cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 18 do 24 lipca 2014 roku.

 


POLÓWKA
www.polówka.pl
18 lipca 21:00 Blue Highway (dach Galerii Łódzkiej)
20 lipca 21:00 Siedem żyć (Piotrkowska 217)
21 lipca 21:00 Złodzieje (Park Baden-Powella)
22 lipca 21:00 Wesele w Sorrento (Park na Zdrowiu)
23 lipca 16:00 Polówka dla dzieci na dachu Galerii Łódzkiej 21:00 Kuzyni (Park Julianowski)
24 lipca 21:00 4. piętro (dziedziniec AHE)

KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
18 19 20 21 22 23 24
Django 15:15 15:15 15:15 15:15 15:15 15:15 15:15
Ewolucja Planety Małp 3D
20 20 20 20 20 20 20
Gang Wiewióra 11:15 11:15 10:30 11:15 11:15
Samoloty 2 12, 16 12, 16 12, 16 12, 16 12, 16 12, 16 10:30, 12, 16
Samoloty 2 3D 10, 14, 18 10, 14, 18 10, 14, 18 10, 14, 18 10, 14, 18 10, 14, 18 10, 14, 18
Skubani 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15
Step Up: All In 18:30, 21 18:30, 21 18:30, 21 18:30, 21 18:30, 21 18:30, 21 18:30, 21
Pokazy specjalne
20 lipca 10:30 Filmowe Poranki ze Scooby-Doo

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
18 lipca 17:00 Wilgotne miejsca
19:00 Tajemnica Filomeny
21:00 O krok od sławy
19 lipca 14:00 Jacek i Placek – bilety po 12 złotych
14:00 Jacek i Placek – bilety po 12 złotych
15:30 Tajemnica Filomeny
17:20 O krok od sławy
19:10 Teoria wszystkiego
21:10 Wilgotne miejsca
20 lipca 14:00 Ida
15:30 Jacek i Placek – bilety po 12 złotych
17:00 Tajemnica Filomeny
18:50 Wilgotne miejsca
20:50 Teoria wszystkiego
24 lipca 16:00 Wilgotne miejsca
18:00 Ida
19:30 O krok od sławy
21:10 Teoria wszystkiego

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
18 19 20 21 22 23 24
Czerwony i niebieski 13:50 17:30 13:50, 15 15:20 15:20 17:30 13:40
Frank 12, 17:40 14:20, 18 14:15, 21:50 14, 15:40, 21:50 12:10, 17:20 18, 21:30 21
Kertu – miłość jest ślepa 15:40 13:50 13:10 13:30 17:40 13:50 15:40
Łowca 17:30 15:40 19:30 17:20 13:30, 21:20 21:10 15:30, 17:30
Po ślubie
13:40, 17:50, 19:20 17:20, 19:20, 21:10 16:50, 21:20 15:30, 19:10 19:30 15:40, 19:50 19:10, 21:20
Pożądanie 16:30, 20:10, 21:50 14:20, 18:10 21:55 14:15, 16, 20:10 14:10, 20 13:50, 18, 21:50 14:10, 20 13:45, 19:30
Przychodzi facet do lekarza 12:10, 13:40, 18, 21:40 12:10, 15:55, 19:45, 21:50 15:50, 18, 19:45 17:25, 21:30 15:50, 19:10 13:40, 19:40 11:45, 17:20, 22
Rękopisy nie płoną 15:30, 21:35 13:10, 21:10 18:40 19, 21 15:20, 17:10 17:30 21:10
Uciekinier z Nowego Jorku 21:35 15:30 15:40 13:40, 17:10 21:30 13:40, 19:20 13:40
Więzy krwi 14:15, 19:30 19:40 12, 17:30, 21:40 15:45, 19:35 19:30 15:45, 17:45, 21:50 15:45, 19:50
Wilgotne miejsca
19:40 19:10 17:30, 21 21:20 13:20, 19:30 15:30, 21:35 17:20, 19:20
Zacznijmy od nowa 15:45 12:30, 16 12:20 12:10, 18 13:55, 15:20, 21:20 12:15, 15:50 13:50, 15:20, 18
Pokazy specjalne
20 lipca

12:00 Niedziela Seniora

23 lipca

12:15 Środa Seniora

21-24 lipca

12:00 Kino w samo południe
18:00 Seans pory letniej


CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
18 19 20 21 22 23 24
22 Jump Street 21 21 21 21 21 21 21
Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30
Czarownica (dubbing) 14 14 14 14 14 14 14
Czarownica 3D (dubbing) 11:40, 16:20 11:40, 16:20 11:40, 16:20 11:40, 16:20 11:40, 16:20 11:40, 16:20 11:40, 16:20
Ewolucja Planety Małp 13, 18:20, 22:15 13, 18:20, 22:15 13, 18:20, 22:15 13, 18:20, 22:15 13, 18:20, 22:15 13, 18:20, 22:15 13, 18:20, 22:15
Ewolucja Planety Małp 3D 10:20, 15:40, 21 10:20, 15:40, 21 10:20, 15:40, 21 10:20, 15:40, 21 10:20, 15:40, 21 10:20, 15:40, 21 10:20, 15:40, 21
Gang Wiewióra 10:15, 14:15, 16:15 10:15, 14:15, 16:15 10:15, 14:15, 16:15 10:15, 14:15, 16:15 10:15, 14:15, 16:15 10:15, 14:15, 16:15 10:15, 14:15, 16:15
Gang Wiewióra 3D 12:15, 18:15 12:15, 18:15 12:15, 18:15 12:15, 18:15 12:15, 18:15 12:15, 18:15 12:15, 18:15
Frank 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30
Jak wytresować smoka 2 10, 12:15, 14:30, 16:45 10, 12:15, 14:30, 16:45 10, 12:15, 14:30, 16:45 10, 12:15, 14:30, 16:45 10, 12:15, 14:30, 16:45 10, 12:15, 14:30, 16:45 10, 12:15, 14:30, 16:45
Jak wytresować smoka 2 3D 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45
Na skraju jutra 20 20 20 20 20 20
Na skraju jutra 3D 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30
Noc oczyszczenia: Anarchia 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50
Powstanie Warszawskie 13 13 13 13 13 13 13
Pożądanie 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Przychodzi facet do lekarza 12, 17:15, 20, 22:30 12, 17:15, 20, 22:30 12, 17:15, 20, 22:30 12, 17:15, 20, 22:30 12, 17:15, 20, 22:30 12, 17:15, 20, 22:30 12, 17:15, 20, 22:30
Rio 2 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45
Riwiera dla dwojga 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15
Rodzinne rewolucje 15, 19:45 15, 19:45 15, 19:45 15, 19:45 15, 19:45 15, 19:45 15, 19:45
Samoloty 2 11, 13, 15, 17, 19 11, 13, 15, 17, 19 11, 13, 15, 17, 19 11, 13, 15, 17, 19 11, 13, 15, 17, 19 11, 13, 15, 17, 19 11, 13, 15, 17, 19
Samoloty 2 3D 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18
Step Up: All In 3D 11:45, 14:15, 16:45, 19:15, 21:45 11:45, 14:15, 16:45, 19:15, 21:45 11:45, 14:15, 16:45, 19:15, 21:45 11:45, 14:15, 16:45, 19:15, 21:45 11:45, 14:15, 16:45, 19:15, 21:45 11:45, 14:15, 16:45, 19:15, 21:45 11:45, 14:15, 16:45, 19:15, 21:45
Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął 19:10, 21:30 19:10, 21:30 19:10, 21:30 19:10, 21:30 19:10, 21:30 19:10, 21:30 19:10, 21:30
Szef 20
Transformers: Wiek zagłady (dubbing) 10:30, 13:45, 17 10:30, 13:45, 17 10:30, 13:45, 17 10:30, 13:45, 17 10:30, 13:45, 17 10:30, 13:45, 17 10:30, 13:45, 17
Transformers: Wiek zagłady (napisy) 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15
Transformers: Wiek zagłady 3D (dubbing) 12:30, 15:45 12:30, 15:45 12:30, 15:45 12:30, 15:45 12:30, 15:45 12:30, 15:45 12:30, 15:45
Transformers: Wiek zagłady 3D (napisy) 19, 22:15 19, 22:15 19, 22:15 19, 22:15 19, 22:15 19, 22:15 19, 22:15
Więzy krwi 10:20, 14:30, 18:40, 21:20 10:20, 14:30, 18:40, 21:20 10:20, 14:30, 18:40, 21:20 10:20, 14:30, 18:40, 21:20 10:20, 14:30, 18:40, 21:20 10:20, 14:30, 18:40, 21:20 10:20, 14:30, 18:40, 21:20
Zacznijmy od nowa 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15
Zbaw nas ode złego 17:30, 20, 22:30 17:30, 20, 22:30 17:30, 20, 22:30 17:30, 20, 22:30 17:30, 20, 22:30 17:30, 20, 22:30 17:30, 20, 22:30

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
18 lipca 21:00 21:30 Bilet na księżyc + Zmysły prysły (Rynek Starego Miasta)
19 lipca 18:00 Casanova po przejściach
19:40 Zacznijmy od nowa
20 lipca 12:00 Mały Kinematograf: Plener rzeźbiarski dla najmłodszych
15:00 Seans dla rodziców z dziećmi: Zacznijmy od nowa
17:00 Tramwaj zwany pożądaniem
19:15 Szukając Vivian Maier
22 lipca 18:00 Zacznijmy od nowa
19:45 Tylko kochankowie przeżyją
23 lipca 18:00 Zacznijmy od nowa
19:45 Szukając Vivian Maier
24 lipca 18:00 Deszczowa piosenka
19:45 Zacznijmy od nowa

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO KAMERALNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
przerwa wakacyjna

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
18 19 20 21 22 23 24
Tajemnica Filomeny 17:30 17:30 19:30 19:30
Zniewolona 19:30 19:30 17 17

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
w tym okresie brak pokazów filmowych

IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
18 19 20 21 22 23 24
Afrykańska przygoda 3D 10
Arktyka 3D 10
Dzikie z natury 3D 10
Hubble 3D 10 10
Pod taflą oceanu 3D 10 10
Transformers: Wiek zagłady 3D (dubbing) 11:30, 14:45 11:30, 14:45 11:30, 14:45 11:30, 14:45 11:30, 14:45 11:30, 14:45 11:30, 14:45
Transformers: Wiek zagłady 3D (napisy) 18, 21:15 18, 21:15 18, 21:15 18, 21:15 18, 21:15 18, 21:15 18, 21:15

KINO Perła
tereny OFF Piotrkowska http://94.23.34.43/perla/
18 lipca 21:00 Tajne przez poufne
19 lipca 21:00 Żywot Briana
20 lipca 21:00 Hapiness
23 lipca 21:00 Pussy Riot. Modlitwa punka
24 lipca 21:00 Zdobyć Woodstock

KINO PWSFTviT
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
przerwa wakacyjna

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
18 19 20 21 22 23 24
1D: Reaching For The Stars 16:30, 18 16:30, 18
Czarownica (dubbing) 11:40 11:40 11:40 11:40 11:40 11:40 11:40
Ewolucja Planety Małp
11:50, 17:30 11:50, 17:30 11:50, 17:30 11:50, 17:30 11:50, 17:30 11:50, 17:30 11:50, 17:30
Ewolucja Planety Małp 3D 14:40, 20:20, 23:10 14:40, 20:20 14:40, 20:20 14:40, 20:20 14:40, 20:20 14:40, 20:20 14:40, 20:20
Gang Wiewióra 13:10, 15:20, 17:45 13:10, 15:20, 17:45 13:10, 15:20, 17:45 13:10, 15:20, 17:45 12:30, 14:40, 16:50 13:10, 15:20 13:10, 15:20
Gang Wiewióra 3D 11 11 11 11 10:20 11 11
Noc Oczyszczenia: Anarchia
14, 16:30, 19, 21:30, 23:55 14, 16:30, 19, 21:30 14, 16:30, 19, 21:30 14, 16:30, 19, 21:30 14, 16:30, 19, 21:30 14, 16:30, 19, 21:30 14, 16:30, 19, 21:30
Jak wytresować smoka 2 10:20, 15:30 10:20, 15:30 10:20, 15:30 10:20, 15:30 10:20, 15:30 10:20, 15:30 11:20, 17:45
Jak wytresować smoka 2 3D 12:50, 18 12:50, 18 12:50, 18 12:50, 18 12:50, 18 12:50, 18 13:50
Rio 2 11 12:15 12:15 11 11 11 11
Pożądanie 18:10, 20:15, 22:20 18:10, 20:15, 22:20 18:10, 20:15, 22:20 18:10, 20:15, 22:20 18:10, 20:15, 22:20 18:10, 20:15, 22:20 18:10, 20:15, 22:20
Przychodzi facet do lekarza 17, 19:30, 22 17, 19:30, 22 17, 19:30, 22 17, 19:30, 22 17, 19:30, 22 17, 19:30, 22 17, 19:30, 22
Rodzinne rewolucje 20:40, 23:20 20:40 20:40 12, 20:40 20:40
Step Up: All In 11:40, 14:15, 16:50, 19:30 12:10, 14:45, 17:20, 20 12:10, 14:45, 17:20, 20 12:10, 14:45, 17:20, 20 12:10, 14:45, 17:20, 20 11:20, 14, 17:45, 19:30, 22 12:10, 14:45, 17:20, 20
Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął 12:15, 20:20, 22:50 20:20 20:20 12:15, 20:20 20:20 12:15, 20:20 12:15, 20:20
Samoloty 2 11:50, 14, 16:10, 18:15 11:50, 14, 16:10, 18:15 11:50, 14, 16:10, 18:15 11:50, 14, 16:10, 18:15 11:50, 14, 16:10, 18:15 11:50, 14, 16:10, 18:15 11:50, 14, 16:10, 18:15
Samoloty 2 3D 10:50, 13, 15:10, 17:15 10:50, 13, 15:10, 17:15 10:50, 13, 15:10, 17:15 10:50, 13, 15:10, 17:15 10:50, 13, 15:10, 17:15 10:50, 13, 15:10, 17:15 10:50, 13, 15:10, 17:15
Szef 20:40 19:30
Transformers: Wiek zagłady (dubbing) 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
Transformers: Wiek zagłady (napisy) 14:45 14:45 14:45 14:45 14:45 14:45 14:45
Transformers: Wiek zagłady 3D (napisy) 19:50, 23:15 19:50 19:50 19:50 20:20 20:10
Więzy krwi 14:50, 17:40, 20:30, 23:20 14:50, 17:40, 20:30 14:50, 17:40, 20:30 14:50, 17:40, 20:30 14:50, 17:40, 20:30 14:50, 17:40, 20:30 14:50, 17:40, 20:30
Zbaw nas ode złego
19:20 19:20, 22 19:20, 22 19:20, 22 19:20, 22 19:20, 22 19:20, 22
Pokazy specjalne
18 lipca 220:00 ENEMEF: Step Up Maraton
19 lipca 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
20 lipca 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
22 lipca 19:00 National Theatre Live – A Small Family Business

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
18 lipca 16:30 Ida
18:00 Kongres
20:00 Marley
19 lipca 17:00 Kongres
19:00 Ida
20:30 Marley
20 lipca 16:00 Marley
18:30 Ida
20:00 Kongres
22 lipca 17:00 Kongres
19:00 Ida
23 lipca 17:00 Marley
19:30 Kongres
24 lipca 17:00 Ida
18:30 Marley

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
18 lipca 17:30 Festiwalowe szaleństwo: Frances Ha
19:00 SEANS Z LAMPKĄ WINA: Frank
20:45 Frank
19 lipca 14:00 Wakacyjne podróże: Hawaje, Oslo
16:15 Frank
18:00 W poszukiwaniu wartości: Jaśniejsza od gwiazd
20:00 Frank
21:40 Festiwalowe szaleństwo: Księga Diny
20 lipca 14:00 Wakacyjne podróże: Balzac i mała Chinka
16:00 Frank
17:45 Festiwalowe szaleństwo: Frances Ha
19:15 Frank
20:50 Frank
21 lipca 19:15 W poszukiwaniu wartości: Motyl i skafander
21:15 Frank
22 lipca 19:15 W poszukiwaniu wartości: Lato miłości
20:45 Frank
23 lipca 19:15 Frank
21:00 Frank
24 lipca 19:15 Wakacyjne podróże: Rzymska opowieść
21:00 Frank

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 24-30 marca
cinema111
Repertuar kin – 20-26 listopada
Repertuar kin – 12-18 lipca 2019

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*