repertuarPoniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 1 do 7 lipca 2011 roku.

 

KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
1 2 3 4 5 6 7
Auta 2 3D 11, 13:30, 16, 18:30 11, 13:30, 16, 18:30 11, 13:30, 16, 18:30 11, 13:30, 16, 18:30 11, 13:30, 16, 18:30 11, 13:30, 16, 18:30 11, 13:30, 16, 18:30
Kac Vegas w Bangkoku 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45
Kung Fu Panda 2 3D 9 9 9 9 9 9 9
Transformers 3 3D 9:15, 12, 15, 18, 21 9:15, 12, 15, 18, 21 9:15, 12, 15, 18, 21 9:15, 12, 15, 18, 21 9:15, 12, 15, 18, 21 9:15, 12, 15, 18, 21 9:15, 12, 15, 18, 21

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-92
1 2 3 4 5 6 7
Chico i Rita 13:20, 19 14:40, 19:50 15:35, 20 18:05, 20 18:05, 21:45 16:05, 17:50 18:05, 21:45
Erratum 15:05 16:20 14:45 21:35 14:45 16:35 14:45
Kieł 16:40, 21:45 21:20 12:55, 21:40 18:10 12:50, 21:40 19:55 12:50, 21:40
Kobieta, która pragnęła mężczyzny 15, 21:40 16:20, 20 18:15, 21:35 14:05, 19:45 20, 21:50 19:45, 21:45 20, 21:50
Maraton tańca 15:55 18:05 16:30 16:05 14:30 13:45 14:30
Melancholia 16:45, 21:20 13:15, 17:45 13:20, 19:20 15:50, 21:30 15:25, 17:45 15:30, 19:30 15:25, 17:45
Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie 18:20 12:55, 17:55 16:20 16:30 16:20 18:15 16:20
Nic do oclenia 14, 17:40 12:45, 21:45 14:35, 19:45 14:10, 21:40 16:10, 18 17:45 16:10, 18
Spisek (Largo Winch 2) 19:35 15:40, 21:35 17:15, 21:40 17:50 13:20, 19:45 14, 21:35 13:20, 19:45
Wtorek, po świętach 13:20, 20 14:35, 19:40 13, 18 14:45, 19:50 13, 19:50 14:50, 21:40 13, 19:55
Pokazy Specjalne
1 lipca 19:00 Chico i Rita – roztańczona premiera z pokazem salsy

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
1 2 3 4 5 6 7
Auta 2 10:45, 13:15, 15:45, 18:15, 20:45 10:45, 13:15, 15:45, 18:15, 20:45 10:45, 13:15, 15:45, 18:15, 20:45 10:45, 13:15, 15:45, 18:15, 20:45 10:45, 13:15, 15:45, 18:15, 20:45 10:45, 13:15, 15:45, 18:15, 20:45 10:45, 13:15, 15:45, 18:15, 20:45
Auta 2 3D 10, 11:30, 12:30, 14, 15, 16:30, 17:30, 19, 20, 21:30, 22:30 10, 11:30, 12:30, 14, 15, 16:30, 17:30, 19, 20, 21:30, 22:30 10, 11:30, 12:30, 14, 15, 16:30, 17:30, 19, 20, 21:30, 22:30 10, 11:30, 12:30, 14, 15, 16:30, 17:30, 19, 20, 21:30, 22:30 10, 11:30, 12:30, 14, 15, 16:30, 17:30, 19, 20, 21:30, 22:30 10, 11:30, 12:30, 14, 15, 16:30, 17:30, 19, 20, 21:30, 22:30 10, 11:30, 12:30, 14, 15, 16:30, 17:30, 19, 20, 21:30, 22:30
Beat the World. Taniec to moc 10, 14:15 10, 14:15 10, 14:15 10, 14:15 10, 14:15 10, 14:15 10, 14:15
Delfin Plum 11 11 11 11 11 11 11
Drzewo życia 18:30, 21:15 18:30, 21:15 18:30, 21:15 18:30, 21:15 18:30, 21:15 18:30, 21:15 18:30, 21:15
Gnomeo i Julia 10:45, 12:45, 14:45 10:45, 12:45, 14:45 10:45, 12:45, 14:45 10:45, 12:45, 14:45 10:45, 12:45, 14:45 10:45, 12:45, 14:45 10:45, 12:45, 14:45
Kac Vegas w Bangkoku 11:15, 12:15, 13:30, 14:45, 15:45, 17, 18, 19:15, 20:15, 21:30, 22:30 11:15, 12:15, 13:30, 14:45, 15:45, 17, 18, 19:15, 20:15, 21:30, 22:30 11:15, 12:15, 13:30, 14:45, 15:45, 17, 18, 19:15, 20:15, 21:30, 22:30 11:15, 12:15, 13:30, 14:45, 15:45, 17, 18, 19:15, 20:15, 21:30, 22:30 11:15, 12:15, 13:30, 14:45, 15:45, 17, 18, 19:15, 20:15, 21:30, 22:30 11:15, 12:15, 13:30, 14:45, 15:45, 17, 18, 19:15, 20:15, 21:30, 22:30 11:15, 12:15, 13:30, 14:45, 15:45, 17, 18, 19:15, 20:15, 21:30, 22:30
Kod nieśmiertelności 22 22 22 22 22 22 22
Kung Fu Panda 2 10, 14, 18 10, 14, 18 10, 14, 18 10, 14, 18 10, 14, 18 10, 14, 18 10, 14, 18
Kung Fu Panda 2 3D 12, 16, 20 12, 16, 20 12, 16, 20 12, 16, 20 12, 16, 20 12, 16, 20 12, 16, 20
Larry Crowne – Uśmiech losu 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22
Nic do oclenia 12, 16:15 12, 16:15 12, 16:15 12, 16:15 12, 16:15 12, 16:15 12, 16:15
Piraci z Karaibów. Na nieznanych wodach 3D 11, 13:45, 16:45, 19:30, 22:15 11, 13:45, 16:45, 19:30, 22:15 11, 13:45, 16:45, 19:30, 22:15 11, 13:45, 16:45, 19:30, 22:15 11, 13:45, 16:45, 19:30, 22:15 11, 13:45, 16:45, 19:30, 22:15 11, 13:45, 16:45, 19:30, 22:15
Pożyczony narzeczony 16:45, 21:45 16:45, 21:45 16:45, 21:45 16:45, 21:45 16:45, 21:45 16:45, 21:45 16:45, 21:45
Rio 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15
Super 8 10:40, 13, 15:20, 17:40, 20, 22:20 10:40, 13, 15:20, 17:40, 20, 22:20 10:40, 13, 15:20, 17:40, 20, 22:20 10:40, 13, 15:20, 17:40, 20, 22:20 10:40, 13, 15:20, 17:40, 20, 22:20 10:40, 13, 15:20, 17:40, 20, 22:20 10:40, 13, 15:20, 17:40, 20, 22:20
Transformers 3 3D 11:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 14:30, 17:30, 20:30
Uwikłanie 16, 18:40, 21:20 16, 18:40, 21:20 16, 18:40, 21:20 16, 18:40, 21:20 16, 18:40, 21:20 16, 18:40, 21:20 16, 18:40, 21:20
X-Men: Pierwsza klasa 13, 19 13, 19 13, 19 13, 19 13, 19 13, 19 13, 19

KINO CYTRYNA
www.kinocytryna.pl ul. Pomorska 39/41 tel. 632-02-68 lub 660-477-834
1 2 3 4 5 6 7
Kieł 19:40, 21:30 19:40, 21:30 19:40, 21:30 19:40, 21:30
Melancholia 19, 21:20 19, 21:20 19, 21:20 19, 21:20
Nad morzem 17:30 17:30 17:30 17:30
Wtorek po świętach 17:10 17:10 17:10 17:10
Pokazy Specjalne
4 lipca 21:00 Buena Vista Social Club (Polówka Textorial Park)
5 lipca 21:00 Zero (Polówka na Zdrowiu)
6 lipca 21:00 I Love You Phillip Morris (Polówka w Parku Julianowskim)

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
1 lipca 21:00 Człowiek z kamerą (Rynek Starego Miasta)
2 lipca 18:00 Wszystko o mojej matce
3 lipca 12:00 Filmowy poranek dla najmłodszych
18:00 Maria Łaski Pełna
5lipca 12:00 Sposób na wakacje Bolka i Lolka
18:00 Seksmisja
6 lipca 18:00 Kingsajz
7 lipca 12:00 Wakacje w Muzeum Kinematografii – animacje dla dzieci
21:00 Etiudy PWSFTviT: Mistrzowskie początki (1955 – 1986) (dziedziniec muzeum)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – DUŻE KINO
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105  tel. 633-70-13
5 lipca 17:30 Literatura i Film: Valmont
6 lipca 18:00 Turystyczny Klub Filmowy: Indie
7 lipca 17:30 Niepokorne Biografie: Krwawy Tyran Henryk VIII

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KAMERALNE KINO
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
1 lipca 17:30 Mistrzowie Kina Europejskiego: Matnia
4 lipca 17:30 Mistrzowie Kina Europejskiego: Lokator
6 lipca 16:30 Wielcy Malarze: James Whistler

Kino MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
w wakacje kino kineczynne

ORANGE IMAX
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
1 2 3 4 5 6 7
Transformers 3 3D 10, 13, 16, 19, 22 10, 13, 16, 19, 22 10, 13, 16, 19, 22 10, 13, 16, 19, 22 10, 13, 16, 19, 22 10, 13, 16, 19, 22 10, 13, 16, 19, 22

KINO POLONIA
www.kinopolonia.com.pl ul. Piotrkowska 67 rezerwacja tel. 630-02-15
1 2 3 4 5 6 7
Beat the World. Taniec to moc 19 17:30 17:30 20:50 17:15 20:50 17:15
Gdzie jest Nemo 13:10, 15:15 11:50, 13:50 11:50, 13:50 13, 14:50 13:10, 15:20 13, 14:55 13:10, 15:20
Maraton tańca 16:45, 21:10 17, 18:50 17, 18:50 16:45 21 16:40 21:05 16:45 21 16:40 21:05
Mój brat niedźwiedź 13:20, 15 11, 12:45 11, 12:45 13:10, 15 13, 14:45 13:10, 15 13, 14:45
Nad morzem 13, 17 16:40 16:40 15:20 13:20, 15:05 15:20 13:20, 15:05
Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie 17:20 15:45, 19:15 15:45, 19:15 13:40, 21:20 16:30 13:40, 21:20 16:30
Nic do oclenia 20:50 21 21 17 20:50 17 20:50
Sala samobójców 18:40 14:30, 20:50 14:30, 20:50 18:40 18:40 18:40 18:40
Uwikłanie 14:30, 20:30 12:10, 20:20 14, 18:10 17:10 20:30 17:10 20:30
Wtorek, po świętach 18:30 14:40, 18:30 20:40 19:30 18:30 19:30 18:30
Vabank II, czyli riposta 19 19 19 19

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
1 2 3 4 5 6 7
Auta 2 11, 13:45, 16:30, 19:10 11, 13:45, 16:30, 19:10 11, 13:45, 16:30, 19:10 11, 13:45, 16:30, 19:10 11, 13:45, 16:30, 19:10 11, 13:45, 16:30, 19:10 11, 13:45, 16:30, 19:10
Auta 2 3D 9:50, 11:45, 12:30, 14:30, 15:10, 17:50, 20:30 9:50, 11:45, 12:30, 14:30, 15:10, 17:50, 20:30 9:50, 11:45, 12:30, 14:30, 15:10, 17:50, 20:30 9:50, 11:45, 12:30, 14:30, 15:10, 17:50, 20:30 9:50, 11:45, 12:30, 14:30, 15:10, 17:50, 20:30 9:50, 11:45, 12:30, 14:30, 15:10, 17:50, 20:30 9:50, 11:45, 12:30, 14:30, 15:10, 17:50, 20:30
Beat the world. Taniec to moc 10:45, 18:45 18:45 18:45 10:45, 18:45 10:45, 18:45 10:45, 18:45 10:45, 18:45
Gnomeo i Julia 3D 10:15, 14:45 10:15, 14:45 10:15, 14:45 10:15, 14:45 10:15, 14:45 10, 14:45 10:15, 14:45
Hanna 13:15, 21 13:30, 21 13:30, 21 13:15, 21 13:15, 21 13:15, 21 13:15, 21
Kac Vegas w Bangkoku 16:50, 19:15, 21:40 16:50, 19:15, 21:40 16:50, 19:15, 21:40 16:50, 19:15, 21:40 16:50, 19:15, 21:40 16:50, 19:15, 21:40 16:50, 19:15, 21:40
Kung Fu Panda 2 10:30, 12:50, 15 10:30, 12:50, 15 10:30, 12:50, 15 10:30, 12:50, 15 10:30, 12:50, 15 10:30, 12:50, 15 10:30, 12:50, 15
Kung Fu Panda 2 3D 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15
Larry Crowne – uśmiech losu 13:40, 16, 18:20, 20:45 13:40, 16, 18:20, 20:45 13:40, 16, 18:20, 20:45 13:40, 16, 18:20, 20:45 13:40, 16, 18:20, 20:30 13:40, 16, 18:20, 20:45 13:40, 16, 18:20, 20:45
Nic do oclenia 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15 11:10 12:15
Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach 3D 16:20, 19:30 16:20, 19:30 16:20, 19:30 16:20, 19:30 16:20, 19:30 16:20, 19:30 16:20, 19:30
Super 8 11:10, 17:20, 19:45 11:10, 17:20, 19:45 11:10, 17:20, 19:45 11:10, 17:20, 19:45 11:10, 17:20, 19:45 17:20, 19:45 11:10, 17:20, 19:45
Szybcy i Wściekli 5 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
Transformers 3 3D 10, 11:20, 13:20, 14:40, 16:40, 17:15, 18, 20, 20:45, 21:20 10, 11:20, 13:20, 14:40, 16:40, 17:15, 18, 20, 20:45, 21:20 10, 11:20, 13:20, 14:40, 16:40, 17:15, 18, 20, 20:45, 21:20 10, 11:20, 13:20, 14:40, 16:40, 17:15, 18, 20, 20:45, 21:20 10, 11:20, 13:20, 14:40, 16:40, 17:15, 20, 21:20 10, 11:20, 13:20, 14:40, 16:40, 17:15, 18, 20, 20:45, 21:20 10, 11:20, 13:20, 14:40, 16:40, 17:15, 18, 20, 20:45, 21:20
Uwikłanie 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45
X-Men: Pierwsza klasa 15:50 16 16 15:50 15:50 15:50 15:50
Pokazy specjalne
2 lipca 10:30, 12:00 Poranki dla Maluchów
3 lipca 10:30, 12:00 Poranki dla Maluchów
5 lipca 20:00 Kino na Obsasach: Larry Crowne
6 lipca 12:00 Multibabykino: Super 8

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
kino nieczynne

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 1-7 stycznia
cinema111
Repertuar kin – 5-11 września 2014
cinema111
Repertuar kin – 20-26 kwietnia 2018

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*