repertuarPoniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 10 do 16 grudnia 2010 roku.

 

KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
10 11 12 13 14 15 16
Avatar: Wersja Specjalna
20:15 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15
Harry Potter i Insygnia Śmierci cz. 1 – dubbing
11, 16:15 11, 16:15 11, 16:15 11, 16:15 11, 16:15 11, 16:15 11, 16:15
Och, życie
14, 19:15, 21:30 14, 19:15, 21:30 14, 19:15, 21:30 14, 19:15, 21:30 14, 19:15, 21:30 14, 19:15, 21:30 14, 19:15, 21:30
Zaplątani
9, 11:15, 13:30, 15:45, 18 9, 11:15, 13:30, 15:45, 18 9, 11:15, 13:30, 15:45, 18 9, 11:15, 13:30, 15:45, 18 9, 11:15, 13:30, 15:45, 18 9, 11:15, 13:30, 15:45, 18 9, 11:15, 13:30, 15:45, 18
Pokazy specjalne
10 grudnia 23:30 ENEMEF Noc Kina Polskiego

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-92
10 11 12 13 14 15 16
Blaszany bębenek – wersja reżyserska 14:30 12 17:10 15:25
Chrzest 13:25 13:35 14:35 13:15
Czarny 12:45, 20:25 13:25, 19:45 13:20, 18:10 15:25, 21:35 21:25 16:15, 19:30 17:10, 20:20
Królestwo zwierząt 16:30, 20 13:05, 16:35, 19:50 15:05, 18:10, 21:45 16:30, 19:45 16:20, 19:35, 21:40 15, 20:50 13:05, 16:35, 19:50
Mia i Migusie 11:45 11:40 13:45 13:45
Miód 16, 20:05 16:15, 18:35 11:50, 14:50, 20:10 16:10, 20:05 16, 18:20 17:35, 19 16:15, 18:35
Moon 21:30 19:55 13:30, 19:55 18:15 14:30, 21:15 15:25
Piąty wymiar 14:15, 21:50 18:05, 21:55 13:05, 18:30, 21:35 18, 21:50 14:15, 17:50 19:25 18:05, 21:55
Prosta historia o miłości 12:50 11:40, 14:50 11:40, 17:05 13:30 20 16:10, 18:05 14:50, 18:55
Schronienie 15, 18:30, 21:55 15:05, 20:25, 21:50 16:35, 20:15, 21:55 15, 18:30, 21:45 14:50, 20:10, 21:35 14:35, 21:10 15:05, 20:25, 21:50
 
Pokazy specjalne
10-12 grudnia II Przegląd Filmów Wspinaczkowych “Eiger wyśniony”
10 grudnia 18:00 Spotkanie z Andrzejem Sapkowskim

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
10 11 12 13 14 15 16
Artur i Minimki 3. Dwa światy
10, 12:10, 14:20, 16:30 10, 12:10, 14:20, 16:30 10, 12:10, 14:20, 16:30 10, 12:10, 14:20, 16:30 10, 12:10, 14:20, 16:30 10, 12:10, 14:20, 16:30 10, 12:10, 14:20, 16:30
Bella 11, 15, 18:45, 20:45 11, 15, 18:45, 20:45 11, 15, 18:45, 20:45 11, 15, 18:45, 20:45 11, 15, 18:45, 20:45 11, 15, 18:45, 20:45 11, 15, 18:45, 20:45
Dla Niej Wszystko 13:45, 16:30, 19:15, 22 13:45, 16:30, 19:15, 22 13:45, 16:30, 19:15, 22 13:45, 16:30, 19:15, 22 13:45, 16:30, 19:15, 22 13:45, 16:30, 19:15, 22 13:45, 16:30, 19:15, 22
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I – dubbing 11:30, 12:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 12:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 12:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 12:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 12:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 12:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 12:30, 14:30, 17:30, 20:30
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I – napisy
15:30, 18:30, 21:30 15:30, 18:30, 21:30 15:30, 18:30, 21:30 15:30, 18:30, 21:30 15:30, 18:30, 21:30 15:30, 18:30, 21:30 15:30, 18:30, 21:30
Jackass 3D 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30
Łatwa Dziewczyna 12:15, 18:15 12:15, 18:15 12:15, 18:15 12:15, 18:15 12:15, 18:15 12:15, 18:15 12:15, 18:15, 22:30
Maczeta 10:15, 14:40, 19, 21:15 10:15, 14:40, 19, 21:15 10:15, 14:40, 19, 21:15 10:15, 14:40, 19, 21:15 10:15, 14:40, 19, 21:15 10:15, 14:40, 19, 21:15 10:15, 14:40, 19, 21:15
Mysi Agenci 11:45 11:45 11:45 11:45 11:45 11:45 11:45
Och, Życie 12:40, 15, 17:20, 19:40, 22 15, 17:20, 19:40, 22 15, 17:20, 19:40, 22 15, 17:20, 19:40, 22 15, 17:20, 19:40, 22 15, 17:20, 19:40, 22 15, 17:20, 19:40, 22
Ostatni egzorcyzm 22:15 22:15 22:15 22:15 22:15 22:15 22:15
Piła VII 3D 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45
Pogrzebany 16:15, 20:15 16:15, 20:15 16:15, 20:15 16:15, 20:15 16:15, 20:15 16:15, 20:15 16:15, 20:15
Skrzydlate Świnie 13, 17, 19:10, 21:20 13, 17, 19:10, 21:20 13, 17, 19:10, 21:20 13, 17, 19:10, 21:20 13, 17, 19:10, 21:20 13, 17, 19:10, 21:20 13, 17, 19:10, 21:20
Śluby panieńskie 13
Śniadanie do łozka 11:30, 13:30, 15:30, 17:30, 19:30, 21:30 11:30, 13:30, 15:30, 17:30, 19:30, 21:30 11:30, 13:30, 15:30, 17:30, 19:30, 21:30 11:30, 13:30, 15:30, 17:30, 19:30, 21:30 11:30, 13:30, 15:30, 17:30, 19:30, 21:30 11:30, 13:30, 15:30, 17:30, 19:30, 21:30 11:30, 13:30, 15:30, 17:30, 19:30, 21:30
Zakochany Wilczek 3D 14:15 14:15 14:15 14:15 14:15 14:15 14:15
Zanim odejdą wody 12:30, 16:50 12:30, 16:50 12:30, 16:50 12:30, 16:50 12:30, 16:50 12:30, 16:50 12:30, 16:50
Zemsta futrzaków 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45
Zaplatani 3D 10:30, 11:45, 12:45, 14, 15, 16:15, 17:15, 18:30, 19:30, 20:45 10:30, 11:45, 12:45, 14, 15, 16:15, 17:15, 18:30, 19:30, 20:45 10:30, 11:45, 12:45, 14, 15, 16:15, 17:15, 18:30, 19:30, 20:45 10:30, 11:45, 12:45, 14, 15, 16:15, 17:15, 18:30, 19:30, 20:45 10:30, 11:45, 12:45, 14, 15, 16:15, 17:15, 18:30, 19:30, 20:45 10:30, 11:45, 12:45, 14, 15, 16:15, 17:15, 18:30, 19:30, 20:45 10:30, 11:45, 12:45, 14, 15, 16:15, 17:15, 19:30
Zaplątani 11:15, 13:30, 15:45, 18 11:15, 13:30, 15:45, 18 11:15, 13:30, 15:45, 18 11:15, 13:30, 15:45, 18 11:15, 13:30, 15:45, 18 11:15, 13:30, 15:45, 18 11:15, 13:30, 15:45, 18
Żółwik Sammy 3D 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30
Pokazy specjalne
16 grudnia 19:00 Dziadek do Orzechów (Cinemaestro)

KINO CYTRYNA
www.kinocytryna.pl ul. Pomorska 39/41 tel. 632-02-68 lub 660-477-834
10 11 12 13 14 15 16
Chrzest 19 18:20, 21:20 17:20, 20:40 19:30 17:50 18:30, 21
Essential Killing 19:20 16:40 19, 21:30 20 21:20 17:50
Iluzjonista 15:20 16:20 17 18:30 16:50 17
Śniadanie ze Scotem 18 20 21:30 18:20
Wyście przez sklep z pamiątkami 17:30 17 19:40, 21:30 18:30 17:50, 21 19:30 19:30
Pokazy specjalne
10 grudnia 18:00 Warsztat Świętego Mikołaja – pokaz Stowarzyszenia „Obywatele Obywatelom”
20:00 Przegląd Filmów Bałkańskich – Posterunek graniczny
11 grudnia Przegląd Filmów Bałkańskich
14:30 Obiecaj mi
17:00 Super 8 stories
19:00 Czarny kot , biały kot
15 grudnia 20:00 Future Shorts 2010
21:30 The One Minutes Festiwal
16 grudnia 20:00 Grand Off – Europejskie Nagrody filmowe

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
10 grudnia 18:00 Bracia Karamazow
11 grudnia 17:00 Zbrodnia i kara
12 grudnia 12:00 Magiczna gwiazda
17:00 Niedkończony utwór na pianolę
19:00 Moskiewski spleen – wieczór rosyjskich ballad w wykonaniu Lecha Dyblika
14 grudnia 18:00 Na wylot
19:15 Wieczne pretensje
15 grudnia 18:00 Tańczący jastrząb
19:45 Zabicie ciotki
16 grudnia 18:00 Spoktanie z Grzegorzem Królikiewiczem + Przypadek Pekosińskiego

ŁÓDZKI DOM KULTURY – DUŻE KINO
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105  tel. 633-70-13
10 grudnia 14:45 Jedz, módl się, kochaj
12 grudnia 17:00 Jedz, módl się, kochaj
13 grudnia 17:00 Pedagogiczna Akademia Filmowa: Potęga strachu
15 grudnia 15:00 Jedz, módl się, kochaj
17:45 Turystyczny Klub Filmowy: Kanada Zachodnia
9 grudnia 15:15 Matka Teresa od kotów
17:30 Turystyczny Klub Filmowy: Kanada Wschodnia

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KAMERALNE KINO
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
10 grudnia 17:30 Matka Teresa od kotców
19:30 Klub Filmowy Ferment: Stop Making Sense
11 grudnia 17:15 Matka Teresa od kotów
19:30 Jedz, módl się, kochaj
12 grudnia 20:00 Matka Teresa od kotów
13 grudnia 16:00 Matka Teresa od kotów
19:15 Jedz, módl się, kochaj
14 grudnia 14:15 Matka Teresa od kotów
16:15 Jedz, módl się, kochaj
19:00 Klub Filmowy Ferment: Matka Teresa od kotów
15 grudnia 20:00 Matka Teresa od kotów
16 grudnia 10:15 Prawnicza Akademia Filmowa
19:30 Jedz, módl się, kochaj

ORANGE IMAX
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
10 11 12 13 14 15 16
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I – dubbing 10:30, 13:30, 16:30, 19:30, 22:30 10:30, 13:30, 16:30, 19:30, 22:30 10:30, 13:30, 16:30, 19:30, 22:30 10:30, 13:30, 16:30, 19:30, 22:30 10:30, 13:30, 16:30, 19:30, 22:30 10:30, 13:30, 16:30, 19:30, 22:30 10:30, 13:30, 16:30, 19:30, 22:30

KINO POLONIA
www.kinopolonia.com.pl ul. Piotrkowska 67 rezerwacja tel. 630-02-15
10 11 12 13 14 15 16
Aż po grób 14, 15:50, 19:20, 21:15 14, 15:50, 19:20, 21:10 14, 15:50, 19:20, 21:15 14, 15:50, 19:20, 21:10 14, 15:50, 19:20, 21:15 14, 15:50, 19:20, 21:15 14, 15:50, 19:20, 21:15
Chrzest 13:30, 18:15, 21:30 18:10, 19:45, 21:30 18:15, 19:50, 21:30 15:50, 21:20 18:15, 19:50, 21:30 18:15, 19:50, 21:30 18:15, 19:50, 21:30
Iluzjonista 15, 19:50 16:30 15, 16:40 15 15, 16:40 15, 16:40 15, 16:40
Jestem twój 15:40, 21:20 15:40, 21:20 15:40, 21:20 15:40, 21:20 15:40, 21:20 15:40, 21:20
Joanna 11:50, 13:45, 17:30, 19:30 11:50, 13:45, 17:30, 19:30 11:50, 13:45, 17:30, 19:30 12:10, 14, 17:30, 19:30 11:50, 13:45, 17:30, 19:30 11:50, 13:45, 17:30, 19:30 11:50, 13:45, 17:30, 19:30
Święty Mikołaj 12, 16:45 12, 13:30, 15 12, 13:30 12, 13:30 12, 13:30 12, 13:30 12, 13:30
The Doors – historia nieopowiedziana 12:20, 17:45 12:20, 17:45 12:20, 17:45 12:20, 17:45 12:20, 17:45 12:20, 17:45 12:20, 17:45
Pokazy specjalne
13 grudnia 17:00 Akademia Polskiego Filmu (Salto + Sami swoi)

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
10 11 12 13 14 15 16
Artur i Minimki 3. Dwa światy
9:30, 11:45, 14, 16:20, 18:30 9:30, 11:45, 14, 16:20, 18:30 9:30, 11:45, 14, 16:20, 18:30 9:30, 11:45, 14, 16:20, 18:30 9:30, 11:45, 14, 16:20, 18:30 9:30, 11:45, 14, 16:20, 18:30 9:30, 11:45, 14, 16:20, 18:30
Dla Niej wszystko 19:50 20:20 20:20 20:20 20:20 20:20
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I – dubbing 10:10, 11, 13:10, 14, 16:15, 19:15 9:10, 12:15, 13:45, 16:45, 19:45 10:10, 12, 13:10, 16:15, 19:15 9:15, 10:10, 12:15, 13:10, 16:15, 19:15 9:15, 10:10, 12:15, 13:10, 16:15, 19:15 9:15, 10:10, 12:15, 13:10, 16:15, 19:15 9:15, 10:10, 12:15, 13:10, 16:15, 19:15
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I – napisy
17 15:15, 18:15, 21:15 15:15, 18:15, 21:15 15:15, 18:15, 21:15 15:15, 18:15, 21:15 15:15, 18:15, 21:15 15:15, 18:15, 21:15
Jackass 3D 10:15, 12:50, 15:10, 17:45, 20:10 11:15, 13:50, 16:10, 18:45, 21:10 11:15, 13:50, 16:10, 18:45, 21:10 11:15, 13:50, 16:10, 18:45, 21:10 11:15, 13:50, 16:10, 18:45, 21:10 11:15, 13:50, 16:10, 18:45, 21:10 11:15, 13:50, 16:10, 18:45, 21:10
Królestwo zwierząt 12:10, 14:40, 17:10, 19:45 12:10, 14:40, 17:10, 19:45, 22:20 12:10, 14:40, 17:10, 19:45, 22:20 12:10, 14:40, 17:10, 19:45, 22:20 12:10, 14:40, 17:10, 19:45, 22:20 12:10, 14:40, 17:10, 19:45, 22:20 12:10, 14:40, 17:10, 19:45, 22:20
Legendy Sowiego Królestwa 3D 9 9 9 9 9 9
Maczeta 17, 19:30 14:15, 17, 19:30, 21:50 14:15, 17, 19:30, 21:50 14:15, 17, 19:30, 21:50 14:15, 17, 19:30, 21:50 14:15, 17, 19:30, 21:50 14:15, 17, 19:30, 21:50
Mysi agenci 9:45 9:45 9:45 9:45 9:45 9:45 9:45
Och, życie 10, 12:30, 15, 17:30, 20:15 10:15, 12:50, 15:30, 18:10, 20:40 10:15, 12:50, 15:30, 18:10, 20:40 9:30, 15:30, 18:10, 20:40 10:15, 12:50, 15:30, 18:10, 20:40 9:30, 15:30, 18:10, 20:40 9:15, 11:50, 14:30, 17, 19:30, 22
Piła VII 3D 9:50 9:50 9:50 9:50 9:50 9:50
Pogrzebany 11:50, 20:40 11:50, 20:50 11:50, 20:50 11:50, 20:50 11:50, 20:50 11:50, 20:50 11:50, 20:50
Skrzydlate świnie 20:20 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20
Śniadanie do łóżka 13:30, 15:50, 18, 20 13:30, 15:50, 17:50, 20, 22 13:30, 15:50, 17:50, 20, 22 13:30, 15:50, 17:50, 20, 22 13:30, 15:50, 17:50, 20, 22 13:30, 15:50, 17:50, 20, 22 11:15, 13:30, 15:50, 17:50, 20
Zakochany Wilczek 3D 9:10, 11:20 10 9:45 9, 11:20 9:10, 11:20 9:10, 11:20
Zanim odejdą wody 22:45 22:15 22:15 22:15 22:15 22:15
Zaplątani 9:40, 10, 12, 13, 14:30, 15:15, 16:45, 17:30, 19 9:40, 11, 12, 13:20, 14:30, 15:40, 16:45, 18, 19 9:40, 11, 12, 13:20, 14:30, 15:40, 16:45, 18, 19 9:40, 11, 12, 13:20, 14:30, 15:40, 16:45, 18, 19 9:40, 11, 12, 13:20, 14:30, 15:40, 16:45, 18, 19 11, 13:20, 14:30, 15:40, 16:45, 18, 19 9:40, 11, 12, 13:20, 14:30, 15:40, 16:45, 19
Pokazy specjalne
10 grudnia 23:00 Noc Kina
11 grudnia 10:30 12:00 Poranki dla maluchów
12 grudnia 10:30 12:00 Poranki dla maluchów
13 grudnia 12:00 Multibabykino – Och, życie
15 grudnia 12:00 Multibabykino – Och, życie

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
11 grudnia repertuar wkrótce
12 grudnia

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 14-20 lutego 2014
repertuar
Repertuar 14-20 maja 2010
cinema111
Repertuar kin – 22-28 sierpnia 2014

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*