beattheworld

Renesans filmów tanecznych trwa nadal. Po trzech częściach Step Up oraz Streetdance na ekranach polskich kin pojawił się Beat the world. Taniec to moc.

Fabuła nie jest zbyt skomplikowana. Początkowo widz przygląda się przygotowaniom do turnieju tańca trzech ekip – amerykańskiej, niemieckiej i brazylijskiej. Ich historie się przeplatają. Wszędzie powtarzają się motywy – miłość, zazdrość, pieniądze. Wszyscy tancerze chcą jednego -wygrać podczas mistrzostw tańca Beat the World. Pokonać trzydzieści dziewięć innych grup tanecznych i zostać tym najlepszym. Taniec to ich życie lub i sposób na dorobienie się.

Beat the world powstało na kanwie popularności programów tanecznych. Obraz skierowany jest do młodzieży i po prostu – fanów tańca. Ponad połowa filmu to różnorakie pokazy, walka podczas turnieju. Zapewne na najwyższym poziomie, w dodatku często połączona z parkurem, co pokazuje efektowność całego przedsięwzięcia. Fajnie obejrzeć to na dużym ekranie.

W Beat the world nie ma co się zagłębiać. To nie psychologiczny obraz o egzystencji ludzkiej, a produkcja komercyjna prezentująca najwyższej klasy układy taneczne. Fanom się spodoba, innych może nieco nużyć. Mnie zdziwiło jedno – wszechobecność języka angielskiego w każdym z krajów. Ale to tylko taka mała uszczypliwość. Beat the world – taniec to moc.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Ocean’s 8 – recenzja
zgorszeniepubliczne
Zgorszenie publiczne – recenzja
rajnadzieja
Raj: nadzieja – recenzja
7 komentarzy
 • Alice
  2 listopada 2011 at 13:54

  Film Tragiczny. Muzyka Tragiczna Taniec Tragiczny i nie przesadzam! Oglądałam Step Up (każdą część) Honey Street Dance. I nie można go porównać z żadnym z nich.! Nie Polecam!

 • 10 października 2011 at 18:24

  piszcie kto ogl. ten film

 • 10 października 2011 at 18:23

  film świetny
  taniec superowy chce tak tańczyć

  OGÓŁEM EXTRA

 • mb
  19 czerwca 2011 at 13:56

  tak, są napisy

 • Nick
  19 czerwca 2011 at 13:52

  czy są w tym filmie napisy
  bo jeszcze nie byłam na tym filmie więc nie wiem czy opłaca się iść? 😆

 • Nick
  19 czerwca 2011 at 13:51

  😡 😳 😥 :zzz 😛 🙄 :sigh: 😀 😆 😉 8) 😐 :-* 😳 🙁 😥 😮 😕 😡 😮 :zzz 😛 🙄 :sigh:

 • 17 czerwca 2011 at 19:57

  zaje…ty film ludziska

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*