Można nabywać już bilety na mecz 5. rundy eWinner 1. Ligi KŻ Orzeł Łódź – Stelmet Falubaz Zielona Góra. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 8 maja o godzinie 14.00. Szczegóły sprzedaży wejściówek na www.orzel.lodz.pl.

Przed łódzkimi żużlowcami trzecie domowe spotkanie w ligowym sezonie 2022. We wcześniejszych starciach na Moto Arenie Łódź KŻ Orzeł Łódź pokonał ROW Rybnik (51:39) oraz po ambitnej walce uległ Abramczyk Polonii Bydgoszcz (39:51). Tym razem na stadion przy ul. 6 sierpnia 71 przyjedzie utytułowany Falubaz Zielona Góra.

Sprzedaż biletów na domowe mecze KŻ Orzeł Łódź od sezonu 2022 odbywa się w dni powszednie oraz w dniu meczu na stadionie w kwiaciarni H. Skrzydlewska, a także w dni meczowe w dodatkowo otwartych kasach przy obiekcie. Sprzedaż internetowa biletów realizowana jest wyłącznie za pośrednictwem systemu sprzedaży kupbilet.pl.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami każdy Kibic, który zdecyduje się na wcześniejszy zakup biletu będzie mógł skorzystać z promocji „Im szybciej tym taniej”.  W ramach obowiązującej promocji każdy kibic, który kupi bilet odpowiednio wcześniej może liczyć na promocyjne ceny. Więcej informacji na www.orzel.lodz.pl.

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
_DSC052049qqq
Orzeł Łódź – KSM Krosno 59:31
DSC_9599
Orzeł Łódź – Polonia Piła 47:43 (foto)
_DSC052049qqq
Orzeł Łódź – Lokomotiv Daugavpils 56:34 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*