W poniedziałek w Opalenicy rozpoczęło się zgrupowanie piłkarskiej reprezentacji Polski. Drużyna selekcjonera Paulo Sousy intensywnie trenuje przed nadchodzącym wielkimi krokami Euro 2020. Twórcy „Drugiej połowy” przygotowali dla obecnych w Opalenicy piłkarzy oraz ich bliskich niespodziankę i w czwartek wieczorem zorganizowali im przedpremierowy pokaz filmu. „Drugą połowę” po raz pierwszy miał możliwość zobaczyć pomocnik reprezentacji, Grzegorz Krychowiak, który na ekranie zaprezentował swój talent aktorski. W seansie towarzyszyli mu m.in.: Robert Lewandowski z żoną Anną, Wojciech Szczęsny z żoną Mariną, Jan Bednarek z narzeczoną Julią, Kamil Glik, Piotr Zieliński, Kamil Jóźwiak czy Jakub Moder. Pokaz obejrzeli także Paulo Sousa wraz z całym sztabem szkoleniowym oraz sekretarz generalny PZPN – Maciej Sawicki.

– To było bardzo przyjemne 90 minut. Cieszę się, że moi piłkarze mogli spędzić ten czas ze swoimi rodzinami, żonami, partnerkami i dziećmi. Po reakcji sali widać było, że film bardzo im się spodobał. Mojej córce także. Mi najbardziej podobało się to, że w finale „Drugiej połowy” wszyscy są jak rodzina: piłkarze, kibice, dziennikarze. Wszyscy zmierzają do tego samego celu. Moja filozofia jest taka sama i chciałbym, aby podobnie było w przypadku naszej reprezentacji przed Euro 2020 – powiedział Paulo Sousa w rozmowie ze scenarzystą i drugim reżyserem Sebastianem Staszewskim, który wraz z Jarosławem Stróżykiem towarzyszył naszym piłkarzom.

Grzegorz Krychowiak w „Drugiej połowie” wystąpił na ekranie obok takich gwiazd jak Cezary Pazura, Maciej Musiał, Marianna Zydek, Jacek Knap, Andrzej Grabowski, Piotr Rogucki czy Małgorzata Rozenek-Majdan. Komedia romantyczna z reprezentacją Polski już od dziś w kinach!

„Druga połowa” to tchnąca lekkością i świeżością komedia romantyczna z Cezarym Pazurą („Listy do M. 4”), Maciejem Musiałem („Dzień dobry, kocham Cię!”), Marianną Zydek („Kamerdyner”) i Jackiem Knapem („Miłość jest wszystkim”) w rolach głównych. W tej historii pełnej celnego humoru i zaskakujących zwrotów akcji najważniejsza będzie miłość, która przysporzy bohaterom kłopotów niczym z „Romea i Julii” – na przeszkodzie wielkiego uczucia stanie bowiem ojciec, któremu nie spodoba się kandydat do serca jego córki. W filmie wystąpiła plejada gwiazd, w tym rozpoczynająca aktorską karierę Małgorzata Rozenek-Majdan, Andrzej Grabowski („Mayday”), Leszek Lichota („Wataha”), Joanna Kuberska („O mnie się nie martw”), Ilona Ostrowska („Narzeczony na niby”), Piotr Rogucki („Gotowi na wszystko. Exterminator”), Rafał Rutkowski („Planeta Singli”), Iwona Bielska („Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”) i Sławomir Orzechowski („Jak poślubić milionera?”). W produkcji udział wzięli także: gwiazda reprezentacji Polski w piłce nożnej Grzegorz Krychowiak, znani komentatorzy i dziennikarze sportowi Dariusz Szpakowski, Roman Kołtoń i Michał Pol oraz wiele innych zaskakujących osób ze świata futbolu. Film wchodzi na ekrany w wyjątkowym czasie – w czerwcu odbędą się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej z udziałem reprezentacji Polski.

fot. Łukasz Grochala/PZPN

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinergia2014
Cinergia 2014 – laureaci
Gala zamknięcia Cinergii (foto)
75 lat Łodzi Filmowej w Regionie (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*