cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 12 do 18 października 2018 r.


KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
12 października 16:00 Czyściciele internetu
17:40 Wieś pływających krów
19:10 Ostatni górale
20:10 Nina
13 października 13:30 Ostatni górale
14:30 Wieś pływających krów
Nie znam pytania, ale na pewno seks jest odpowiedzią. Dyskusyjny przegląd filmowy.
16:00 Nimfomanka, cz.1 (wstęp 10 zł)
14 października 13:30 Ostatni górale
14:30 Lato
16:50 Nina
19:10 Czyściciele internetu
20:50 Wieś pływających krów
15 października 16:00 Lato
18:20 Ostatni górale
19:20 Wieś pływających krów
20:50 Nina
16 października 14:30 Wieś pływających krów
16:00 Ostatni górale
Opowiedz mi o sobie. Przegląd kina międzykulturowego. Edycja II: Rosja
17:00 9 kompania (wstęp 10 złotych)
20:30 WIECZORYNKA dla DOROSŁYCH
The Best of International TrickFilm Festival 2018 (wstęp 5 złotych)
18 października 15:30 Wieś pływających krów
17:00 Ostatni górale
18:00 Lato
20:20 Nina

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
12 13 14 15 16 17 18
7 uczuć 17, 19:15 17, 19:15 14:15, 18:15 17, 19:15, 21:30 13:15, 19:30, 21:30 14:15, 17, 19:15 17:30, 19:45
Czyściciele internetu 21:10 21:10 11:40, 21:10 21:10 21:10 21:10 21:10
Kamerdyner
12:30 12:30 11:30 12:30 16:50 11:30 13:45
Kapitan Morten i Królowa Pająków 13 11:30, 13:30 13 13 13 15:10 15:10
Kler
14, 16:30, 19, 21:30 14, 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 14, 16:30, 19 14, 16:30, 19 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30
Mam przyjaciół w niebie 13:15, 16:50, 19:25 13:15, 17:15, 19:25 13:15, 16:50, 19:25 13:15, 16:50, 19:25 13:15, 16:50, 19:25 13:15, 16:50, 19:25 13:15, 16:50, 19:25
Młodość Astrid 14:30 15 14:30 14:30 14:30 13 13
Nina
15:40, 18:35, 21 15:40, 19:10, 21:25 15:40, 18:35, 21 15:40, 18:35, 21 15:40, 18:35, 21 15:40, 18:35, 21 15:40, 18:35, 21
Serce nie sługa 15:15, 21:35 15:15, 21:35 14, 20:30 15:15, 21:25 15:15, 21:40 15:15, 21:35 15:50, 22
Wieś pływających krów 18 18 18 18 18 18 18
Zimna wojna 12:10 12:15 12:15 12:15 13:30 14
Pokazy specjalne
14 października 11:30 Niedziela Seniora
16:00 Europejski Dzień Kina Artystycznego: Donbas
17 października 11:30 Środa Seniora

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
12 13 14 15 16 17 18
7 uczuć
11:50, 14:20, 16:50, 19:20, 20:20, 21:50 11:50, 14:20, 16:50, 19:20, 20:20, 21:50 11:50, 14:20, 16:50, 19:20, 20:20, 21:50 11:50, 14:20, 16:50, 19:20, 20:20, 21:50 11:50, 14:20, 16:50, 19:20, 20:20, 21:50 11:50, 14:20, 16:50, 19:20, 20:20, 21:50 11:50, 14:20, 16:50, 19:20, 20:20, 21:50
Dotknij nieba 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50
Dywizjon 303. Historia prawdziwa
11 11 11 11 11 11 11
Hotel Transylwania 3 10:40, 11:40, 12:50, 13:50, 15, 16, 17:10, 19:10 10:40, 11:40, 12:50, 13:50, 15, 16, 17:10, 19:10 10:40, 11:40, 12:50, 13:50, 15, 16, 17:10, 19:10 10:40, 11:40, 12:50, 13:50, 15, 16, 17:10, 19:10 10:40, 11:40, 12:50, 13:50, 15, 16, 17:10, 19:10 10:40, 11:40, 12:50, 13:50, 15, 16, 17:10, 19:10 10:40, 11:40, 12:50, 13:50, 15, 16, 17:10, 19:10
Hotel Transylwania 3 3D
18:10 18:10 18:10 18:10 18:10 18:10 18:10
Iniemamocni 2
10:40 10:40 10:40 10:40 10:40 10:40 10:40
Johnny English 3: Nokaut 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20
Juliusz
17, 22:10 17, 22:10 17, 22:10 17, 22:10 17, 22:10 17, 22:10 17, 22:10
Kamerdyner 14:10, 19:10 14:10, 19:10 14:10, 19:10 14:10, 19:10 14:10, 19:10 14:10, 19:10 14:10, 19:10
Kler
10:30, 11:5, 12, 12:45, 13:15, 14, 14:45, 15:30, 16, 16:45, 17:30, 18:15, 18:45, 19:30, 20:15, 21, 21:30, 22:15 10:30, 11:5, 12, 12:45, 13:15, 14, 14:45, 15:30, 16, 16:45, 17:30, 18:15, 18:45, 19:30, 20:15, 21, 21:30, 22:15 10:30, 11:5, 12, 12:45, 13:15, 14, 14:45, 15:30, 16, 16:45, 17:30, 18:15, 18:45, 19:30, 20:15, 21, 21:30, 22:15 10:30, 11:5, 12, 12:45, 13:15, 14, 14:45, 15:30, 16, 16:45, 17:30, 18:15, 18:45, 19:30, 20:15, 21, 21:30, 22:15 10:30, 11:5, 12, 12:45, 13:15, 14, 14:45, 15:30, 16, 16:45, 17:30, 18:15, 18:45, 19:30, 20:15, 21, 21:30, 22:15 10:30, 11:5, 12:45, 13:15, 14, 14:45, 15:30, 16, 16:45, 17:30, 18:15, 18:45, 19:30, 20:15, 21, 21:30, 22:15 10:30, 11:5, 12, 12:45, 13:15, 14, 14:45, 15:30, 16, 16:45, 17:30, 18:15, 18:45, 19:30, 20:15, 21, 21:30, 22:15
Kopciuszek. Historia prawdziwa 10:30, 12:30, 14:30, 16:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30
Kręcisz mnie 22:55
Krzysiu, gdzie jesteś?
10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30
Księżniczka i smok 10 10 10 10 10 10 10
Mała stopa
11:20, 13:30, 15:40, 17:50 11:20, 13:30, 15:40, 17:50 11:20, 13:30, 15:40, 17:50 11:20, 13:30, 15:40, 17:50 11:20, 13:30, 15:40, 17:50 11:20, 13:30, 15:40, 17:50 11:20, 13:30, 15:40, 17:50
Searching 22:10 22:10 22:10 22:10 22:10 22:10 22:10
Serce nie sługa
10, 13:10, 15:10, 17:10, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30 10, 13:10, 15:10, 17:10, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30 10, 13:10, 15:10, 17:10, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30 10, 13:10, 15:10, 17:10, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30 10, 13:10, 15:10, 17:10, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30 13:10, 15:10, 17:10, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30 10, 13:10, 15:10, 17:10, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30, 22:30
Venom (dubbing)
10, 15 10, 15 10, 15 10, 15 10, 15 10, 15 10, 15
Venom (napisy)
12:30, 17:30, 20, 22:20 12:30, 17:30, 20, 22:20 12:30, 17:30, 20, 22:20 12:30, 17:30, 20, 22:20 12:30, 17:30, 20, 22:20 12:30, 17:30, 20, 22:20 12:30, 17:30, 20, 22:20
Zakonnica
20 20 20 20 20 20 20
Źle się dzieje w El Royale 13:20, 16:10, 19, 21:50 13:20, 16:10, 19, 21:50 13:20, 16:10, 19, 21:50 13:20, 16:10, 19, 21:50 13:20, 16:10, 19, 21:50 13:20, 16:10, 19, 21:50 13:20, 16:10, 19, 21:50

CINEMA CITY – SALA SKODA 4DX
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
12 13 14 15 16 17 18
Hotel Transylwania 3 3D 4DX 11:30, 13:40, 15:50 11:30, 13:40, 15:50 11:30, 13:40, 15:50 11:30, 13:40, 15:50 11:30, 13:40, 15:50 11:30, 13:40, 15:50 11:30, 13:40, 15:50
Venom 3D 4DX (napisy) 18, 20:30 18, 20:30 18, 20:30 18, 20:30 18, 20:30 18, 20:30 18, 20:30

CINEMA CITY – IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
12 13 14 15 16 17 18
Venom 3D (napisy) 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30

STARE KINO OLD CINEMA
www.cinemahotel.pl ul. Piotrkowska 120 booking@cinemahotel.pl
12 października 16:00 Maglehorn
18:00 Melancholia
13 października 16:00 Debiutanci
18:00 Control
14 października 16:00 Mahnglehorn
18:00 Lato
22:00 Control
18 października 16:00 Debiutanci
18:00 Lato
22:00 Manglehorn

KINO HELIOS GALERIA SUKCESJA
www.helios.pl al. Politechniki 1, Rezerwacja indywidualna 42 299 92 70, rezerwacja grupowa 42 299 92 71
12 13 14 15 16 17 18
7 uczuć
13:15, 15:45, 18:15, 21 13:15, 15:45, 18:15, 21 13:15, 15:45, 18:15, 20 13:15, 15:45, 18:15, 21 13:15, 15:45, 18:15, 21 13:15, 15:45, 21:15 13:15, 15:45, 18:15, 21
Dotknij nieba 10 10 10 10 10
Hotel Transylwania 3 12:15, 12:30, 13:30, 14:45, 15:45, 17, 18 10:15, 11:15, 12:30, 13:30, 14:45, 15:45, 17, 18 10:15, 11:15, 12:30, 13:30, 14:45, 15:45, 17, 18 10:15, 11:15, 12:30, 13, 14:45, 15:45, 17, 18 10:15, 11:15, 12:30, 13:30, 14:45, 15:45, 17, 18 10:15, 11:15, 12:30, 13:30, 14:45, 15:45, 17, 18 10:15, 11:15, 12:30, 13:30, 14:45, 15:45, 17, 18
Hotel Transylwania 3 3D
10:15, 10:45, 12:30, 13, 14:45, 15:15, 17 10:15, 10:45, 12:30, 13, 14:45, 15:15, 17 10:15, 10:45, 12:30, 13, 14:45, 15:15, 17 10:15, 10:45, 12:30, 13:30, 14:45, 15:15, 17 10:15, 10:45, 12:30, 13, 14:45, 15:15, 17 10:15, 10:45, 12:30, 13, 14:45, 15:15, 17 10:15, 10:45, 12:30, 14:45, 15:15, 17
Johnny English: Nokaut 18:45 18:45 20:45 18:45 18:45 18:45
Kamerdyner 12:30, 14:45, 19:30 14:45, 19:30 14:45 14:45, 19:30 14:45, 19:30 11:45, 19:30 14:45, 19:30
Kler
11, 15:30, 18:30, 20:15, 21:30 12:30, 15:30, 18:30, 20:15, 21:30 12:30, 15:30, 18:30, 19:45 12:30, 15:30, 18:30, 20:15, 21:30 12:30, 15:30, 18:30, 20:15, 21:30 12:30, 15:30, 18:15, 20:15, 21:30 12:30, 15:30, 18:30, 20:15, 21:30
Kopciuszek. Historia prawdziwa 10, 16:45 10:15, 12:15, 16:45 10:15, 12:15, 16:45 9:30, 12:15, 16:45 10:15, 12:15, 16:45 10:15, 12:15, 16:45 10:15, 12:15, 16:45
Mała stopa 10:30, 15, 17:15 10:30, 15, 17:15 10:30, 15, 17:15 10:30, 15, 17:15 10, 15, 17:15 10:30, 15, 17:15 10:30, 15, 17:15
Searching 21 21 21 21 21 21:45
Serce nie sługa 11, 14:30, 17:30, 19:15, 19:45, 21:15, 22 11, 14:30, 17:30, 19:15, 19:45, 21:15, 22 11, 14:30, 17:30, 19:15, 20:15 11, 14:30, 17:30, 19:15, 19:45, 21:15, 22 14:30, 17:30, 19:15, 19:45, 21:15, 22 11, 14:30, 17:30, 19:15, 19:45, 21:15, 22 11, 14:30, 17:30, 19:15, 19:45, 21:15, 22
Venom (dubbing)
10, 16:30 11:30, 16:30 11:30, 16:30 11:30, 16:30 12:15, 16:30 11:30, 16:30 11:30, 16:30
Venom (napisy)
14, 19, 21:45 14, 19, 21:45 14, 19 14, 19, 21:45 14, 19, 21:45 14, 19, 21:45 14, 19, 21:45
Zegar czarnoksiężnika (dubbing) 12:45 12:45 12:45 12:45 11:30 12:45 12:45
Źle się dzieje w El Royale
11:45, 17:45, 20:45 11:45, 17:45, 20:45 11:45, 17:45, 19:30 11:45, 17:45, 20:45 11:45, 17:45, 20:45 14:45, 17:45, 20:45 11:45, 18:45, 20:45
Pokazy specjalne
12 października 9:30 Kino na Temat – Krzysiu, gdzie jesteś?
14 października 10:30 Filmowe Poranki: Strażak Sam cz. 6
17 października 18:30 Kino Kobiet – 7 uczuć
18 października 13:00 18:00 Kultura Dostępna – Gotowi na wszystko. Exterminator

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1 tel. 674-09-57
12 października 15:00 Kamerdyner
17:40 Kler
20:00 Kamerdyner
13 października 16:00 Zimna wojna
17:30 Kamerdyner
20:10 Nina
14 października 12:00 Mały Kinematograf: Trudne pytania
Europejski Dzień Kina Artystycznego
15:00 Miłość Astrid
17:10 Kamerdyner
19:50 Kler
15 października Akademia Polskiego Filmu
17:00 Wykład dra Piotra Kurpiewskiego
Cud nad Wisła (1921) + Pan Tadeusz (1928)
16 października 17:00 Kamerdyner
19:40 Kler
17 października Seans dla rodziców z dziećmi
12:00 Kamerdyner
17:00 Kler
19:20 Kamerdyner
18 października 17:00 Kler
19:20 Miłość Astrid

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
12 13 14 15 16 17 18
Babka
15:15 18 (Psychologiczna Akademia Filmowa)
Filmy Alfreda Hitchcocka
18:30 (Człowiek, który wiedział za dużo) 16:45 (Człowiek, który wiedział za dużo)
Kino radzieckie i rosyjskie
18:30 (Zaginione imperium) 16:15 (Zaginione imperium)
Niezwykła Afryka 17 (Pustynie) 17 (Pustynie)
Pozycja obowiązkowa
14:45 14 18:30
Seans Biograficzny 14:15 (Yona) 18:30 (Yona)
Seans Turystyczny 16:30 (Oman) 14:45 (Oman)
WFO przedstawia
18:30 (Niech gra muzyka) 18:30 (Niech gra muzyka) 14:30 (Niech gra muzyka)
Zwrotnik Raka 16:30 (Od Egiptu od Omanu) 16:30 (Od Egiptu od Omanu)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
12 13 14 15 16 17 18
Kler 17 19 14 19 17
Żona
19:45 17 16:45 17 19:45
POKAZY SPECJALNE
11-13 października Festiwal Animacji w Łodzi LAL.KA
16 października 19:00 Filmowe Spotkanie z Historią: Anna Proletariuszka oraz spotkanie z reżyserem filmu Sławomirem
Grünbergiem

KINO KOTŁOWNIA
strona www ul. Pogonowskiego 27/29 tel. 42 632 29 93
w tym okresie brak informacji o pokazach filmowych

KINO Szkoły Filmowej w Łodzi
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
12 października 19:00 Miłość Larsa
15 października 19:00 Ray
16 października 19:00 Pojmani
17 października 19:00 Jestem najlepsza, Ja Tonya
18-21 października Festiwal Kamera Akcja

MULTIKINO (SILVER SCREEN)
www.multkino.pl ul. Piłsudskiego 5 lodz[at]multikino.pl, reklamacje.lodz[at]multikino.pl
tel. informacja dla grup (powyżej 15 osób) tel. 42 232 72 24
12 13 14 15 16 17 18
7 uczuć
10:10, 12:45, 15:20, 17:55, 19:20, 20:30, 21:15, 22:25 10:10, 12:45, 15:20, 17:55, 19, 20:30, 21:35 10:10, 12:45, 15:20, 17:55, 19, 20:30, 21:35 10:10, 12:45, 15:20, 17:55, 19:20, 20:30, 21:45 12:45, 15:20, 17:55, 19:20, 20:30, 21:15 10:10, 12:45, 15:20, 17:55, 19:20, 20:30, 21:1 10:10, 12:45, 15:20, 17:55, 19:20, 20:30, 21:1
Dywizjon 303. Historia prawdziwa
10, 12:30 10:15, 12:20 10 10:15
Hotel Transylwania 3
10, 10:15, 11:15, 12:15, 12:50, 13:30, 14:30, 15:05, 15:45, 16:45, 17:30, 18 10, 10:35, 11:15, 11:45, 12:15, 12:50, 13:30, 14:30, 15:05, 15:45, 16:45, 18 10, 10:35, 11:15, 12:15, 12:50, 13:30, 14:30, 15:05, 15:45, 16:45, 18, 19:35 10, 10:35, 11:15, 12:15, 12:50, 13:30, 14:30, 15:05, 15:45, 17:15, 18, 19:30 10, 10:35, 11:15, 12:15, 12:50, 13:30, 14:30, 15:05, 15:45, 16:45, 18, 19 10, 10:35, 11:15, 12:15, 12:50, 13:30, 14:30, 15:05, 15:45, 16:45, 18, 19 10, 10:35, 11:05, 12:15, 12:50, 14:30, 15:05, 15:45, 16:45, 18, 19
Juliusz
22:25 10:45
Kamerdyner
13
Kler
10, 11, 11:45, 12:20, 13:50, 14:35, 15:10, 16:40, 18:10, 18:50, 19:30, 20:10 11, 11:45, 12:20, 13:50, 14:35, 15:10, 16:40, 17:20, 18:10, 18:50, 19:30, 20:10 11, 11:45, 12:20, 13:50, 14:35, 15:10, 16:40, 17:20, 18:10, 18:50, 19:30, 20:10 11:45, 12:20, 13:50, 14:35, 15:10, 16:40, 17:20, 18:10, 18:50, 19:30, 20:10, 21 11, 11:45, 13:50, 14:35, 15:10, 16:40, 17:20, 18:10, 18:50, 19:30, 20:10, 21 11, 11:45, 12:20, 13:50, 14:35, 15:10, 16:40, 17:20, 18:10, 18:50, 19:30, 20:10 11, 11:45, 12:20, 13:50, 14:35, 15:10, 16:40, 17:20, 18:20, 19:30, 20:10, 21:10
Kopciuszek. Historia prawdziwa
10 10:15 10:30 10, 12:40 10
Mała stopa
10:15, 12, 15 10, 13:20, 14 10, 11:45, 14 10:15, 11:35, 15 10:25, 15 10:15, 12:30, 15 10:15, 12:30, 15
Paddington
10
Serce nie sługa
14:15, 17:15, 20:20 15:35, 17:40, 20:20 15:25, 17:30, 20:20 14:10, 17:15, 20:20 14:10, 17:15, 20:20 17:15, 20:20 14:10, 17:15, 20:20
Venom (napisy)
12:30, 17:30, 20, 21:55, 22:30 12:15, 17:30, 20, 22:30 12:15, 17:30, 20, 21:50 12:30, 17:30, 20, 21:55 12:30, 17:30, 20, 21:55 12:30, 17:30, 20, 21:55 12:30, 17:30, 20
Venom 3D (dubbing)
16:20 16:15 16:15 16:15 16:15 16:15 16:15
Zegar czarnoksiężnika (dubbing)
10 10, 11 10:15 10, 13:20
Zimna wojna
13:20 12:40 12:05 12:05
Źle się dzieje w El Royale
14:45, 17:45, 20:45 14:45, 17:45, 20:45 14:45, 17:45, 20:45, 22 14:45, 17:45, 20:45 14:45, 17:45, 20:45 14:45, 17:45, 20:45 14:45, 17:45, 20:45
Pokazy specjalne
13 października 10:20 12:00 Poranki: Bing!
14 października 10:20 12:00 Poranki: Bing!
17 października 10:00 Pierwsza Wizyta – Kacper i Emma – najlepsi przyjaciele
18 października 19:00 Andre Reiu – Amore – mój hołd dla miłości

KINO TATRY
www.kinotatry.com.pl ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
12 października 18:30 Cicha noc
20:00 Trzy billboardy za Ebbing, Missouri
13 października 16:30 Twój Vincent
18:00 Trzy billboardy za Ebbing, Missouri
20:00 Niemiłość
14 października 16:00 Kedi- sekretne życie kotów
17:30 Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
w tym okresie brak pokazów filmowych

Zapraszamy do kin

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 26 maja – 1 czerwca
cinema111
Repertuar kin – 14-20 grudnia 2012
cinema111
Repertuar kin – 8-14 kwietnia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*