wybuchowaparaWybuchowa para autorstwa Jamesa Mangolda, to przede wszystkim genialny duet aktorski. Znany z takich hitów jak Mission Impossible czy Oczy szeroko zamknięte Tom Cruise i gwiazda Aniołków Charliego – Cameron Diaz.

 
Historia szalonej miłości rozpoczyna się na lotnisku, gdy June wsiada do samolotu, w którym wcale nie powinna się znaleźć. Dziewczyna poznaje przystojnego i nieco tajemniczego mężczyznę – Roya. Podczas wspólnego lotu Roy morduje całą załogę samolotu i ku przerażeniu June siada za sterami. Okazuje się, że jest on tajnym agentem i pracuje dla CIA.
 
Awaryjne Lądowanie na polu kukurydzy i spłonięcie samolotu, to tylko początek przygód jakie czekają bohaterów. Od tej chwili June jest wciągnięta w rozgrywkę służb specjalnych. Życie June Havens diametralnie się zmienia i nabiera tempa. Na każdym kroku narażona jest na niebezpieczeństwo. Strzelanina na autostradzie, ucieczka motorem przed stadem byków – to tylko niektóre atrakcje, które czekają June przed dotarciem na ślub siostry.
Cameron Diaz wciela się w nietypową bohaterkę. Tchórzliwa i roztrzepana dziewczyna staje się pewną siebie, odważną partnerką, która nie ustępuje walecznością prawdziwemu agentowi. Wybuchowa para to zaskakująco dobra komedia serwująca dawkę dobrego humoru i przedstawiająca fabułę, która nie może nudzić.
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
scigana
Ścigana – recenzja
ksiega_ocalenia
Księga ocalenia – recenzja
Over the limit – recenzja
3 komentarze
 • blah
  9 lutego 2013 at 15:59

  FAJNE! 🙂

 • Karolina
  27 lipca 2010 at 17:33

  To ma być RECENZJA? wygląda niczym opis zaczerpnięty z portalu filmowego… Żenujący poziom.

 • tzb
  25 lipca 2010 at 16:44

  Cruise, nie Cruz…

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*