Fighters Arena Łódź – Zawodowa Gala MMA (wideo)

plakat_MMAdruk23 września w łódzkiej Atlas Arena odbędzie się pierwsza w naszym mieście zawodowa gala MMA. Walką wieczoru będzie pojedynek Pawła Nastuli.

  
– Nie znam jeszcze swojego zawodnika, ale ktokolwiek to nie będzie to dam mu radę- opowiada Nastula – Jestem w trakcie intensywnych treningów, a teraz wezmę się za pracę jeszcze solidniej. Zamierzam trenować u siebie w Warszawie. Jest tam wielu zawodników, z którymi mogę sparować.

Poza pojedynkiem byłego judoki w Łodzi zobaczymy dziewięć innych walk. Będą to pojedynki wyselekcjonowanej i wybranej przez organizatorów grupy zawodników pochodzących przede wszystkim z Łodzi przeciwko doświadczonym zawodnikom z Węgier.

 

– Miałam ostatnio małą przerwę, ale kocham ten sport i zdecydowałam się na występ na tej prestiżowej Gali w mojej rodzinnej Łodzi – mówi Magdalena jarecka. – Razem z moim trenerem, Grzegorzem Chałubińskim, planujemy przez cały sierpień ostro trenować by być jak najlepiej przygotowaną na 3 września.

Oprócz Jareckiej zobaczymy: Pawła Pawlaka, Marcina Bandela, Leszka Wojtczyka, Łukasza Kaśniewskiego, Bartosza Kopera, Tomka Jeruszkę, Jordana Błocha i Marcina Burzyńskiego.

Gwiazdą muzyczną wieczoru będzie znany rapujący kick-bokser, Juras. Do walki zagrzewać też będą fighterów znani DJ’je. Organizatorzy chcą by ta premierowa Gala zapoczątkowała cykl prestiżowych imprez sztuk walki, które odbywałyby się w Łodzi pod hasłem „Łódź kontra reszta świata” z wyselekcjonowaną walką wieczoru i co roku z przeciwnikami z innego państwa.

Bilety na Galę można zakupić za pośrednictwem firmy Eventim oraz w innych punktach sprzedaży. Najtańsze kosztują 25 zł, najdroższe 2000 zł. Uwaga! Specjalna cena biletu na Galę FAŁ dla kobiet – tylko 25 zł we wszystkich sektorach aż do płyty!! Liczba ulgowych biletów ograniczona!

 
Zobacz także:

{jumi [media/reklama.htm]}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *