fwfjogaW piątek, 7 kwietnia o godz. 19 w DOMu rozpocznie się impreza z udziałem grup Fair Weather Friends oraz JÓGA. Bilety kosztują: 20/30 zł.

Fair Weather Friends to jeden z najciekawszych zespołów polskiej sceny, o czym świadczą m.in. uznanie najbardziej opiniotwórczych dziennikarzy muzycznych, grono fanów w całym kraju oraz występy na największych festiwalach: Open`er Festival, Kraków Live Music Festival, Free Form Festival czy Orange Warsaw Festival. Teraz FWF wracają z nowymi utworami zapowiadającymi drugi długogrający album.
Premiera EP-ki „Hello Sunday“ miała miejsce w połowie września. Podczas koncertu nie zabraknie dobrze znanych fanom FWF utworów jak – „Fortune Player” czy „Fake Love”. Ich autorskie brzmienie to połączenie współczesnej elektroniki, klimatu 70 'soulu i funku, elektropopowych melodii i punkowej wręcz energii.

https://www.youtube.com/watch?v=7WRNdExQ_s

JÓGA to z kolei ulubieńcy młodszej części publiczności, którzy skradli serca fanów swoją niespotykaną muzyczną wrażliwością. Trio ma za sobą niezwykle udane lato – premierę EP-ki „Hero” oraz jej promocję podczas występów na największych festiwalach: Openerze, OFF‘e czy Kraków Life Festival. Warto dodać, że nowy materiał nagrywany był w legendarnym Hansa Tonstudio w Berlinie w ramach wygranej w międzynarodowym konkursie organizowanym przez Converse`a. Młodzi muzycy w niezwykły sposób łączą gitarę akustyczną z nowym elektronicznym brzmieniem, zręcznie przemycając swoje skandynawskie inspiracje. Twórczość JÓGA (nazwa zespołu pochodzi od piosenki Björk) niesie więc ze sobą tajemniczość, rozedrganie, ale też niezwykłą, jak na młody wiek artystów, dojrzałość.

Line-up
19:00 – otwarcie drzwi
20:00 – Fair Weather Friends
21:00 – JÓGA

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
ziolek
Ziołek i Kurek w Owocach i Warzywach
doda
Doda w Teatrze Club
substytut
Substytut w Z innej beczki

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*