glowne_carlo

Aleksandra Kmiecik, absolwentka ASP w Łodzi, stawia na prostotę, klasykę i wygodę. Jej nowa kolekcja to szeroka gama kolorów, od czerni, przez fiolety, kolory wina, pomarańcze i rudości, płynnie przechodząca do bieli.

Motywem charakterystycznym są bardzo malarskie, lawowane, nieoczywiste wzory kwiatowe. Wszystko zamknięte zostało w prostych formach ubrań. Atrakcją pokazu była wyjątkowa suknia inspirowana marką Carlo Rossi, którą na wybiegu zaprezentowała aktorka Anna Wendzikowska. Stworzona wspólnie z duetem florystycznym Sekunda&Sieradzan kreacja Carlo Rossi Sweet White to połączenie słodyczy białych kwiatów i kobiecej natury.

Podczas kilku dni trwania Fashion Week Poland premierowe pokazy eksluzywnych kolekcji prêt-à-porter prezentują tutaj najlepsi polscy projektanci ubioru oraz goście specjalni z zagranicy. Przegląd, skondensowany w jednym miejscu i czasie, tworzy niezwykły spektakl kreatywności oraz różnorodności w podejściu do mody.Przed nami kilkadziesiąt pokazów znakomitych polskich i zagranicznych projektantów, w tym m.in. Natalia Jaroszewska, Joanna Klimas, Łukasz Jemioł, NENUKKO i MMC Studio.

Nie zapominajmy jednak o czekających nas kolejnych atrakcjach 10. FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Jak co roku, jednak tym razem dla odmiany w nowym miejscu (Expo – Łódź, Al. Politechniki 4), zapraszamy do wizyty w Fashion Zone (Showroom, Young Fashion Photographers Now, Fashion Film Festival) otwartym od czwartku (08.05) do soboty (10.05), w godz. 14-22:00.

(Tekst na podst. mat. prasowych; Fot: Agata Kobierska)

Więcej o Fashion Week Poland na Plastrze Łódzkim!


PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
1-14
Łódź Design Festival 2015 (foto)
IMG_9925
Bal Glamour w Wytwórni (foto)
_DSC7738_DxO
Łódź Miastem Talentów 2015 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*