Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 13 do 19 grudnia 2019 r


KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
14 grudnia 14:00 I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!
15 grudnia 13:30 Amazing Grace: Aretha Franklin
15:10 Wilkołak
17:00 Seans Psychologiczny – Krewetki w cekinach
20:00 I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!
16 grudnia 13:30 Wilkołak
15:00 Exit
17:00 Amazing Grace: Aretha Franklin
18:40 I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!
20:30 Ostatnia góra
17 grudnia 16:30 Amazing Grace: Aretha Franklin
18:10 I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!
20:00 Anishort: Najlepsze Krótkie Filmy Animowane. Dogrywka
18 grudnia 17:00 Palący problem
19 grudnia 16:00 Exit
18:00 I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!
19:50 Amazing Grace: Aretha Franklin
 

SALA KIESZONKOWA
Sala mieści maksymalnie 5 Widzów
Prosimy o rezerwacje telefoniczne.

Sobota 14.12.2019
14:10 Wilkołak

Niedziela 15.12.2019
15:00 Exit
20:10 Ostatnia góra

Poniedziałek 16.12.2019
15:00 Ostatnia góra
17:00 Serce Jamajki

Wtorek 17.12.2019
15:00 Wilkołak
17:00 Exit

Czwartek 19.12.2019
16:10 Wilkołak
18:20 Serce Jamajki


KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
  13 14 15 16 17 18 19
Angelo 18:50 21 14:50, 21 14:50, 21 21 14:50, 21 15:30
Basia 3 12:20 12:15 12:15 12:15 13:45 14 13, 17:30
Boże Ciało 21:15 14:10 11 14:10 13:15 11 14:15
Dwóch Papieży 17:30 18:40 14 18:40 18:40 14 18:40
Historia Małżeńska 10:30 18:40 11:40 15:40 18:40 21
Irlandczyk 20:15 17:30 20:15 17:30 20:15 20:15 18:10
Jak poślubić milionera? 13.12, 18:15 15:25 12, 18:15 15:25 14:15, 18:15 12, 18:15 16:10
Jak zostać Świętym Mikołajem 16:50 13:15 13:15 13:15 13:30 13:15 13:15
Lighthouse 15:20 13:15, 21 13:10, 21:15 13:15, 21 21 13:10, 21:15 14
Magiczne Święta Ewy 14, 17 15 15 15 15:15 15 15
Młody Ahmed 13:20 13 15 17 15 21
Nadzwyczajni 13, 16 16:25, 21:15 16:25 16:25, 21:15 16:25 16:25 16:25, 22
Niebieskie Chachary 20:45 16:50 16:50 16:50 16:50 16:50 20:45
Nieplanowane
15, 18:40 10:45, 16:40, 18:40 11, 16:40, 18:40 16:40, 18:40 18:40 16:40, 18:40 16:40, 18:40
Solid Gold 13:20 15:30 15:30
Van Gogh. U bram wieczności 12, 18:45 12:45, 18:45, 20:45 18:45, 20:45 13, 18:45, 20:45 18:45, 20:45 18:45, 20:45 13:30, 18:45
Pokazy specjalne
13 grudnia 20:00 Kino Jazz: Miles Davis: Ikona jazzu
15 grudnia

11:00 Niedziela Seniora

18 grudnia

11:00 Środa Seniora


CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  13 14 15 16 17 18 19
#Jestem M. Misfit 12:40, 16:40 13:30 12:40, 16:40 12:40, 16:40 12:40, 16:15 12, 16 12, 16
(Nie)znajomi
18
1800 gramów
20:40 17:30 20:50 20:40 20:40 20:40
Artyści przeciw nienawiści 19:40
Baranek Shaun Film. Farmageddon 10:20, 12:20 10:20, 12:20 10:20, 12:20 10:20, 12:20 10:20, 12:20 10:20, 12:20
Boże Ciało
20:40 20:40 20:40 20:40 20:40 20:40
Czarne święta
14, 16:15, 18:30, 20:15, 22:30 14, 16:15, 18:30, 20:15, 22:30 14, 16:15, 18:30, 20:15, 22:30 14, 16:15, 18:30, 20:15, 22:30 14, 16:15, 18:30, 20:20, 22:30 14, 16:15, 18:30, 20:15, 22:30 14, 16:15, 18:30, 20, 22:15
Czarownica 2 (dubbing)
13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
Doktor Sen
21:30 21:30 22:10 21:30 21:30 21:30
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie (dubbing)
19 12:10, 13:30, 15:20, 18:30, 20:10
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie (napisy)
19:10, 22:20 11:10, 14:20, 17:30, 20:40, 21:40
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie 3D (dubbing)
20 10:40, 13:50, 17
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie 3D (napisy 16:40
Jak poślubić milionera
11:15, 13:30, 17, 18:15, 19:15, 20:30, 21:30 11:15, 13:30, 15:40, 17, 18:15, 19:15, 20:30, 21:30 11:15, 13:30, 15:45, 17, 18:15, 19:15, 20:30, 21:30 11:15, 13:30, 17, 18:15, 19:15, 20:30, 21:30 11:15, 13:30, 17, 18:15, 19:15, 20:30, 21:30 11:15, 13:30, 17, 18:15, 20:30 17, 19:15, 21:30
Joker
18:40, 21:10 17:50, 21:10 18:40, 21:10 18:40, 21:10 21:50 21
Kraina Lodu 2
10:15, 11:15, 11:30, 11:45, 12:30, 13:30, 13:45, 14:30, 14:45, 15:45, 16, 17, 18, 19:15 10:15, 11:15, 11:30, 11:45, 12:30, 13:30, 13:45, 14:30, 14:45, 15:45, 16, 17, 18, 19:15 10:15, 11:15, 11:30, 11:45, 12:30, 13:30, 13:45, 14:30, 14:45, 15:45, 16, 17, 18, 19:15 10:15, 11:15, 11:30, 11:45, 12:30, 13:30, 13:45, 14:30, 14:45, 15:45, 16, 17, 18, 19:15 10:15, 11:15, 11:30, 11:45, 12:30, 13:45, 14:30, 14:45, 16, 16:40, 17, 18:05, 19:15 10:15, 11:15, 11:30, 11:45, 12:30, 13:30, 13:45, 14:30, 14:45, 15:45, 16, 17, 18, 19:15 10:15, 11:15, 11:45, 12:30, 13:30, 14:45, 15:45, 17, 19:15
Kraina Lodu 2 3D
11:20, 16 11:20, 16 11:20, 16 11:20, 16 11:20, 16 11:20, 16
Last Christmas
13:10, 17:40, 19, 21:20 13:10, 17:40, 20:20, 22:30 13:10, 17:40, 20:20, 22:30 13:10, 17:40, 19, 21:20 13:10, 17:40, 19, 21:20 13:10, 17:40, 19, 21:20 13:10, 17:45, 20:45
Le Mans ’66 15:40, 19:50 19:50 19:50 19:50 15:40, 19:50 15:40
Młody renifer Alex 10:40, 14:40, 17 11:30, 15:30, 17 10:40, 14:40, 17 10:40, 14:40, 17 10:40, 14:40, 17 10, 14, 17 10, 14, 17
Na noże
14:20, 16:50, 19:30, 22:15 14:20, 16:50, 19:30, 22:15 14:20, 16:50, 19:30, 22:15 14:20, 15:50, 19:30, 22:15 14:20, 16:50, 19:10, 22:20 14:20, 16:50, 19:30, 22:15 14:20, 19:30, 21
Nadzwyczajni
18:20 18:20 18:20 18:20 18:20 18:20 19:40, 22:10
O Yeti! 10:50 10:50 10:50 10:50 10:50 10:50 10:50
Osierocony Brooklyn 20:50 21:30
Proceder
19:20, 22:10 19:20, 22:10 19:20 19:20, 22:10 19:20, 22:10
Ratujmy Florę
10:10, 12:20, 15:30 10:10, 12:20, 15:30 10:10, 12:20, 15:30 10:10, 12:20, 15:30 10:10, 12:20, 15:30 10:10, 12:20, 15:30 10:05, 12:15, 15:30
Rodzina Addamsów (dubbing)
11:20, 13:20 11:20, 13:20 11:20, 13:20 11:20, 13:20 11:20, 13:20 11:20, 13:20 11:20, 13:20
Serce do walki
15:20, 17:30, 19:40, 21:50 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 15:20, 17:30, 19:40, 21:50
Słodziak
11:50, 19 11:50, 19 11:50, 19 11:50, 19 11:50, 19 11:50, 19 11:50, 19, 21:10
Solid Gold
14, 21 14, 21 14, 21 14, 21 14, 21 14, 21 14, 21:30
Śnieżna paczka 11:20, 13:20, 15:20, 17:20 11:20, 13:20, 15:20, 17:20 11:20, 13:20, 15:20, 17:20 11:20, 13:20, 15:20, 17:20 11:20, 13:20, 15:20, 17:20 11:20, 13:20, 15:20, 17:20 11:20, 13:20, 15:20, 17:20
Pokazy specjalne
 18 grudnia
18:00 Maraton Gwiezdnych Wojen

CINEMA CITY – SALA SKODA 4DX
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  13 14 15 16 17 18 19
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie 4DX (dubbing) 19:20, 22:30 18, 21:10
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie 4DX (napisy) 11:50, 14:50
Kraina Lodu 2 3D 4DX 11:45, 14, 16:15 11:45, 14, 16:15 11:45, 14, 16:1511:45, 14, 16:15 11:45, 14, 16:15 11:45, 14, 16:15 11:45, 14  
Le Mans ’66 4DX 18:30, 21:30 18:30, 21:30 18:30, 21:30 18:30, 21:30 18:30, 21:30 16:15
 

CINEMA CITY – IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  13 14 15 16 17 18 19
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie 3D IMAX (dubbing) 10, 13
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie 3D IMAX (napisy) 19, 22 16, 19, 22:10
Czarownica 2 3D IMAX (dubbing)
11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 10:10
Le Mans ’66 IMAX 14, 17:10, 20:20 14, 17:10, 20:20 14, 17:10, 20:20 14, 17:10, 20:20 14, 17:10, 20:20 12:40, 15:50

CINEMA PARADISO – PURE HOTEL
fb ul. Ogrodowa 26 cinemaparadiso@purohotel.pl – wstęp wolny – bilety odbieramy w recepcji hotelu dzień przed seansem
17 grudnia 19:00 Truposze nie umierają
18 grudnia 19:00 Oni

STARE KINO OLD CINEMA
www.cinemahotel.pl ul. Piotrkowska 120 booking@cinemahotel.pl
13 grudnia 16:00 Martwe wody
18:00 Winni
14 grudnia 16:00 Carol
15 grudnia 16:00 Martwe wody
18:00 Podwójne życie
22:00 Winni
19 grudnia 16:00 Martwe wody
18:00 Winni
KINO HELIOS GALERIA SUKCESJA
www.helios.pl al. Politechniki 1, Rezerwacja indywidualna 42 299 92 70, rezerwacja grupowa 42 299 92 71
  13 14 15 16 17 18 19
1800 gramów
13:45, 17:30, 20:45 13:45, 17:15, 20:50 13:45, 17:15, 21:30 13:45, 17:15, 20:45 13:45, 17:15, 20:45 13:15, 18:30, 21:15 20:50
(Nie)znajomi
19:10
Artyści przeciw nienawiści 19:15
Boże Ciało
18:15
Czarne święta 11:30, 12:30, 14:40, 16:45, 19, 21:1 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19, 21:15 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19, 21:15 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19, 21:15 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19, 21:15 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 20:20 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15
Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie 3D (dubbing) 10, 17
Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie 3D (napisy) 20:30 13:30, 20:30
Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie ATMOS (dubbing) 19:30, 20 11, 14:30, 15:30, 19
Gwiezdne wojny: Skywalker odrodzenie ATMOS (napisy) 19 12, 18, 21:30
Jak poślubić milionera 13:20, 15:40, 18, 19:15, 20:30, 21:45 10:30, 13, 15:30, 18, 20:20 10:30, 13, 15:30, 18, 20:50 10:30, 13, 15:30, 18, 19:15, 20:30, 21:45 10, 10:30, 13, 15:30, 18, 19:15, 20:30, 21:45 10, 12:30, 15, 17:30, 21 11:45, 14:15, 16:45, 19:15, 21:45
Joker ATMOS
13:40, 20 13:15, 20 13:15, 20 13:15, 20 13:15, 20 12:10 21
Kraina Lodu 2 (dubbing)
13, 15:30, 18 10:15, 15:45, 18:15
Kraina Lodu 2 ATMOS
10:15, 11:15, 12:45, 13:30, 15, 16, 17:30, 18:30 10, 11, 12:30, 13:30, 15, 16, 17:30, 18:30 10, 11, 12:30, 13:30, 15, 16, 17:30, 18:30 10, 11, 12:30, 13:30, 15, 16, 17:30, 18:30 10, 11, 12:30, 13:30, 15, 16, 17:30, 18:30 11:30, 14, 16:30 11:20, 13:40, 16
Młody renifer Alex 9:15, 14:45, 17 10:15, 12:30, 14:45, 17 10:15, 12:30, 14:45, 17 15, 17 10, 12:20, 14:45, 17 10:10, 14:50, 17:15 9:20, 16:15
Na noże
11:45, 19:45, 21:15 11:15, 19:45, 21:15 11:15, 19:45, 21:10 11:30, 19:45, 21:15 11:15, 19:45, 21:15 10:30, 15:40, 20:10 20:40
Osierocony Brooklyn 19:30, 20:30 19:20, 20:30
Proceder
16:15, 19:30, 21 16:15, 21 16:15, 21 16:15, 19:30, 21 16:15, 19:30, 21 12, 15:15, 20:45 19:45
Ratujmy Florę 9:20, 16, 18:15 11:30, 16, 18:15 11:30, 16 10:15, 16, 18:15 11:30, 16, 18:15 9 (gr), 10:30, 12:20, 17:45 9:45, 14
Solid Gold
14:30 14:15 14:15 14:15 14:15 14:40
Śnieżna paczka 11:30, 14:15, 16:30, 18:45 10:45, 11:45, 14, 16:30, 18:45 10:45, 11:45, 14, 16:30, 18:45 10:45, 11:45, 14, 16:30, 18:45 10:45, 12:10, 14:15, 16:30, 18:45 9:30, 12:45, 15, 17 10:30, 13, 15:15, 17:30
Pokazy specjalne
18 grudnia 18:30 Kino Konesera – Supernova
19 grudnia 9:30 Kino Na Temat – Śnieżna paczka
13:00 18:00 Kultura Dostępna – Miłość jest wszystkim


KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1 tel. 674-09-57
13 grudnia 15:30 Lighthouse
17:30 Nadzwyczajni
19:30 Słodziak
14 grudnia 14:00 Historia małżeńska
16:30 Podsumowanie Warsztatów w drodze
18:00 Słodziak
19:45 Nadzwyczajni
15 grudnia Mały Kinematograf
12:00 Elf Eduardo nadciąga!
Czeska klasyka na 60-lecie Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych
15:00 Pociągi pod specjalnym nadzorem
16:45 Słodziak
18:30 Historia małżeńska
16 grudnia 16:30 Prezentacja filmu zrealizowanego aparatem OKO Kazimierza Prószyńskiego
Akademia Polskiego Filmu
17:00 WYRAFINOWANE ADAPTACJE
Wykład red. Łukasza Maciejewskiego
Zaklęte rewiry + Dzieje grzechu
17 grudnia 15:00 Lighthouse
17:00 Nadzwyczajni
19:10 Słodziak
18 grudnia 15:00 Historia małżeńska
17:30 Lighthouse
19:30 Nadzwyczajni
19 grudnia 16:00 Słodziak
20:00 Lighthouse

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
  13 14 15 16 17 18 19
Filmy z Brigitte Bardot
18 (Odpoczynek wojownika) 14:30 (Odpoczynek wojownika)
Filmy z Paulem Newmanem
18 (Kotka na gorącym, blaszanym dachu) 14 (Kotka na gorącym, blaszanym dachu)
Filmy z Sophią Loren
18 (Pośród obcych) 14:15 (Pośród obcych)
Najzabawniejsze Kroniki Filmowe czasów PRL-u -zestaw 4
16:30
Planeta Ziemia
16:30 (Rzeki, jeziora i wodospady)
Pielgrzymki po Europie 16:30 (Kalawaria Zebrzydowska i Kevelaer)
Seans Biograficzny
13:45 (Mussolini i ja) 18 (Mussolini i ja)
Seans Kulinarny
14:15 (Tylko Marta) 18 (Tylko Marta)
Seans Turystyczny
16:30 (Transylwania) 16:30 (Bruksela) 15 (Węgry)
Słynne Balety
17 (Jezioro Łabędzie)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
  13 14 15 16 17 18 19
Irlandczyk 18 15:30 18
Jak poślubić milionera? 15:30 19:30 15:30
Na wyciagniecie ręki
16:30 19:30 13:30
Solid Gold
19 16:30 19:30
Pokazy specjalne
14 grudnia 12:00 Arcydzieła Swiatowych Oper: Semiramida
15 grudnia 16:00 Retransmisja Przedstawień Teatru Bolszoj w Moskwie – Dziadek do orzechów

KINO KOTŁOWNIA
strona www ul. Pogonowskiego 27/29 tel. 42 632 29 93
w tym okresie brak informacji o pokazach filmowych

KINO Szkoły Filmowej w Łodzi
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
13 grudnia 19:00 Spotkamy się w St. Louis
16 grudnia 19:00 W imię…
17 grudnia 19:00 Mamut
18 grudnia 19:00 Midnight Special
19 grudnia 19:00 Lotna
MULTIKINO (SILVER SCREEN)
www.multkino.pl ul. Piłsudskiego 5 lodz[at]multikino.pl, reklamacje.lodz[at]multikino.pl
tel. informacja dla grup (powyżej 15 osób) tel. 42 232 72 24
  13 14 15 16 17 18 19
1800 gramów
10, 15:25, 19:50, 21:15 15:40, 19:45, 21:10 15:40, 19:50, 21:10 15:40, 21:10 15:40, 21:10 15:40, 19:40 15:40
Artyści przeciw nienawiści
15:45
Boże Ciało
13:40, 21:05 13:40, 21:05 13:45, 21:35 13:40 13:40, 21:05 13:40, 21:35 13:40, 21:05
Czarne Święta
16:20, 18:30, 20:45 16:20, 18:30, 20:45 16:35, 18:50, 21:10 16:20, 18:30, 20:45 16:20, 18:30, 20:45 16:20, 18:30, 20:45 16:20, 18:30, 20:45
Czarownica 2 (dubbing)
10 10:20 10:20 10 10:20 10:20
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie (dubbing)
19:15 10, 11:40, 12:10, 13:10, 15:20, 16:20, 18
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie (napisy) 19, 19:30, 22:15 11:10, 14:50, 17:30, 18:30, 19:35, 20:45, 21:15, 21:45
Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie 3D (dubbing) 14:20
Jak poślubić milionera?
10:30, 13:05, 15:35, 18, 20:25 13:05, 15:35, 18, 20:25 13:20, 15:50, 18:20, 20:50 13:05, 15:35, 18, 20:25 13:05, 15:35, 18, 20:25 13:05, 15:35, 18, 20:25
Joker
15:30, 21:10 14:45, 20:30 14:50, 20:45 14:45 14:45, 20:30 14:45, 20:30 14:45, 20:30
Kraina Lodu 2
10, 11:30, 12:45, 13:20, 13:50, 15:20, 15:50, 16:10, 17:45, 18:10, 18:40 10:15, 11, 11:30, 12:40, 13:20, 13:50, 15:05, 15:50, 16:10, 17:30, 18:10, 18:40 10:30, 11, 11:30, 12:55, 13:25, 13:50, 15:20, 15:50, 16:10, 17:45, 18:10, 18:40 10:30, 10:45, 11:30, 12:55, 13:20, 13:50, 15:20, 15:50, 16:10, 17:45, 18:10, 18:40 10:30, 11, 11:30, 12:55, 13:20, 13:50, 15:20, 15:50, 16:10, 17:45, 18:10, 18:40 10, 10:30, 11:30, 12:25, 12:55, 13:50, 14:50, 15:20, 16:10, 17:15 10:30, 12:55, 15:20, 17:45, 18:15
Last Christmas 10, 12:55, 17:50, 20:10 10:10, 13:10, 18:20, 20:10 10, 13:10, 18:25, 20:15 10, 13:10, 18:20, 20:10 10, 11, 13:20, 18:20, 20:10 10, 13:10, 18:20 10, 12:15, 13:10, 18:20, 20:10
Le Mans ’66
12:15 12:35 12:40 12:15 12:15
Młody renifer Alex
10, 12:10, 14:20 10:05, 12:10, 14:20 10, 12:10, 14:20 10, 12:10, 14:20 11:30, 14:20 10, 12:20, 14:50 10, 12:10, 14:20
Multikino VR – Ghost In The Shell VR 17:55, 19:50 13:30, 16:15, 19, 20:30 13:30, 16:15, 19, 20:30 17:55, 19:50 17:55, 19:50
Multikino VR – Kobieta na krańcach świata
17:30, 18:20, 20:15 12, 13:55, 15:25, 16:40, 18:10, 20:05 12, 13:55, 15:25, 16:40, 18:10, 20:05 17:30, 18:20, 20:15 17:30, 18:20, 20:15
Multikino VR – Moja Afryka
19:25 13:05, 15:50, 17:45 13:05, 15:50, 17:45 19:25 19:25
Multikino VR – Niesamowite doświadczenia 20:40 15, 18:35 15, 18:35 20:40 20:40
Multikino VR – The Great C 18:45, 21:05 12:25, 14:20, 17:05, 19:25, 20:55 12:25, 14:20, 17:05, 19:25, 20:55 18:45, 21:05 18:45, 21:05
Na noże
15:30, 18:15, 20:50 17, 19:50, 20:50 19:30, 20:50 15:30, 18:15, 20:50 15:30, 18:15, 20:50 12, 15:30, 18:15, 20:50 15:30, 20:50
Nadzwyczajni
10, 16:15 16:20 16:40 16:20 16:20 16:50 16:20
Proceder
18:15, 20:35, 21:20 17:25, 20:35 17:40, 20:40 17:30, 20:35, 21:20 17:30, 20:35, 21:20 17:30, 21:20 17:30, 21:20
Ratujmy Florę
11, 13:15 10:15, 10:55, 12:30 10:15, 10:55, 12:30 10:15, 10:55, 12:30 10:15, 10:30, 12:30 10:15, 10:55, 12:30 10:15, 12:30
Serce do walki
18:50 18:50 19:15 20:30 18:50 19:20 18:50
Solid Gold
10:40 10:35 10:40 10:40
Śnieżna paczka
10:30, 13, 15:15, 17:30 10:45, 13, 15:15, 17:30 10:45, 13, 15:15, 17:30 11, 13:15, 15:30, 17:40 9:30, 10:05, 12:20, 14:35, 16:40 10:45, 13, 15:15, 17:30 10
Pokazy specjalne
14 grudnia

10:00 Poranki – Basia 3
10:00 Poranki – Psi Patrol

15 grudnia 10:00 Poranki – Basia 3
10:00 Poranki – Psi Patrol
16:00 Balet Bolszoj 2019-20 – Dziadek do orzechów
16 grudnia

19:30 Mistrzowie Kina Mastercard – Lighthouse
20:00 Serce Jamajki

17 grudnia 19:00 Kenneth Branaght Rheatre Company – Zimowa opowieść

KINO TATRY
www.kinotatry.com.pl ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
kino nieczynne od 1 stycznia będzie w tym miejscu Muzeum Kina


Zapraszamy do kin

14:20, 17:10, 20:10

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar kin – 2-8 kwietnia 2010
cinema111
Repertuar kin – 27 listopada-3 grudnia
repertuar
Repertuar kin – 28 września – 4 października 2012

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*