cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 11 do 17 kwietnia 2014 roku.

 

KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
11 12 13 14 15 16 17
Kamienie na szaniec 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30
Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz 3D (napisy) 15 15 15 15 15 15 15
Karol, który został świętym 9, 11 11 9, 10:30
Kochanie, chyba Cię zabiłem 17:45, 21 17:45, 21 17:45, 21 17:45, 21 17:45, 21 17:45, 21 17:45, 21
Niebo istnieje… naprawdę 13:45 10:15, 16 12:45, 16 13, 16
Noe: wybrany przez Boga (dubbing) 9:45, 13 10, 13 10, 13 11 13 13 10, 13
Noe: wybrany przez Boga (napisy) 18:15 18:15 18:15 18:15 18:15 18:15 18:15
Pan Peabody i Sherman 16 16 16 9, 16
Skubani 10:30
Wilk z Wall Street 20 20 20 20 20 20 20
Pokazy specjalne
11 kwietnia 10:00 Kino Na Temat (Moja łódź podwodna)
23:00 Maraton Grozy
13 kwietnia 10:30 Filmowe poranki ze Scooby-doo

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
11 kwietnia
19:00 Bułgarski Wieczór Filmowy
17 kwietnia 19:00 O!PLA – konkurs studyjny

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
11 12 13 14 15 16 17
Anioł Śmierci 14:20 18 14:20 14:20 16:20 14:20 18
Droga do zapomnienia 14, 18, 21:45 13:45, 18, 21:45 11:25, 16, 17:50, 21:35 16, 21:35 14, 17:20, 21:35 15:50, 18:10 14:10, 18, 21:40
Gabriel 14:10, 16 14:20, 16:20 13:40 14:15, 16 14:15, 18 14:15, 16 14:15, 16:20
Grand Budapest Hotel 14, 16:10, 18:20, 20 14:20, 16:10, 18:20, 20 14:10, 16, 18, 19:50 14, 18:20, 19:50 16:10, 18, 19:50 18, 19:50, 21:35 16:10, 18:20, 20:10
Ida 17:35 15:50 16 15:20 16 16 16
Kiedy umieram
17:40 14:20 16 17:40 14:20 17:40 14:20
Locke 17:20, 20:10, 21:40 12:10, 17:25, 20:10, 21:40 12:10, 18, 20, 21:35 17:30, 20:10, 21:40 13:15, 17:30, 19:25 14, 17:30, 20:10, 21:40 14:15, 17:30, 20:10, 22
Namiętność 19:40 19:40 19:40 19:40 19:40 19:40 19:40
Ojciec Szpiler 21:30 12:45, 21:30 16:50 21:30 21:30 21:30 21:30
Shirley – wizje rzeczywistości 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30
Wielkie piękno 15:50, 19 11:45, 15:50, 19 11:45, 13:25, 18:30, 21 15:50, 19 14:50, 19 15:35, 19 15:50, 19
Pokazy specjalne
13 kwietnia

11:25 Niedziela Seniora

16 kwietnia

14:00 Środa Seniora


CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
11 12 13 14 15 16 17
300: Początek imperium
300: Początek imperium 3D 20, 22:15 20, 22:15 20, 22:15 20, 22:15 20, 22:15 20, 22:15
Droga do zapomnienia 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15
Gabriel    10:30, 12:30, 14:30, 16:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30 10:30, 12:30, 14:30, 16:30
Grand Budapest Hotel 12, 17:15, 19:15, 21:30 12, 17:15, 19:15, 21:30 12, 17:15, 19:15, 21:30 12, 17:15, 19:15, 21:30 12, 17:15, 19:15, 21:30 12, 17:15, 19:15, 21:30 12, 17:15, 19:15, 21:30
Hardkor Disko 13:15, 20 13:15, 20 13:15, 20 13:15, 20 13:15, 20 13:15, 20:30, 22:30 13:15, 20:30, 22:30
Jack Strong 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30
Kamienie na szaniec 10:45, 17:30 10:45, 17:30 10:45, 17:30 10:45, 17:30 10:45, 17:30 10:45 10:45
Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz (dubbing) 12:30, 18 12:30, 18 12:30, 18 12:30, 18 12:30, 18 12:30, 18 12:30, 18
Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz 3D (dubbing) 15:15 15:15 15:15 15:15 15:15 15:15 15:15
Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz 3D (napisy) 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45
Karol, który został świętym 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45
Kochanie, chyba Cię zabiłem 14:45, 17, 19:15, 21:30 14:45, 17, 19:15, 21:30 14:45, 17, 19:15, 21:30 14:45, 17, 19:15, 21:30 14:45, 17, 19:15, 21:30 14:45, 17, 19:15, 21:30 14:45, 17, 19:15, 21:30
Kraina lodu 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15
Lego Przygoda 10 10 10 10 10 10 10
Lego Przygoda 3D 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15
Locke 14:15, 16:15, 18:15, 20:15, 22:15 14:15, 16:15, 18:15, 20:15, 22:15 14:15, 16:15, 18:15, 20:15, 22:15 14:15, 16:15, 18:15, 20:15, 22:15 14:15, 16:15, 18:15, 20:15, 22:15 14:15, 16:15, 18:15, 20:15, 22:15 14:15, 16:15, 18:15, 20:15, 22:15
Muppety: Poza prawem (dubbing) 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18 10:30, 13, 15:30, 18
Need for speed 18:30, 21:15 18:30, 21:15 18:30, 21:15 18:30, 21:15 18:30, 21:15 18:30, 21:15 18:30, 21:15
Niebo istnieje… naprawdę 15:30, 17:45, 20 15:30, 17:45, 20
Niezgodna 11:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 14:30, 17:30, 20:30
Noe: Wybrany przez Boga (dubbing) 12:50, 15:40 12:50, 15:40 12:50, 15:40 12:50, 15:40 12:50, 15:40 12:50, 15:40 12:50, 15:40
Noe: Wybrany przez Boga (napisy) 18:30, 21:20 18:30, 21:20 18:30, 21:20 18:30, 21:20 18:30, 21:20 18:30, 21:20 18:30, 21:20
Noe: Wybrany przez Boga 3D (napisy) 11:10, 14, 16:50, 19:40, 22:30 11:10, 14, 16:50, 19:40, 22:30 11:10, 14, 16:50, 19:40, 22:30 11:10, 14, 16:50, 19:40, 22:30 11:10, 14, 16:50, 19:40, 22:30 11:10, 14, 16:50, 19:40, 22:30 11:10, 14, 16:50, 19:40, 22:30
Obietnica 15:15, 22:15 15:15, 22:15 15:15, 22:15 15:15, 22:15 15:15, 22:15 22:15 22:15
Pan Peabody i Sherman 11, 15:30, 17:40 11, 15:30, 17:40 11, 15:30, 17:40 11, 15:30, 17:40 11, 15:30, 17:40 11, 15:30, 17:40 11, 15:30, 17:40
Pan Peabody i Sherman 3D 13:10 13:10 13:10 13:10 13:10 13:10 13:10
Sarila 13, 17 13, 17 13, 17 13, 17 13, 17 13, 17 13, 17
Sarila 3D 11, 15 11, 15 11, 15 11, 15 11, 15 11, 15 11, 15
Skubani 10 10 10 10 10 10 10
Snowpiercer: Arka przyszłości 11, 13:40, 16:20, 19, 21:40 11, 13:40, 16:20, 19, 21:40 11, 13:40, 16:20, 19, 21:40 11, 13:40, 16:20, 19, 21:40 11, 13:40, 16:20, 19, 21:40 11, 13:40, 16:20, 19, 21:40 11, 13:40, 16:20, 19, 21:40
Syn Boży (dubbing) 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30
Syn Boży (napisy)
14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30
Witaj w klubie 19:30, 22 19:30, 22 19:30, 22 19:30, 22 19:30, 22 19:30, 22 19:30, 22

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
11 kwietnia 17:00 Kamienie na szaniec
19:00 Kamienie na szaniec
12 kwietnia 17:00 Kamienie na szaniec
19:00 Kamienie na szaniec
13 kwietnia 12:00 Mały Kinematograf: Wyprawa latającą maszyną
15:00 Kamienie na szaniec
17:00 Nic wielkiego
18:30 Kamienie na szaniec
14 kwietnia Akademia Polskiego Filmu – I semestr
17:00 Wykład prof: Piotra Zwierzchowskiego
Przygoda na Mariensztacie + Celuloza
15 kwietnia 18:00 Kamienie na szaniec
16 kwietnia 18:00 Tylko kochankowie przeżyją
17 kwietnia 18:00 Tylko kochankowie przeżyją

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO KAMERALNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
11 12 13 14 15 16 17
Artysta i modelka 16:30 16:30 16:15 17:45 18 15:45 15
Dziewczyna z prowincji 15:30
M jak morderstwo 14:15 18
Test na życie 18:45 18:45 18:30 20 20:15 20:15 20
Turystyczny Klub Filmowy 14 (Nepal) 13:30 (Izrael) 15:30 (Nepal) 13:15 (Nepal) 17:30 (Nepal)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
11 12 13 14 15 16 17
Ona 14 19:30 17 19:15 19:15 16:30 16:30
Witaj w klubie 20:15 11, 19:30 17 17 19 19

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
11 kwietnia 19:00 Short Waves Festival – polscy twórcy

IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
11 12 13 14 15 16 17
Afrykańska przygoda 3D 13
Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz 3D (dubbing) 11:15 10:15 10:15 11:15 11:15 11:15 11:15
Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz 3D (napisy) 14, 16:45, 19:30, 22:15 14, 16:45, 19:30, 22:15 14, 16:45, 19:30, 22:15 14, 16:45, 19:30, 22:15 14, 16:45, 19:30, 22:15 14, 16:45, 19:30, 22:15 14, 16:45, 19:30, 22:15
Pod taflą oceanu 3D 13

KINO PWSFTviT
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
11 kwietnia 19:00 Gorączka
14 kwietnia 19:00 Spotkanie z Kazimierzem Kaczorem + Jan Serce
15 kwietnia 19:00 Jestem
16 kwietnia 19:00 Ostatnie kuszenie Chrystusa
17 kwietnia 19:00 Zakazane zabawy

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
11 12 13 14 15 16 17
Akademia wampirów 12:40 12:40 12:40 12:40 12:40 12:40 12:40
Droga do zapomnienia
11:30, 15:10, 17:45, 20:20 11:30, 15:10, 17:45, 20:20 11:30, 15:10, 17:45, 20:20 11:30, 15:10, 17:45, 20:20 11:30, 15:10, 17:45, 20:20 11:30, 15:10, 17:45, 20:20 11:30, 15:10, 17:45, 20:20
Grand Budapest Hotel 14:40, 17, 19:20, 21:40 14:40, 17, 19:20, 21:40 14:40, 17, 19:20, 21:40 14:40, 17, 19:20, 21:40 14:40, 17, 19:20, 21:40 14:40, 17, 19:20, 21:40 14:40, 17, 19:20, 21:40
Hardkor disko
15:20, 20:40, 22:10 15:20, 20:40, 22:10 15:20, 20:40, 22:10 15:20, 20:40, 22:10 15:20, 20:40, 22:10 13:10, 21:15, 22:10 13:10, 21:15, 22:10
Jack Strong 14:10, 19:15 14:10, 19:15 14:10, 19:15 14:10, 19:15 14:10, 19:15 14:10, 19:15 14:10, 19:15
Kamienie na szaniec 12 12 12 12 12 12 12
Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz (dubbing)
12:15 12 12 12:15 12 12 12
Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz 3D (dubing)
15:10 14:50 14:50 15:10 14:50 14:50 14:50
Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz 3D (napisy)
20 17:40, 20:30 17:40, 20:30 20 17:40, 20:30 17:40, 20:30 17:40, 20:30
Karol, który został świętym 10:15, 18 10:15 10:15 10, 18 10 9:30
Kochanie, chyba Cię zabiłem 17:15, 19:30, 21:45 17:15, 19:30, 21:45 17:15, 19:30, 21:45 17:15, 19:30, 21:45 17:15, 19:30, 21:45 17:15, 19:30, 21:45 17:15, 19:30, 21:45
Muppety: Poza prawem (dubbing) 11:50, 14:40 11:50, 14:40 11:50, 14:40 11:50, 14:40 11:50, 14:40 11:50, 14:40 11:50, 14:40
Niezgodna 10:45, 13:45, 16:45, 19:45 13:45, 16:45, 19:45 13:45, 16:45, 19:45 10:45, 13:45, 16:45, 19:45 10:45, 13:45, 16:45, 19:45 10:45, 13:45, 16:45, 19:45 10:45, 13:45, 16:45, 19:45
Noe: wybrany przez Boga (dubbing) 11:15 11:15 11:15 11:15 10 11:15
Noe: wybrany przez Boga (napisy)
17:15, 20:15 17:15, 20:15 17:15, 20:15 17:15, 20:15 17:15, 20:15 18:15, 20:15 18:15, 20:15
Noe: wybrany przez Boga 3D (napisy) 14:15 14:15 14:15 14:15 14:15 14:15, 17:15 14:15, 17:15
Pan Peabody i Sherman 12:20 12:20 12:20 12:20 12:20 12:20 12:20
Pan Peabody i Sherman 3D
10:20 10:20 10:20 10:20 10:20 10:20 10:20
Sarila 10:30, 12:50, 17:10 10:30, 12:50, 17:10 10:30, 12:50, 17:10 10:30, 12:50, 17:10 10:30, 12:50, 17:10 10:30, 12:50, 17:10 10:30, 12:50, 17:10
Sarila 3D 15 15 15 15 15 15 15
Snowpiercer – arka przyszłości 14:30, 17:20, 20:10 14:30, 17:20, 20:10 14:30, 17:20, 20:10 14:30, 17:20, 20:10 14:30, 17:20, 20:10 14:30, 17:20, 20:10 14:30, 17:20, 20:10
Syn Boży (dubbing) 12:20 12:20 12:20 12:20 12:20 10:10 10:10
Syn Boży (napisy) 17:30 17:30 17:30 17:30 17:30 15:15 15:15
Witaj w klubie 17, 19:50 17, 19:50 17, 19:50 17, 19:50 17, 19:50 17, 19:50 17, 19:50
Pokazy specjalne
12 kwietnia 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci / Perłowa księżniczka
13 kwietnia 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci / Perłowa księżniczka

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
12 kwietnia 17:00 Melancholia
19:15 Nietykalni + spotkanie: Jak wygląda praca z osobą przewlekle chorą?
13 kwietnia 16:15 Rozstanie
18:15 Sugar Man

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
11 12 13 14 15 16 17
Droga do zapomnienia 20:15 18:15 17:40, 21:45 20:45 17, 20:45 17:15 19:15
Grand Budapest Hotel 18:30 15, 20:15, 22 13:45, 15:45, 20 17:15, 19 19 19:15, 21 17:30, 21:15
Obietnica 12:15
Przepis na miłość 16:45

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10

,

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin 15-21 maja
cinema111
Repertuar kin – 5-11 grudnia 2014
cinema111
Repertuar kin – 22-28 lipca

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*