Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 5 do 11 lipca 2019 r.
 

TME POLÓWKA
facebook, wstęp wolny
12 lipca 21:00 Moon (EC-1)
13 lipca 21:00 Baby Driver (Centralne Muzeum Włokiennictwa)
14 lipca 21:00 Borg/McEnroe (Nowa Fabryczna)
15 lipca 21:00 Jak pies z kotem (Stary Rynek)
16 lipca 21:00 The world is yours (Park na Zdrowiu)
17 lipca 21:00 Był sobie pies (Park Julianowski)
18 lipca 21:00 Obdarowani (Stawy Jana)
 


KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
13 lipca 16:00 Green Book
18:20 Świadkowie Putina
14 lipca 14:30 Green Book
16:50 Świadkowie Putina
18:40 Green Book
15 lipca 15:00 Green Book
17:20 Green Book
19:40 Świadkowie Putina
16 lipca 15:00 Świadkowie Putina
16:50 Green Book
19:10 Green Book

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
  12 13 14 15 16 17 18
Free Solo
17:15 17:15 17:15 17:15 17:15 17:15 17:15
Gloria Bell 21:30 19:30 21:30 19 21:35 19 19:15
I znowu zgrzeszyliśmy dobry Boże
19
Kobieta idzie na wojnę
19:30 21:30 21 12:20 14:40 21:20
Królowa Kier 14:45 12:45 14:15 14:15 21:10 14:30
Midsommar. W biały dzień
12, 21:15 16:15, 21:15 16:15, 21:10 16:15, 21:15 19, 21:15 16:15, 21:15 21:30
Pamiątki Claire Darling 15:30, 17:15, 19:10 13:30, 15:15, 17:15, 19:10 12, 15:30, 17:15, 19:10 13:30, 15, 17:15, 19:10 13:30, 17:15, 19:10 12, 15:30, 17:15, 19:10 13:40, 15:30, 17:25, 19:10
Petra 13:30, 21:15 15:15, 21:15 13:30, 21:15 15:15, 21:15 15:15, 21:15 13:30, 21:15 21:15
Supa Modo 13:35 13:35 13:35 13:35 13:35 13:35 13:35
Słodki koniec dnia 17 12 12:15 12 17 15:25
Świadkowie Putina 21 21 21 21 21 21 17, 21
Yesterday
14:45, 17:15, 19 14, 17:15, 19 14, 16:50, 19 14, 16:50, 19 14:45, 16:50, 19 14, 16:50, 19 13:15, 17, 19:20
Złodziejaszki 15, 19 15, 19 15, 19 15, 19 15, 19 15, 19 14:$5, 19
Pokazy specjalne
12 lipca

20:00 Kino Plenerowe – Sztuka rapu (Ogrody Geyera)

13 lipca

20:00 Kino Plenerowe – The disaster artist (Ogrody Geyera)
21:30 Poranek Kojota (Boisko Elty Łódź)

14 lipca

12:00 Niedziela Seniora

13:00 Bajkowe Kino Plenerowe w Ogrodach Geyera – Mała wielka stopa

15-18 lipca Kino w Samo Południe
17 lipca 12:00 Środa Seniora
21:30 Sully  (Stawy Stefańskiego)

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  12 13 14 15 16 17 18
Agent Kot
11, 11:50, 13:50 11 11 11 11 11 11
Aladyn (dubbing)
10:50, 12:20 10:50, 12:20 10:50, 12:20 10:50, 12:20 10:50, 12:20 10:50, 12:20 10:50, 12:20
Anna
18 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20
Annabelle wraca do domu
13, 14:30, 16:50, 19:10, 20:30, 21:30 14:30, 16:50, 19:10, 21:30 14:30, 16:50, 19:10, 21:30 14:30, 16:50, 19:10, 21:30 14:30, 16:50, 19:10, 21:30 14:30, 16:50, 19:10, 21:30 14:30, 16:50, 19:10, 21:30
Avengers: Koniec gry (napisy)
20:50 20:50 20:50 20:50 20:50 20:50
I znowu zgrzeszyliśmy dobry Boże 15:20
Imprezowi rodzice 16:30, 18:40, 20:15 16:30, 18:40 16:30, 18:40 16:30, 18:40 16:30, 18:40 16:30, 18:40 16:20, 19:30
Król Lew (dubbing)
18:30
Król Lew (napisy)
21
Midsommar. W biały dzień 13:20, 17:10, 20:30 17:10 17:10 17:10 17:10 17:10 17:10
Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki
10:30, 12:30, 14:30, 16:15, 17:30 10:30, 12:30, 14:30, 17:30 10:30, 12:30, 14:30, 17:30 10:30, 12:30, 14:30, 17:30 10:30, 12:30, 14:30, 17:30 10:30, 12:30, 14:30, 17:30 10:30, 12:30, 14:30, 17:30
Moja gwiazda: Teen spirit 15:30, 18:15 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30
Oszustki
16, 19:30, 21:40 19:30, 21:40 19:30, 21:40 19:30, 21:40 19:30, 21:40 19:30, 21:40 21:40
Paskudy. UglyDolls 10 10 10 10 10 10 10
Pokémon Detektyw Pikachu (dubbing)
10:40, 12:50, 15:10 10:40, 12:50, 15:10 10:40, 12:50 10:40, 12:50, 15:10 10:40, 12:50, 15:10 10:40, 12:50, 15:10 10:40, 12:50, 15:10
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
10:30, 11:10, 12:30, 13:10, 15:10, 17:10, 19:20 10:30, 11:10, 12:30, 13:10, 15:10, 17:10, 19:20 10:30, 11:10, 12:30, 13:10, 15:10, 17:10, 19:20 10:30, 11:10, 12:30, 13:10, 15:10, 17:10, 19:20 10:30, 11:10, 12:30, 13:10, 15:10, 17:10, 19:20 10:30, 11:10, 12:30, 13:10, 15:10, 17:10, 19:20 10:30, 11:10, 12:30, 13:10, 15:10, 17:10, 19:20
Spider-Man: Daleko od domu (dubbing) 13:30, 16:15, 19 13:30, 16:15, 19 13:30, 16:15, 19 13:30, 16:15, 19 13:30, 16:15, 19 13:30, 16:15, 19 13:30, 16:15, 19
Spider-Man: Daleko od domu (napisy)
12, 14:45, 17:30, 20:15, 21:45 12, 14:45, 17:30, 20:15, 21:45 12, 14:45, 17:30, 20:15, 21:45 12, 14:45, 17:30, 20:15, 21:45 12, 14:45, 17:30, 20:15, 21:45 12, 14:45, 17:30, 20:15, 21:45 12, 14:45, 17:30, 20:15, 21:45
Stuber
10:10, 15, 17:50, 20:10, 22:30 10:10, 15, 20:10, 22:30 10:10, 15, 20:10, 22:30 10:10, 15, 20:10, 22:30 10:10, 15, 20:10, 22:30 10:10, 15, 20:10, 22:30 10:10, 15, 20:10, 22:30
Yesterday
10:40, 13, 15:20, 17:40, 20, 22:20 13, 17:40, 20, 22:20 13, 17:40, 20, 22:20 13, 17:40, 20, 22:20 13, 17:40, 20, 22:20 13, 17:40, 20, 22:20 13, 17:40, 20, 22:20

CINEMA CITY – SALA SKODA 4DX
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  12 13 14 15 16 17 18
Annabelle wraca do domu 4DX
22:20 22:20 22:20 22:20 22:20 22:20 21:30
Król Lew 4DX (dubbing)
19
Spider-Man: Daleko od domu 3D 4DX (napisy) 11:30, 14:20, 17, 19:40 11:30, 14:20, 17, 19:40 11:30, 14:20, 17, 19:40 11:30, 14:20, 17, 19:40 11:30, 14:20, 17, 19:40 11:30, 14:20, 17, 19:40 10:45, 13:30, 16:15
 

CINEMA CITY – IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  12 13 14 15 16 17 18
Król Lew 3D (dubbing)
18
Król Lew 3D (napisy)
20:30
Spider-Man: Daleko od domu 3D (dubbing) 11:15, 14 11:15, 14 11:15, 14 11:15, 14 11:15, 14 11:15, 14 10
Spider-Man: Daleko od domu 3D (napisy) 16:45, 19:30, 22:15 16:45, 19:30, 22:15 16:45, 19:30, 22:15 16:45, 19:30, 22:15 16:45, 19:30, 22:15 16:45, 19:30, 22:15 12:40, 15:20

CINEMA PARADISO – PURE HOTEL
fb ul. Ogrodowa 26 cinemaparadiso@purohotel.pl – wstęp wolny – bilety odbieramy w recepcji hotelu dzień przed seansem
16 lipca 19:00 Wielki Gatsby
17 lipca 19:00 Służące

STARE KINO OLD CINEMA
www.cinemahotel.pl ul. Piotrkowska 120 booking@cinemahotel.pl
w tym okresie brak informacji o pokazach filmowych
KINO HELIOS GALERIA SUKCESJA
www.helios.pl al. Politechniki 1, Rezerwacja indywidualna 42 299 92 70, rezerwacja grupowa 42 299 92 71
  12 13 14 15 16 17 18
Agent Kot
10 10 10 10 10 10 10
Annabelle wraca do domu 19:30, 22 11:20, 13:40, 16, 18:30, 21 11:20, 13:40, 16, 18:30, 21 11:20, 13:40, 16, 18:30, 21 11:20, 13:40, 16, 18:30, 21 11:20, 13:40, 16, 18:30, 21 11:20, 13:40, 16, 19:30, 22
Annabelle wraca do domu ATMOS
19:30 19:30, 22 19:30, 22 19:30, 22 19:30, 22 11, 13:30, 16, 21:30
Imprezowi rodzice
11:10, 15:30 11:10, 15:30 11:10, 15:30 11:10, 15:30 11:10, 15:30 11:10, 15:30 15:30
Król Lew ATMOS (dubbing)
18
Krol Lew ATMOS (napisy)
20:30
Midsommar. W biały dzień  17, 20:15 17, 20:15 17, 20:15 17, 20:15 17, 20:15 17, 20:15 17, 20:15
Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki
10:40, 12:50, 15, 17:45 10:40, 12:50, 15, 17:45 10:40, 12:50, 15, 17:45 10:40, 12:50, 15, 17:45 10, 10:40, 12:50, 15, 17:45  10:40, 12:50, 15, 17:45 10:40, 12:50, 15, 17:30
Moja gwiazda. Teen Spirit
19:50, 22:10 19:50, 22:10 19:50, 22:10 19:50, 22:10 19:50, 22:10 19:50, 22:10 20:10, 22:15
Oszustki
10:50, 13:30 10:50, 13:30 10:50, 13:30 10:50, 13:30 10:50, 13:30 10:50, 13:30 10:50, 13:30
Panda i banda 10:15
Pokémon Detektyw Pikachu (dubbing) 13 13 13 13 13 13 11:10
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
10, 10:10, 11, 12:10, 13:10, 14:20, 15:20, 17:30 10:10, 11, 12:10, 13:10, 14:20, 15:20, 17:30 10:10, 11, 12:10, 13:10, 14:20, 15:20, 17:30 10:10, 11, 12:10, 13:10, 14:20, 15:20, 17:30 10:10, 11, 12:10, 13:10, 14:20, 15:20, 17:30 10:10, 11, 12:10, 13:10, 14:20, 15:20, 17:30 10:10, 11, 12:10, 13:10, 14:20, 15:20
Spider-Man: Daleko od domu (dubbing)
10:30, 12:20, 13:20, 15:10, 18 10:30, 12:20, 13:20, 15:10, 18 10:30, 12:20, 13:20, 15:10, 18 10:30, 12:20, 13:20, 15:10, 18 10:30, 12:20, 13:20, 15:10, 18 10:30, 12:20, 13:20, 15:10, 18 10:30, 12:20, 13:20, 15:10, 18:30
Spider-Man: Daleko od domu (napisy)
19, 20:45 19, 20:45 19, 20:45 19, 20:45 19, 20:45 19, 20:45 19, 21:20
Spider-Man: Daleko od domu 3D (napisy)
16:10, 21:50 16:10, 21:50 16:10, 21:50 16:10, 21:50 16:10, 21:50 16:10, 21:50 16:10, 21:50
Stuber
16:30, 18:50, 21:10 16:30, 18:50, 21:10 16:30, 18:50, 21:10 16:30, 18:50, 21:10 16:30, 18:50, 21:10 16:30, 18:50, 21:10 16:30, 18:50, 21:10
Yesterday
14:40, 15:40, 17:20, 18:15, 20, 20:50 14:40, 15:40, 17:20, 18:15, 20, 20:50 14:40, 15:40, 17:20, 18:15, 20, 20:50 14:40, 15:40, 17:20, 18:15, 20, 20:50 14:40, 15:40, 17:20, 18:15, 20, 20:50 14:40, 15:40, 17:20, 18:15, 20, 20:50 14:40, 15:40, 17:20, 18:15, 20, 20:50
Pokazy specjalne
12 lipca 23:00 Maraton Anabelle
14 lipca 10:30 Filmowe Poranki: Krecik i Panda, cz. 3
17 lipca 18:30 Kino Kobiet  – Gloria Bell
18 lipca 13:00 18:00 Kultura Dostępna – Całe szczęście


KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1 tel. 674-09-57
12 lipca 12:00 Festiwal Filmowy W chmurach: kraina szkła
19:30 Transatlantyk: Miłość
13 lipca 15:00 Festiwal Filmowy W chmurach: Liliana Pędziwiatr
17:00 Transatlantyk: Siódmy towarzysz
19:30 Transatlantyk: Czarnogóra, czyli perły i wieprze
14 lipca 17:00 Transatlantyk: Dwadzieścia dni bez wojny
19:30 Transatlantyk: Trzy
15 lipca 17:00 Transatlantyk: Miłość
19:30 Transatlantyk: Mój przyjaciel Iwan Łapszyn
16 lipca 17:00 Transatlantyk: Próba wielności
19:30 Transatlantyk: Hiroszima, moja miłość
17 lipca 17:00 Transatlantyk: Czarnogóra, czyli perły i wieprze
19:00 Transatlantyk: Chrustaliow, samochód!
18 lipca 16:30 Transatlantyk: Trzy
18:00 Na Bank Je lubicie: Rejs
19:15 Transatlantyk: Trudno być bogiem

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
  12 13 14 15 16 17 18
Elvis Presley w Las Vegas
14:15 18
Filmy Alfreda Hitchocka 18 (Intryga rodzinna) 13:30 (Intryga rodzinna)
Filmy z Juliette Binoche
18 (33) 14 (33)
Lato w Prowansji
18 14:15 14:15
Niezwykła Afryka: Pustynie
16
Niezwykła Ameryka Południowa: Wielka Równina
16:30
Opera za 5 złotych
17:30 (Miłość do trzech pomarańczy)
Seans Biograficzny
13:30 (Paganini – uczeń diabła) 18 (Paganini – uczeń diabła)
Seans Turystyczny   16 (Jordania)   12:45 (Monachium)
Starożytny Rzym: Neron
16:30
Wielcy Malarze: Leonardo Da Vinci i Edouard Manet
16:15
W 80 skarbów dookoła świata
16:30 (Od Australii do Kambodży)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
  12 13 14 15 16 17 18
Ja tera kłamię 19 16:30 19 16:30
Oszustki 17 19 17 19

KINO KOTŁOWNIA
strona www ul. Pogonowskiego 27/29 tel. 42 632 29 93
w tym okresie brak informacji o pokazach filmowych

KINO Szkoły Filmowej w Łodzi
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
w tym okresie brak informacji o pokazach filmowych
MULTIKINO (SILVER SCREEN)
www.multkino.pl ul. Piłsudskiego 5 lodz[at]multikino.pl, reklamacje.lodz[at]multikino.pl
tel. informacja dla grup (powyżej 15 osób) tel. 42 232 72 24
  12 13 14 15 16 17 18
Agent Kot
10:20, 11 10:20 10:20 10:20 10:20
Aladyn (dubbing)
10:30, 12:30, 15:55 10:30, 12:30, 15:55 10:30, 12:30, 15:55 10:30, 12:30, 15:55 10:30, 12:30, 15:55 10:30, 12:30, 15:55 10:30, 12:30, 15:55
Anna 13:20, 21:15 13:20, 20:20 13:20, 20:20 13:20, 20:20 13:20, 20:20 13:20, 20:20 13:20
Annabelle wraca do domu 13:30, 15:50, 18:20, 19:20, 20:45, 23:10 13:30, 15:50, 18:20, 19:20, 20:45, 21:45 13:30, 15:50, 18:20, 19:20, 20:45, 21:45 13:30, 15:50, 18:20, 19:20, 20:45, 21:45 13:30, 15:50, 18:20, 19:20, 20:45, 21:45 13:30, 15:50, 18:20, 19:20, 20:45, 21:45 13:30, 15:50, 19:20, 21:45
Avengers. Koniec gry (napisy)
15:30, 20:20 18:40 15:30 15:30 18:40 15:30 15:30
Godzilla II Król potworów
10:10 10:40 10:40 10:40 10:40 10:40 10:40
Imprezowi rodzice
15:20 15:20 15:20 15:20 15:20 15:20 15:20
John Wick 3
12:55 12:55, 16:30 12:55, 21:15 12:55, 21:25 12:55, 16:30 12:55, 21:15 12:55
Król Lew (dubbing)
18
Król Lew (napisy)
18:30, 20:35
Mindsommar. W biały dzień 21:10 21:10 21:10 21:10 21:10 21:10 21:10
Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki
10:50, 15:40, 18 10:50, 15:40, 18 10:50, 15:40, 18 10:50, 15:40, 18 10:50, 15:40, 18 10:50, 15:40, 18 10:50, 15:40, 18
Moja gwiazda. Teen spirit
10:05 10:05 10:05 10:05 10:05 10:05 10:05
Multikino VR – Ekstremalne przeżycia
20:15 15:50 15:50 20:15 20:15
Multikino VR – Ghost in the shell
17:55, 19:50 13:30, 16:15, 18:10, 19, 20:30 13:30, 16:15, 18:10, 19, 20:30 17:55, 19:50 17:55, 19:50
Multikino VR – niesamowite doświadczenia
17:30 15, 18:35 15, 18:35 17:30 17:30
Multikino VR – The best of VR
19:25 13:05, 17:45 13:05, 17:45 19:25 19:25
Multikino VR – The Great C
18:45, 21:05 12:25, 14:20, 17:05, 19:25, 20:55 12:25, 14:20, 17:05, 19:25, 20:55 18:45, 21:05 18:45, 21:05
Multikino VR – VR na krańcach świata
18:20, 20:40 12, 13:55, 15:25, 16:40, 20:05 12, 13:55, 15:25, 16:40, 20:05 18:20, 20:40 18:20, 20:40
Oszustki
14, 20:10, 22:20 11:50, 14, 20:10 11:50, 14, 20:10 14, 20:10 11:50, 14, 20:10 11:50, 14, 20:10 11:50, 21:15
Paskudy. Uglydolls
10, 11
Pokémon Detektyw Pikachu (dubbing)
10:50, 13:10 11:50, 14:10 10:50, 13:10 10:50, 13:10 11:50, 14:10 10:50, 13:10 10:50, 13:10
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
10, 11, 13, 15:10, 16:10, 17:05, 18:10, 19:10 10, 11, 13, 15:10, 16:10, 17:05, 18:10, 19:10 10, 11, 13, 15:10, 16:10, 17:05, 18:10, 19:10 10, 11, 13, 15:10, 16:10, 17:05, 18:10, 19:10 10, 11, 13, 15:10, 16:10, 17:05, 18:10, 19:10 9:45, 10, 11, 13, 15:10, 16:10, 17:05, 18:10, 19:10 10, 10:30, 11, 13, 14, 15:10, 16, 17:05, 19:10
Spider-Man: Daleko od domu (dubbing)
11:15, 14, 15, 17:45 11:15, 14, 15, 17:45 11:15, 14, 15, 17:45 11:15, 14, 15, 17:45 11:15, 14, 15, 17:45 11:15, 14, 15, 17:45 11:15, 14, 15, 17:45
Spider-Man: Daleko od domu (napisy) 12:15, 16:45, 19:30, 20:30, 22:15, 23:15 12:15, 16:45, 19:30, 20:30 12:15, 16:45, 19:30, 20:30 12:15, 16:45, 18:40, 20:30 12:15, 16:45, 19:30, 20:30 12:15, 16:45, 19:30, 20:30 12:15, 16:45, 19:30, 20:30
Stuber
17:35, 19:45, 21:55 17:35, 19:45, 21:55 17:35, 19:45, 21:55 17:35, 19:45, 21:55 17:35, 19:45, 21:55 17:35, 19:45, 21:55 17:35, 19:45, 21:55
 Yesterday 12:15, 14:50, 17:25, 18:40, 20, 22:35 12:15, 14:50, 17:25, 20 12:15, 14:50, 17:25, 18:40, 20 12:15, 14:50, 17:25, 20 12:15, 14:50, 17:25, 20 12:15, 14:50, 17:25, 18:40, 20 12:15, 14:50, 17:25, 18:40, 20:10
Pokazy specjalne
12 lipca

22:00 ENEMF: Maraton Anabelle

13 lipca

10:30 Poranki – Agi Bagi S03 9-17

14 lipca

10:30 Poranki – Agi Bagi S03 9-17

15 lipca

19:30 Mistrzowie Kina Mastercard – Diego

11 lipca

19:00 National Theatre Live – Hamlet

18 lipca

20:00 The Cure – Anniversary 1978-2018 Live in Hyde Park


KINO TATRY
www.kinotatry.com.pl ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
12 lipca 18:00 Zimna wojna
19:30 Oni
13 lipca 16:30 Zimna wojna
18:00 Kler
20:00 Green Book
14 lipca 15:30 Kler
17:30 Green Book
19:30 Trzy billboardy za Ebbing, Missouri
16 lipca 18:00 Zimna wojna
19:30 Green Book
17 lipca 18:00 Green Book
20:00 Dom, który zbudował Jack
18 lipca 18:00 Mój piękny syn
20:00 Green Book

KINO PERŁA
www.kinoperla.pl teren OFF Piotrkowskiej, wstęp wolny
12 lipca 21:00 Dzikie historie
13 lipca 21:00 Kingsajz
14 lipca 21:00 Siedmiu psychopatów
17 lipca 21:00 Złe wychowanie Cameron Post
18 lipca 21:00 Podróż na sto stóp
 

 

Zapraszamy do kin

14:20, 17:10, 20:10

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 24-30 marca
cinema111
Repertuar kin – 16-22 października
cinema111
Repertuar kin – 18-24 grudnia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*