DSC_2439

Za nami kolejny polówkowy seans. Tym razem miłośnicy dobrego kina obejrzeli “2 dni w Nowym Jorku” w reż. Julie Delpy. Łódzki “Central Park” znów zapełnił się amatorami filmów o mieście, które nigdy nie zasypia.

Podobnie jak w poprzednich edycjach festiwalu filmy zostały podzielone na 5 sekcji tematycznych. W ramach każdej z nich odbędzie się po 10 projekcji poprzedzonych konkursami oraz pokazami najlepszych polskich teledysków z Yach Film Festiwal.

Dach Galerii Łódzkiej “Central Park” to kolejne nowe miejsce na mapie Polówki. Z dachu Galerii Łódzkiej rozciąga się wspaniały widok na wieżowce naszego miasta. A skoro taki widok to i tematyka filmów powinna być odpowiednia. Organizatorzy zapraszają więc na wycieczkę po Nowym Jorku na dziewięć sposobów. Projekcje odbywają się w każdy piątek od 12 lipca do 6 września br.

Polówki rozpoczynają się zawsze po godz. 21:00-ej, a kończą przed północą. W przypadku warunków atmosferycznych uniemożliwiających projekcję, filmy których nie uda się pokazać zostaną zaprezentowane w formie maratonów razem z planowanymi wcześniej pokazami. Polówka zakończy się 6 września pokazem filmu Sylwester w Nowym Jorku na dachu Galerii Łódzkiej.

W łódzkim “Central Parku” czekają nas jeszcze cztery seanse:

9 sierpnia – Nowy Jork, czwarta rano
16 sierpnia – Annie Hall
23 sierpnia – Niania w Nowym Jorku
30 sierpnia – Król w Nowym Jorku

(Tekst – Mat. Prasowe; Fot. A.Fochtman)

Więcej o  polówkowych seansach na Plastrze Łódzkim!


PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Polówka na dachu Piotrkowskiej 120 (foto)
munka
Nagroda im. Andrzeja Munka 2016
5lipca_010
Kino Nowej Przygody w Muzeum Kinematografii (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*