plakat-11-fashionphilosophy-fashion-week-poland-lodz-2014-08-07-530x416

Już za niecały miesiąc Łódź po raz 11. zamieni się w polską stolicę mody. 11. edycja FashionPhilosophy Fashion Week Poland odbędzie się w dniach 22-26 października, a główne wydarzenia rozegrają się w Expo Łódź, Monopolis oraz Centrum Promocji Łodzi.

Największe w branży modowej święto to nie tylko seria pokazów na światowym poziomie, czy platforma łącząca młodych twórców z uznanymi nazwiskami świata mody. To róznież znakomite imprezy!

Właśnie z tego powodu przygotowaliśmy dla Was dwa podwójne zaproszenia na Fashion Week Poland Before Party, które odbędzie się już 4 października (sobota) w klubie Loża przy ul. Piotrkowskiej 85. Początek imprezy o godz. 22. Wstęp na Before Party możliwy będzie tylko dla posiadaczy zaproszeń.

Jak zdobyć zaproszenie?

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „FashionWeek”, zaś w komentarzu wymienicie nazwiska przynajmniej czterech projektantów, którzy zaprezentują swoje kolekcje w ramach 11. edycji Fashion Week Poland! Zabawę zakończymy w czwartek (2 października), o godz. 12. Laureata konkursu wylosujemy spośród nadesłanych odpowiedzi i powiadomimy o wygranej drogą mailową. Czekamy na Wasze odpowiedzi!

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin!

Więcej konkursów na Plastrze Łódzkim!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)
believe
Believe/Mr Gil +Loom w Luce (zakończony)
zespol
Widzew Łódź – Lech Poznań (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*