Zachęcamy, aby podczas urodzinowego, wyjątkowego weekendu, łodzianie mieli głowę w chmurach – łódzkie niebo wypełnią balony pilotowane przez najbardziej utytułowanych pilotów w Polsce. Dosłownie – Łódź otwiera niebo z nadzieją patrząc w przyszłość Miasta podczas jego 598. Urodzin Łodzi!

W piątek, 23 i sobotę, 24 lipca po godzinie 18:00, będzie można oglądać pokaz w wytypowanych miejscach Łodzi. W ramach balonowej fiesty pojawi się aż 10 balonowych ekip. W programie zaplanowane są 4 loty pokazowe nad miastem: w piątek (23.07) ok. godziny 18:00, sobotę nad ranem oraz w godzinach popołudniowych (18:00) i niedzielę o poranku. W tym czasie, zachęcamy łodzian do intensywnej obserwacji nieba!

Mieszkańcy będą mogli wylecieć w górę w piątek i sobotę (23 oraz 24 lipca) między godziną 18:00 a 20:00 aż z dwóch lokalizacji: Starego Rynku i Placu Dąbrowskiego. W każdej z tych lokalizacji na chętnych będą czekały po dwa balony – o wejściu decyduje kolejność kolejki. Organizatorzy proszą o nietłoczenie się i zachowywanie odpowiednich odstępów.

Zwieńczeniem wydarzenia będzie nocny pokaz Night Glow na Starym Rynku – widowiskowy pokaz tańca z ogniem na żywo! W sobotę, po wieczornym locie, ok godziny 21:00 samoloty balonowe z przyczepami i samochody paralotniarzy zjadą się na ulicę Piotrkowską i około godziny 21:15 na Starym Rynku w Łodzi, odbędzie się Night Glow – ciemność rozjaśnią kilkumetrowe słupy ognia.

W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych pokazy mogą zostać przełożone lub odwołane.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
aquapark
9. urodziny Aquaparku Fala
grilloffo
GrillOFFo
primary2
IV Łódzka Wioska Historyczna – zapowiedź

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*