repertuarPoniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 12 do 18 listopada 2010 roku.

 

KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
12 13 14 15 16 17 18
Śluby Panieńskie 14:45 10:30, 14:45 10:30, 14:45 14:45 10:30, 14:45 10:30, 14:45 10:30, 14:45
Śniadanie do Łóżka 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 12, 14, 16, 18, 20, 22 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22
Zanim odejdą wody 12:45, 17, 19, 21 12:45, 17, 19, 21 12:45, 17, 19, 21 12:45, 17, 19, 21 12:45, 17, 19, 21 12:45, 17, 19, 21 12:45, 17, 19, 21

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-92
12 13 14 15 16 17 18
Chrzest 16:15 12:15, 16:10 12:15, 17:30 15:40, 21:40 20 15:30 17:15
Essential Killing 17:35 19:10 12:10, 19:10 14, 17:15 15:10 14:40, 21:40 18:50
Jedz, módl się, kochaj 13:15, 17, 21:20 14:30, 17:40, 21 15:15, 17:40, 21 18:45, 21:20 18:45, 21:20 18:45, 21:20 18:45, 21:20
Jestem Twój 14:15 16:40 16:45 14:15
Sekret jej oczu 13:50, 19:20 13:50, 16:45 13:40, 21:35 15:30, 21:10 14:25, 18:15, 21:30 19:30, 21:45 15:40, 19:20
The Doors: Historia nieopowiedziana 15:50 13:10 17:10 19:30 18:25 16:10 15:45
Tokijska Opowieść 13:20 16:50 12:45 16:20 14:20 14:20 16:20
Wyjście przez sklep z pamiątkami 15:30, 17:50, 21:30 12:50, 20, 21:40 13:45, 15:50, 20 14:10, 18:40, 20:10 16:45, 20:25, 21:55 14, 17,18:40, 20:10 17:50, 20:15, 21:30
Wyśnione miłości 19:20 15 15:10 17:40 16:40 17:45 14, 21:45
Pokazy specjalne
4-12 listopada XV Forum Kina Europejskiego “Cinergia”
12-21 listopada Sputnik nad Polską 2010 – replika

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
12 13 14 15 16 17 18
Amerykanin 14:15, 16:30, 18:45, 22:15 14:15, 16:30, 18:45, 22:15 14:15, 16:30, 18:45, 22:15 14:15, 16:30, 18:45, 22:15 14:15, 16:30, 18:45, 22:15 14:15, 16:30, 18:45, 22:15 14:15, 16:30, 18:45, 22:15
Aż po grób 12:30, 16:50, 21:10 12:30, 16:50, 21:10 12:30, 16:50, 21:10 12:30, 16:50, 21:10 12:30, 16:50, 21:10 12:30, 16:50, 21:10 12:30, 16:50, 21:10
Biała i Strzała podbijają kosmos 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15
Charlie St. Cloud 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15
Essential Killing 19:50 19:50 19:50 19:50 19:50 19:50 19:50
Jedz, módl się, kochaj 19:40 19:40 19:40 19:40 19:40 19:40 19:40
Karate Kid 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30
Legendy Sowiego Królestwa 3D 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30
Mysi Agenci 10:15, 12:15, 14:15, 16:15, 18:15 10:15, 12:15, 14:15, 16:15, 18:15 10:15, 12:15, 14:15, 16:15, 18:15 10:15, 12:15, 14:15, 16:15, 18:15 10:15, 12:15, 14:15, 16:15, 18:15 10:15, 12:15, 14:15, 16:15, 18:15 10:15, 12:15, 14:15, 16:15, 18:15
Niepowstrzymany 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30
Ostatni Egzorcyzm 15:45, 17:45, 20:45, 22:30 15:45, 17:45, 20:45, 22:30 15:45, 17:45, 20:45, 22:30 15:45, 17:45, 20:45, 22:30 15:45, 17:45, 20:45, 22:30 15:45, 17:45, 20:45, 22:30 15:45, 17:45, 20:45, 22:30
Paranoramal Activity 2 21 21 21 21 21 21 21
Piła VII 3D 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Policja Zastępcza 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45
Pozwól mi wejść 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30
RED 13:30, 20:15 13:30, 20:15 13:30, 20:15 13:30, 20:15 13:30, 20:15 13:30, 20:15 13:30, 20:15
Skrzydlate Świnie 11, 13, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 11, 13, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 11, 13, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 11, 13, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 11, 13, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 11, 13, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 11, 13, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40
Social Network 17:30, 21:45 17:30, 21:45 17:30, 21:45 17:30, 21:45 17:30, 21:45 17:30, 21:45 17:30, 21:45
Śluby panieńskie 10:30, 14:40, 19 10:30, 14:40, 19 10:30, 14:40, 19 10:30, 14:40, 19 10:30, 14:40, 19 10:30, 14:40, 19 10:30, 14:40, 19
Śniadanie do łóżka 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22
Zakochany Wilczek 3D 10:45, 12:45, 14:45, 16:45, 18:45 10:45, 12:45, 14:45, 16:45, 18:45 10:45, 12:45, 14:45, 16:45, 18:45 10:45, 12:45, 14:45, 16:45, 18:45 10:45, 12:45, 14:45, 16:45, 18:45 10:45, 12:45, 14:45, 16:45, 18:45 10:45, 12:45, 14:45, 16:45, 18:45
Zanim odejdą wody 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15
Zemsta Futrzaków 11:30, 13:30, 15:30 11:30, 13:30, 15:30 11:30, 13:30, 15:30 11:30, 13:30, 15:30 11:30, 13:30, 15:30 11:30, 13:30, 15:30 11:30, 13:30, 15:30
Żółwik Sammy 3D 10:30, 14:30 10:30, 14:30 10:30, 14:30 10:30, 14:30 10:30, 14:30 10:30, 14:30 10:30, 14:30

KINO CYTRYNA
www.kinocytryna.pl ul. Pomorska 39/41 tel. 632-02-68 lub 660-477-834
12 13 14 15 16 17 18
Chloe 19:30, 21:20 18:20, 21:40 17 19:30 17:20 20:30
Chrzest 18:10 20:10 17:30, 19:30 20 20 21
Essencial Killing 19:50 21:30 17:30, 19:30 18:40, 20:10 21:10 19 18:50
Jestem miłością 16 16:20 21:40 19 16:30
Śluby panieńskie 14:30 15:10 17:30 18:30
The Doors – historia nieopowiedziana 17:30 (nieoficjalne otwarcie “Limonki”) 21:20 21:10 18 20:50
Pokazy specjalne
18 listopada 17:00 „Na Swoim” – Festiwal Filmowy o Własności Prywatnej i Prywatyzacji

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
12 listopada XX Festiwal Mediów w Łodzi „Człowiek w Zagrożeniu” – pokazy przedfestiwalowe
17:00 Syberyjska lekcja
18:45 Schizofrenia
13 listopada XX Festiwal Mediów w Łodzi „Człowiek w Zagrożeniu” – pokazy przedfestiwalowe
17:00 Zwycięzcy i przegrani, Szczur w koronie
19:00 Jak to się robi
14 listopada 12:00 Filmowy poranek: Och Pampalini
XX Festiwal Mediów w Łodzi „Człowiek w Zagrożeniu” – pokazy przedfestiwalowe
17:00 Wojownik
18:30 Do bólu, Chemia
16 listopada Filmy jurorów XX Festiwalu Mediów w Łodzi „Człowiek w Zagrożeniu”
17:00 Lech Majewski. Świat według Bruegela, Eva R., Wszystko może się przytrafić
17 listopada 10:00 XX Festiwal Mediów w Łodzi „Człowiek w Zagrożeniu” – I przegląd konkursowy
12:15 XX Festiwal Mediów w Łodzi „Człowiek w Zagrożeniu” – II przegląd konkursowy
15:30 XX Festiwal Mediów w Łodzi „Człowiek w Zagrożeniu” – III przegląd konkursowy
18 listopada 10:00 XX Festiwal Mediów w Łodzi „Człowiek w Zagrożeniu” – IV przegląd konkursowy
12:15 XX Festiwal Mediów w Łodzi „Człowiek w Zagrożeniu” – V przegląd konkursowy
15:30 XX Festiwal Mediów w Łodzi „Człowiek w Zagrożeniu” – VI przegląd konkursowy    
17:15 XX Festiwal Mediów w Łodzi „Człowiek w Zagrożeniu” – VII przegląd konkursowy
19:45 XX Festiwal Mediów w Łodzi „Człowiek w Zagrożeniu” – VIII przegląd konkursowy

ŁÓDZKI DOM KULTURY – DUŻE KINO
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105  tel. 633-70-13
12 listopada 14:30 Kwiat Pustyni
17:00 Europejski Turystyczny Klub Filmowy: Hiszpania
13 listopada 15:30 Europejski Turystyczny Klub Filmowy: Hiszpania
17:30 Kwiat Pustyni
14 listopada 11:00 Kwiat Pustyni

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KAMERALNE KINO
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
12 listopada 17:30 Pokaz specjalny filmów “Poszła na wschód” i “Czerwone jabłuszko”
19:00 Tetro
13 listopada 20:00 Tetro
14 listopada 17:15 Tetro
20:00 Kwiat Pustyni
15 listopada 14:45 Tetro
17:30 Europejski Turystyczny Klub Filmowy: Norwegia
19:30 Kwiat Pustyni
16 listopada 14:30 Kwiat Pustyni
17:00 Europejski Turystyczny Klub Filmowy: Szwecja
19:00 Klub Filmowy Ferment: Tetro
17 listopada 14:30 Kwiat Pustyni
17:00 Tetro
19:30 Kwiat Pustyni
18 listopada 14:30 Kwiat Pustyni
17:00 Tetro
19:30 Kwiat Pustyni

ORANGE IMAX
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
12 13 14 15 16 17 18
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I 19
Hubble 3D 13:30, 17, 20:30, 21:45 13:30, 17, 20:30, 21:45 13:30, 17, 20:30, 21:45 13:30, 17, 20:30, 21:45 13:30, 17, 21:45 13:30, 17, 20:30, 21:45 13:30, 17, 20:30, 21:45
Legendy Sowiego Królestwa 3D 11, 15, 18:30 11, 15, 18:30 11, 15, 18:30 11, 15, 18:30 11, 15 11, 15, 18:30 11, 15, 18:30

KINO POLONIA
www.kinopolonia.com.pl ul. Piotrkowska 67 rezerwacja tel. 630-02-15
12 13 14 15 16 17 18
Bazyl, człowiek z kulą w głowie 13:20, 17 12:50 12:15 9:30 12:15 12:45 12:45
Chloe 13:30, 17:15, 19:10, 21:10 14:45, 16:45, 19, 21:20 13:30, 15:20, 18, 19:50, 21:50 9:30, 11:30, 13:30, 15:20, 21 9:30, 11:30, 13:30, 15:20, 18, 19:50, 21:50 10, 11:50, 13:40, 15:25, 21:30 10:30, 11:30, 13:30, 15:20, 21:30
Matka Teresa od Kotów 11:45, 15:20, 21 15 14:20, 16:10 13:30, 15:15 14:20, 16:10 21:15 15
Pianomania 11:30, 15:20, 19:15 11, 20:50 10:30, 21:45 11:30 10:30, 21:45 15 21:15
Śniadanie do łóżka 11:15, 12:50, 14:30, 16:10, 18:30, 20:10, 21:45 11:30, 13:15, 15, 16:45, 18:30, 20:10, 21:45 11:30, 13:15, 15, 16:45, 18:30, 20:10, 21:45 15, 18:45, 20:20, 21:50 14:30, 16:10, 17:50, 19:30, 21:15 10:30, 12:10, 13:45, 15:20, 17, 18:40, 20:15, 21:50 10:30, 12:10, 13:45, 15:20, 17, 18:40, 20:15, 21:50
Pokazy specjalne
12-21 listopada Sputnik nad Polską 2010 – replika
15 listopada Akademia Polskiego Filmu (17:00 Nikt nie woła, 19:00 Zezowate szczęście)

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
12 13 14 15 16 17 18
Amerykanin 14:30, 17, 19:30, 22 14:30, 17, 19:30, 22 14:30, 17, 19:30, 22 14:30, 17, 19:30, 22 14:30, 17, 19:30, 22 14:30, 17, 19:30, 22 14:30, 17, 19:30, 22
Aż po grób 22:30 20:10 20:50 16:20, 22:30 22:45
Biała i Strzała podbijają kosmos 3D 9:40 9:40 9:40 9:40 9:40 9:40
Charlie St. Cloud 10 10 10 10 10 10 10
Legenda Sowiego Królestwa 3D 14:15 14:10 14:10 14:10 14:10 14:10 14:10
Mysi Agenci 9:15, 11:30, 13:40, 15:50, 18 9:15, 11:30, 13:40, 15:50, 18 9:15, 11:30, 13:40, 15:50, 18 9:15, 11:30, 13:40, 15:50, 18 9:15, 11:30, 13:40, 15:50, 18 9:15, 11:30, 13:40, 15:50, 18 9:15, 11:30, 13:40, 15:50
Niepowstrzymany 9:30, 11:50, 14:15, 16:50, 19:15, 21:40 9:30, 14:15, 16:50, 19:15, 21:40 9:30, 14:15, 16:50, 19:15, 21:40 9:30, 11:50, 14:15, 16:50, 19:15, 21:40 9:30, 11:50, 14:15, 16:50, 19:15, 21:40 9:30, 11:50, 14:15, 16:50, 19:15, 21:40 9:30, 11:50, 14:15, 16:50, 19:15, 21:40
Ostatni Egzorcyzm 9:10, 13:45, 16:10, 18:20, 20:30, 22:40 13:45, 16:10, 18:20, 20:30, 22:40 13:45, 16:10, 18:20, 20:30 9:10, 13:45, 16:10, 18:20, 20:30 9:10, 13:45, 16:10, 18:20, 20:30 11, 13:45, 16:10, 18:20, 20:30 9:10, 13:45, 16:10, 18:20, 20:30, 22:40
Paranormal Activity 2 20:50 20:50 22:30 20:50 20:50 20:50 20:50
Piła VII 3D 19:10, 21:30, 23:45 18:50, 21:10, 23:30 18:50, 21:10 18:50, 21:10 18:50, 21:10 16:20, 20:45 18:50, 21:10, 23:30
Policja Zastępcza 11:20, 14, 16:30, 19, 21:30 11:20, 14, 16:30, 19, 21:30 11:20, 14, 16:30, 19, 21:30 11:20, 14, 16:30, 19, 21:30 11:20, 14, 16:30, 19, 21:30 11:20, 14, 16:30, 19, 21:30 11:20, 14, 16:30, 19, 21:30
Pozwól mi wejść 11:15 11:45 11:45 11:15 11:15 11:15
RED 16:30 16:20 16:20 16:20 18 16:20
Skrzydlate Świnie 10:40, 13, 15:20, 17:40, 20:, 22:20 10:40, 13, 15:20, 17:40, 20:, 22:20 10:40, 13, 15:20, 17:40, 20:, 22:20 10:40, 13, 15:20, 17:40, 20:, 22:20 10:40, 13, 15:20, 17:40, 20:, 22:20 10:40, 13, 15:20, 17:40, 20:, 22:20 10:40, 13, 15:20, 17:40, 20:, 22:20
Social Network 23 23 22:30 22:30 23
Śluby Panieńskie 12, 20:10 22:30 20:10 20:10 20:10 20:10 18, 20:20
Śniadanie do łóżka 9:45, 11:45, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 9:45, 11:45, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 9:45, 11:45, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 9:45, 11:45, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 9:45, 11:45, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 9:45, 11:45, 13:50, 16, 18:30, 20:40 9:45, 11:45, 13:50, 16, 18:10, 20:20
Zakochany Wilczek 3D 9:50, 12:10, 14:20, 16:40, 18:45 9:50, 12:10, 14:20, 16:40, 18:45 9:50, 12:10, 14:20, 16:40, 18:45 9:50, 12:10, 14:20, 16:40, 18:45 9:50, 12:10, 14:20, 16:40, 18:45 9:50, 12:10, 14:20, 16:40, 18:45 9:50, 12:10, 14:20, 16:40, 18:45
Zanim odejdą wody 9:20, 11:40, 14, 16:15, 18:30, 20:45, 23:10 9:20, 11:40, 14, 16:15, 18:30, 20:45, 23:10 9:20, 11:40, 14, 16:15, 18:30, 20:45 9:20, 11:40, 14, 16:15, 18:30, 20:45 9:20, 11:40, 14, 16:15, 18:30, 20:45 9:20, 14:10, 16:20, 18:40, 21 9:20, 11:40, 14, 16:15, 18:30, 20:45
Zemsta Futrzaków 9, 12:20 9, 12:20 9, 12:20 9, 12:20 9, 12:20 9, 12:20 9, 12:20
Żółwik Sammy 3D 12 12 12 12 12 12 12
Pokazy specjalne
13 listopada 9:00, 10:30, 12:00 Poranki dla Maluchów
13 listopada 9:00, 10:30, 12:00 Poranki dla Maluchów
17 listopada 12:00 Multibabykino – Zanim odejdą wody

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
17 listopada repertuar wkrótce
18 listopada

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 17-23 stycznia 2014
cinema111
Repertuar kin – 7-13 października
cinema111
Repertuar kin – 6-12 listopada

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*