Po raz pierwszy w Łodzi odbędzie się Festiwal Roślin Owadożernych. 6 i 7 października w Hali EXPO powstanie krwiożercza, wyjątkowo brutalna i magiczna dżungla. Bilety: normalny: 15 zł, ulgowy: 12 zł (uczniowie, studenci do 26 lat). Dzieci do 3 lat wstęp bezpłatny.

Niebezpieczne dzbaneczniki, szybkie muchołówki, lepkie rosiczki, czy gigantyczne kapturnice…te najpiękniejsze, najbardziej żarłoczne i największe, z całego świata przylecą do Łodzi, specjalnie na Wystawę! Przekonasz się, że potrafią liczyć, a nawet odmierzać czas! Dzięki specjalnej strefie dydaktycznej oraz warsztatom, poznasz najbardziej wartościowe ciekawostki i dowiesz się jak z łatwością uprawiać je na własnym parapecie!

W specjalnej strefie sprzedaży, będziesz mógł kupić prosto od hodowców, rośliny idealne dla każdego amatora, na domowy parapet, ale też rzadkie i kolekcjonerskie gatunki dla wytrawnych hodowców. Znajdziesz również akcesoria uprawy roślin, dodatki i roślinne gadżety. Zaskoczy Cię z pewnością strefa egzotyki! To m.in. tillandsie, ciekawe storczyki, żywe kamienie, mimozy i wiele wiele innych, nieowadożernych, jednak wyjątkowo fascynujących roślin z całego świata!

Harmonogram:
Sobota
10:00 – Oficjalne otwarcie I dnia Festiwalu
11:00 – WARSZTATY PODSTAWY PIELĘGNACJI
12:00 – PRELEKCJE + KARMIENIE ROŚLIN
14:00- WARSZTATY ROZMNAŻANIE W DOMOWYCH WARUNKACH
14:30 – PRELEKCJE + KARMIENIE ROŚLIN
17:00 – PRELEKCJE + KARMIENIE ROŚLIN
18:00 – Zakończenie I dnia Festiwalu

Niedziela
10:00 – Rozpoczęcie II dnia Festiwalu
11:00 – WARSZTATY PODSTAWY PIELĘGNACJI
12:00 – PRELEKCJE + KARMIENIE ROŚLIN
13:30 – PRELEKCJE + KARMIENIE ROŚLIN
14:00- WARSZTATY ROZMNAŻANIE W DOMOWYCH WARUNKACH
15:00 – PRELEKCJE + KARMIENIE ROŚLIN
17:00 – Zakończenie Festiwalu

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
openmusic
II Międzynarodowy Festiwal Open Music
Fiesta Balonowa nad Łodzią
lpg39
Łódzki Port Gier 39

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*