cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 10 do 16 stycznia 2014 roku.

 

KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
10 11 12 13 14 15 16
Hobbit: Pustkowie Smauga (dubbing) 13 12:45 13 13 13 13 13
Hobbit: Pustkowie Smauga 3D (napisy) 20 20 20 20 20 20 20
Królowa Śniegu 10 10 10 10 10
Największy z cudów 16
Skubani 12, 14, 18 12, 14, 18 12, 14, 18 12, 14, 18 12, 14, 18 14, 18 14, 18
Skubani 3D 16 16 16 16 16 16 16
Wkręceni 10:45, 16:15, 18:30, 20:45 10:30, 18:30, 20:45 10:45, 16:15, 18:30, 20:45 10:45, 16:15, 18:30, 20:45 10:45, 16:15, 18:30, 20:45 10:45, 16:15, 18:30, 20:45 10:45, 16:15, 18:30, 20:45

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
w tym okresie
brak pokazów filmowych

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
10 11 12 13 14 15 16
Babcia Gandzia 18, 19:45 10:30, 12:45, 18, 19:45 10:30, 12:40, 18, 19:45, 21:40 13, 16:20, 18, 19:45, 21:30 12:45, 18, 19:45, 21 13, 16:20, 18, 21:20 13:20, 16:30, 18, 21:30
Długie i szczęśliwe życie 15, 16:35 15, 21:20 15 15 15 15 15
Hobbit: Pustkowie Smauga 14 12 12:30 11:30 12:30 12 12:30
Ida 13:30, 15, 16:30, 20, 21:20 11:15, 13:30, 14:30, 16:30, 20 11:15, 13:30, 16:30, 20:15 13:30, 16:30 13:30, 16:30, 19:30 13:30, 16:30 15, 16:30, 20, 21:20
Kamerdyner 16:45 16:45 12, 17:15 17:15 17:15 17:10 17:15, 22
Nimfomanka – Część I 16:50, 19, 21:45 10:30, 19, 21:45 10:30, 19:30, 21:30 19:35, 21:35 19:30, 21:30 19:30, 21:30 19:30, 21:30
Płynące wieżowce 21:30 11:45, 21:20 11:45, 14:20, 21:20 14:40, 21:20 14:20, 21:20 14:40, 19:45 18:15, 19:45
Smak życia 3, czyli chińska układanka 14:45 15:15 15:15 15:15 15 15:15
Wilk z Wall Street 13:45, 18:45, 21 12:30, 15:30, 18:45, 21 14:25, 17:35, 20:45 14:15, 17:20, 20:30 14:15, 17:20, 20:30 14:15, 17:20, 20:30 12:45, 15:50, 19
Pokazy specjalne
10-17 stycznia

T-Mobile Nowe Horyzonty Tournee

15 stycznia

14:15 Środa Seniora


CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
10 11 12 13 14 15 16
47 Roninów 16:15, 18:45, 21:15 16:15, 18:45, 21:15 16:15, 18:45, 21:15 16:15, 18:45, 21:15 16:15, 18:45, 21:15 16:15, 18:45, 21:15 16:15, 18:45, 21:15
47 Roninów 3D 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30
Babcia Gandzia 20:45 21:45 21:45 20:45 20:45 20:45 20:45
Biegnij chłopcze, biegnij 12, 14:15, 16:30, 18:45, 21 12, 14:15, 16:30, 18:45, 21 12, 14:15, 16:30, 18:45, 21 12, 14:15, 16:30, 18:45, 21 12, 14:15, 16:30, 18:45, 21 12, 14:15, 16:30, 18:45, 21 12, 14:15, 16:30, 18:45, 21
Hobbit: Pustkowie Smauga (dubbing) 12:30, 15:45 12:30, 15:45 12:30, 15:45 12:30, 15:45 12:30, 15:45 12:30, 15:45 12:30, 15:45
Hobbit: Pustkowie Smauga (napisy) 19, 22:15 19, 22:15 19, 22:15 19, 22:15 19, 22:15 19, 22:15 19, 22:15
Hobbit: Pustkowie Smauga 3D (dubbing) 10:15, 13:30, 16:45 10:15, 13:30, 16:45 10:15, 13:30, 16:45 10:15, 13:30, 16:45 10:15, 13:30, 16:45 10:15, 13:30, 16:45 10:15, 13:30, 16:45
Hobbit: Pustkowie Smauga 3D (napisy) 20 20 20 20 20 20 20
Igrzyska Śmierci. W pierścieniu ognia 14 14 14 14 14 14 14
Kamerdyner 16:45, 19:15, 21:45 16:45, 19:15, 21:45 16:45, 19:15, 21:45 16:45, 19:15, 21:45 16:45, 19:15, 21:45 16:45, 19:15, 21:45 16:45, 19:15, 21:45
Kraina lodu 11:20, 13:40, 16, 18:20 11:20, 13:40, 16, 18:20 11:20, 13:40, 16, 18:20 11:20, 13:40, 16, 18:20 11:20, 13:40, 16, 18:20 11:20, 13:40, 16, 18:20 11:20, 13:40, 16, 18:20
Kraina lodu 3D 10, 12:20, 14:40, 17:10 10, 12:20, 14:40, 17:10 10, 12:20, 14:40, 17:10 10, 12:20, 14:40, 17:10 10, 12:20, 14:40, 17:10 10, 12:20, 14:40, 17:10 10, 12:20, 14:40, 17:10
Królowa Śniegu 10:15, 12:15, 15:15 10:15, 12:15, 15:15 10:15, 12:15, 15:15 10:15, 12:15, 15:15 10:15, 12:15, 15:15 10:15, 12:15, 15:15 10:15, 12:15, 15:15
Last Vegas 11:45, 19:30, 21:45 11:45, 19:30 11:45, 19:30 11:45, 19:30, 21:45 11:45, 19:30, 21:45 11:45, 19:30, 21:45 11:45, 19:30, 21:45
Nimfomanka – Część I 17:15, 19:45, 22:15 17:15, 19:45, 22:15 17:15, 19:45, 22:15 17:15, 19:45, 22:15 17:15, 19:45, 22:15 17:15, 19:45, 22:15 17:15, 19:45, 22:15
Porachunki 14, 20:10, 22:30 14, 20:10, 22:30 14, 20:10, 22:30 14, 22:30 14, 20:10, 22:30 14, 20:10, 22:30 14, 20:10, 22:30
Ratujmy Mikołaja 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30
Sekretne życie Waltera Mitty 20:45 20:45
Skubani 11, 15, 17 11, 15, 17 11, 15, 17 11, 15, 17 11, 15, 17 11, 15, 17 11, 15, 17
Skubani 3D 13, 19 13, 19 13, 19 13, 19 13, 19 13, 19 13, 19
Smak życia 3, czyli chińska układanka 21 21 21 21 21 21 21
Wędrówki z dinozaurami 11, 13 11, 13 11, 13 11, 13 11, 13 11, 13 11, 13
Wędrówki z dinozaurami 3D 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18
Wilk z Wall Street 10, 11:30, 13:30, 15, 17, 18:30, 20:30, 22 10, 11:30, 13:30, 15, 17, 18:30, 20:30, 22 10, 11:30, 13:30, 15, 17, 18:30, 20:30, 22 10, 11:30, 13:30, 15, 17, 18:30, 20:30, 22 10, 11:30, 13:30, 15, 17, 18:30, 20:30, 22 10, 11:30, 13:30, 15, 17, 18:30, 20:30, 22 10, 11:30, 13:30, 15, 17, 18:30, 20:30, 22
Wkręceni 11, 13:15, 15:30, 18, 20:15, 22:30 11, 13:15, 15:30, 18, 20:15, 22:30 11, 13:15, 15:30, 18, 20:15, 22:30 11, 13:15, 15:30, 18, 20:15, 22:30 11, 13:15, 15:30, 18, 20:15, 22:30 11, 13:15, 15:30, 18, 20:15, 22:30 11, 13:15, 15:30, 18, 20:15, 22:30

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
11 stycznia 17:00 Wenus w futrze
18:45 Koneser
12 stycznia 12:00 Mały Kinematograf – Czytanki przed ekranem: Jak zostać poetą? Twórcze zabawy z wierszami Juliana Tuwima
15:00 Koneser
17:15 Blue Jasmine
19:00 Wenus w futrze
13 stycznia Akademia Polskiego Filmu – IV semestr
17:00 Wykład dr Małgorzaty Jakubowskiej
Cwał + Wojaczek
14 stycznia 18:00 Wenus w futrze
15 stycznia 18:00 Koneser
16 stycznia Mistrzowie kina animowanego – Witold Giersz
17:00 Spotkanie z Witoldem Gierszem + Zestaw animacji Witolda Giersza: Signum, Mały western, Koń, Pożar, Oczekiwanie, Czerwone i czarne

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO KAMERALNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
10 11 12 13 14 15 16
Babcia Gandzia 20 15 20 14:30 20 14:15 14:15
Dzieci księdza 13 19 11 20 18 20
Genesis 18:15
Operetka na Ekranie: Zemsta nietoperza 17 12
Pan Lazhar 12:15
Podziemna Łódź 16:30
Turystyczny Klub Filmowy 16:30 (Wielki Kanion Kolorado) 16:30 (Park Narodowy Yellowstone)
Złodzieje rowerów 15 17 18 18 14:30 16:15 16:15

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
10 11 12 13 14 15 16
Hobbit: Pustkowie Smauga 15:45 13 19 19 19 19 19
Hobbit: Pustkowie Smauga 3D 19 18:30 15:45 15:45 15:45 15:45 15:45

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
w tym okresie brak pokazów filmowych

IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
10 11 12 13 14 15 16
Hobbit: Pustkowie Smauga 3D (dubbing) 11:30, 14:45 11:30, 14:45 11:30, 14:45 11:30, 14:45 11:30, 14:45 11:30, 14:45 11:30, 14:45
Hobbit: Pustkowie Smauga 3D (napisy) 18, 21:15 18, 21:15 18, 21:15 18, 21:15 18, 21:15 18, 21:15 18, 21:15

KINO PWSFTviT
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
10 stycznia 19:00 Droga do zatracenia
13 stycznia 19:00 Salto
14 stycznia 19:00 Heavy Mental
15 stycznia 19:00 Spotkanie z Cezarym Pazurą
16 stycznia 19:00 Lista Schindlera

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
10 11 12 13 14 15 16
47 Roninów 12:20, 17:40 12:20, 17:40 12:20, 17:40 12:20, 17:40 12:20, 17:40 12:20, 17:40 12:20, 17:40
47 Roninów 3D 15, 20:20 15, 20:20 15, 20:20 15, 20:20 15, 20:20 15, 20:20 15, 20:20
Biegnij chłopcze, biegnij 10:15, 14:50, 17:30, 20:10 10:15, 14:50, 17:30, 20:10 10:15, 14:50, 17:30, 20:10 10:15, 14:50, 17:30, 20:10 10, 14:50, 17:30, 20:10 10:15, 14:50, 17:30, 20:10 10:15, 14:50, 17:30, 20:10
Hobbit: Pustkowie Smauga (dubbing) 13 13 13 13 13 13 13
Hobbit: Pustkowie Smauga (napisy) 16:30, 20 16:30, 20 16:30, 20 16:30, 20 16:30, 20:15 16:30, 20 16:30, 20
Hobbit: Pustkowie Smauga 3D (dubbing) 10:40, 12, 15:30 10:40, 12, 15:30 10:40, 12, 15:30 10:40, 12, 15:30 10:40, 12, 15:30 10:40, 12, 15:30 10:40, 12, 15:30
Hobbit: Pustkowie Smauga 3D (napisy) 14:10, 17:40, 19, 20:40, 21:10 14:10, 17:40, 19, 20:40, 21:10 14:10, 17:40, 19, 20:40, 21:10 14:10, 17:40, 19, 20:40, 21:10 14:10, 17:40, 19, 20:40, 21:10 14:10, 17:40, 19, 20:40, 21:10 14:10, 17:40, 19, 20:40, 21:10
Kamerdyner 18:30 18:30 18:30 18:30
Kraina lodu 11, 13:30, 16 13:30, 16 13:30, 16 11, 13:30, 16 11, 13:30, 16 11:30, 14, 16:30
Królowa śniegu 10:30, 15:10 10:30, 15:10 10:30, 15:10 10:30, 15:10 10:30, 15:10 10:30, 15:10 10:30, 15:10
Królowa śniegu 3D 12:45 12:45 12:45 12:45 12:45 12:45 12:45
Porachunek 21:20 21:20 21:20 21:20 20:20 21:20 21:20
Ratujmy Mikołaja 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45
Sekretne życie Waltera Mitty 18:45
Skubani 10:10, 13:30, 18:20 10:10, 13:30, 18:20 10:10, 13:30, 18:20 10:10, 13:30, 18:20 10:10, 13:30, 18:20 10:10, 13:30, 18:20 10:10, 13:30, 18:20
Skubani 3D 11:10, 15:50 11:10, 15:50 11:10, 15:50 11:10, 15:50 11:10, 15:50 11:10, 15:50 11:10, 15:50
Wędrówki z dinozaurami 10:50, 15:30 10:50, 15:30 10:50, 15:30 10:50, 15:30 10:50, 15:30 10:50, 15:30 10:50, 15:30
Wędrówki z dinozaurami 3D 10, 13:10, 18 10, 13:10, 18 10, 13:10, 18 10, 13:10, 18 10, 13:10, 18 10, 13:10, 18 10, 13:10, 18
Wilk z Wall Street 12:20, 16, 19:40, 20:30 12:20, 16, 19:40, 20:30 12:20, 16, 19:40, 20:30 12:40, 16:20, 20:30 12:40, 16:20, 19:50, 20:30 12:20, 16, 19:40, 20:30 12:20, 16, 19:40, 20:30
Wkręceni 12:50, 17:10, 19:30, 21:50 12:50, 17:10, 19:30, 21:50 12:50, 17:10, 19:30, 21:50 12:50, 17:10, 19:30, 21:50 12:30, 17:10, 19:30, 21:50 12:50, 17:10, 19:30, 21:50 12:50, 17:10, 19:30, 21:50
Pokazy specjalne
11 stycznia 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
12 stycznia 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
16 stycznia 19:00 Kocham Kino: Pod mocnym aniołem

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
przerwa zimowa

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
10 11 12 13 14 15 16
Hobbit: Pustkowie Smauga (napisy) 17:50 17:50 20
Hobbit: Pustkowie Smauga 3D (napisy) 20:40 12:50, 20:40 17:50 17:50
Smak życia 3, czyli chińska układanka 15:40 20:45 17:50 20:45

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10

,

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Repertuar kin – 19-25 lipca 2019
cinema111
Repertuar kin – 4-10 maja 2018
cinema111
Repertuar kin – 27 maja – 2 czerwca

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*