Fashion_PR_Talks_Lodz19 stycznia w Centrum Nauki i Sztuki ASP w Łodzi odbędzie się pierwsze, bezpłatne spotkanie z cyklu Fashion PR Talks. Jego tematyka dotyczyć będzie public relations w małej firmie. Spotkanie poprowadzi Olka Kaźmierczak, autorka pierwszego w Polsce bloga o PR mody Fashion PR Girl i pomysłodawczyni projektu Fashion PR Talks.

„W 80 minut o PR mody w małej firmie” to krótki przewodnik po działaniach komunikacyjnych dostępnych przy niewielkim budżecie. Słuchacze spotkania poznają podstawowe narzędzia PR, studia sukcesu małych marek oraz bieżące trendy w komunikacji.

– Polski rynek mody przeżywa renesans. W szybkim tempie przybywa na nim projektantów i autorskich marek. Niektóre koncepty są łudząco do siebie podobne. Szansę na przetrwanie w gąszczu kolekcji i nazwisk mają tylko ci, którzy potrafią sprzedać klientowi i produkt, i świetnie opowiedzianą historię – tłumaczy Olka Kaźmierczak, organizatorka spotkań Fashion PR Talks.

– Jak w polskich warunkach, przy znajomości trendów i z wykorzystaniem prostych narzędzi komunikacji wypromować markę – o tym opowiem już 19 stycznia na gościnnym wykładzie zorganizowanym we współpracy z Akademią Sztuk Pięknych w Łodzi – dodaje.

Łódzkie spotkanie będzie pierwszym z cyklu Fashion PR Talks. Kolejne, o zmienionej tematyce i formule, odbędą się w Gdańsku, Krakowie, Warszawie, Poznaniu oraz Wrocławiu. Więcej informacji o szczegółach projektu na www.fashionprtalks.pl.

Fashion PR Talks | „W 80 minut o PR mody w małej firmie”
Centrum Nauki i Sztuki ASP, sala kinowa 3D, II piętro
ul. Wojska Polskiego 121
19 I 2015, godz. 17:00

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
1381558_678420868835741_1909105502_n_1
FRU 5 # Festiwal
SeniorOFFo
kobietakobiecie
Kobieta~Kobiecie, Festiwal Siostrzanego Bycia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*