Fat Belly Family w Improwizacji (zakończony)

fatbf31 lipca o godz. 21 w Improwizacji rozpocznie się niezwykły koncert grupy Fat Belly Family. Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na te wydarzenie.

 
Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W tytule wpiszecie „Konkurs Improwizacja”, w treści napiszecie krótkie uzasadnienie, dlaczego chcecie otrzymać bilet oraz swoje imię i nazwisko.

Zabawę zakończymy w piątek, 30 lipca o godz. 23:59. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomien drogą mailową. Nagrodę otrzymają najciekawsze uzasadnienia, które prześlecie.

Fundatorem nagród w konkursie jest klub Improwizacja
{jumi [media/reklama.htm]}
 
Informacje o zespole
Wariaci ze Szczecina, koledzy Big Fat Mama – WWW.FATBELLYFAMILY.PL

Damian „Perfect” Ukeje – wycie, rapowanie, beatbox, szlachtowanie wrogów mieczem oburęcznym
Posiadacz największego bicepsu w zespole, wielki fan Perfectu. Autor 4 płyt solowych, obecnie nie pracujący w służbach specjalnych żadnego znanego nam kraju

Tomek „Światu” Jóźwiak – rzępolenie, metafizyka, dzwonienie do basisty w środku nocy z pytaniem na które zna odpowiedź.

Posiada niesamowite zdolności – np. nastrojenia gitary w trakcie solówki. Jeśli ktoś nie słyszał, jak brzmi wielki soczysty płat mięcha z jakimś sosem, to musi posłuchać Tomka. Tomek jest wegetarianinem. Jako jedyny w zespole ma stały kontakt z siłami wyższymi.

Michał „Michał Frydryszak” Frydryszak – dudnienie, przekładanie prób, kiepskie wyprowadzanie psów, jpg/html, zapominanie..oo…czymmmś?
Zauważony przez samego Mietka Jureckiego (jakby zauważenie Michała gdziekolwiek było jakieś trudne…) Jedyny członek zespołu, który brzmi, jak wygląda. Gdy gra lekko i melodyjnie (a potrafi), robi minę, która przypomina zdziwionego kreta. Prawdopodobnie nie jest zdziwionym kretem.

Piotr „Pietia” Leoszewski – ustawianie za wolnego tempa, telefoniczne dyscyplinowanie basisty, szukanie zielonego Kubusia
Muzykalność wyssał z mlekiem ojca, jakkolwiek to brzmi… Jeden z takich perkusistów, który bez problemu potrafi „pomacać” perkusję przy balladzie tak, że zakrztusisz się piwem, jak zachce mu się odrobinkę mocniej… Tak, tak, koleżanko…

Borys „Rambo” Sawaszkiewicz – klawiaturzenie, wycie, wchodzenie na tiry
Uzdolniony alpinista. Ma wszystko co potrzebuje prawdziwy muzyk, czyli odpowiednio rozwiniętą umiejętność mądrzenia się. Oprócz tego potrafi grać na klawiszach do tego stopnia, że w momentach nudy pisze hymny dla lóż masońskich. Lubi sobie iść gdzieś na piechotę. Nie posiada kolan.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *