W niedzielę, 1 marca o godz. 10 w Teatrze DOM rozpocznie się Festiwal Głos Kobiet dla Świata.

We współczesnym świecie, w którym coraz częściej zatracane są podstawowe wartości ludzkie takie jak: miłość, tolerancja, szacunek, szlachetność, empatia, wrażliwość, pokażmy, że są one nam nadal bliskie i stanowią podstawowy wyznacznik naszego życia. Niechaj to spotkanie będzie naszym głosem za tym co piękne, szlachetne i dobre. Energia żeńska jako energia stwórcza była i jest strażniczką owych idei. Dlatego spotkanie wielu Kobiet w jednym miejscu może stać się potężnym impulsem energetycznym do zamanifestowania się tych wartości w praktyce.

Spotkanie odbędzie się 1 marca 2020r. w Teatrze DOM w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 243, w godz. 10-18. Poprowadzi je MAREK TARAN. Wykład poprzedzony będzie happeningiem według autorstwa ANNY TARAN pt. „KOBIETA”. Towarzyszyć nam będzie jak co roku cudowny głos ALEKSANDRY STENCKIEJ – WHITEWATER

W trakcie spotkania zapewnione będą przerwy kawowe, ciepły posiłek wegetariański przygotowany przez Bistro „JABŁKO I GRUSZKA”z Rąbienia k/Łodzi.

Zachęcamy Kobiety, które zajmują się rękodziełem, by podzieliły się swoimi wyrobami. Zapewnimy zorganizowanie stoisk by mogły zaprezentować i sprzedać swoje dzieła.

Jak zawsze na zakończenie spotkania odbędą się losowania nagród. Nagrodą główną jak zawsze od kilku lat będzie POBYT I UDZIAŁ W WARSZTATACH CZERWCOWYCH W ŁAZACH.

Koszt udziału w Festiwalu to 180zł.
Zaliczka w wysokości 100zł od zaraz na konto:
Anna Taran 61 1020 3378 0000 1102 0298 8806

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Arizona2
Łódź YoYo Cup 2014
lodzkiportgier
Łódzki Port Gier 35 – informacje
Targi sztuki studenckiej. Edycja wiosenna 2019

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*