repertuarPoniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 14 do 20 maja 2010 roku.

 

KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
14 15 16 17 18 19 20
Iron Man 2 11:30, 16:30, 19, 21:30 11:30, 16:30, 19, 21:30 11:30, 16:30, 19, 21:30 11:30, 16:30, 19, 21:30 11:30, 16:30, 19, 21:30 11:30, 16:30, 19, 21:30 11:30, 16:30, 19, 21:30
Jak wytresować smoka 3D 10 10 10
Robin Hood 12, 15, 18, 21:30 12, 15, 18, 21:30 12, 15, 18, 21:30 15, 18, 21:30 15, 18, 21:30 15, 18, 21:30 12, 15, 18, 21:30
Starcie Tytanów 14 14 14 14 14 14 14

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-92
14 15 16 17 18 19 20
Dobre Serce 13:45, 21:30 12:10, 15:50 12, 21:30 13:30, 21:20 15:30 13:30, 21:20 12:20, 16, 21:40
Hel 13:10, 21:20 17:20, 21:20 17:20, 21:20 17:20, 21:15 15:20, 19:10, 21 17:20, 21:15 15:20, 19:10
Jaśniejsza od gwiazd 14:50, 17, 17:30, 19:10 13:10, 15:15, 16:10, 17:30, 19:10 13, 14:20, 15:10, 17:20, 19:10 13, 15:10, 17:10, 19:10 13:15, 17, 19:10, 21:40 13, 15:10, 17:10, 19:10 13:15, 17, 19:30, 21
Prorok 21:30 17:30
Samotny mężczyzna 13, 14:45, 16:30, 18:15, 20, 21:40 12:30, 14:20, 18:15, 20, 21:40 12:30, 13:40, 16:30, 18:15, 20, 21:40 13, 14:45, 16:30, 18:15, 20, 21:40 13, 14:45, 16:30, 18:15, 20, 21:15 13, 14:45, 16:30, 18:15, 20, 21:40 12:20, 14, 15:45, 17:45, 20:10, 21:50
Szalone serce 15:30, 19:30 13:50, 19:30 15:20, 19:30 15:10, 19:20 13:30, 17:10 15:10, 19:20 14

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
14 15 16 17 18 19 20
Alicja w krainie czarów – dubbing 16 11:30, 16 11:30, 16 16 16 16 16
Alvin i Wiewiórki 2 10, 12 10, 12 10, 12 10, 12 10, 12 10, 12 10, 12
Co nas kreci, co nas podnieca 17:45, 19:45, 21:45 13, 17:45, 19:45, 21:45 13, 17:45, 19:45, 21:45 17:45, 19:45, 21:45 17:45, 19:45, 21:45 17:45, 19:45, 21:45 17:45, 19:45, 21:45
Człowiek który gapił się na kozy 12:15, 14:30, 16:45, 19, 21:15 12:15, 14:30, 16:45, 19, 21:15 12:15, 14:30, 16:45, 19, 21:15 12:15, 14:30, 16:45, 19, 21:15 12:15, 14:30, 16:45, 19, 21:15 12:15, 14:30, 16:45, 19, 21:15 12:15, 14:30, 16:45, 19, 22:15
Dorwać Byłą 15, 20:15, 22:30 15, 20:15, 22:30 15, 20:15, 22:30 15, 20:15, 22:30 15, 20:15, 22:30 15, 20:15, 22:30 15, 20:15, 22:30
Fenomen 13, 17:20, 19:30, 21:40    13, 17:20, 19:30, 21:40    13, 17:20, 19:30, 21:40    13, 17:20, 19:30, 21:40    13, 17:20, 19:30, 21:40    13, 17:20, 19:30, 21:40    13, 17:20, 19:30, 21:40   
Furia 10:30, 15:10, 19:50, 22:10 10:30, 15:10, 19:50, 22:10 10:30, 15:10, 19:50, 22:10 10:30, 15:10, 19:50, 22:10 10:30, 15:10, 19:50, 22:10 10:30, 15:10, 19:50, 22:10 10:30, 15:10, 19:50, 22:10
Iron Man 2 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30    10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30    10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30    10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30    10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30    10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30    10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30   
Jak wytresować smoka 3D 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:45 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:45 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:45 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:45 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:45 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:45 10, 12:10, 14:20, 16:30
Jaśniejsza od gwiazd 11, 16:15, 18:45, 21:15 11, 16:15, 18:45, 21:15 11, 16:15, 18:45, 21:15 11, 16:15, 18:45, 21:15 11, 16:15, 18:45, 21:15 11, 16:15, 18:45, 21:15 11, 16:15, 18:45, 21:15
Książe Persji: Piaski Czasu z 20 na 21 o 0:01
Kwiat pustyni 10:30, 15:15 10:30, 15:15
Nasza niania jest agentem 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15
Nocna randka 11:15, 14:15, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 11:15, 14:15, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 11:15, 14:15, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 11:15, 14:15, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 11:15, 14:15, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 11:15, 14:15, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30 11:15, 14:15, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
Ondine 12:50, 17:30 12:50, 17:30 12:50, 17:30 12:50, 17:30 12:50, 17:30 12:50, 17:30 12:50, 17:30
Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30
Robin Hood 10, 11:30, 13, 14:30, 16, 17:30, 19, 20:30, 22 10, 11:30, 13, 14:30, 16, 17:30, 19, 20:30, 22 10, 11:30, 13, 14:30, 16, 17:30, 19, 20:30, 22 10, 11:30, 13, 14:30, 16, 17:30, 19, 20:30, 22 10, 11:30, 13, 14:30, 16, 17:30, 19, 20:30, 22 10, 11:30, 13, 14:30, 16, 17:30, 19, 20:30, 22 10, 11:30, 13, 14:30, 16, 17:30, 19, 20:30, 22
Samotny mężczyzna 13:15, 15:45, 18, 20:15, 22:30 13:15, 15:45, 18, 20:15, 22:30 13:15, 15:45, 18, 20:15, 22:30 13:15, 15:45, 18, 20:15, 22:30 13:15, 15:45, 18, 20:15, 22:30 13:15, 15:45, 18, 20:15, 22:30 13:15, 15:45, 18, 20:15, 22:30
Starcie Tytanów 3D 17, 19:15, 21:30 14:45, 17, 19:15, 21:30 14:45, 17, 19:15, 21:30 17, 19:15, 21:30 17, 19:15, 21:30 17, 19:15, 21:30 17, 19:15, 21:30
Toy Story 2 3D 10, 11:50 10:45, 12:45 10:45, 12:45 10, 11:50 10, 11:50 10, 11:50 10, 11:50
Wyspa Tajemnic 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30, 20:45, 21:15
Zakochany Nowy Jork 13:40, 18:10 13:40, 18:10 13:40, 18:10 13:40, 18:10 13:40, 18:10 13:40, 18:10 13:40, 18:10
Pokazy specjalne
20 maja 19:00 Don Giovanni (Cinemaestro)

KINO CYTRYNA
www.kinocytryna.pl ul. Pomorska 39/41 tel. 632-02-68 lub 660-477-834
14 15 16 17 18 19 20
Ondine 21:30 17:30, 21:30 17:30, 21:30 20 17:30, 21:30 18 18
Różyczka 18 15:30, 19:30 15:30, 19:30 18 19:30 16 16
Pokazy specjalne
14 maja 20:00 Future Shorts
19 maja 20:00 FESTIWAL ERŁO – WIECZÓR BAŁKAŃSKI! – wstęp 5 zł
20 maja 20:00 FESTIWAL ERŁO – WIECZÓR IBERYJSKI! – wstęp 5zł
21 maja 21:00 FESTIWAL ERŁO – WIECZÓR SKANDYNAWSKI! – wstęp 5zł

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
14 maja 18:00 kino Kinematograf
20:40 pasaż im. Artura Rubinsteina, Studio Se-Ma-For Produkcja Filmowa: Krótkometrażowe filmy animowane
22:00 dziedziniec Muzeum Kinematografii – Performance WILKANOC 11: Mariusz „Wilk” Wilczyński + Pogodno
15 maja 18:00 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna: Etiudy filmowe
20.30, 21.30, 22.30, 23.30, 0.30 Kinematograf (2009), reżyseria: Tomasz Bagiński; Reanimacja jarmarcznego fotografa – muzeum zaprezentuje archiwalne tła fotograficzne, przy których zwiedzający będą mieli możliwość wykonania pamiątkowych zdjęć. W godzinach trwania Nocy Muzeów czynna będzie muzealna kawiarnia.
20:30 pasaż im. Artura Rubinsteina PWSFTviT: Etiudy filmowe
16 maja 18:00 kino Kinematograf
20:30 pasaż im. Artura Rubinsteina Wytwórnia Filmów Oświatowych: Krótkometrażowe filmy dokumentalne
18 maja 18:00 Świąteczny dzień
19:15 Wakacje pana Hulot
19 maja 11:30 Matka Królów
18:00 Mój wujaszek
20:00 Play Time
20 maja 17:00 Pan Hulot wśród samochodów
20:15 Parada

ŁÓDZKI DOM KULTURY – DUŻE KINO
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105  tel. 633-70-13
16 maja 11:00 Lantana
19 maja 11:00 Turystyczny Klub Filmowy: Amsterdam
15:00 Biała wstążka
18:00 Nowe Kino Japońskie: Testament na jutro
20 maja 17:00 Pedagogiczna Akademia Filmowa

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KAMERALNE KINO
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
14 15 16 17 18 19 20
Biała wstążka 16:45 20 17 19:45 18:30 (Klub Filmowy Ferment) 19:45
Daleko do nieba 17:45
Klub Filmowy Trzeciego Wieku 17:30
Nostalgia anioła 19:30 17:15 20 20 14:15 19:30 14:30
Turystyczny Klub Filmowy 14:45 (Botswana) 17:30 (Botswana) 11 (Izrael)
Wielcy Malarze: Gustav Klimt 17

ORANGE IMAX
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
14 15 16 17 18 19 20
Alicja w Krainie Czarów 3D – napisy 19 19 19 19 19 19
Avatar 3D 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15
Jak wytresować smoka 3D 11, 13, 15, 17 11, 13, 15, 17 11, 13, 15, 17 11, 13, 15, 17 11, 13, 15, 17 11, 13, 15, 17 11, 13, 15, 17
Książę Persji: Piaski Czasu 2D 19

KINO POLONIA
www.kinopolonia.com.pl ul. Piotrkowska 67 rezerwacja tel. 630-02-15
14 15 16 17 18 19 20
2 młode wina 17:15 17:15 17:15 17:15 17:15 17:15 17:15
Bad Boys. Cela 425 21 21 21 21 21 21 21
Droga do Raju 11:45, 17:30, 21 11:45, 17:30, 21 11:45, 17:30, 21 15 11:45, 17:30, 21 11:45, 17:30, 21 11:45, 17:30, 21
Hel 13:30, 15:15, 19:15 13:30, 15:15, 19:15 13:30, 15:15, 19:15 11, 13 13:30, 15:15, 19:15 13:30, 15:15, 19:15 13:30, 15:15, 19:15
Nazywam się Khan 13, 19 13, 19 13, 19 13, 19 13, 19 13, 19 13, 19
Ondine 11, 13, 15, 17, 19 11, 13, 15, 17, 19 11, 13, 15, 17, 19 11, 13, 15, 17, 19 11, 13, 15, 17, 19 11, 13, 15, 17, 19 11, 13, 15, 17, 19
Zakazane owoce 11:15, 15:30, 21:30 11:15, 15:30, 21:30 11:15, 15:30, 21:30 11:15, 15:30, 21:30 11:15, 15:30, 21:30 11:15, 15:30, 21:30 11:15, 15:30, 21:30
Pokazy specjalne
17 maja 17:00 Akademia Polskiego Filmu (Ostatni dzień lata, Małe dramaty)

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
14 15 16 17 18 19 20
Co nas kręci, co nas podnieca 12, 16:40, 21:20 16:40, 21:20 16:40, 21:20 16:40, 21:20 12, 16:40, 21:20 12, 16:40, 21:20 12, 16:40, 21:20
Człowiek, który gapił się na kozy 10:20, 12:30, 17:10, 19:15, 21:30 10:20, 12:30, 17:10, 19:15, 21:30 10:20, 12:30, 17:10, 19:15, 21:30 10:20, 12:30, 17:10, 19:15, 21:30 10:20, 12:30, 17:10, 19:15, 21:30 10:20, 12:30, 17:10, 19:15, 21:30 10:20, 12:30, 17:10, 19:15, 21:30
Dorwać byłą 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30
Fenomen 10, 14:45, 19:45, 22 10, 14:45, 19:45, 22 10, 14:45, 19:45, 22 10, 14:45, 19:45, 22 10, 14:45, 19:45, 22 9:40, 14:45, 19:45, 22 10, 14:45, 19:45, 22
Furia 9:30, 14:10, 18:45 14:10, 18:45 14:10, 18:45 14:10, 18:45 9:30, 14:10, 18:45 9:30, 14:10, 18:45 9:30, 14:10, 18:45
Iron Man 2 10:10, 15:40, 18:30, 21:20 10:10, 15:40, 18:30, 21:20 10:10, 15:40, 18:30, 21:20 10:10, 15:40, 18:30, 21:20 10:10, 15:40, 18:30, 21:20 10:10, 15:40, 18:30, 21:20 10:10, 15:40, 18:30, 21:20
Jak wytresować smoka 3D 10:45, 13, 15:15, 17:30 10:45, 13, 15:15, 17:30 10:45, 13, 15:15, 17:30 10:45, 13, 15:15, 17:30 10:45, 13, 15:15, 17:30 9, 10:45, 13, 15:15, 17:30 10:45, 13, 15:15, 17:30
Nocna Randka 9:40, 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:15, 22:20 9:40, 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:15, 22:20 9:40, 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:15, 22:20 9:40, 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:15, 22:20 9:40, 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:15, 22:20 9:40, 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:15, 22:20 9:40, 11:40, 13:50, 16, 18:10, 20:15, 22:20
Ocean Przygód 3D 9:20, 11:30, 13:30 9:20, 11:30, 13:30 9:20, 11:30, 13:30 9:20, 11:30, 13:30 10, 12, 14 11:30, 13:30 9:20, 11:30, 13:30
Ondine 12:50 12:50 12:50 12:50 12:50 12:50 12:50
Robin Hood 0:01, 9:40, 10:40, 11:45, 12:45, 13:45, 14:50, 15:50, 16:50, 18, 19, 20, 21:10, 22:10 10:40, 11:45, 13:45, 14:50, 15:50, 16:50, 18, 19, 20, 21:10, 22:10 10:40, 11:45, 13:45, 14:50, 15:50, 16:50, 18, 19, 20, 21:10, 22:10 10:40, 11:45, 13:45, 14:50, 15:50, 16:50, 18, 19, 20, 21:10, 22:10 10:40, 11:45, 13:45, 14:50, 16,    16:50, 18, 19, 20, 21:10, 22:10 10:40, 11:45, 13:45, 14:50, 15:50, 16:50, 18, 19, 20, 21:10, 22:10 10:40, 11:45, 13:45, 14:50, 15:50, 16:50, 18, 19, 20, 21:10, 22:10
Starcie Tytanów 3D 15:45, 18:15, 20:30 11, 13:20, 15:45, 18:15, 20:30 11, 13:20, 15:45, 18:15, 20:30 11, 13:20, 15:45, 18:15, 20:30 11, 13:20, 15:45, 18:15, 20:30 11, 13:20, 15:45, 18:15, 20:30 11, 13:20, 15:45, 18:15, 20:30
Toy Story 2 3D 9:30 9:30 9:30 9:30 9:30 9:20 9:30
Zakochany Nowy Jork 12:15, 17, 19:30, 21:4 12:15, 17, 19:30, 21:4 12:15, 17, 19:30, 21:4 12:15, 17, 19:30, 21:4 12:15, 17, 19:30, 21:4 17, 19:30, 21:45 12:15, 17, 19:30, 21:4
Pokazy specjalne
15 maja 10:30 Poranki dla Maluchów
12:00 Poranki dla Starszaków
16 maja 10:30 Poranki dla Maluchów
12:00 Poranki dla Starszaków
19 maja 12:00 Multibabykino – Zakochany Nowy Jork

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
14 maja 18:45 Dom zły
20:30 Rewers
15 maja 16:45 Wszystko, co kocham
18:20 Jeszcze dalej niż północ
20:10 Dom zły
16 maja 15:30 Tatarak
17:00 Wszystko, co kocham
18:40 Rewers

Zapraszamy do kin.

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar kin – 16-23 marca 2012
cinema111
Repertuar kin – 30 września – 6 października
repertuar
Repertuar kin – 25 listopada – 1 grudnia 2011

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*