FASHION FREAK – POP-UP SHOP!

FF_popupplakat-net

Niech nadchodząca zima nie wpłynie na zbicie modowej gorączki. Już niedługo łodzianie podążający za najnowszymi trendami będą mogli powitać pierwsze mrozy w kreacjach znanych projektantów!

FASHION FREAK-POP-UP SHOP to butik z kolekcjami polskich projektantów i marek, które przez cały grudzień będą dostępne pod jednym dachem – w butiku przy Piotrkowskiej 61.

Już od najbliższego piątku (07.12) od godz. 18:00 otworzy on swoje podwoje, witając gości nie tylko asortymentem najwyższej klasy, ale także muzyczną niespodzianką w wykonaniu KATE SUN, łódzkiej DJ tworzącej w stylu tribal house.

Organizatorzy zaprosili do udziału projektantów z całej Polski, dając wszystkim spragnionym mody łodzianom szansę na zakup w tym wyjątkowym miejscu marek, dostępnych do tej pory tylko przez Internet.

468023_413149925419941_515603665_o

(Fot. Mat. Organizatora – źródło)

FASHION FREAK-POP-UP SHOP to nie tylko ubrania wyznaczające trendy, ale także kopalnia akcesoriów i dodatków a tym samym niesamowita okazja, aby sprawić sobie, czy swoim bliskim wyjątkowy i oryginalny świąteczny prezent.

FASHION FREAK POP UP SHOP będzie gościł w Łodzi jedynie do końca grudnia, aby zniknąć tak samo szybko jak się pojawił.

W ofercie butiku znajdą się m.in. projekty: Pat Guzik, Doroty Lik, Angeliki Józefczyk, MSDesign, Muffin Wear, grafiki i PIN-y Szymona Siecha, lampy i biżuteria Dzky i akcesoria Punktu G.

Godziny otwarcia: PN-PT 12:18:00

Wszystkich projektantów zainteresowanych współpracą, prosimy o kontakt: info@fashionfreak.pl

Więcej informacji TUTAJ!

Więcej o modzie na Plastrze Łódzkim!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *