psyikoty2W kinach pojawiła się trójwymiarowa kontynuacja produkcji sprzed dziewięciu lat – Psy i koty. Odwet Kitty. W tej części głównym bohaterem jest niezdarny policyjny owczarek niemiecki Diggs.

  
Ze względu na swoje nieposłuszeństwo zostaje odsunięty od obowiązków jakie pełni u boku swojego pana – policjanta Shane’a. Pies okazuje się niezbędnym ogniwem do walki z bezwzględną Kitty Galore. Okrutna kocica planuje przejąć władzę nad psami, a potem nad całą rasą ludzką. Zapobiec temu okrucieństwu poza nieudolnym owczarkiem, próbują kocia agentka Catherine, pies Butch i gołąb Szymuś.

Aby uratować świat przed zagładą i władzą absolutną podstępnej Kitty Galore odwiecznie prowadzące walkę psy i koty muszą połączyć swoje siły i razem stawić czoła temu dość trudnemu zadaniu. Zwierzęta wspólnymi siłami planują działania mające na celu powstrzymanie kotki współpracującej z dwoma kocimi braćmi.

Akcja oglądana w 3D jest przepełniona humorystycznymi tekstami zwierząt oraz zabawnymi scenkami z ich udziałem. Film ogląda się z przyjemnością i nieschodzącym z ust uśmiechem. Obraz wypełniają nawiązania do innych znanych filmów akcji jak „Mission Impossible”, „Zabójcza broń”, „Milczenie owiec” czy „Batman”. Świetnie dobrana muzyka dopełnia film.

W polskiej wersji językowej swoich głosów udzielili m.in. Anna Dereszowska (Catherine), Ewa Kasprzyk (Kitty Galore), Kacper Kuszewski (Szymuś) i Jakub Szydłowski (Diggs).

{jumi [media/reklama.htm]}

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
diaz
Diaz – recenzja
zemstafutrzakow
Zemsta futrzaków – recenzja
ponadnami
Ponad nami tylko niebo – recenzja
3 komentarze
 • Kity
  2 października 2011 at 14:45

  Ta piosenka nazywa się Shirley Bassey – Get the party started Jeśli ci chodzi o początek filmu

 • 8 września 2011 at 17:26

  ej a jak nazywa się ta piosenka końcowa jest super co leci pierwsza odrazu gdy zaczynają się filmiki z napisami? a film jest świetny

 • lolek
  15 sierpnia 2010 at 10:42

  4/10

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*