SKODA_4DX_Lodz_1Cinema City w Łodzi od 22 grudnia zaprasza do czwartego wymiaru kinowych emocji, w którym filmowa fikcja staje się rzeczywistością. Technologia 4DX® jest pierwszą na świecie technologią kinową umożliwiającą projekcję największych, hollywoodzkich produkcji filmowych w formacie 4DX®. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom środowiskowym 4DX, sala ŠKODA 4DX® oferuje absolutne, pełne efektów specjalnych kinowe przeżycie, w którym widz staje się częścią filmu.

Sala wyposażona jest w zaawansowane technologicznie, ruchome fotele. Ponadto, dzięki technologii 4DX® widzowie fizycznie współodczuwają z bohaterami takie wrażenia zmysłowe, jak wiatr, mgła, błyski piorunów i różnorodne zapachy, które odpowiadają temu, co w danym momencie dzieje się na wielkim, kinowym ekranie. Dzięki efektom środowiskowym widz wprost zanurza się w filmie, wcielając w role głównych bohaterów. Na własnej skórze poczujecie chłód opadającej mgły, podmuch powietrza pochodzącego z eksplozji, świst świetlnego miecza czy szalejącą burzę z piorunami. Salę może wypełnić zapach prochu strzelniczego, bryzy oceanicznej, płonącego drewna czy… potraw z grilla. W sali ŠKODA 4DX® można zobaczyć filmy dwuwymiarowe (2D) i trójwymiarowe (3D).  Kinomani wybierający się na film mogą liczyć na dodatkowe, 24 rodzaje efektów specjalnych.

joomplu:118222

Pierwszą salę 4DX® Cinema City otworzyło w Izraelu 2012 r. W Polsce format zadebiutował w 2013 r. w warszawskim kinie Cinema City Arkadia. Nad budową nowej instalacji i jej kalibrowaniem przez kilka miesięcy pracował sztab ludzi, a wszystko odbywało się pod ścisłą kontrolą ekspertów z Korei. Cinema City Manufaktura, to piąte miejsce w Polsce, po Warszawie, Krakowie, Lublinie i Bydgoszczy, gdzie uruchomiono salę z technologią 4DX.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
semafor
Se-ma-for Muzeum Animacji powraca
Polówka w Ośrodku Kultury “Górna” (foto)
2
Wystąp w nowym filmie Agnieszki Holland

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*