Festiwal Filmów Antydepresyjnych – Relanium 2010

relanium10 listopada o godz. 19:11 w kinie Cytryna rozpocznie się kolejna edycja Festiwalu Filmów Antydepresyjnych – Relanium 2010. Organizatorzy czekają na wasze filmy.

 

Festiwal będzie miał charakter konkursu z towarzyszącymi pokazami filmowym o tematyce szeroko rozumianej jako satyra, komedia, parodia. W konkursie mogą brać udział amatorzy i twórcy niezależni. Podstawą zakwalifikowania filmu do konkursu jest jego tematyka, zgodna z ideą festiwalu oraz czas trwania. Konkurs obejmuje filmy należące do szeroko pojętego „kina niezależnego”. Jeden autor może nadesłać film/filmy nie przekraczające łącznej długości 15 min. (+/-) Film należy przysłać na płycie DVD, (nie będą one zwracane). Do nagrania należy dołączyć wypełnione zgłoszenie. Istnieje możliwość nadesłania prac przez Internet – preferujemy serwis http://www.sendspace.pl/.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wycofania pracy z konkursu z powodu wadliwej jakości technicznej lub wycofania filmu niezgodnego z ideą festiwalu. Komisja kwalifikacyjna dokona wyboru filmów, które otrzymają nominacje do pokazów konkursowych. Filmy należy przysyłać na adres:

Kino Cytryna
ul. Pomorska 39/41
91-408 Łódź
z dopiskiem „Relanium”

Filmy należy przysłać do dnia 3 listopada 2010 roku. Informacje o zakwalifikowanych filmach będą opublikowane na stronie internetowej festiwalu na siedem dni przed imprezą. Zgłoszenie filmu jest bezpłatne.

Zobacz także:

Na swoim – nakręć film i wygraj 2000 zł !

V Ogólnopolski Festiwal Filmów Komórkowych „OFFK-a”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pomóż nam

Strefa filmu

Repertuar kin

Zobacz na co warto iść do kina. Więcej »

Premiery

Nie zapomnij o najciekawszych premierach filmów. Więcej »

Informator

ABC każdego miłośnika filmu. Adresy, ceny biletów, itp. Więcej »

Polecamy