2ff29 marca rozpoczęła się jubileuszowa, 15. edycja Targów Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video FILM VIDEO FOTO w Łodzi.

W trakcie trzech dni imprezy targowej najwięksi światowi producenci zaprezentują swoje premiery produktowe w nowym, niezwykle nowoczesnym obiekcie targowym, który gwarantuje najwyższe standardy infrastrukturalne – Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym przy alei Politechniki 2 w Łodzi. Obok wystawców z branży foto i video w tym roku targi gościć będą również firmy zajmujące się produkcją i postprodukcją.

Do 31 marca w Łodzi spotka się blisko 150 firm. Organizatorzy zapraszają nie tylko do zapoznania się z ich ofertą, ale także do udziału w bogatym programie imprez towarzyszących. W tym roku wystawcy oraz media przygotowali szczególnie atrakcyjny program warsztatów fotograficznych i filmowych, seminariów, prezentacji.

Zapraszamy do foto relacji:

/fot. Wojciech Kacprzak www.wojciechkacprzak.com

/fot. Patrycja Cychner

Zobacz także:

Film Video Foto 2011 (foto)

Film Video Foto 2010 (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
1cichopek
Katarzyna Cichopek na otwarciu Go Sport
DSC_0564
Urodziny Project Salsa w Teatr V6 (foto)
Lodowisko Retkinia otwarte
1 Komentarz
  • Wujson
    13 czerwca 2012 at 20:30

    Sporo ludzi, sporo nowych ciekawych rozwiązań, z mojej perspektywy najfajniejszy CISS ze stałym zasilaniem w nowym Epsonie L800. Z czasem trzeba się będzie przerzucić, ile można dorabiać fotolaby.

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*