cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 12 do 18 czerwca 2015 roku.

 


KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
12 13 14 15 16 17 18
Jurassic World (napisy) 15:15, 20:45 15:15, 20:45 15:15, 20:45 10, 15:15, 20:45 15:15, 20:45 15:15, 20:45 15:15, 20:45
Jurassic World 3D (napisy) 12:30, 18 12:30, 18 12:30, 18 12:30, 18 12:30, 18 12:30, 18 12:30, 18
Kraina jutra (dubbing) 10 10 10 10 10 10
Rechotek 12:30, 15:30 10:30, 15:30 10:30, 15:30 10:30, 15:30 10:30, 15:30 10:30, 15:30 10:30, 15:30
San Andreas 20 20 20 20 20 21:45 20
San Andreas 3D 17:30 13, 17:30 13, 17:30 17:30 13, 17:30 13 13
Pokazy specjalne
17 czerwca 18:30 Kino Kobiet (Najdłuższa podróż)
18 czerwca 18:00 Kultura Dostępna (Fotograf)

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
12 czerwca 16:40 Miłość od pierwszego ugryzienia – premiera
18:30 Strefa nagości – premiera
20:00 Zjawiskowy OFF od DFP. Rozdział I – Poznajmy się (wstęp 5 zł)
13 czerwca 13:30 Dzikie historie
15:40 Jak zatrzymać ślub
17:00 Miłość od pierwszego ugryzienia
19:00 Strefa nagości
14 czerwca 13:00 Poranek dziecięcy z Mini-Mini (wstęp 10 zł)
14:30 Miłość od pierwszego ugryzienia
16:20 Dzikie historie
18:30 Jak zatrzymać ślub
19:50 Strefa nagości
21:10 Co robimy w ukryciu
15 czerwca 17:00 Miłość od pierwszego ugryzienia
19:00 Jak zatrzymać ślub
20:30 Strefa nagości
16 czerwca 16:00 Miłość od pierwszego ugryzienia
18:00 Jak zatrzymać ślub
19:20 Strefa nagości
20:40 Party Girl
18 czerwca 16:00 Dzikie historie
18:10 Jak zatrzymać ślub
19:40 Strefa nagości
21:10 Miłość od pierwszego ugryzienia

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
12 13 14 15 16 17 18
Apartament 13:40, 16:15 14:10, 16:15 14:15 14:10, 16:15 14:10, 16:15 13:50, 17:35 16, 16:15
Dzikie historie 16:15 14 14 13:50, 19:25 13:50, 21 13:50, 21
Jak zatrzymać ślub 21:20 12:50, 21:20 12:50, 21:20 21:20 17:35 21:20 21:20
Magical Girl 14, 19 12, 16:15, 19:25 12, 16:15, 21:20 15:20, 19:25 16, 19:25 16, 19 16, 19:45
Marsylski łącznik 16:35, 21:15 17, 21:40 15:15, 19 17, 21:40 17, 21:40 15:10, 21:20 17:20
Mistrzowie 21:30 21:30 21:30 15:45 21:30 15:45, 19:25 15:45, 19:25
Pani szuka pana 18:25 14:15, 19:45 14:15, 19:45 14 14:20 14 14
Plemię 13:50, 17:20 19 19 19 19 19 19
Rozumiemy się bez słów
17:35, 19:30 12:20, 17:35, 19:30 13:15, 17:35, 19:30 17:35, 19:30 17:35, 19:30 15:40, 19:30 17:35, 19:30, 22
Strefa nagości 16, 20:10 16, 18:25 16, 18:25 17:35 16:10, 18:10 18:10 14:30, 18:10
Taxi – Teheran 15 12:30, 15:30 12:30, 15:30 12:30, 15:30 15:30
Timbuktu 19:35 17:20 17:20 17:20 21:20 17:20 17:20
Wiek Adaline 14:15, 21:30 14:15, 21:30 17, 21:30 14:15, 21:30 14:15, 21:30 13:40, 17:35, 21:30 14:15, 21:30
Pokazy specjalne
14 czerwca 12:20 Niedziela Seniora
17 czerwca 13:40 Środa Seniora

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
12 13 14 15 16 17 18
Agentka 11:10, 13:40, 16:10, 18:40, 21:10 11:10, 13:40, 16:10, 18:40, 21:10 11:10, 13:40, 16:10, 18:40, 21:10 11:10, 13:40, 16:10, 18:40, 21:10 11:10, 13:40, 16:10, 18:40, 21:10 11:10, 13:40, 16:10, 18:40, 21:10 11:10, 13:40, 16:10, 18:40, 21:10
Avengers: Czas Ultrona (dubbing) 14:50 14:50 14:50 14:50 14:50 14:50 14:50
Avengers: Czas Ultrona (napisy) 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30
Avengers: Czas Ultrona 3D (dubbing) 12, 17:40 12, 17:40 12, 17:40 12, 17:40 12, 17:40 12, 17:40 12, 17:40
Dom 11:10, 13:10, 15:10, 17:20 11:10, 13:10, 15:10, 17:20 11:10, 13:10, 15:10, 17:20 11:10, 13:10, 15:10, 17:20 11:10, 13:10, 15:10, 17:20 11:10, 13:10, 15:10, 17:20 11:10, 13:10, 15:10, 17:20
Dziewczyna warta grzechu 20:30 20:30 20:30
Gorący pościg 18:30, 22:30 18:30, 22:30 18:30, 22:30 20:20, 22:30 20:20, 22:30 20:20, 22:30 20:20, 22:30
Jurassic World 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20
Jurassic World 3D 10, 12:40, 15:20, 18, 20:40 10, 12:40, 15:20, 18, 20:40 10, 12:40, 15:20, 18, 20:40 10, 12:40, 15:20, 18, 20:40 10, 12:40, 15:20, 18, 20:40 10, 12:40, 15:20, 18, 20:40 10, 12:40, 15:20, 18, 20:40
Kapitan Szablozęby i skarb piratów 10:10, 12:20, 14:30 10:10, 12:20, 14:30 10:10, 12:20, 14:30 10:10, 12:20, 14:30 10:10, 12:20, 14:30 10:10, 12:20, 14:30 10:10, 12:20, 14:30
Kraina jutra (dubbing) 10:20, 13, 15:40, 18:20 10:20, 13, 15:40, 18:20 10:20, 13, 15:40, 18:20 10:20, 13, 15:40, 18:20 10:20, 13, 15:40, 18:20 10:20, 13, 15:40, 18:20 10:20, 13, 15:40, 18:20
Mad Max: Na drodze gniewu 10:50, 13:20, 15:50, 18:15, 20:50 10:50, 13:20, 15:50, 18:15, 20:50 10:50, 13:20, 15:50, 18:15, 20:50 10:50, 13:20, 15:50, 18:15, 20:50 10:50, 13:20, 15:50, 18:15, 20:50 10:50, 13:20, 15:50, 18:15, 20:50 10:50, 13:20, 15:50, 18:15, 20:50
Mad Max: Na drodze gniewu 3D 17:10, 19:40, 22:10 17:10, 19:40, 22:10 17:10, 19:40, 22:10 17:10, 19:40, 22:10 17:10, 19:40, 22:10 17:10, 19:40, 22:10 17:10, 19:40, 22:10
Najdłuższa podróż 10:40, 13:20, 16, 18:40, 21:20 10:40, 13:20, 16, 18:40, 21:20 10:40, 13:20, 16, 18:40, 21:20 10:40, 13:20, 16, 18:40, 21:20 10:40, 13:20, 16, 18:40, 21:20 10:40, 13:20, 16, 18:40, 21:20 10:40, 13:20, 16, 18:40, 21:20
Poltergeist 17, 21:20 17, 21:20 17, 21:20 17, 21:20 17, 21:20 17, 21:20 17, 21:20
Poltergeist 3D 19:10 19:10 19:10 19:10 19:10 19:10 19:10
Rechotek 11, 13, 15 11, 13, 15 11, 13, 15 11, 13, 15 11, 13, 15 11, 13, 15 11, 13, 15
Rozumiemy się bez słów 19:30, 22 19:30, 22 19:30, 22 19:30, 22 19:30, 22 19:30, 22 19:30, 22
San Andreas 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30
San Andreas 3D 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30
Sekrety morza 10:20, 12:30, 14:40 10:20, 12:30, 14:40 10:20, 12:30, 14:40 10:20, 12:30, 14:40 10:20, 12:30, 14:40 10:20, 12:30, 14:40 10:20, 12:30, 14:40
Szybcy i wściekli 7 21 21 21 21 21 21 21
Ups! Arka odpłyneła 10:30, 12:30, 14:30, 16:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16
Wiek Adaline 16:40, 19:10, 21:40 16:40, 19:10, 21:40 16:40, 19:10, 21:40 16:40, 19:10, 21:40 16:40, 19:10, 21:40 16:40, 19:10, 21:40 16:40, 19:10, 21:40
Złota Dama 18 18 18 18

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
12 czerwca 18:00 Wiek Adaline
20:00 Timbuktu
13 czerwca 16:30 Plemię
18:40 Wiek Adaline
20:30 Timbuktu
14 czerwca 12:00 Mały Kinematograf: Mistrzowie polskiej sztuki (nie tylko) ilustracji
15:00 Seans 60: Wiek Adaline
17:00 Body / Ciało
18:40 Timbuktu
15 czerwca Akademia Polskiego Filmu
17:00 Wykład dr hab: Moniki Talarczyk-Gubały
Aktorzy prowincjonalni + Gorączka
16 czerwca 18:00 Kontrapunkt – pokaz premierowy
17 czerwca 18:00 Taxi Teheran
19:30 Wiek Adaline
18 czerwca 18:00 Wiek Adaline
20:00 Party Girl

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
12 13 14 15 16 17 18
Koty / cats 13 18:30
Seans Turystyczny 13:15 (Los Angeles) 12:45 (Korsyka) 14:30 (Norwegia – Rejs Hurtigruten) 16:30 (Meksyk) 14:30 (Norwegia – Rejs Hurtigruten) 16:30 (Meksyk) 15:30 (Seszele) 17 (Węgry) 13 (USA Droga 66) 15 (Wyspy grecie: Kos, Nisiros i Kalimos)
Strefa nagości
14:45 14:15 19 19 19 16:45
Trójmiasto i okolice
Pokazy specjalne
12 czerwca Weekend pod Złotymi Palmami
16.30 Lecą żurawie               
18.30 Paris, Teksas
13 czerwca Weekend pod Złotymi Palmami
16.00 Rozmowa                  
18.30 Słodkie życie
14 czerwca Weekend pod Złotymi Palmami
16.15 Kobieta i Mężczyzn              
18.30 Ballada o Naryamie

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
12 13 14 15 16 17 18
Biały cień 16 16 18 18
Rozumiemy się bez słów 18:30 18:30 16 16
Pokazy specjalne
17-21 czerwca XVI Międzynarodowy Festiwal Filmów Przyrodniczych im. Włodzimierza Puchalskiego

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
13-18 czerwca Festiwal Filmów Dla Dzieci i Młodzieży – Kinolub

IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
12 13 14 15 16 17 18
Afrykańska Przygoda 3D 10
Arktyka 3D 10
Jurassic World 3D 11, 13:40, 16:20, 19, 21:40 11, 13:40, 16:20, 19, 21:40 11, 13:40, 16:20, 19, 21:40 11, 13:40, 16:20, 19, 21:40 11, 13:40, 16:20, 19, 21:40 11, 13:40, 16:20, 19, 21:40 11, 13:40, 16:20, 19, 21:40
Lemury z Madagaskaru 3D
10
Pod taflą Oceanu 3D 10

KINO PERŁA
www.kinoperla.pl  OFF Piotrkowska
12 czerwca 21:00 Labirynt
13 czerwca 21:00 9
14 czerwca 21:00 Gangsterzy i filantropii
17 czerwca 21:00 Mama
18 czerwca 21:00 Football Factory

KINO Szkoły Filmowej w Łodzi
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
12 czerwca 19:00 Czarny łabędź
15 czerwca 19:00 Whiplash
16 czerwca 19:00 Serce, serduszko
17 czerwca 19:00 Wenecja
18 czerwca 19:00 Wszystko o Ewie

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
12 13 14 15 16 17 18
Agentka 11:20, 14, 16:40, 19:20, 22:20 12:20, 15, 17:40, 20:20 12:20, 15, 17:40, 20:20 12:20, 15, 17:40, 20:20 12:20, 15, 17:40, 20:20 12:20, 15, 17:40, 20:20 12:20, 15, 17:40, 20:20
Apartament 10:10 10:10 10:10 10:10 10:10 10:10 10:10
Avengers: Czas Ultrona (napisy) 19:40 15:50
Avengers: Czas Ultrona 3D (dubbing) 10:40 15:50 15:50 10:40 10:40, 15:50 10:40 10:40, 15:50
Avengers: Czas Ultrona 3D (napisy) 21:20 21:20 21:20 21:20 21:30
Dom 12:20 12:20 12:20 12:20 12:20
Jurassic World 12, 14:45, 17:30, 20:15, 23 12, 14:45, 17:30, 20:15 12, 14:45, 17:30, 20:15 12, 14:45, 17:30, 19:30, 20:15 12, 14:45, 17:30, 20:15 12, 14:45, 17:30, 20:15 12, 14:45, 17:30, 20:15
Jurrassic World 3D 11, 13:45, 16:30, 19:15, 22 11, 13:45, 16:30, 19:15, 22 11, 13:45, 16:30, 19:15, 22 11, 13:45, 16:30, 19:15, 22 11, 13:45, 16:30, 19:15, 22 11, 13:45, 16:30, 19:15, 22 11, 13:45, 16:30, 19:15, 22
Kapitan Szablozębny i skarb piratów 10, 12:15 10, 14:40 10, 14:40 10, 14:40 10, 14:40 10, 14:40 14:30
Kraina Jutra (dubbing) 10, 12:50 15:40, 18:30 10, 12:50 15:40, 18:30 10, 12:50 15:40, 18:30 11:30, 14:20, 17:10 10, 12:50 15:40, 18:30 10, 12:50 15:40, 18:30 10, 11:40, 13:30, 16:50
Mad Max: Na drodze gniewu 12, 14:40, 20:10 12, 14:40, 20:10 12, 14:40, 20:10 12, 14:40, 20:10 12, 14:40, 20:50 12, 14:40, 20:10 12, 14:40, 20:10
Mad Max: Na drodze gniewu 3D 17:20, 22:50 17:20 17:20 17:20 17:20 17:20 17:20
Najdłuższa podróż 11:30, 14:20, 17:10, 20, 22:50 11:30, 14:20, 17:10, 20    11:30, 14:20, 17:10, 20    11:30, 14:20, 17:10, 20    11:20, 14:10, 17, 19:40 11:30, 14:20, 17:10, 20    11:30, 14:20, 17:10, 20   
Poltegreist 19:40 19:40 19:40 22 21:40 19:40 19:40
Poltegreist 3D 21:30 21:30 21:30
Rechotek 11, 15:30 10:20, 14:45, 16:50 10:20, 14:45, 16:50 11, 15:30 10:20, 14:45, 16:50 10:20, 14:45, 16:50 10:20, 14:45, 16:50
Rozumiemy się bez słów 14:30 21:40 21:40 17:10 17:10 21:40 21:40
San Andreas 10, 18:50, 22 10, 18:50, 22 10, 18:50, 22 12:40, 17:50 12:40, 17:50 10, 18:50, 22 10, 18:50, 22
San Andreas 3D 12:40, 15:15, 17:50, 20:30, 23:10 12:40, 15:15, 17:50, 20:30 12:40, 15:15, 17:50, 20:30 10, 15:15, 20:30 10, 15:15, 20:30 12:40, 15:15, 17:50, 20:30 12:40, 15:15, 17:50, 20:30
Sekrety morza 13:15 12:30 12:30 10, 13:15 12:30 12:30 12:30
Ups! Arka odpłyneła 13:40, 15:50, 17:40 10:15, 13:40 10:15, 13:40 17:40 10:15, 13:40 10:15, 13:40 10:15, 13:40
Wiek Adaline 17, 19:45 17, 19 17, 19 19:45 19 17, 19 16:20, 19
Pokazy specjalne
12 czerwca 22:00 ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów
13 czerwca 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci   
14 czerwca 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
15 czerwca 20:00 Back2Music Fest: Beyonce
20:00 Stand Up No Limits
16 czerwca 19:00 On Any Sunday – The Next Chapter
20:00 Kino Na Obcasach (Dziewczyna warta grzechu)
18 czerwca 19:00 National Theatre Live: Człowiek i nadczłowiek

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
12 czerwca 18.30 Sugar Man
20.00 Wielkie piękno
13 czerwca 16.30 Ida
17.45 Dzikie historie
19.45 Wielkie piękno
14 czerwca 15.15 Ida
16.30 Wielkie piękno
19.00 Lewiatan
16 czerwca 17.30 Dzikie historie
19.30 Lewiatan
17 czerwca 18.00 Ida
19.15 Wielkie piękno

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
12 13 14 15 16 17 18
Fru! 10:45 10:30 10:30
Mad Max. Na drodze gniewu
19:15 12:05, 17:35, 21:35 17:05, 20:50
Miasteczko Cut Bank 12:25, 17:30, 21:15 14:20 15:20, 19:05, 22:50
Strefa nagości 16:10 16:15 14
Złota Dama 14:10 19:35 12

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar kin – 24-30 czerwca 2011
cinema111
Repertuar kin – 11-17 kwietnia 2014
repertuar
Repertuar kin – 2-8 kwietnia 2010

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*