RAIN_plakatPierwszego grudnia byliśmy świadkami kolejnego koncertu tegorocznej edycji RAIN Festiwal! Mimo mroźnej i nieprzyjemnej pogody, atmosfera w klubie Luka w niczym nie przypominała tej na zewnątrz.

Jako pierwszy przemarzniętą publiczność rozgrzewał zespół Noise Clinic, którego muzyka charakteryzowana jest jako hard rock z elementami gotyku. Niesamowitym atutem składu jest rewelacyjny głos frontmanki. Trzeba przyznać- pierwszy koncert, pomimo drobnych problemów technicznych, wprawił publiczność w gorący nastrój i przygotował na kolejne rockowe kąski.

Drugim z takich właśnie kąsków był zespół Gemini Abyss. Ten sześcioosobowy skład to prawdziwa bomba energetyczna. Mocny głos wokalistki w połączeniu z graullingiem klawiszowca to połączenie nie do podrobienia. Fani gotyku i prawdziwie mocnego brzmienia na pewno zostali zaspokojeni i przygotowani na trzeci zespół koncertu, którym był skład Krańcówka.

Wszyscy przyznają- ten charyzmatyczny alternatywny rock nawet umarłego by obudził. Publiczność, świetnie rozgrzana przez dwa pierwsze zespoły, dała prawdziwy pokaz swoich umiejętności tanecznych pod sceną. Energetyczne brzmienie, osobliwe teksty i intrygująca wokalistka wyzwoliły w całym klubie naprawdę wspaniałą atmosferę, która aż prosiła się o bisy.

Nie pozostaje nam teraz nic innego niż oczekiwanie na trzeci koncert. Siódmego grudnia będziemy świadkami kolejnej eksplozji energii przy ulicy Zgierskiej 26. Jeszcze kilka dni i znów udowodnimy ludziom, że rockowa scena naszego miasta nigdy nie miała się lepiej!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_9683
Anita Lipnicka & The Hats (foto)
lemon_20170422_1203954253
LemON w Wytwórni (foto)
sipr180911-3443
Raz Dwa Trzy w Wytwórni (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*