Festiwal_pizzy_29 lutego jedno z najpopularniejszych dań obchodzi swój dzień. Na Piotrkowskiej 217 od czwartku do soboty będziemy świętować Międzynarodowy Dzień Pizzy. W Festivalu Pizzy weźmie udział aż 7. restauracji, a festiwalowicze w plebiscycie wybiorą najlepszą pizzę w Strefie Piotrkowska 217. W trakcie trwania Festivalu, w każdej restauracji będzie można spróbować specjalnej festiwalowej pizzy, która na co dzień nie jest dostępna. Nie trzeba będzie się martwić o zbyt duży wybór.

Kawałka festiwalowej pozycji będzie można spróbować za jedyne 5 złotych. W Szwalni Smaków będzie można spróbować nietuzinkowej odmiany pizzy na chlebowym spodzie z konfiturą z czerwonej cebuli i porchettą, Officyna zaoferuje pizze z Łososiem , All Stars zaskoczy wizytą szpinaku z bandą fety oraz kurczaka. Na Festivalu nie mogło zabraknąć opcji wegetariańskiej, którą przygotują Korzenie – czyli pizza z pieczonymi buraczkami, karmelizowaną cebulką, marynowanym tofu a’la feta, wegańską mozzarellą i swieżą rukolą. W Before Food Market odwiedzający znajdą pizzę z czekoladą od Happy Pizzy, Langosh od Traditional Hungarian i podpłomyki alzackie  w wielu kombinacjach od Flammkuchen.

Godziny Festiwalowe:
•    Before Food Market   czwartek – sobota 17-23
•    Strefa Piotrkowska 217: czwartek – sobota 12-22

Ale weekend 9-11 lutego to nie tylko pizza, ale też walentynkowe propozycje dla wszystkich zakochanych. Dla fanów tradycyjnych rozwiązań specjalne menu przygotowała Szwalnia Smaków, Korzenie, Officyna i Klub Wino. W ich kartach znalazły się potrawy idealne dla dwojga, idealne na romantyczną kolację. Ci którzy obawiają się, że zaproponowane menu to zbyt mało dla ich drugiej połówki mogą skorzystać z walentynkowej oferty w Before Food Market.  Blisko 20. Restauratorów właśnie z tej okazji zmieniło swoje karty. Będzie można skosztować walentynkowych drinków w Shot Bay, które powstały na bazie Prosecco oraz Malibu .

Before Food Market:

Czwartek – sobota: 17:00 – 23:00

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IV CYFROTEKA – Festiwal Myśli Cyfrowej
Pet Fair 2019 – informacje
festiwaldobregosmaku
Festiwal Dobrego Smaku 2012

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*