kevin

Nie wyobrażasz sobie Świąt bez choinki, prezentów, kolęd i „Kevina samego w domu”? Specjalnie na Święta mamy dla Ciebie niespodziankę! Jak Kevin radzi sobie w Święta sam w domu, będziecie mogli zobaczyć już w sobotę, 17 grudnia na bożonarodzeniowym Śniadaniu z Transatlantykiem w Bawełnie. To jedyny taki pokaz tego filmu w Polsce.

Nie ma Świąt bez Kevina, dlatego też Transatlantyk Festival i Restauracja Bawełna zapraszają na jedyne, zimowe śniadanie, inspirowane największym klasykiem amerykańskiej kinematografii lat 90. Dzięki filmowi Macaulay Culkin został bohaterem wszystkich dzieci i dorosłych, a tytuł na zawsze stał się idealny w budowaniu świątecznej atmosfery. Oglądaliście „Kevina” jako dzieci na video czy może znacie ten film już ze świątecznej ramówki? Gwarantujemy, że podczas tego Śniadania poczujecie klimat Świąt (oraz klimat filmowych lat 90-tych) – do Bawełny zapraszamy widzów w każdym wieku na wyjątkowe, przedświąteczne śniadanie z Kevinem. Obiecujemy, że nie będziemy zastawiać na Was żadnych pułapek!

Menu świąteczne, inspirowane filmem zawiera:
– pizzę calzone z nutellą i cukrem pudrem oraz marshmallows na wykałaczkach (klasyczne, amerykańskie pianki)
– sałatkę makaronową podawaną na zimno

Lista serwowanych napojów to klasyki, które pojawiają się w filmie: mleko oraz pepsi lub sok pomarańczowy. Dostępne będą również ciepłe napoje – kawa i herbata. Świąteczne Śniadanie z Transatlantykiem odbędzie się 17 grudnia o godzinie 10.00 (wejście od 9.45).  Seans oraz śniadanie (podane w formie bufetu) w cenie 15zł.  Bilety dostępne są w sprzedaży od 10 grudnia.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
ANIMARKT odbędzie się w trybie online
filmteractive
Filmteractive Festival 2017 – informacje
czlowiekzestali
Premiery kinowe – czerwiec 2013

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*