glowne_miguel

Ponadczasowa elegancja i klasyczne fasony w nowoczesnej odsłonie. Kolekcja Miguela Vieiry to zbiór kreacji całkowitych i skończonych, określonych i uniwersalnych must have’ów każdej kobiecej i męskiej garderoby.

Kolekcja A WINTER NIGHT to zimowa noc na północnej półkuli, a wraz z nią zimno, deszcz i niekończące się noce… Słychać ciszę. Ptaki dawno odleciały na południe. Ogołocone z liści drzewa zapadły w sen. To jak krótka chwila zastoju w nieprzerwanym cyklu życia. Również dla Nas ta ciemna, zimna noc jest synonimem zmian. Umiejętności przystosowania się… A nawet czegoś więcej. Wkładając zimowe kolory i materiały pozostajemy w zgodzie z istotą naszej natury, którą jest piękno, dystynkcja, elegancja oraz uwodzicielskość.

Podczas kilku dni trwania Fashion Week Poland premierowe pokazy eksluzywnych kolekcji prêt-à-porter prezentują tutaj najlepsi polscy projektanci ubioru oraz goście specjalni z zagranicy. Przegląd, skondensowany w jednym miejscu i czasie, tworzy niezwykły spektakl kreatywności oraz różnorodności w podejściu do mody.Przed nami kilkadziesiąt pokazów znakomitych polskich i zagranicznych projektantów, w tym m.in. Natalia Jaroszewska, Joanna Klimas, Łukasz Jemioł, NENUKKO i MMC Studio.

Nie zapominajmy jednak o czekających nas kolejnych atrakcjach 10. FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Jak co roku, jednak tym razem dla odmiany w nowym miejscu (Expo – Łódź, Al. Politechniki 4), zapraszamy do wizyty w Fashion Zone (Showroom, Young Fashion Photographers Now, Fashion Film Festival) otwartym od czwartku (08.05) do soboty (10.05), w godz. 14-22:00.

(Tekst na podst. mat. prasowych; Fot: Agata Kobierska)

Więcej o Fashion Week Poland na Plastrze Łódzkim!PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
glowne_carlos_gil
13. Fashion Week Poland – Carlos Gil (foto)
glowne_wojtkiewicz
Kolekcja „EC” Agaty Wojtkiewicz na 8. FPFWP! (foto)
_MG_0242
Dyplomowy pokaz mody w Tekturze (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*