FAME MMA 3 w Atlas Arenie

FAME MMA 3 to największe w Polsce wydarzenie z udziałem youtuberów i influencerów. Czeka Was wieczór pełen emocji i wyjątkowo widowiskowych konfrontacji w oktagonie. Impreza odbędzie się w sobotę, 30 marca w Atlas Arenie.

W walce wieczoru zobaczycie Isamu, którzy zmierzy się z DeeJayPallaside’m. Oprócz tego obejrzycie mistrza FAME 2 – Dawida Malczyńskiego, który będzie bronił pasa w pojedynku z Amadeuszem „Ferrari” Roślikiem. Kolejna petarda to walka kobiet, a w niej dwie kontrowersyjne zawodniczki: Marta „Linkimaster” Linkiewicz i Monika Esmeralda” Godlewska. Nie zabraknie również ulubieńca tłumów, poznańskiego wojownika – Piotra Witczaka czyli Bonusa BGC, który zawalczy z Szymonem „Taxi Złotówą” Wrześniem.

Pozostałe walki gali to:
Filip “Filipek” Marcinek vs Patryk „Ryba” Karaś
Adrian „Polak” Polański vs Kasjusz „Don Kasjo” Kasjusz
Krystian “Krycha” Wilczak vs Bartek „Ruby” Brzeziński
Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka vs Kamil Hassan
Krzysztof „Bodychrist” Ciesielski vs Marcin „Mnich Terminator” Wójcik

W trakcie eventu odbędzie się koncert jednej z największych gwiazd polskiej sceny hip-hopowej. Galę poprowadzi Arek Pan Pawłowski. Walki komentować będą: Trybson i AdBuster. W loży szyderców bekę kręcą: Xayoo i Paris Platynov. W FAME Studio zobaczycie gościnnie Różala i kilku innych mega hyperów.

Bilety do nabycia: https://famemma.ticketos.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *