Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 8 do 14 stycznia 2010 roku.

KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywiualna), 632-35-87 (grupowa)
8 9 10 11 12 13 14
Avatar 12, 15:15, 18:30, 21:45 12, 15:15, 18:30, 21:45 12, 15:15, 18:30, 21:45 12, 15:15, 18:30, 21:45 12, 15:15, 18:30, 21:45 12, 15:15, 18:30, 21:45 12, 15:15, 18:30, 21:45
Mikołajek 10 10 10 10 10 10
Raj dla par 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15 15:30, 17:45, 20, 22:15 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15 13:15, 15:30, 17:45, 20, 22:15
Renifer Niko ratuje święta 9:30, 11:15 9:30, 11:15 9:30, 11:15 9:30, 11:15 9:30, 11:15 9:30, 11:15 9:30, 11:15

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-92
8 9 10 11 12 13 14
Będzie głośno! 19:20 19:20
Dom zły 19:40 14:10 19:50 12:10 21:45 19:40 22
Karmel 13:40, 16:40 16:50 13:45, 16:45 16:50 13:40, 16:40 13:40, 16:40 13:$0, 16:40
Królik po berlińsku + Esterhazy 12:20, 15:20, 20:10 15:30, 18:30, 19:50 15:25, 20:10 12:20, 15:30, 18:30 12:20, 15:30, 18:30 12:20, 15:20, 18:20, 19:40 12:20, 15:20, 20:10
Parnassus 12:50, 15, 17:10, 19:20, 21:30 12:50, 15, 17:10, 19:20, 21:30 12:50, 15, 17:10, 19:20, 21:30 12:50, 15, 17:10, 19:20, 21:30 12:50, 15, 17:10, 19:20, 21:30 12:50, 15, 17:10, 21:30 12:50, 15, 17:10,  21:30
Rewers 14:10, 18:20, 21:40 13:40, 19:50, 21:20 12:10, 16:45, 21:35 13:40, 19:50, 21:45 14:10, 18:20, 21:35 12:10, 21 14:10, 18:20, 21:35
Zdobyć Woodstock 12:10, 21:35 12:10, 21:40 14, 21:40 14, 20:20 12:10, 19:50 14, 21:30 12:10, 20
POKAZY SPECJALNE
8-23 stycznia Polskie Nagrody Filmowe Orły 2010 – Przegląd Filmów Kandydujących
9 stycznia 12:00 charlie.doc:  Bałuckie Getto
10 stycznia

10:00 Charlie dzieciom: Poranki z Olly

12:00 charlie.doc: Tybetańska Księga Umarłych


CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywiualna), 664-64-46 (grupowa)
8 9 10 11 12 13 14
2012 19:15, 22:15 19:15, 22:15 19:15, 22:15 19:15, 22:15 22:15 19:15, 22:15 19:15, 22:15
Amerykańskie ciacho 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30
Artur i zemsta Maltazara 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18 10, 12, 14, 16, 18
Avatar 3D 10:45, 12, 14, 15:15, 17:15, 18:30, 19, 20:30, 21:15, 22:15 10:45, 12, 14, 15:15, 17:15, 18:30, 19, 20:30, 21:15, 22:15 10:45, 12, 14, 15:15, 17:15, 18:30, 19, 20:30, 21:15, 22:15 10:45, 12, 14, 15:15, 17:15, 18:30, 19, 20:30, 21:15, 22:15 10:45, 12, 14, 15:15, 17:15, 18:30, 19, 20:30, 21:15, 22:15 10:45, 12, 14, 15:15, 17:15, 18:30, 19, 20:30, 21:15, 22:15 10:45, 12, 14, 15:15, 17:15, 18:30, 19, 20:30, 21:15, 22:15
Avatar 35mm 15:45, 19, 22:15 15:45, 19, 22:15 15:45, 19, 22:15 15:45, 19, 22:15 15:45, 19, 22:15 15:45, 19, 22:15 15:45, 19, 22:15
Ciacho 10:50, 12, 13:10, 14:20, 15:30, 16:40, 17:50, 19, 20:10, 21:20, 22:30 10:50, 12, 13:10, 14:20, 15:30, 16:40, 17:50, 19, 20:10, 21:20, 22:30 10:50, 12, 13:10, 14:20, 15:30, 16:40, 17:50, 19, 20:10, 21:20, 22:30 10:50, 12, 13:10, 14:20, 15:30, 16:40, 17:50, 19, 20:10, 21:20, 22:30 10:50, 12, 13:10, 14:20, 15:30, 16:40, 17:50, 19, 20:10, 21:20, 22:30 10:50, 12, 13:10, 14:20, 15:30, 16:40, 17:50, 19, 20:10, 21:20, 22:30 10:50, 12, 13:10, 14:20, 15:30, 16:40, 17:50, 19, 20:10, 21:20, 22:30
Dom zły 19:15 19:15 19:15 19:15 19:15 19:15 19:15
Klopsiki i inne zjawiska pogodowe 10 10 10 10 10 10 10
Magiczne drzewo 10 10 10 10 10 10 10
Mikołajek 11, 13, 15, 17 11, 13, 15, 17 11, 13, 15, 17 11, 13, 15, 17 11, 13, 15, 17 11, 13, 15, 17 11, 13, 15, 17
Odlot 11 11
Opowieść wigilijna 3D 10, 12, 16:40, 18:50 10:10, 12:20, 14:30, 16:40, 18:50 10:10, 12:20, 14:30, 16:40, 18:50 10, 12, 16:40, 18:50 10, 12, 16:40, 18:50 10, 12, 16:40, 18:50 10, 12, 16:40, 18:50
Parnasus 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30
Prawo zemsty 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45
Renifer Niko ratuje świat 10:45, 15:30 11:45, 13:45, 15:30 11:45, 13:45, 15:30 10:45, 15:30 10:45, 15:30 10:45, 15:30 10:45, 15:30
Rewers 17:45, 21:30 17:45, 21:30 17:45, 21:30 17:45, 21:30 17:45, 21:30 17:45, 21:30 17:45, 21:30
Saga Zmierzch: Księżyc w nowiu 12:45 13:15 13:15 12:45 12:45 12:45 12:45
Świt. Daybreakers 14, 16:15, 18:15, 20:30, 22:30 11:45, 14, 16:15, 18:15, 20:30, 22:30 11:45, 14, 16:15, 18:15, 20:30, 22:30 14, 16:15, 18:15, 20:30, 22:30 14, 16:15, 18:15, 20:15, 22:30 14, 16:15, 18:15, 20:30, 22:30 14, 16:15, 18:15, 20:30, 22:30
Templariusze. Miłość i krew 16, 18:45 10:45, 16, 18:45 10:45, 16, 18:45 16, 18:45 16, 18:45 16, 18:45 16, 18:45
Wrota do piekieł 20:10, 22:20 13:30, 20:10, 22:20 13:30, 20:10, 22:20 20:10, 22:20 20:10, 22:20 20:10, 22:20 20:10, 22:20
Wszyscy mają się dobrze 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:30, 21:40 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:30, 21:40 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:30, 21:40 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:30, 21:40 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:30, 21:40 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:30, 21:40 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:30, 21:40

KINO CYTRYNA
www.kinocytryna.pl ul. Pomorska 39/41 tel. 632-02-68 lub 660-477-834
8 9 10 11 12 13 14
Papryka, sex i rock’n’roll 17:40 18:20 18:20 21 18:40 19:50 21
Rewers 16, 19:30 15, 20:10, 21:50 16:40, 20:10, 21:50 17:30, 19:20 17, 20:30 16:30, 21:40 16, 17:40, 19:20
Tybetańska księga umarłych 21:20 16:40 15 18:10

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
8 stycznia 18:00 – Rycerz (wstęp bezpłatny)
9 stycznia

16:00 – Epitafium dla Barbary Radziwiłłówny (wstęp bezpłatny)

18:00 – Przeznaczenie (wstęp bezpłatny)

10 stycznia

12:00 – Filmowy poranek: Andzia

16:00 – Thais (wstęp bezpłatny)

18:00 – Niezwykła podróż Baltazara Kobera (wstęp bezpłatny)

12 stycznia

10:00, 11:00 – Obóz cygański w Łodzi (wstęp bezpłatny)

18:00 – Pensja pani Latter (wstęp bezpłatny)

13 stycznia 18:00 – Listy miłosne (wstęp bezpłatny)
14 stycznia 18:00 – Księga wielkich  życzeń

ŁÓDZKI DOM KULTURY – DUŻE KINO
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105  tel. 633-70-13
8 stycznia 17:00 Pedagogiczna Akademia Filmowa: Sataniści – wyznawcy diabła
9 stycznia 16:30 – Operetka na ekranie: Johann Strauss”Wiedeńska krew”
10 stycznia 16:30 – Turystyczny Klub Filmowy: Iran
13 stycznia

14:45 – Turystyczny Klub Filmowy: Iran

17:00 – Pedagogiczna Akademia Filmowa

14stycznia

16:00 – Wielcy Malarze: Eugene Delacroix

17:30 – Pedagogiczna Akademia Filmowa


ŁÓDZKI DOM KULTURY – KAMERALNE KINO
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
8 9 10 11 12 13 14
Fame – Sława 19 17:30 20 20 15 16 20
Klub Filmowy Ferment: Gerry 19:30
Klub Filmowy Trzeciego Wieku: Boccaccio’77 17
Miasto z Morza 15 19:45 17:30 14:30 17:15 19:30 15
Wielcy Malarze: Eugene Delacroix 18:15

ORANGE IMAX
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywiualna), 664-64-46 (grupowa)
8 9 10 11 12 13 14
Avatar 3D 10, 13:10, 16:20, 19:30, 22:30 10, 13:10, 16:20, 19:30, 22:30 10, 13:10, 16:20, 19:30, 22:30 10, 13:10, 16:20, 19:30, 22:30 10, 13:10, 16:20, 19:30, 22:30 10, 13:10, 16:20, 19:30, 22:30 10, 13:10, 16:20, 19:30, 22:30

KINO POLONIA
www.kinopolonia.com.pl ul. Piotrkowska 67 rezerwacja tel. 630-02-15
8 9 10 11 12 13 14
Ciacho 12, 14:15, 16:30, 18:45, 21 12, 14:15, 16:30, 18:45, 21 12, 14:15, 16:30, 18:45, 21 12, 14:15, 16:30, 18:45, 21 12, 14:15, 16:30, 18:45, 21 12, 14:15, 16:30, 18:45, 21 12, 14:15, 16:30, 18:45, 21
Dom zły 12, 14, 16, 20 12, 14, 16, 20 12, 14, 16, 20 12, 14, 16, 20 12, 14, 16, 20 12, 14, 16, 20 12, 14, 16, 20
Papryka, sex i rock’n’roll 14, 16 14, 16 14, 16 14, 16 14, 16 14, 16 14, 16
Serafina 11:45, 18:45, 20:45 11:45, 18:45, 20:45 11:45, 18:45, 20:45 11:45, 18:45, 20:45 11:45, 18:45, 20:45 11:45, 18:45, 20:45 11:45, 18:45, 20:45

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 do 15 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
8 9 10 11 12 13 14
Avatar 16:50 16:50 16:50 16:50 16:50 16:50
Avatar 3D 9:30, 11, 12, 13, 14:30, 15:30, 16:30, 18, 19, 20, 21:30, 22:30 9:30, 11, 12, 13, 14:30, 15:30, 16:30, 18, 19, 20, 21:30, 22:30 9:30, 11, 12, 13, 14:30, 15:30, 16:30, 18, 19, 20, 21:30 11, 12, 13, 14:30, 15:30, 16:30, 18, 19, 20, 21:30 9:30, 11, 12, 14:30, 15:30, 16:30, 18, 19, 20, 21:30 9:30, 11, 12, 13, 14:30, 15:30, 16:30, 18, 19, 20, 21:30 9:30, 11, 12, 13, 14:30, 15:30, 16:30, 18, 19, 20, 21:30
Ciacho 9:45, 10:45, 12:15, 13:15, 14:45, 15:45, 17:15, 19:45, 20:45, 22:15, 23:15 9:45, 10:45, 12:15, 13:15, 14:45, 15:45, 17:15, 19:45, 20:45, 22:15, 23:15 9:45, 10:45, 12:15, 13:15, 14:45, 15:45, 17:15, 18:15, 19:45, 20:45, 22:15 9:45, 11:30, 12:15, 14, 14:45, 16:30, 17:15, 19:45, 21:15, 22:15 9:45, 10:45, 12:15, 13:15, 14:45, 15:45, 17:15, 18:15, 19:45, 20:45, 22:15 9:30, 10:45, 13:15, 14:45, 15:45, 17:!5, 18:15, 19:45, 20:45, 22:15 9:45, 10:45, 12:15, 13:15, 14:45, 15:45, 17:15, 18:15, 19:45, 20:45, 22:15
Daybreakers. Świt 14:20, 16:45, 19:15, 21:45 14:20, 16:45, 19:15, 21:45 14:20, 16:45, 19:15, 21:45 14:20, 16:45, 19:15, 21:45 14:20, 16:45, 19:15, 21:45 14:20, 16:45, 19:15, 21:45 14:20, 16:45, 19:15, 21:45
Mikołajek 10:20, 12:20 12:20 12:20 10:20, 12:20 10:20, 12:20 10:20, 12:20 10:20, 12:20
Odlot 9:30 9:30 9:30 9:20 9:30 9:30 9:30
Opowieść Wigilijna 3D 9:40 9:40 9:40 9:40 9:40 9:40 9:40
Parnassus 10:40, 13:20, 16, 18:40, 21:15 10:40, 13:20, 16, 18:40, 21:15 10:40, 13:20, 16, 18:40, 21:15 10:40, 13:20, 16, 18:40, 21:20 10:40, 13:20, 16, 18:40, 21:15 10:40, 13:20, 16, 18:40, 21:15 10:40, 13:20, 16, 18:40, 21:15
Raj dla par 9:15, 11:50, 14:15, 16:50, 19:30, 22 9:15, 11:50, 14:15, 16:50, 19:30, 22 9:15, 11:50, 14:15, 16:50, 19:30, 22 9:15, 11:50, 14:15, 16:50, 19:30, 22 9:15, 11:50, 14:15, 16:50, 19:30, 22 9:15, 11:50, 14:15, 16:50, 19:30, 22 9:15, 11:50, 14:15, 16:50, 19:30, 22
Renifer Niko ratuje święta 9:50 10:20 10:20 9:50 9:50 9:50 9:50
Templariusze. Miłość i krew 13:50 13:50 13:50 14 13:50 13:50 13:50
Wrota do piekieł 11:40, 20:10, 22:20 11:40, 20:10, 22:20 20:10, 22:20 11:40, 17, 19:10 11:40, 20:10, 22:20 11:40, 20:10, 22:20 11:40, 20:10, 22:20
Wszyscy mają się dobrze 11:45, 14:10, 16:20, 18:45, 21 14:10, 16:20, 18:45, 21 11:40, 14:10, 16:20, 18:45, 21 11:45, 14:10, 16:20, 18:45, 21 11:45, 14:10, 16:20, 18:45, 21 11:45, 14:10, 16:20, 18:45, 21 11:45, 14:10, 16:20, 18:45, 21
Pokazy specjalne
9 stycznia

10:30 – Poranki dla maluchów

12:00 – Poranki dla starszaków

10 stycznia

10:30 – Poranki dla maluchów

12:00 – Poranki dla starszaków

11 stycznia 20:00 – Kino RP: Pociąg
13 stycznia 12:00 – Multibabykino: Ciacho

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
9 stycznia

15:30 – Janosik. Prawdziwa historia

17:50 – Przerwane objęcia

20:00 – Mniejsze zło

10 stycznia

14:00 – Po-lin. Okruchy pamięci

15:30 – Dzieci Ireny Sendlerowej

17:10 – Mniejsze zło

19:00 – Przerwane objęcia


Zapraszamy do kin.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 20-26 czerwca 2014
cinema111
Repertuar kin 10-16 kwietnia
Repertuar kin – 12-18 lipca 2019

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*