magicznalodz_002W środę, 9 września w Łodzi rozpoczyna się Kongres Iluzjonistów w ramach Festiwalu „Magiczna Łódź”. Z tej okazji w Hotelu Grand zorganizowano konferencję prasową z zaproszonymi gośćmi.

  
Chociaż Festiwal organizowany w naszym mieście jest po raz drugi, to historia Kongresu jest o wiele dłuższa. W tym roku po raz trzydziesty drugi prestidigitatorzy z Polski i zagranicy pojawią się w Łodzi.

Gośćmi „Magicznej Łodzi” są: Arthur Trace, Jerome Helfenstein, Sos & Victoria, Pro-Phyl, Norbet Ferre oraz nasz Arsene Lupin. Podczas trzech dni Kongresu Iluzjonistów zorganizowane zostaną seminaria, konkursy, giełdy rekwizytów. Większość z atrakcji będzie dostępna jednak dla osób związanych z branżą.

 

Dla wszystkich organizatorzy przygotowali Magiczną Galę. W Łodzi będziemy mogli ją obejrzeć w sobotę i niedzielę, 11 i 12 września w Teatrze Jaracza. Bilety w cenie 60-80 zł można jeszcze nabyć w kasie teatru., w ŁDK i CIKu. Dla osób z województwa także przygotowano atrakcję. Magiczna Gala w poniedziałek, 13 września zostanie zorganizowana w MOK w Skierniewicach.

Kto nadal ma wątpliwości powinien poznać próbkę umiejętności jednej z gwiazd Festiwalu. Podczas konferencji Arthur Trace zaprezentował prostą sztuczkę mającą zachęcić do przyjścia na Magiczną Galę:

Festiwal Magiczna Łódź 2010 Festiwal Magiczna Łódź 2010 Festiwal Magiczna Łódź 2010
Festiwal Magiczna Łódź 2010 Festiwal Magiczna Łódź 2010 Festiwal Magiczna Łódź 2010
Festiwal Magiczna Łódź 2010 Festiwal Magiczna Łódź 2010 Festiwal Magiczna Łódź 2010
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
5. urodziny Łódzkiej Organizacji Turystycznej
IMG_9380
Mural – Pomorska 92 (foto)
1
Mural na 90. lecie ZWiK Łódź (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*