cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 11 do 17 listopada 2016 roku.


KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
11 listopada 13:30 Życie animowane
15:10 Serce psa
16:40 Dzieciństwo wodza
19:00 StopTrik 2016 KONKURS 1
20:30 StopTrik 2016 KONKURS 2
12 listopada 13:00 Parauszek i przyjaciele
14:10 Dzieciństwo wodza
17:00 StopTrik 2016 – KONKURS 3
18:15 StopTrik 2016 – KONKURS “POGRANICZA”
19:30 FESTIWAL STOP MOTION MONTREAL
20:45 OGŁOSZENIE ZWYCIĘZCÓW I PROJEKCJA FILMÓW NAGRODZONYCH
13 listopada 13:00 Don’t Look Back
19:00 Dzieciństwo wodza
14 listopada 19:00 Don’t Look Back
21:00 Serce psa
15 listopada 18:30 Serce psa
19:50 Dzieciństwo wodza
17 listopada 14:30 Życie animowane
16:10 Serce psa
17:40 Dzieciństwo wodza
19:50 ZSRR VS RPA. – kolejna potyczka wojen reklamowych

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
11 12 13 14 15 16 17
Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Stella Nostra 12:10, 16:20 9:50, 11:30, 14:40 10:30, 14:30 11, 16:30 11:30, 16:30 11:30 11:20, 17:20
Dobra żona 19:20 21 14:30 15:50 15:30 14:20, 19:10 14:10, 22
Dzieciństwo wodza 21 19 12:20, 20:45 17:30 12, 18:50 12:20, 20:50 17:30
Hannah. Nieznana historia buddyzmu 13:20, 17:40 13, 17:20 16:10, 19:10 14:10, 19:30 14:50, 17:10 17:30 15:50, 19:30
Ja, Daniel Blake 11:50, 21 19 10:30, 20:50 19:20 21:10 12:50, 19:20 20:10
Jak Bóg da 15:30, 17:40 13:10, 16, 17:30 13, 15:50, 18:50 13:40, 17:50 11:30, 17:50 10:40, 17:50 12:10, 18:40
Jestem mordercą 13:30, 18:50 13, 19 13:40, 18:50 14:10, 20:30 14, 18:50 13:50, 18:50 14:30, 20:45
Królestwo 13:40 11:30 11:20 12 13 16 13:50
Nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham 15 14:40 17:50 15:10 20:50 14:40
Ostatnia rodzina 16:20 16:50 10, 14:50 16 16 14:50 16:10
Pitbull. Niebezpieczne kobiety   
13:50, 18:30, 21 12:50, 18:10, 20:40 15:40, 18:10, 20:40 13:30, 18:10, 20:40 11:30, 18:10, 20:40 15:50, 18:20, 20:50 13:40, 18:20, 20:50
Serce psa 16:20 16 21:10 21:10
Służąca 20:50 21 20:50 18 20:50 20:50 18:15
Wołyń 15:20 12:10 12:10 11
Wszystkie nieprzespane noce 12, 17 11:10, 15 11:50, 17 12:20, 16:10 12:50, 14:40 12, 17 12:40, 16:30
Zagubieni 19:10 20:50 21:10 19:20 21:10 15:30
Życie animowane 11:50 11:30 12:40 14 16 12:40
Pokazy specjalne
13 listopada 10:00 Niedziela Seniora
15 listopada 16:30 DKF Wysokie Obcasy: Egzamin
16 listopada 10:40 Środa Seniora

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
11 12 13 14 15 16 17
Asy bez kasy 20:40 20:40 20:40 20:40 20:40 20:40 22:20
Bociany 10, 12, 14, 17:30 10, 12, 14, 17:30 10, 12, 14, 17:30 10, 12, 14, 17:30 10, 12, 14, 17:30 10, 12, 14, 17:30 10, 12, 14, 17:30
Bridget Jones 3 18, 20:30 18, 20:30 18, 20:30 18, 20:30 18, 20:30 18, 20:30 20:30
Doktor Strange (dubbing) 10 10 10 10 10 10 10
Doktor Strange (napisy) 12:30, 17:30, 20, 22:30 12:30, 17:30, 20, 22:30 12:30, 17:30, 20, 22:30 12:30, 17:30, 20, 22:30 12:30, 17:30, 20, 22:30 12:30, 17:30, 20, 22:30 12:30, 17:30, 20, 22:30
Doktor Strange 3D (dubbing) 15 15 15 15 15 15 15
Dzielna syrenka i Piraci z Kraboidów 10:20 10:20 10:20 10:20 10:20 10:20 10:20
Dziewczyna z pociągu 17, 19:30, 22:20 17, 19:30, 22:20 17, 19:30, 22:20 17, 19:30, 22:20 17, 19:30, 22:20 17, 19:30, 22:20 17, 19:30
Fantastyczne zwięrzęta i jak je znaleźć 3D (dubbing) 18
Fantastyczne zwięrzęta i jak je znaleźć 3D (napisy) 20:45
Inferno 11, 15:40, 18:20, 21 11, 15:40, 18:20, 21 11, 15:40, 18:20, 21 11, 15:40, 18:20, 21 11, 15:40, 18:20, 21 11, 15:40, 18:20, 21 11, 15:40, 21
Jestem mordercą    11:20, 16:20, 18:50, 21:20 11:20, 16:20, 18:50, 21:20 11:20, 16:20, 18:50, 21:20 11:20, 16:20, 18:50, 21:20 11:20, 16:20, 18:50, 21:20 11:20, 16:20, 18:50, 21:20 11:20, 16:20, 18:30, 22:20
Księgowy 19:40 19:40 19:40 19:40 19:40 19:40 19:40
Nowy początek 11:40, 14:10, 16:40, 19:10, 21:40 11:40, 14:10, 16:40, 19:10, 21:40 11:40, 14:10, 16:40, 19:10, 21:40 11:40, 14:10, 16:40, 19:10, 21:40 11:40, 14:10, 16:40, 19:10, 21:40 11:40, 14:10, 16:40, 19:10, 21:40 11:40, 14:10, 16:40, 19:10, 21:40
Osobliwy dom Pani Peregrine (napisy) 15:10 15:10 15:10 15:10 15:10 15:10 15:10
Ouija: Narodziny zła 20:10, 22:20 20:10, 22:20 20:10, 22:20 20:10, 22:20 20:10, 22:20 20:10, 22:20 20:50
Pitbull. Niebezpieczne kobiety 10:30, 12, 13:20, 14:50, 16:10, 17:40, 19, 20:30, 21:50 10:30, 12, 13:20, 14:50, 16:10, 17:40, 19, 20:30, 21:50 10:30, 12, 13:20, 14:50, 16:10, 17:40, 19, 20:30, 21:50 10:30, 12, 13:20, 14:50, 16:10, 17:40, 19, 20:30, 21:50 10:30, 12, 13:20, 14:50, 16:10, 17:40, 19, 20:30, 21:50 10:30, 12, 13:20, 14:50, 16:10, 17:40, 19, 20:30, 21:50 10:30, 12, 13:20, 14:50, 16:10, 17:40, 19, 20:30, 21:50
Przełęcz ocalonych 12:50, 15:40, 18:30, 21:20 12:50, 15:40, 18:30, 21:20 12:50, 15:40, 18:30, 21:20 12:50, 15:40, 18:30, 21:20 12:50, 15:40, 18:30, 21:20 12:50, 15:40, 18:30, 21:20 12:50, 15:40, 18:30, 21:20
Sekretne Życie Zwierzaków 10:50, 13:40, 16 10:50, 13:40, 16 10:50, 13:40, 16 10:50, 13:40, 16 10:50, 13:40, 16 10:50, 13:40, 16 10:50, 13:40, 16
Trolle 11:30, 13:40, 15:50, 18 11:30, 13:40, 15:50, 18 11:30, 13:40, 15:50, 18 11:30, 13:40, 15:50, 18 11:30, 13:40, 15:50, 18 11:30, 13:40, 15:50, 18 11:30, 13:40, 15:50, 18
Trolle 3D 10:30, 12:40, 14:50 10:30, 12:40, 14:50 10:30, 12:40, 14:50 10:30, 12:40, 14:50 10:30, 12:40, 14:50 10:30, 12:40, 14:50 10:30, 12:40, 14:50
Wołyń 12:10, 17:50, 20:50 12:10, 17:50, 20:50 12:10, 17:50, 20:50 12:10, 17:50, 20:50 12:10, 17:50, 20:50 12:10, 17:50, 20:50 12:10, 17:50
Wszystkie nieprzespane noc 13:50, 22 13:50, 22 13:50, 22 13:50, 22 13:50, 22 13:50, 22 13:50, 22
Zakwakani 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30
Za niebieskimi drzwiami    11:30, 13:30, 15:30 11:30, 13:30, 15:30 11:30, 13:30, 15:30 11:30, 13:30, 15:30 11:30, 13:30, 15:30 11:30, 13:30, 15:30 11:30, 13:30, 15:30
Pokazy specjalne
17 listopada 19:30 Ladies Night – Światło między oceanami

KINO CINEMA HOTEL
www.cinemahotel.pl ul. Piotrkowska 120 booking@cinemahotel.pl
w tym okresie brak informacji o pokazach filmowych

KINO HELIOS GALERIA SUKCESJA
www.helios.pl al. Politechniki 1, Rezerwacja indywidualna 42 299 92 70, rezerwacja grupowa 42 299 92 71
11 12 13 14 15 16 17
Doktor Strange (napisy) 19:45 19:45 19:45 19:45 19:45 19:45 19:45
Doktor Strange 3D (dubbing) 13 13 13 13 13 13 13
Doktor Strange 3D (napisy) 10:30, 15:30 10:30, 15:30 10:30, 15:30 10:30, 15:30 10:30, 15:30 10:30, 15:30 10:30, 15:30
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć 3D (dubbing) 19
Inferno 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15
Jestem mordercą 10:15, 18:45, 22:15 10:15, 18:45, 22:15 10:15, 18:45, 22:15 10:15, 18:45, 22:15 10:15, 18:45, 22:15 10:15, 18:45, 22:15 10:15, 18:45, 22:15
Królestwo 15:45 15:45 15:45 15:45 15:45 15:45 15:45
Księgowy
Nowy początek 14:45, 17:15, 20:15 14:45, 17:15, 20:15 14:45, 17:15, 20:15 14:45, 17:15, 20:15 14:45, 17:15, 20:15 14:45, 17:15, 20:15 10:45, 17:15, 21
Ostatnia rodzina     11:30
Ouija: Narodziny zła 21 21 21 21 21 21 21:30
Pitbull. Niebezpieczne kobiety 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 10, 13, 14:05, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22
Przełęcz ocalonych 12:45, 17:30, 20:30 12:45, 17:30, 20:30 12:45, 17:30, 20:30 12:45, 17:30, 20:30 12:45, 17:30, 20:30 12:45, 17:30, 20:30 12:45, 17:30, 20:30
Trolle 11:45, 14, 16:15, 18:30 11:45, 14, 16:15, 18:30 11:45, 14, 16:15, 18:30 11:45, 14, 16:15, 18:30 9, 14, 16:15, 18:30 11:45, 14, 16:15 11:15, 13:30, 15:45
Trolle 3D 10:15, 12:45, 15:15 10:15, 12:45, 15:15 10:15, 12:45, 15:15 10:15, 12:30, 15:15 10:15, 12:45, 15:15 10:30, 12:45, 15:15 10, 12:15, 14:30
Wołyń 12, 20:45 12, 20:45 12, 20:45 10, 20:45 12, 20:45 11:45, 21:45 12
Wszystkie nieprzespane noce 10 10 10 9:45
Zakwakani 10:30, 12:30, 14:45, 16:45, 18:45 10:30, 12:30, 14:45, 16:45, 18:45 9:30, 10:30, 12:30, 14:45, 16:45, 18:45 12:30, 14:45, 16:45, 18:45 10:30, 12:30, 14:45, 16:45, 18:45 10:15, 12:15, 14:45, 16:45, 18:45 10:30, 12:30, 14:45, 16:45, 18:45
Za niebieskimi drzwiami 12:45, 18:15 10:45, 12:45, 18:15 10:45, 12:45, 18:15 10:45, 111, 2:45, 18:15 10:45, 12:45, 18:15 12:45, 18:15 9, 10, 13:15, 15:15
Zwierzęta nocy 20:30
Pokazy specjalne
11 listopada 23:00 Maraton Pitbulla
16 listopada 10:00 Kino Na Temat- Za niebieskimi drzwiami
11:00 Kino Na Temat – Wołyń
18:30 Kino Kobiet – Światło między oceanami
17 listopada 18:00 Kultura Dostępna – W spirali

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
11 listopada 17:00 Wołyń
19:45 Ostatnia rodzina
12 listopada 17:00 Prosta historia o morderstwie
19:00 Nie płacz kiedy odjadę
13 listopada 12:00 Mały Kinematograf: Baśń – moc opowieści i gra w teatr
15:00 Ostatnia rodzina
17:15 Wołyń
20:00 Prosta historia o morderstwie
14 listopada Akademia Polskiego Filmu
17:00 Wykład dr hab. Nataszy Korczarowskiej-Różyckiej
Rysopis + Bariera
15 listopada 18:00 Życie animowane
19:45 Prosta historia o morderstwie
16 listopada Spotkanie z Jerzym Hoffmanem
18:00 Potop Redivivus
17 listopada Tansman Festiwal
Górecki: Tansman epizody
19:00 Please find – Henryk Mikołaj Górecki
Spotkanie z Andrzejem Wendlandem i Violettą Rotter-Kozerą

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz-.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
11 12 13 14 15 16 17
Błyskawica 17 (+ spotkanie z reżyserką) 19:15 13 17:15 15
Falstaff – opera The Royal Opera House Covent Garden
17:30
Iris 18 15:15
Mroczne przejście
14:45 19
Seans Turystyczny 15:30 (Tajlandia) 13:45 (Wyspy Kanaryjskie) 17 (Tajlandia) 13 (Toskania) 17 (Wyspy Kanaryjskie)
Złodzieje 15 19
Życie animowane
19 16 17:15 15 19:15 13

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
11 12 13 14 15 16 17
Argentyna, Argentyna
15 18 18:45 18:30 16:30
Dziewczyna z pociągu
16:45 20 16:30 16 18:30
Wołyń 19
Pokazy specjalne
14-15 listopada VII Festiwal Filmów historycznych i Wojskowych

KINO KOTŁOWNIA
strona www ul. Pogonowskiego 27/29 tel. 42 632 29 93
w tym okresie brak informacji o pokazach

KINO MuBa
www.se-ma-for.com al. Piłsudskiego (tereny Wi-MA) tel. 42 681-54-74
w tym okresie brak informacji o pokazach

IMAX ŁÓDŹ 
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
11 12 13 14 15 16 17
Doktor Strange 3D (dubbing) 11:30, 14 11:30, 14 11:30, 14 11:30, 14 11:30, 14 11:30, 14 11:30, 14
Doktor Strange 3D (napisy) 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 21:45 16:30, 21:40
Fantastyczne zwięrzęta i jak je znaleźć 3D (napisy) 19 19

KINO Szkoły Filmowej w Łodzi
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
14 listopada 19:00 Konkurs Munka: Kamper
15 listopada 19:00 Konkurs Munka: Hel
16 listopada 19:00 Konkurs Munka: Maquinaria Panamericana
17 listopada 19:00 Konkurs Munka: Kryształowa dziewczyna

SILVER SCREEN
www.multkino.pl ul. Piłsudskiego 5 lodz[at]multikino.pl, reklamacje.lodz[at]multikino.pl
tel. informacja dla grup (powyżej 15 osób) tel. 42 232 72 24
11 12 13 14 15 16 17
Bociany 10:30, 12:55 10:30, 12:55 10:30, 12:55 10:15, 13:20 10:15, 13:20 10:15, 12:55 10:15
Bridget Jones 3 15:40 15:40 15:40 15:40
Doktor Strange (dubbing) 11:10 11:10 11:10 10:30 10:30,    13:40 10:30 10:30, 14:20
Doktor Strange (napisy) 13:40, 17:45, 20:15 13:40, 17:45, 20:15 13:40, 17:45, 20:15 15:15, 17:45, 20:15 15:15, 17:45, 20:15 13:40, 17:45, 20:15 19:45
Dziewczyna z pociągu 15:05 15:05 15:05 15:30 15:30 15:05 15:30
Inferno 18:15, 22:50 18:15, 22:50 18:15 22 18:15 12, 21:55
Jestem mordercą 15:15, 20:55, 22:50 15:15, 20:55, 22:50 15:15, 20:55 16:30, 20:40 16:30, 20:40 15:15, 20:55 16:30, 20:40
Nowy początek 13:05, 18:20, 20:55 13:05, 18:20, 20:55 13:05, 18:20, 20:55 13:55, 18:20, 20:55 13:05, 18:20, 20:55 13:55, 18:20, 20:55 13:55, 18:20, 20:55
Osobliwy dom Pani Peregrine  3D (dubbing) 10:10 10:10 10:10 10:10 10:10 10:10
Pitbull. Niebezpieczne kobiety 10:15, 12:40, 13:40, 15:35, 16:35, 17:05, 17:35, 18:05, 19, 19:30, 20, 20:30, 21, 22:20, 21:55 12:40, 13:40, 15:35, 16:35, 17:05, 17:35, 18:05, 19, 19:30, 20, 20:30, 21, 21:55, 22:20 12:40, 13:40, 15:35, 16:35, 17:05, 17:45, 18:05, 19, 19:30, 20, 20:30, 21, 21:55 10:50, 12:40, 13:40, 15:35, 16:35, 17:05, 118:05, 9, 19:30, 20, 21, 21:55 10:50, 12:40, 13:40, 15:35, 16:35, 17:05, 118:05, 9, 19:30, 20, 21, 21:55 10:50, 12:40, 13:40, 15:35, 16:35, 17:05, 17:35, 18:05, 19, 19:30, 20, 20:30, 21, 21:55 10:50, 12:40, 13:40, 15:356, 16:35, 17:05, 18:05, 19, 19:30, 20, 21
Przełęcz ocalonych 16:05, 20:40, 22:45 16:05, 20:40, 22:45 16:05, 20:45 18, 20:55 18, 20:55 16:05, 20:40 18, 20:55
Sekretne życie zwierzaków domowych
11:05, 13:10, 16:10 11:05, 13:10, 16:10 11:05, 13:10, 16:10 10:10, 13:10, 16:50 10:10, 13:10, 16:10 10, 13:10, 16:10 13:10, 16:50
Trolle 10:35, 11:35, 12:45, 14:55, 15:55, 18:30 10:35, 11:35, 12:45, 14:55, 15:55, 18:30 10:35, 11:35, 12:45, 14:55, 15:55, 18:30 10, 11:35, 12:30, 14:40, 15:55, 18:30 10, 11:35, 12:45, 14:55, 15:55, 18:30 10, 11:35, 12:45, 14:55, 15:55, 18:30 10, 11:35, 12:45, 14:55, 15:55, 18:30
Trolle 3D 13:45 13:45 13:45 13:45 13:45 13:45 13:45
Wołyń 13, 19:45 10, 13, 19:45 10, 13, 19:45 10:25, 15:15, 19:45 10:25, 15:15, 19:45 10, 19:45 10:25, 15:15
Zakwakani 11:45, 13:45, 15:45, 17:45 11:45, 13:45, 15:45, 17:45 11:45, 13:45, 15:45, 17:45 10:05, 13:45, 15:45, 17:45 10:05, 13:45, 15:45, 17:45 10:05, 13:45, 15:45, 17:45 10:05, 13:45, 15:45, 17:45
Za niebieskimi drzwiami 11 11 11 10:20, 13:15 11, 13:15 10:20, 13:45 10:30, 13:15
Pokazy specjalne
11 listopada 10:15 Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Stella Nostra 2016
10:30 Poranki Tomek i przyjaciele: Wielki wyścig
12:00 Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Stella Nostra 2016
12 listopada 10:15 Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Stella Nostra 2016
10:30 Poranki Tomek i przyjaciele: Wielki wyścig
12:00 Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Stella Nostra 2016
13 listopada

10:15 Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Stella Nostra 2016
10:30 Poranki Tomek i przyjaciele: Wielki wyścig
12:00 Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Stella Nostra 2016

14 listopada 19:00 Globe On Screen – Ryszard II
15 listopada 18:00 Kino Na Obcasach: Światło między oceanami
17 listopada 19:00 Kenneth Branagh Teatre Copmany – Złodziej

KINO TATRY
www.kinotatry.com.pl ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
przerwa zimowa

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
11 12 13 14 15 16 17
Ja, Daniel Blake 11 12:30
Królestwo 13
Słońce, to słońce mnie oślepiło 11:30 12:55 11
Służąca 14:55, 21:15 14:25, 18:55 16:15, 20:45
Wszystkie nieprzespane noce 17:35, 19:25 17:05, 21:35 14:25, 18:55


Zapraszamy do kin

{jumi [media/reklam-a.htm]

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar kin – 20-26 sierpnia 2010
cinema111
Repertuar kin – 17-23 marca
repertuar
Repertuar kin – 2-8 marca 2012

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*