela Seniora
18 marca 11:50  Środa Seniora

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
13 14 15 16 17 18 19
50 Twarzy Greya 14:30, 17:10, 18:40, 19:50, 21:20, 22:30 14:30, 17:10, 18:40, 19:50, 21:20, 22:30 14:30, 17:10, 18:40, 19:50, 21:20, 22:30 14:30, 17:10, 18:40, 19:50, 21:20, 22:30 14:30, 17:10, 18:40, 19:50, 21:20, 22:30 14:30, 17:10, 18:40, 19:50, 21:20, 22:30 14:30, 17:10, 18:40, 19:50, 21:20, 22:30
Anioł śmierci 21:40 21:40 21:40 21:40 21:40 21:40 21:40
Asterix i Obeliks: Osiedle bogów 11, 15, 17 11, 15, 17 11, 15, 17 11, 15, 17 11, 15, 17 11, 15, 17 11, 15, 17
Asterix i Obeliks: Osiedle bogów 3D 13 13 13 13 13 13 13
Baranek Shaun 11:30, 13:30 11:30, 13:30 11:30, 13:30 11:30, 13:30 11:30, 13:30 11:30, 13:30 11:30, 13:30
Barbie: Super księżniczku 10:40, 12:30 10:40, 12:30 10:40, 12:30 10:40, 12:30 10:40, 12:30 10:40, 12:30 10:40, 12:30
Body/Ciało 11:10, 14, 16:10, 18:20, 20:30 11:10, 14, 16:10, 18:20, 20:30 11:10, 14, 16:10, 18:20, 20:30 11:10, 14, 16:10, 18:20, 20:30 11:10, 14, 16:10, 18:20, 20:30 11:10, 14, 16:10, 18:20, 20:30 11:10, 14, 16:10, 18:20, 20:30
Disco polo 10:40, 13, 14:20, 15:20, 16:40, 17:40, 19, 20, 21:20, 22:20 10:40, 13, 14:20, 15:20, 16:40, 17:40, 19, 20, 21:20, 22:20 10:40, 13, 14:20, 15:20, 16:40, 17:40, 19, 20, 21:20, 22:20 10:40, 13, 14:20, 15:20, 16:40, 17:40, 19, 20, 21:20, 22:20 10:40, 13, 14:20, 15:20, 16:40, 17:40, 19, 20, 21:20, 22:20 10:40, 13, 14:20, 15:20, 16:40, 17:40, 19, 20, 21:20, 22:20 10:40, 13, 14:20, 15:20, 16:40, 17:40, 19, 20, 21:20, 22:20
Dumni i wściekli 11:45 11:45 11:45 11:45 11:45 11:45 11:45
Dzwoneczek i bestia z Nibylandii 10:30, 12:15 10:30, 12:15 10:30, 12:15 10:30, 12:15 10:30, 12:15 10:30, 12:15 10:30, 12:15
Chappie    11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15
Coś za mną chodzi 15:30, 19:15, 21:30 15:30, 19:15, 21:30 15:30, 19:15, 21:30 15:30, 19:15, 21:30 15:30, 19:15, 21:30 15:30, 19:15, 21:30 15:30, 19:15, 21:30
Focus 15:30, 18, 20:15, 22:30 15:30, 18, 20:15, 22:30 15:30, 18, 20:15, 22:30  15:30, 18, 20:15, 22:30 15:30, 18, 20:15, 22:30 15:30, 18, 20:15, 22:30 15:30, 18, 20:15, 22:30
Fru! 10, 14, 16 10, 14, 16 10, 14, 16 10, 14, 16 10, 14, 16 10, 14, 16 10, 14, 16
Fru! 3D 12 12 12 12 12 12 12
Kingsman: Tajne Służby 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30
Kopciuszek 11, 13:30, 16, 18:30 11, 13:30, 16, 18:30 11, 13:30, 16, 18:30 11, 13:30, 16, 18:30 11, 13:30, 16, 18:30 11, 13:30, 16, 18:30 11, 13:30, 16, 18:30
Loft 20:50 20:50 20:50 20:50 20:50 20:50 20:50
Piąte: Nie odchodź 11, 12:45, 17:45 11, 12:45, 17:45 11, 12:45, 17:45 11, 12:45, 17:45 11, 12:45, 17:45 11, 12:45, 17:45 11, 12:45, 17:45
Pingwiny z Madagaskaru 12:20, 16:30 12:20, 16:30 12:20, 16:30 12:20, 16:30 12:20, 16:30 12:20, 16:30 12:20, 16:30
Pingwiny z Madagaskaru 3D 10:10, 14:30 10:10, 14:30 10:10, 14:30 10:10, 14:30 10:10, 14:30 10:10, 14:30 10:10, 14:30
Samba 19 19 19 19 19 19
Snajper 10:15, 15:15, 18, 20:45 10:15, 15:15, 18, 20:45 10:15, 15:15, 18, 20:45 10:15, 15:15, 18, 20:45 10:15, 15:15, 18, 20:45 10:15, 15:15, 18, 20:45 10:15, 15:15, 18, 20:45
SpongeBob: Na suchym lądzie 10:30, 14:50, 17 10:30, 14:50, 17 10:30, 14:50, 17 10:30, 14:50, 17 10:30, 14:50, 17 10:30, 14:50, 17 10:30, 14:50, 17
SpongeBob: Na suchym lądzie 3D 12:40 12:40 12:40 12:40 12:40 12:40 12:40
To właśnie seks 13:20, 17:50, 20, 22:10 13:20, 17:50, 20, 22:10  13:20, 17:50, 20, 22:10 13:20, 17:50, 20, 22:10 13:20, 17:50, 20, 22:10 13:20, 17:50, 20, 22:10 13:20, 17:50, 20, 22:10
Wkręceni 2 13:10, 19:30 13:10, 19:30 13:10, 19:30 13:10, 19:30 13:10, 19:30 13:10, 19:30 13:10, 19:30
Ziarno Prawdy 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30
Źródło Nadziei 14:15, 16:45, 19:15, 21:45 14:15, 16:45, 19:15, 21:45 14:15, 16:45, 19:15, 21:45 14:15, 16:45, 19:15, 21:45 14:15, 16:45, 19:15, 21:45 14:15, 16:45, 19:15, 21:45 14:15, 16:45, 19:15, 21:45
Pokazy specjalne
19 marca 19:30 Ladies night (Dziewczyna warta grzechu)

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
13 marca 18:00 Między nami dobrze jest
19:15 Samba
14 marca 17:00 Między nami dobrze jest
18:15 Samba
20:15 Gloria
15 marca 12:00 Mały Kinematograf: Co się kryje pod łóżkiem?
15:00 Seans 60: Carte Blanche
17:00 Między nami dobrze jest
18:15 Gloria
16 marca Akademia Polskiego Filmu
17:00 Wykład dr Marcina Marona
Wesele + Sanatorium pod klepsydrą
17 marca 18:00 Dwa dni, jedna noc
19:40 Turysta
18 marca 18:00 Gloria
20:00 Turysta
19 marca 18:00 Filmowe klany: Spotkanie z Zofią, Mateuszem, Zbigniewem Wichłaczem
20:30 Samba

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
13 14 15 16 17 18 19
Boys 19:15 19:15 19 19 16:15
Brigaddon 17 17
Emmanuelle 2 Antydziewica 16:30 19:15
Gloria
13:15 13:15 18:30 15 15 13:15 14
Seans Turystyczny 12:30 (Litwa, Łotwa i Estonia) 17:15 (Wyspy greckie: Rodos i Karpathos) 12:30 (Litwa, Łotwa i Estonia) 17:15 (Wyspy greckie: Rodos i Karpathos) 15:30 (Wyspy greckie: Cyklady) 12:15 (Wyspy greckie: Rodos i Karpathos)
Starożytne cywilizacje
15:30 (Japonia) 15:30 (Japonia)
Szukając siebie 18
Wielcy malarze XX wieku 17:30 (Andy Warhol)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
13 14 15 16 17 18 19
Bóg nie umarł
16:30 16 16 17:30 15 18:15
Disco Polo 19 18:30 18:30 15 19:30 16
Litewski przekręt
14:30 20:45 14 20 17:30 20:30

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
w tym okresie brak pokazów filmowych

IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
13 14 15 16 17 18 19
Jupiter. Intronizacja 3D 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30
Kopciuszek (dubbing)
10, 12:30, 15, 17:30 10, 12:30, 15, 17:30 10, 12:30, 15, 17:30 10, 12:30, 15, 17:30 10, 12:30, 15, 17:30 10, 12:30, 15, 17:30 10, 12:30, 15, 17:30
Kopciuszek (napisy)
20 20 20 20 20 20 20

KINO POLONIA
www.kinopolonia.eu  ul. Piotrkowska 67
Kino jest nieczynne

KINO PWSFTviT
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
13 marca 19:00 Czeski film
16 marca 19:00 Struktura kryształu
17 marca 19:00 Grand Budapest Hotel
18 marca 19:00 Dyskretny urok burżuazji
19 marca 19:00 ENH: Zjazd absolwentów

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
13 14 15 16 17 18 19
50 twarzy Greya 16:30, 20, 22:45 16:30, 21:20 16:30, 20, 21:20 16:30, 21:40 22 16:30, 21:20 16:30, 21:40
Asteriks i Obeliks: osiedle bogów 10, 13:10 10, 13:10 10, 13:10 13:10 10, 13:10 10, 13:10 10, 13:10
Barbie: Superksiężniczki
10:15 10:15 10:15 10:15 10 10:15 10:15
Body/ciało 13, 17:15, 19:30, 21:45 13, 17:15, 19:30, 21:45 13, 17:15, 19:30, 21:45 13, 17:15, 19:30, 21:45 13, 17:15, 19:30, 21:45 13, 17:15, 19:30, 21:45 13, 17:15, 19:30, 21:45
Chappie 12:30, 15:10, 17:50, 20:30, 23:10 12:30, 15:10, 17:50, 20:30 12:30, 15:10, 17:50, 20:30 12:30, 15:10, 17:50, 20:30 12:30, 15:10, 17:50, 20:30 12:30, 15:10, 17:50, 20:30 12:30, 15:10, 17:50, 20:30
Coś za mną chodzi 16:40, 19:15, 21:40 16:40, 19:15, 21:40 16:40, 19:15, 21:40 16:40, 19:15, 21:40 16:40, 19:15, 21:40 16:40, 19:15, 21:40 16:40, 19:15, 21:40
Disco Polo
12, 14:30, 17, 19:30, 22:50 12:40, 15:10, 17:40, 20:10, 21:40 12:40, 15:10, 17:40, 20:10, 21:40 15:10, 17:40, 20:10 13:10, 15:40, 18:10, 21:20 12:40, 15:10, 17:40, 20:10 12:40, 15:10, 17:40, 20:10
Drake 20
Dumni i wściekli 11:40 10:30 10:30 11:40 11:40 11:40 11:40
Focus 12:20, 14:50, 17:20, 19:45 12:20, 14:50, 17:20, 19:45 12:20, 14:50, 17:20, 19:45 12:20, 14:50, 17:20, 19:45 12:20, 14:50, 17:20, 19:45 12:20, 14:50, 17:20, 19:45 12:20, 14:50, 17:20, 19:45
Fru! 10:45, 12:10, 17:45 10:45, 12:10, 17:45 10:45, 12:10, 17:45 10:45, 12:10, 17:45 10:45, 12, 16:45 10:45, 12:10, 17:45 10:45, 12:10, 17:45
Fru! 3D 14:20 14:20 14:20 14:20 14:10 14:20 14:20
Kopciuszek 10:10, 11:10, 12:10, 13:45, 14:45, 17:20 10, 11:10, 12:10, 13:45, 14:45, 17:20 10, 11:10, 12:10, 13:45, 14:45, 17:20 10:10, 11:10, 12:40, 13:45, 15:15, 17:50 10:10, 11:10, 12:10, 13:45, 14:45, 17:20 10, 11:10, 12:10, 13:45, 14:45, 17:20 10, 11:10, 12:10, 13:45, 14:45, 17:20
Kopciuszek 3D
16:20, 19, 20, 22:40 16:20, 19, 20 16:20, 19, 20 16:20, 19, 20:30 16:20, 19, 20 16:20, 19, 20 16:20, 19, 20
Paddington 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:20
Piąte: nie odchodź 10:20, 15:20 10:20, 15:20 10:20, 15:20 10:20, 15:20 10:20, 15:20 10:20, 15:20 10:20, 15:20
Pingwiny z Madagaskaru 14:20 14:20 14:20 14:20 10:50, 14:20 10, 14:20 10:50, 14:20
Snajper 21:20 20 21:20 21:40 21:40 21:20
SpongeBob: Na suchym lądzie 11, 15:30 11, 15:30 11, 15:30 11, 15:30 10, 14:30 15:30 11, 15:30
SpongeBob: Na suchym lądzie 3D
13:15 13:15 13:15 13:15 12:15 10:30, 13:15 13:15
To właśnie seks 19, 22:10 19, 22:10 19, 22:10 19, 22:10 19, 22:10 19, 22:10 19, 22:10
Źródło nadziei 15:15, 17:45, 20:20 15:15, 17:45, 20:20 15:15, 17:45, 20:20 15:15, 17:45, 20:20 15:15, 17:45, 20:40 15:15, 17:45, 20 15:15, 17:45, 20:20
Pokazy specjalne
13 marca 22:00 ENEMEF: Noc Kina Polskiego
14 marca 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
15 marca 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
16 marca 20:00 Backstreet Boys: Show ‘Em What You’re Made Of
17 marca 16:20, 19 Shakespeare’s Globe On Screen: Makbet        
20:30 Liga Mistrzów: Atletico – Leverkusen
18 marca 20:30 Liga Mistrzów: Barcelona – Manchester City

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
przerwa zimowa

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
13 14 15 16 17 18 19
50 twarzy Greya 21 19 14:25 18:15
Birdman 14:25 16:55 18:40 14:30
Dumni i wściekli 20:15
Dwa dni, jedna noc 16:30
Pingwiny z Madagaskaru 10:30 12:40 10:30 10:30
Samba 12:15 10:30 12:15
Snajper 18:40 14:30 20:45 12:15, 22:15
Teoria wszystkiego 16:30 21:10 16:30

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar kin – 25-31 maja 2012
repertuar
Repertuar kin – 13-19 maja 2011
Repertuar kin – 22-28 marca 2019

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*