FD_II_jpg20 marca od godz. 10 Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi organizuje wraz z Centrum Promocji Mody ASP w Łodzi drugą edycję konkursu Fashion Debiut.

 Jest to konkurs dla najmłodszych projektantów z naszego miasta. Do udziału w bieżącej edycji zgłosiło się aż 134 projektantów, którzy będą prezentowali swoje stroje na profesjonalnym wybiegu w sali CPM. Część strojów będzie prezentowana przez samych projektantów, a część przez modeli (również młodzież). Łącznie w imprezie weźmie udział 200 osób (projektanci modele).

 

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
glowne_natasza
Fashion Week 2014: Natasha Pavluchenko! (foto)
IMG_0061-2
OFF Fashion Weekend (foto)
makeme2012
make me! 2012 – Znamy Zwycięzców! (foto)
1 Komentarz
  • 20 marca 2015 at 18:15

    Wzięłam udział w tym konkursie polecam warto było szyć strój . Strój miał przedstawiać OGIEŃ . Ja jako uczestniczka konkursu nic nie dostałam tylko dyplom , ale nie żałuje ponieważ , była świetna zabawa ja pierwszy raz byłam na wybiegu . Nagroda główną to Grand Prix , dostała ją gimnazjalistka . Moim zdaniem była dobra zabawa i nie ma się co martwić z powodu przegranej . Polecam tym co nie byli w tym roku i w tej drugiej edycji , jak będzie można ja idę do trzeciej edycji polecam . 🙂 Miałam numer 96 , grupa 18 !

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*