heliosZapraszamy do Sylwestrowej zabawy w towarzystwie gwiazd kina w Kinie Helios. 31 grudnia od 21:30 będziecie mogli wziąć udział w jednym z dwóch Maratonów Sylwestrowych. O północy wspólny toast noworoczny z lampką szampana.

W zestawie pierwszym, swój udział na naszych ekranach zapowiedzieli m.in. James Franco i Zoey Deutch, których zobaczymy w komedii „DLACZEGO ON?”. Po północy za świetny nastrój odpowiedzialni będą Magdalena Różczka, Maciej Zakościelny, Agnieszka Więdłocha i Piotr Stramowski w filmie – „PO PROSTU PRZYJAŹŃ”. Będzie wytwornie i chwilami dość niebezpiecznie, ale przede wszystkim baaardzo zabawnie, a wszystko w niepowtarzalnej kinowej atmosferze. Sylwester w kinie, to naszym zdaniem idealny sposób na przywitanie Nowego Roku!

Zobaczymy:
– Dlaczego on? (PRZEDPREMIEROWO!)
– Po prostu przyjaźń (PRZEDPREMIEROWO!)

Na początek tej wyjątkowej nocy na naszych ekranach pojawią się Emma Stone i Ryan Gosling w przepięknym „LA LA LAND”. Po północy ich miejsce zajmą Will Smith, Keira Knightley, Edward Norton, Kate Winslet i Helen Mirren w filmie „URKYTE PIĘKNO”. Będzie wytwornie, tajemniczo, ale chwilami też bardzo romantycznie i zabawnie, a to wszystko w niepowtarzalnej kinowej atmosferze.

Zobaczymy:
– La La Land? (PRZEDPREMIEROWO!)
– Ukryte piękno (PREMIEROWO!)

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Kolejne plenerowe pokazy z okazji 75-lecia Łodzi Filmowej
13. Festiwal Kamera Akcja – pełen program
beztytuuh_453x199
Nadchodzi KAMERA AKCJA!

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*