festiW kontrze do najlepszych kreacji, najbardziej wartościowych przesłań oraz najwybitniejszych zdjęć organizatorzy stawiają na filmy nieudane, niedocenione – wydawałoby się niepotrzebne. Dlatego też powstał Festiwal Filmów Niepotrzebnych w Łodzi, którego gala odbędzie się 15 kwietnia o godzinie 20 w Teatrze Studyjnym.

– Nie wyszło, nic nie wyszło. Miało być inaczej. Pamiętaj, abyś nigdy w to nie wierzył. Nie wolno Ci! – pisze do potencjalnych laureatów Festiwalu Filmów Niepotrzebnych Sebastian Jasnoch, organizator Festiwalu, student Wydziału Aktorskiego Szkoły Filmowej.

Festiwal Filmów Niepotrzebnych, to idealne miejsce dla wszystkich produkcji niespełniających podstawowych cech dobrego filmu. Marzy Ci się wielka Sława, pieniądze oraz wyjątkowa statuetka? Chętni do pokazania światu swoich niepotrzebnych dzieł proszeni są o podesłanie filmów o długości maksymalnie półtorej minuty do 13 kwietnia 2015 na adres nieporzebne.biuro @gmail.com. Organizator daje gwarancję – na pewno nie zostaniesz odrzucony.

Podczas Gali na wielkim ekranie zostaną zaprezentowane niepotrzebne produkcje artystów z całej Polski i wręczone statuetki – Złote Gołębie – tym, których jurorzy uznają za… najbardziej niepotrzebnych. Twórcy walczą o Gołębie w kategoriach: Niepotrzebny film, Niepotrzebny teledysk, Niepotrzebny dokument, Niepotrzebny aktor/aktorka pierwszoplanowy, Niepotrzebny aktor/aktorka drugoplanowy, Niepotrzebny film niepolskojęzyczny, Niepotrzebna muzyka filmowa, Niepotrzebna reżyseria, Niepotrzebna scenografia i Niepotrzebny scenariusz.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
maratonhorrorowww
Maratony w Kinie Bałtyk
helios
Pożegnalny weekend w Kinie Bałtyk
monthy
Monty Python jak żywy (prawie)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*