Festiwal „Meet My Make Up”

Metamorfozy pod okiem stylistki, warsztaty z makijażu, konsultacje z trychologiem – to tylko część atrakcji zaplanowanych na weekendowy (11-12.03) festiwal Meet My Make Up w Manufakturze. Imprezę poprowadzi charyzmatyczny i pełen dobrej energii duet – siostry ADiHD, czyli Milena i Ilona Krawczyńskie.
Przed nami wielkie święto makijażu, urody i kobiecości w najlepszym wydaniu! Piątek (11.03) upłynie pod znakiem targów beauty. Od godz. 12 do 20 w rotundzie galerii handlowej będzie można bliżej poznać najlepsze urodowe marki dostępne w Manufakturze. Swoje oferty zaprezentują Douglas, Hebe, Now Brow, Yves Rocher, Bath&Body Works i The Body Shop. Na stoiskach marek będzie można wypróbować kosmetyki, skorzystać z rad specjalistów dotyczących pielęgnacji czy makijażu, a także poradzić się w kwestii doboru kosmetyków pod względem urody, ale też potrzeb cery.
Sobota (12.03) będzie prawdziwym świętem kobiecości! Od 12 w rotundzie będzie można spotkać siostry ADiHD, łódzkie influencerki i prezenterki, które poprowadzą imprezę. Dziewczyny w swoich kanałach social media pokazują nie tylko „zwykłe życie”, ale także poruszają ważne dla kobiet tematy – wzajemnego wsparcia, budowania własnej świadomości, samoobrony czy profilaktyki badań. W sobotę gościem specjalnym będzie Anna Nowak, influencerka znana lepiej jako CookaPl, która przyjedzie do Manufaktury na zaproszenie Fashion Magazine, medialnego patrona wydarzenia. CookaPl opowie nie tylko o swoich dwóch wielkich pasjach jakimi są moda i gotowanie, ale także o ścieżce, jaką przeszła, by zawalczyć o swoje marzenia. Inspirujące wywiad z nią poprowadzą siostry Krawczyńskie.
Na sobotnie popołudnie zaplanowano pokazy metamorfoz z udziałem stylistek i wizażystek Manufaktury, a także warsztaty makijażu. Panie poznają ważne podstawy, czyli tajniki malowania kreski, właściwego obrysowania ust, podstawy popularnego teraz konturowania i nakładania rozświetlacza, ale także zasady pielęgnacji i sztuki dobrego demakijażu. Warsztaty odbywać się będą co 2 godziny, a każdy potrwa pół godziny. To nie koniec atrakcji! W programie zaplanowano także konsultacje z trychologiem. Podczas indywidualnych rozmów specjalista przeprowadzi badanie skóry głowy, postawi diagnozę, a także zaproponuje leczenie dolegliwości związanych z włosami i skórą głowy.
Podczas Meet My Make Up nie może też zabraknąć sesji zdjęciowych! Tegoroczna edycja wydarzenia ma promować także kosmetyki naturalne, wegańskie i ekologiczne postawy. Do tych idei nawiązywać będą wykonywane przez fotografa zdjęcia – modelki zostaną uwiecznione na artystycznych portretach z eko hasłami, które następnie mogą udostępnić w swoich mediach społecznościowych, promując ideę eko-makeup.

Program:
Piątek (11.03):
12-20 – prezentacje na stoiskach

Sobota (12.03):
12-20 – makijaże i prezentacje na stoiskach
12-20 – Siostry ADiHD – konkursy, prezentacje marek
14.00 – warsztaty makijażu – kreska na powiece
16.00 – warsztaty makijażu – konturowanie na sucho
18.00 – warsztaty makijażu – prawidłowe użycie korektora
Festiwal Meet My Make Up odbędzie się w piątek i sobotę w godzinach 12 – 20 w rotundzie galerii handlowej Manufaktury.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *