repertuarPoniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 25 czerwca do 1 lipca 2010 roku.

 

KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
25 26 27 28 29 30 1
Plan B 12:15, 14:30, 16:45, 19, 21:15 12:15, 14:30, 16:45, 19, 21:15 12:15, 14:30, 16:45, 19, 21:15 14:30, 16:45, 19, 21:15 12:15, 14:30, 16:45, 19, 21:15 21:45 21:45
Saga Zmierzch: Zaćmienie  0:01, 11, 13:30, 16, 18:30 11, 13:30, 16, 18:30, 21
Toy Story 3 3D 9, 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15 9, 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15 9, 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15 9, 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15 9, 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-92
25 26 27 28 29 30 1
Beats of Freedom – Zew Wolności 14:15, 21:30 12:40, 21:40 15, 21:50 14:20, 21:20 14:40 13:20, 16:40 15, 21:50
Bracia 15:40, 19:15 16:10, 18, 21:30 13:10, 16:20, 20 14:10, 17:40, 19:30 16, 19:30, 21:20 14:40, 18:10, 20 16:20, 20, 21:40
Jaśniejsza od gwiazd 14:10, 17:50 16:10, 18, 21:30 13:10, 16:20, 20 14:10, 17:40, 19:30 16, 19:30, 21:20 14:40, 18:10, 20 16:20, 20, 21:40
Metropia 16:15, 20, 21:40 13, 14:30, 16:10, 19:50 12:20, 16, 19:50 16:10, 17:45, 19:40 16:15, 20, 21:40 16:10, 17:45, 19:40 16, 19:40
Poważny Człowiek 14:10, 16, 17:50, 19:40 14:10, 17:45, 19:40 14:10, 17:45, 19:40, 21:30 15:40, 17:30, 19:20 16:10, 18, 19:45, 21:30 13, 14:50, 18, 19:50, 21:40 14:20, 16:10, 18, 19:50
Samotny mężczyzna 17:30, 21:10 12:20, 16, 19:50 12:20, 16, 18:10 16, 21:10 14:15, 17:45 16:30, 21:50 13:15, 18:10

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
25 26 27 28 29 30 1
Bracia 14:30, 20:15 14:30, 20:15 14:30, 20:15 14:30, 20:15 14:30, 20:15 14:30 14:30
Co nas kreci, co nas podnieca 12:45 12:45 12:45 12:45 12:45
Czarodziejka Lilly, smok i magiczna księga 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15
Disco Robaczki 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16 10, 12, 14, 16
Drużyna A 10:15, 15, 17:30, 20, 22:30 10:15, 15, 17:30, 20, 22:30 10:15, 15, 17:30, 20, 22:30 10:15, 15, 17:30, 20, 22:30 10:15, 15, 17:30, 20, 22:30 17:30, 20, 22:30 17:30, 20, 22:30
Dziewczyna z ekstraklasy 11, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22 11, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22 11, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22 11, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22 11, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22 11, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22 11, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22
Istota 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:20 11:40, 16, 18:10, 20:20, 22:30 11:40, 16, 18:10, 20:20, 22:30
Jak wytresować smoka 3D 11:15, 13:30,  15:45 11:15, 13:30,  15:45 11:15, 13:30,  15:45 11:15, 13:30,  15:45 11:15, 13:30,  15:45 10, 12:45, 15 10, 12:45, 15
Jutro będzie futro 10:50, 13, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 10:50, 13, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 10:50, 13, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 10:50, 13, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 10:50, 13, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 10:50, 13, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40 10:50, 13, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40
Książe Persji: Piaski Czasu 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15
Listy do Julii 12:15, 16:45, 19, 21:15 12:15, 16:45, 19, 21:15 12:15, 16:45, 19, 21:15 12:15, 16:45, 19, 21:15 12:15, 16:45, 19, 21:15 15:30, 20:15 15:30, 20:15
Niania i wielkie bum 11, 13:15 11, 13:15 11, 13:15 11, 13:15 11, 13:15 11, 13:15 11, 13:15
Pani i Pan Kiler 19:15, 22:30 18:15, 20:30, 22:30 18:15, 20:30, 22:30 18:15, 20:30, 22:30 18:15, 22:30 17, 20:30 17, 20:30
Plan B 12:15, 17, 21:30 12:15, 17, 21:30 12:15, 17, 21:30 12:15, 17, 21:30 12:15, 17, 19:15, 20:15 12:15, 21:30 12:15, 21:30
Poważny człowiek 10, 14:30, 18, 22:30 10, 14:30, 18, 22:30 10, 14:30, 18, 22:30 10, 14:30, 18, 22:30 10, 14:30, 18, 22:30 13:45, 18, 22:30 13:45, 18, 22:30
Robin Hood 11:45, 14:45, 17:45, 20:45 11:45, 14:45, 17:45, 20:45 11:45, 14:45, 17:45, 20:45 11:45, 14:45, 17:45, 20:45 11:45, 14:45, 17:45, 20:45 11:45,  17:45, 20:45 11:45, 17:45, 20:45
Saga zmierzch – Zaćmienie 00:01, 10, 11:30, 12:30, 14, 15, 16:30, 17:30, 19, 20, 21:30, 22:30 10, 11:30, 12:30, 14, 15, 16:30, 17:30, 19, 20, 21:30, 22:30
Seks w wielkim mieście 2 15:30, 18:30, 21:30 15:30, 18:30, 21:30 15:30, 18:30, 21:30 15:30, 18:30, 21:30 15:30, 18:30, 21:30 15:30, 18:30, 21:30 15:30, 18:30, 21:30
Toy Story 3 3D 10, 11:40, 12:20, 14,  14:40, 16:20, 17, 18:40, 19:20, 21, 21:40 10, 11:40, 12:20, 14,  14:40, 16:20, 17, 18:40, 19:20, 21, 21:40 10, 11:40, 12:20, 14,  14:40, 16:20, 17, 18:40, 19:20, 21, 21:40 10, 11:40, 12:20, 14,  14:40, 16:20, 17, 18:40, 19:20, 21, 21:40 10, 11:40, 12:20, 14,  14:40, 16:20, 17, 18:40, 19:20, 21, 21:40 10, 11:40, 12:20, 14,  14:40, 16:20, 17, 18:40, 19:20, 21, 21:40 10, 11:40, 12:20, 14,  14:40, 16:20, 17, 18:40, 19:20, 21, 21:40
Pokazy specjalne
25 czerwca 19:00 Cyganeria (Cinemaestro)
29 czerwca 19:30 Saga Zmierzch – Maraton

KINO CYTRYNA
www.kinocytryna.pl ul. Pomorska 39/41 tel. 632-02-68 lub 660-477-834
25 26 27 28 29 30 1
Co nas kręci co nas podnieca 18:50 15:30, 20:30 17:10, 20:30 18:20 17, 22
Metropia 20:30 19 19 16:50 20:30
Prorok 22 22 22
Samotny mężczyzna 17 17:10 15:30 18:50
Pokazy specjalne
25 czerwca 21:00 Vabank (Polówka na Rynku Starego Miasta)
29 czerwca 21:00 Happy Go Lucky (Polówka w Parku na Zdrowiu)
30 czerwca 20:00 Zaróbmy jeszcze więcej – wstęp darmowy
21:00 Granatowy prawie czarny (Polówka w Parku Poniatowskiego)

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
26 czerwca 16:00 Kino Palestyna: Historia okupacji – ABC okupacji
19:00 Kino Palestyna: Współczesność okupacji – Zastrzelić Gazę, Pokłosie wojny: gaza rok później, życie albo śmierć: skieroania lekarskie z Gazy
27 czerwca 12:00 Filmowy poranek – Reksio, Miś Uszatek, Przygody Kota Filemona, Pomysłowy Dobromir
16:00 Kino Palestyna: W polskim obiektywie – Wyburzenie, Camping Dżenin, Krótkometrażowe filmy dokumentalne Artura Żmijewskiego
18:30 Kino Palestyna: Dzieci Nakby – Skradzione dzieciństwo, Studio Camps, Rytmy oporu

ŁÓDZKI DOM KULTURY – DUŻE KINO
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105  tel. 633-70-13
27 czerwca 11:00 Jaśniejsza od gwiazd
28 czerwca 14:00 Turystyczny Klub Filmowy: Azory
30 czerwca 17:00 Klub Filmowy Trzeciego Wieku

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KAMERALNE KINO
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
25 26 27 28 29 30 1
Co nas kręci, co nas podnieca 17:30 15:30 20 15:45 12 18 20
Jaśniejsza od gwiazd 15 20 20 16:30 15:30 17:30
Ja też! 19:30 17:45 17:45 17:45 14:15 20 15
Mroczny przedmiot pożądania 19 (Klub Filmowy Ferment)

ORANGE IMAX
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
25 26 27 28 29 30 1
Avatar 3D 22 22 22 22 22 22 22
Toy Story 3 3D 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30

KINO POLONIA
www.kinopolonia.com.pl ul. Piotrkowska 67 rezerwacja tel. 630-02-15
25 26 27 28 29 30 1
Benek 12, 16, 19:50, 21:45 12, 16, 19:50, 21:45 12, 16, 19:50, 21:45 12, 16, 19:50, 21:45 12, 16, 19:50, 21:45 12, 16, 19:50, 21:45 12, 16, 19:50, 21:45
Bracia 15 15, 19 15, 19 15, 19 15, 19 15, 19 15, 19
Co nas kręci, co nas podnieca 14, 18 14, 18 14, 18 14, 18 14, 18 14, 18 14, 18
Robin Hood 14:15, 17 14:45, 17:30, 20:15 14:45, 17:30, 20:15 14:45, 17:30, 20:15 14:45, 17:30, 20:15 14:45, 17:30, 20:15 14:45, 17:30, 20:15
Wenecja 12:30, 17:10 12:30, 17:10, 21:35 12:30, 17:10, 21:35 12:30, 17:10, 21:35 12:30, 17:10, 21:35 12:30, 17:10, 21:35 12:30, 17:10, 21:35
Pokazy specjalne
26 czerwca 20:00 Maraton Wolni od nałogów

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
25 26 27 28 29 30 1
Czarodziejka Lili: smok i magiczna księga 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30
Disco Robaczki 10:50, 12:50, 14:50 10:50, 12:50, 14:50 10:50, 12:50, 14:50 10:50, 12:50, 14:50 10:50, 12:50, 14:50 9:20, 11:20 9:20, 11:20
Drużyna A 15:20, 18:10, 20:40 15:20, 18:10, 20:40 15:20, 18:10, 20:40 15:20, 18:10, 20:40 15:20, 18:10, 20:40, 23:15 18:20, 21 18:20, 21
Dziewczyna z Ekstraklasy 10:40, 13:10, 15:30, 17:50, 20:15 10:40, 13:10, 15:30, 17:50, 20:15 10:40, 13:10, 15:30, 17:50, 20:15 10:40, 13:10, 15:30, 17:50, 20:15 10:40, 13:10, 15:30, 17:50, 20:15, 22:40 13:10, 15:30, 18, 20:20 13:10, 15:30, 18, 20:20
Green Zone 18:10 22 21:45 21:45 22
Istota 11:50, 14:10, 16:40, 19, 21:20 11:50, 14:10, 16:40, 19, 21:20 11:50, 14:10, 16:40, 19, 21:20 11:50, 14:10, 16:40, 19, 21:20 11:50, 14:10, 16:40, 19, 21:20 17, 19:15, 21:30 17, 19:15, 21:30
Jak wytresować smoka 3D 10 10 10 10:50 10 10:40 10:40
Jutro będzie futro 10:45, 13:20, 15:50, 18:15, 20:30 13:30, 15:50, 18:15 20:30 13:30, 15:50, 18:15 20:30 10:45, 13:20, 15:50, 18:15, 20:30 10:45, 13:20, 15:50, 18:15, 20:30, 22:45 16:10, 18:30, 20:45 16:10, 18:30, 20:45
Książę Persji: piaski czasu 12:50, 16:45, 20 12:50, 16:45, 20 12:50, 16:45, 20 12:50, 16:45, 20:50 12:50, 16:45, 20, 22:30    10:50, 13:20 12:10
Listy do Julii 19:15, 21:30 19:15, 21:30 19:15 19:15 19:15, 21:30, 23:45 13:15 13:15
Niania i wielkie bum 9:20 9:20 9:20 9:20 9:20 9:40 9:40
Ocean Przygód 3D 9 9 9 9 9
Pan i Pani Kiler 12:10, 20:50 12:10, 20:50 12:10, 21:30 13, 21:30 12:10, 20:50 13:40
Plan B 9:15, 11:40, 14, 16:20, 18:45, 21:10 9:15, 11:40, 14, 16:20, 18:45, 21:10 9:15, 11:40, 14, 16:20, 18:45, 21:10 9:15, 11:40, 14, 16:20, 18:45, 21:10 9:15, 11:40, 14, 16:20, 18:45, 21:10, 23:30 15:45, 20:10 11, 15:45, 20:10
Poważny człowiek 20:40 17:30, 19:45 17:30, 20:50 20 17:30, 19:45 22 22
Robin Hood 14:20 14:20 14:20
Saga Zmierzch: Zaćmienie 0:01, 9, 10:45, 11:45, 13:30, 14:30, 16:15, 17:15, 19, 20, 21:45 9, 10:45, 11:45, 13:30, 14:30, 16:15, 17:15, 19, 20, 21:45
Seks w wielkim mieście 2 21:45 21:45 21:45
Toy Story 3 3D 9:30, 10:15, 11, 12, 12:45, 13:30, 14:30, 15:15, 16, 17, 17:45, 18:30, 19:30 9:30, 10:15, 11, 12, 12:45, 13:30, 14:30, 15:15, 16, 17, 17:45, 18:30, 19:30 9:30, 10:15, 11, 12, 12:45, 13:30, 14:30, 15:15, 16, 17, 17:45, 18:30, 19:30 9:30, 10:15, 11, 12, 12:45, 13:30, 14:30, 15:15, 16, 17, 17:45, 18:30, 19:30 9:30, 10:15, 11, 12, 12:45, 13:30, 14:30, 15:15, 16, 17, 17:45, 18:30, 19:30 9:30, 10:15, 12, 12:45, 14:40, 15:15, 17:10, 17:45, 19:40 9:30, 10:15, 12, 12:45, 14:40, 15:15, 17:10, 17:45, 19:40
Pokazy specjalne
26 czerwca 10:30 Poranki dla Maluchów
27 czerwca 10:30 Poranki dla Maluchów
27 czerwca – 11 lipca Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 3D – program tutaj
30 czerwca 12:00 Multibabykino – Plan B

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
25 czerwca 19:00 Lourdes
20:30 Antychryst
26 czerwca 16:30 Była sobie dziewczyna
18:10 Dom zły
20:00 Lourdes
27 czerwca 16:00 Rewers
17:30 Lourdes
19:00 Wszystko, co kocham

Zapraszamy do kin.

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 19-25 lipca 2013
Repertuar kin – 27 lipca – 2 sierpnia 2018
cinema111
Repertuar kin – 6-12 stycznia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*